Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 20 maj 2013

    Witam. Potrzebuję dobrą fryzjerkę i zakład w którym robią kreatywne prostowanie włosów oczywiście w Myślenicach.... Jakieś dobre propozycje???

    6 Cytuj
  • 20 maj 2013

    Chyba KERATYNOWE;) taka drobna różnica, w "fali " na 3- go maja robią. Polecam.

    11 Cytuj
  • 21 maj 2013

    Witam.
    Potrzebuje namiar na fryzjera który doradzi kolor i fryzurkę... i który nie zada pytania - to jak ścinamy?? Jaki kolor pani chce...??
    Byłam u pani Agaty za Zarabiu- 50zł za doradzenie ,ze zapuszczamy włosy...
    Byłam u Aśki - ale ostatnimi czasy pogorszyło się w tym salonie i tam już nie chodzę...
    Umówiłam się do Strzępek-ale po przeczytaniu forum trochę się boje bo ja chce fryzurę zrobić na dł. włosach...a z tego co czytam jest dobra na krótkie fryzurki...
    Polecicie kogoś???

    4 4 Cytuj
  • 20 cze 2013

    Polecam Akademie Fryzur na kazimierza wielkiego nad ubezpieczeniami czesalam sie do slubu i robiłam kolor rewelacja miła obsługo i wyjatkowy wystrój Polecam

    9 18 Cytuj
  • 21 cze 2013

    Czy któraś z was robiła keratynowe prostowanie włosów? Jeśli tak to gdzie i jaki efekt?

    3 Cytuj
  • 21 cze 2013

    Co do dobrego fryzjera, to mogę z czystym sumieniem polecić Panią Sylwię Bonior z Tokarni. Chodziłam do salonu p. Strzępek, ale jednak ceny ma dość wysokie, poza tym chciałam spróbować u kogoś innego zrobić coś z moimi włosami. Do p. Sylwii poszłam z polecenia i się nie zawiodłam. Za rozjaśnienie końcówek i obcinanie włosów zapłaciłam 50zł, a efekt rewelacyjny.

    1 12 Cytuj
  • 21 cze 2013
    mala7 napisał/a:

    Witam.
    Potrzebuje namiar na fryzjera który doradzi kolor i fryzurkę... i który nie zada pytania - to jak ścinamy?? Jaki kolor pani chce...??
    Byłam u pani Agaty za Zarabiu- 50zł za doradzenie ,ze zapuszczamy włosy...
    Byłam u Aśki - ale ostatnimi czasy pogorszyło się w tym salonie i tam już nie chodzę...
    Umówiłam się do Strzępek-ale po przeczytaniu forum trochę się boje bo ja chce fryzurę zrobić na dł. włosach...a z tego co czytam jest dobra na krótkie fryzurki...
    Polecicie kogoś???

    Ja polecam Salon Zuzanna, na ul. Dunina (przed starą mleczarnią skręcić w prawo i przy końcu bloku, po lewej stronie) tam chodzi moja siostra, żona i są bardzo zadowolone.Umieją tam doradzić i ceny ok. mnie się podobają ich fryzury, a przecież chodzi o to żeby podobać się facetom :)

    1 12 Cytuj
  • 22 cze 2013

    Ja też już długi czas chodzę do Zuzanny i nie mam zamiaru zmieniać fryzjera. Byłam już prawie wszędzie ale dopiero tam znalazłam to czego szukałam. Moja mama też tam chodzi i jest zadowolona. Obie Fryzjerki są godne polecenia.

    2 6 Cytuj
  • 25 cze 2013

    Szkoda, że zamknęli salon TRENDY!! :((

    22 6 Cytuj
  • 25 cze 2013

    Nie ma sie co dziwic, kosmetyki może i maja dobre ale fryzjerów fatalnych zero profesjonalizmu w zawodzie. Zła opinie tylko o sieci Trendy roznosili

    5 21 Cytuj
  • 25 cze 2013

    Ja poszukuje fryzjera na ślub, ale naprawdę profesjonalnego kogo możecie polecić? Zalezy mi też na tym żeby nie była to taka masówka jak u pani Strzępek którą niedawno odwiedziłam. Ja chodziłam do trendy i moim zdaniem było super. Jednak salon zostaje zamknięty io szukam nowego fryzjera, profesjonalnego. Prosze o pomoc!

    5 6 Cytuj
  • 28 cze 2013

    A ja chciałam zapytać jeszcze o keratynowe prostowanie włosów. Czy któraś z was robiła? Jeśli tak, to gdzie i najważniejsze jaki był efekt? Dzieki za odpowiedzi.

    4 Cytuj
  • 29 cze 2013

    Witam.
    Mam włosy do łopatek rozjaśnione na bardzo jasny platynowy blond . Chciałabym przyciemnić je do koloru jasnego zimnego brązu ( tak jak mój naturalny kolor) ale pozostawiając jaśniejsze końce.

    Efekt końcowy - ombre hair. http://www.besthairstyles2013.net/ombre-hair.html

    Zależy mi ,aby odcienie na całości ładnie się stopniowały, aby nie było zbyt ostrego kontrastu, ale żeby całość wyglądała fajnie. Czy ktoś w Myślenicach, potrafi zrobić ładne Ombre hair?? Proszę o pomoc.
    Dziękuję, pozdrawiam
    Marta

    1 Cytuj
  • 29 cze 2013

    Tak jak pisałam wyżej ja ombre hair robiłam u P. Sylwii Bonior w Tokarni i jestem zadowolona.

