Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 1 lis 2013

    Jeśli miło fajnie i nie drogo to tylko Sylwia w Tokarni.

    1 7 Cytuj
  • Magdalena 1 lis 2013

    a znasz może cennik? bo na tym mi najbardziej zalezy

    1 Cytuj
  • 1 lis 2013

    Jak się chce porządnego efektu to trzeba zapłacić, a nie oszczędzać.

    5 3 Cytuj
  • 1 lis 2013

    Ja polecam za to fryzjera w Krzyszkowicach "U Małgosi" byłam u Pani Gosi na ściąganiu farby i włosy nie są wgl zniszczone, za obcięcie włosów średnich płacę 35 zł z prostowaniem, z tego co wiem robi też keratynowe prostowanie włosów w dość niskich cenach, w porównaniu do Myślenic czy Krakowa.

    3 4 Cytuj
  • Magdalena 2 lis 2013

    Dzejdzej - wiadomo, że za usługę się płaci, ale niektórzy wołają sobie nieludzkie ceny. I nie widzę nic złego w tym, że szuka się korzystnej oferty.

    PS. Jeśli będąc fryzjerem ma się robić "nieporządny efekt", to po co w ogóle zabierać się do pracy? :| przecież to najlepsza droga do bankructwa.

    2 Cytuj
  • 2 lis 2013

    A czy ktos wie czy P. Agata Krygier zapisuje sobie jaki kolor nakladala danej osobie na wlosy aby przy kolejnej wizycie powtorzyc dana mieszanke?

    9 Cytuj
  • 4 lis 2013

    Witam. Możecie polecić dobrego fryzjera który przedłuża włosy w Myślenicach ?

    2 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Pani Ania z salonu na Rzemieślniczej jest bardzo dobra. Jeżeli chodzi o czesanie - najlepsza. Zawszę idę ze zdjęciem fryzury i robi mi IDENTYCZNĄ. :)

    A tak apropos - ma ktoś do niej numer, ponieważ mój się gdzieś zapodział, a muszę się umówić... Z góry dzięki śliczne za pomoc.

    3 12 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Ja polecam panią Martę z salonu na ul. Rzemieślniczej. Fachowa ręka i doświadczenie sprawiają że fryzury i koloryzacje, które wykonuję są na najwyższym poziomie..

    10 Cytuj
  • 15 lis 2013

    Polecam fryzjera MĘSKIEGO obok gimnazjum nr.1 w rynku, potrafi dobrać fryzurę, do pogadania,charakterystyczne u niego są stroje/szaliki/zdjęcia ze znanymi klubami sportowymi, naprawdę jest tam przyjemnie, w tym za 10 zł o.O
    PS: Na fryzjera mówią Adaś ;)

    4 6 Cytuj
  • 27 lis 2013

    Witam,
    Czy ma ktoś nr telefonu do Pani Sylwi z Tokarni?

    1 7 Cytuj
  • 27 lis 2013

    a ja polece panów z pod lewiatana koło mleczarni-szybko tanio i solidnie

    3 9 Cytuj
  • 28 lis 2013

    Tak czytam te wypowiedzi i z nich wynika że w Myślenicach nie ma żadnego dobrego fryzjera. A wcale nie jest aż tak źle:-)
    Ja sama mam bardzo trudne włosy do ułożenia i naprawdę potrzebuję dobrego cięcia. Byłam u kilku fryzjerów w Myślenicach i jak dla mnie do tej pory niezastąpiona była Sylwia z Tokarnii która wcześniej pracowała Pod Arkadami, a dziś byłam u p. Bernadetty która pracuje u Pani Strzępek i muszę przyznać że mam super fryzurę. Także szukajcie dziewczyny a znajdziecie:-)

    2 11 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 4 gru 2013

    Pytanie czy przyzwoitą trwałą można gdzieś u nas zrobić do 50 zł (obcięcie + kolor)? Pytanie o fryzurę kobiecą. Jeśli tak to proszę o wiadomość na prywatną skrzynkę.

    6 Cytuj
  • 28 sty 2014

    chce zmienić fryzure ściąć włosy zrobić fajny kolor dobrze ale w rozsądnej cenie czy ktoś może polecić dobrego fryzjera w Myślenicach pełno fryzjerów ale gdzie iść?????????

    4 Cytuj
  • 28 sty 2014

    To samo mam pytanie, prosze o pomoc?

    3 Cytuj
  • 30 sty 2014

    polecono mi Pania Joanne Szwab warto?

    3 17 Cytuj
  • 25 lut 2014

    nie warto muwie szczeże ale każdy lubi co inego :)

    8 3 Cytuj
  • 25 lut 2014

    już się o tym Dagmara17 przekonałam dziś poprawiałam włosy, więcej tam nie pojde

    5 Cytuj
  • 26 lut 2014

    FRYZJER ZA RYNKIEM (obok wc) STRZEŻCIE SIĘ... OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!! jestem miłośniczką krótkich włosów bynajmniej nie trendu preferowanego przez ten zakład.. styl na więźniarkę z obozu tudzież fryz na Krzysztofa R, ULUBIONE POWIEDZENIE... po niezadawalającym efekcie :..." przynajmniej pani doszła... do swojego koloru...

    11 3 Cytuj
  • 1 mar 2014

    Czy moze ktos podac kontakt do fryzjera ktory uczesalby mnie w drugi dzien swiat Wielkiejnocy?(mam slub znajomych) Z gory dziekuje za info

    3 Cytuj
  • 18 mar 2014

    męskie strzyżenie, kogo polecacie ?

    1 Cytuj
  • 29 mar 2014

    powtarzam pytanie. męskie strzyżenie w Myślenicach albo Dobczycach, kogo polecanie?

    Cytuj
  • 31 mar 2014

    W Dobczycach salon Natalia i Pani Agnieszka ;-)

    1 1 Cytuj
  • Natalia KKK 31 mar 2014
    Mini napisał/a:

    W Dobczycach salon Natalia i Pani Agnieszka ;-)

    Witam a Ja polecam w ogóle ten SALON jestem z okolic Myślenic ale jeżdżę tylko tam ,sprawdzony od kilku lat ...p.Gosia robi super fryzurki:)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz