Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 21 lut 2013

    nie mam osobistej urazy do właścicielki bo jej nawet nie znam ani też nie robie w konkurencji.A po drugie p.ASIA mnie nie spytała czy jestem zadowolona bo rozmawiała przez cały czas ze swoją koleżanką która siedziała za recepcją.Nie jestem jeszcze taka bezczelna żeby iść do fryzjera i nie płacić.A , że jestem młoda to nie znaczy,że młodych sie ignoruje bo tak samo płacę a skoro płacę to chyba jestem klijętem tak????

    10 8 Cytuj
  • 21 lut 2013

    No to jej sama mówię ze nie jestem zadowolona. O tym właśnie mówię boicie się odezwać a w domu wylewacie żale. Trochę odwagi kobitki :) Monisia, właśnie skoro jesteś klientem i płacisz - wymagaj.

    7 3 Cytuj
  • 21 lut 2013

    dobrze przyznaje rację ale zachowanie tej pani było bezczelne i czystość w tym salonie na wielki minus .Więcej tam nie pójdę i nie polecam!!!

    10 7 Cytuj
  • 21 lut 2013

    Nie polecam salonu fryzjerskiego czerneccy. Pani fryzjerka bardzo miła lecz to co zrobiła mi na głowie to istny koszmar. Chciałam prostą grzywkę zrobiła mi ją po skosie włosy wogóle mi się nie układają. Naprawde odradzam

    6 6 Cytuj
  • 21 lut 2013

    Hej...chciałam zapytać czy któraś z Was była u fryziera stylisty na Zarabiu? podobno taki jest...

    1 Cytuj
  • 21 lut 2013

    Jest. Byłam raz, wyszłabym super zadowolona gdyby nie cena. Za takie najzwyklejsze cięcie typu skrócenie końcówek i wycieniowanie zapłaciłam 70 zł ( z myciem)i mam wrażenie że to dużo jak na Myślenickie standardy. Aczkolwiek z samych włosów i z obsługi byłam bardzo zadowolona. Fryzjerka rozmawiała ze mną, odpowiadała na pytania, doradzała i pokazała różne opcje.

    1 1 Cytuj
  • 21 lut 2013

    a jaki tam jest numer?

    Cytuj
  • 22 lut 2013

    Polecam na zarabiu salon secesja

    5 Cytuj
  • 22 lut 2013

    Umieją tam dobrać fryzurę i kolor? I jakie tam są ceny?

    3 Cytuj
  • 22 lut 2013

    oczywiscie. Pani Agata ma swoje kolekcje w gazetach. Polecalam wielu znajomym i byli zadowoleni . Ja tam chodze od pieciu lat i polecam w stu procentach

    1 10 Cytuj
  • 23 lut 2013

    Witam! czy ktoś mógłby polecic mi fryzjera w Myślenicach, takiego który zdejmie kolor z włosów i położy nową farbę mie paląc przy tym włosów?

    4 Cytuj
  • 23 lut 2013

    Polecam STUDIO PŁATEK na cale Myślenice nie 100% nie ma takiego salonu. Nikt nigdy nie poświecił mi tyle czasu co Pan Płatek to jedynie Studio gdzie nie idą na ilość a na efekt strzyżenie nie trwa 10 minut a ponad godzinkę potrafi znakomicie dobrać fryzurkę i nie wyszłam tak jak z większości salonów "Kurde więcej tu nie wrócę"
    Strzyżenie 100zl ale uważam ze taka usługa jest warta tego wole iść rzadziej do fryzjera ale wrócić zadowolonym :)

    10 14 Cytuj
  • Aga 4 mar 2013

    STANOWCZO ODRADZAM !!!
    Byłam dziś w salonie na Rzemieślniczej koło optyka ( nie pamiętam nazwy i NIE CHCĘ pamiętać ! ). Właścicielka nie umiała mi nic doradzić więc powiedziałam mniej więcej jak chcę , by mnie obcięła , a ona i tak zrobiła to po swojemu. Włosy miały mi zachodzić za ucho ale są tak krótkie, że ich nie założę. Do tego chciałam asymetrię, która wogóle jej nie wyszła. Jednym słowem - chlastała jak chciała. Za tydzień zaczynam nową pracę a wyglądam jak yeti . Nie miałam odwagi jej ochrzanić i żałuję tego !