    2 12 Cytuj
  • 16 lip 2013

    Czy ktoś w Myślenicach, potrafi zrobić ładne Ombre hair?? Proszę o pomoc.
    Dziękuję, pozdrawiam
    Marta[/cytat]

    Dołączam się do pytania
    Tokarnia jest trochę za daleko.....

    2 Cytuj
  • 18 lip 2013
    tad71 napisał/a:

    mala7 napisał/a:Witam.
    Potrzebuje namiar na fryzjera który doradzi kolor i fryzurkę... i który nie zada pytania - to jak ścinamy?? Jaki kolor pani chce...??
    Byłam u pani Agaty za Zarabiu- 50zł za doradzenie ,ze zapuszczamy włosy...
    Byłam u Aśki - ale ostatnimi czasy pogorszyło się w tym salonie i tam już nie chodzę...
    Umówiłam się do Strzępek-ale po przeczytaniu forum trochę się boje bo ja chce fryzurę zrobić na dł. włosach...a z tego co czytam jest dobra na krótkie fryzurki...
    Polecicie kogoś???Ja polecam Salon Zuzanna, na ul. Dunina (przed starą mleczarnią skręcić w prawo i przy końcu bloku, po lewej stronie) tam chodzi moja siostra, żona i są bardzo zadowolone.Umieją tam doradzić i ceny ok. mnie się podobają ich fryzury, a przecież chodzi o to żeby podobać się facetom :)

    dżoana napisał/a:

    Co do dobrego fryzjera, to mogę z czystym sumieniem polecić Panią Sylwię Bonior z Tokarni. Chodziłam do salonu p. Strzępek, ale jednak ceny ma dość wysokie, poza tym chciałam spróbować u kogoś innego zrobić coś z moimi włosami. Do p. Sylwii poszłam z polecenia i się nie zawiodłam. Za rozjaśnienie końcówek i obcinanie włosów zapłaciłam 50zł, a efekt rewelacyjny.

    Witam,
    a czy ta Pani Sylwia to ta sama Pani co parę lat temu pracowała nad arkadami w Myślenicach?? Chodziłam do niej, była rewelacyjna, ale potem była w ciąży i kontakt się urwał. Proszę o informację

    1 8 Cytuj
  • 18 lip 2013

    Już się dowiedziałam, że to ta sama Pani Sylwia. A czy ona pracuje lub przyjmuje bliżej niż w Tokarnii, np. w Myślenicach??

    1 10 Cytuj
  • julia 22 lip 2013

    Mam prośbę , proszę mi powiedzieć w którym salonie w Myślenicach obcinają fajnie grzywkę ? .
    Bardzo proszę o pomoc .

    16 Cytuj
  • 24 lip 2013

    Jak już wcześniej wspomniałem, w salonie Zuzanna są profesjonalistki, nie sugeruj się czerwonymi minusami, ani negatywnymi postami jakie się tu pojawią po moim poście bo, kilka fryzjerek ma po kilka kont na ,,miasto info" i dba żeby konkurencja się nie pojawiała. Ja piszę obiektywnie, żeby się upewnić to najlepiej sama spróbuj. Ul. ppkł. Dunina Brzezińskiego

    10 22 Cytuj
  • Angelika 30 sie 2013

    Witam:) mam pytanko...Nie wiecie gdzie można zrobić dekoloryzacje w miarę przystępnej cenie?

    1 1 Cytuj
  • 5 paź 2013
    Selena napisał/a:

    Czy któraś z was robiła keratynowe prostowanie włosów? Jeśli tak to gdzie i jaki efekt?

    wiem że takie prostowanie robią w Salon Urody & Solarium Glamour tj. na ulicy słonecznej. Ja osobiście nie robiłam ale koleżanka była bardzo zadowolona.

    a jeśli chodzi o ombre to mi robiła Pani Agata na zarabiu i byłam bardzo zadowolona

    1 3 Cytuj
  • 21 paź 2013

    Witam! Bardzo proszę o polecenie jakiegoś salonu fryzjerskiego w którym zrobią mi fajne, zwiewne loki na półdługich włosach. Chodzi o fryzure na wesele. Przyznam, że będzie to moje trzecie podejście do takiej fryzury na wesele.. Poprzednio zrobiono mi loki na małej lokówce i efektem było afro na głowie i prośba o upięcie.. Bardzo proszę, może akurat któraś z Pań robiła taką fryzurę i była zadowolona

    1 Cytuj
  • 28 paź 2013

    Witam !
    Chciałam zapytać kogo polecacie jeżeli chodzi o rozjaśnianie włosów i farbowanie na blond. Mam włosy dość długie i zależy mi na tym aby ich nie zniszczyć oraz aby nie wykruszyły się po rozjaśnianiu i farbowaniu. Zależy mi na naturalnym blondzie (nie na żółtych kurczakowatych odcieniach). Czy któraś z Was może mi polecić jakiegoś doświadczonego i dobrego fryzjera ?

    1 Cytuj
  • 29 paź 2013

    Potrzebuję podciąć długie włosy. Jaką fryzjerkę możecie mi polecić żeby mi nie ścięła połowy włosów ;-) i nie skasowała za dużo :-p

    1 Cytuj
  • Magdalena 31 paź 2013

    Może ktoś polecić, gdzie w Myślenicach zrobią ładny, ciemny balejaż w ludzkiej cenie? Jeśli znacie koszty, to bardzo proszę o informację. :)

    Cytuj

Odpowiedz