    2 5 Cytuj
  • 5 mar 2013

    Czy może ktoś mi podać numer do p. Renaty Mizdal? Będę bardzo wdzięczna :-):-)

    7 12 Cytuj
  • 5 mar 2013

    Czy ktoś może mi podać numer do fryzjerki Renaty Mizdal? Będe bardzo wdzięczna:-)

    9 12 Cytuj
  • 28 mar 2013

    Witam.
    Poszukuje nr. kontaktowego do p. Renaty z ul. Klakurki
    Ten stacjonarny, który można znaleźć w internecie nie działa.
    Pozdrawiam.

    6 7 Cytuj
  • 28 mar 2013

    Pomijajac ceny, kazdy poprostu musi znalezc SWOJEGO fryzjera, z ktorym sie dobrze dogaduje. Jednemu bedzie pasowal Pan Damian, komu innemu Pani Agata. Trzeba szukac a wkoncu trafi sie na tego jedynego. Ja akurat od jakiegos juz czasu chodze do Pani Bożenki, która pracuje u Pani Doroty Strzępek i jestem bardzo zadowolona z jej uslug. Fryzjer musi tez troche poznac klienta. Fryzura ma pasowac nie tylko do twarzy ale i do osobowosci czlowieka.

    5 4 Cytuj
  • Aga 28 mar 2013

    Dokładnie , zgadzam się . Mam swoją fryzjerkę, ale niestety była w owym czasie w szpitalu i nie mogła mnie obciąć. :( Czego żałuję...

    Cytuj
  • 5 kwi 2013

    A co sądzicie o Pani Bożenie Suruło? Umie doradzić jak się obciąć itp?

    2 4 Cytuj
  • 5 kwi 2013
    gość: Konto usunięte napisał/a:

    PIETRZAK HALINA JASIENICA

    Też polecam ale to nie Jasienica, a ul. Średniawskiego- miło, bez przepłacania, a często się szkoli, więc zna najnowsze trendy, metody, pracuje na dobrych materiałach, nie robi kilku fryzur na raz, skupia się na danej klientce i jej potrzebach. Doradzi..Bardzo staranna.Polecam

    2 1 Cytuj
  • mamakasia7 10 kwi 2013

    dziewczyny chcę sobie zrobić loki, drobniutkie, gdzie najlepiej ?

    4 Cytuj
  • 14 maj 2013

    poszukuję fryzjera - Damian ma na imię. Byłam u niego w grudniu 2008 - myślę, że był to salon pani Doroty Strzępek, ale to moje przypuszczenia. Bardzo dobrze strzyże włosy. Byłam w Myślenicach gościnnie i do dziś jestem zachwycona tym fryzjerem a drugiego takiego w swoim mieście nie mogę znaleźć. proszę o informacje, jeżeli ktoś się orientuje....

    5 Cytuj
  • 14 maj 2013

    obecnie

    amanna napisał/a:

    poszukuję fryzjera - Damian ma na imię. Byłam u niego w grudniu 2008 - myślę, że był to salon pani Doroty Strzępek, ale to moje przypuszczenia. Bardzo dobrze strzyże włosy. Byłam w Myślenicach gościnnie i do dziś jestem zachwycona tym fryzjerem a drugiego takiego w swoim mieście nie mogę znaleźć. proszę o informacje, jeżeli ktoś się orientuje....

    obecnie pracuje paris-studio

    3 Cytuj
  • 16 maj 2013

    dzięki za informację. mam nadzieję, że w lipcu jeszcze tam będzie :)

    2 Cytuj
  • 16 maj 2013

    nowy zakład fryzjerski?

    1 1 Cytuj

Odpowiedz