Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 31 mar 2014

    w którym miejscu on sie znajduje ?

    1 Cytuj
  • 31 mar 2014

    Zaraz na początku rynku po lewej stronie nad sklepem z agd wchodzi sie od podworka poszukaj w google street ;-)

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Hej. Szukam dobrej fryzjerki która zrobi piękne "OMBER"
    Możecie mi kogoś polecić?

    5 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    Co sądziecie o Salonie fryzjerkim ?

    14 Cytuj
  • Tomasz 22 kwi 2014

    Nic nie sądzimy.

    10 1 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    Co sądziecie o salonie ?

    1 16 Cytuj
  • Basia 22 kwi 2014

    a co to? autopromocja?nie ten dział

    6 2 Cytuj
  • 22 kwi 2014

    juz 2 raz umieściła ten sam post.. administrator przeniósł do odpowiedniego działu no ale Lolka123 nie daje za wygrana -.-

    8 2 Cytuj
  • 17 maj 2014
    misiaa napisał/a:

    a co mozecie pow o salonie fala Pani Joanny Szwab?

    Rewelacja, zarówno koloryzacja, cięcie jak i fryzury okazjonalne. Jestem klientką Pani Joanny od lat , za moją namową udało się za mną do jej salonu mnóstwo moich koleżanek. Wiele z nich czesała tam fryzury ślubne - wszystkie były bardzo zadowolone. Ostatnio moja kuzynka na swoim ślubie miała fryzurę jak księżniczka z bajki. Cudownie!!! Bardzo rzadko się zdarza, żeby fryzjer potrafił tak dobrać fryzurę , by idealnie pasowała do kształtu twarzy, figury i kreacji - a salon FALA ma to w standardzie. POLECAM z całego serca!

    18 Cytuj
  • Natalia KKK 17 maj 2014
    Aga 84 napisał/a:

    Rewelacja, zarówno koloryzacja, cięcie jak i fryzury okazjonalne. Jestem klientką Pani Joanny od lat , za moją namową udało się za mną do jej salonu mnóstwo moich koleżanek. Wiele z nich czesała tam fryzury ślubne - wszystkie były bardzo zadowolone. Ostatnio moja kuzynka na swoim ślubie miała fryzurę jak księżniczka z bajki. Cudownie!!! Bardzo rzadko się zdarza, żeby fryzjer potrafił tak dobrać fryzurę , by idealnie pasowała do kształtu twarzy, figury i kreacji - a salon FALA ma to w standardzie. POLECAM z całego serca!

    Ja osobiscie mam złe wspomnienia po tym salonie fryzjerskim uczesanie trzymało sie zaledwie godzinę:(... W kosciele juz wszyscy pytali co się z nią stało, szkoda pieniędzy na fryzurę na 1h - szkoda że REKLAMACJI nie uwzględnia się!

    10 1 Cytuj
  • 17 maj 2014

    jeśli chodzi Panią Szwab to szczerze ale jakos szczególnie ona rozmowna nie była gdy byłam jej klientką fryzura kompletna porażka, chciałam zmiany fryzury wycieniowania włosów tak żeby się układały ale niestety musiałam poprawiać u innej fryzjerki bo włosy w ogole ukladac się nie chciały fryzura była przeciętna.

    13 2 Cytuj
  • 18 maj 2014
    agulka19882 napisał/a:

    Ja polecam salon "METAMORFOZA" u Pani Gosi z Zakliczynie. Wielokrotnie chciałam tam się wybrać ale zawsze mnie ktoś do tego zniechęcał aż w końcu pomyślałam ze zaryzykuje i nie żaluję. Ceny niewiarygodnie tanie 60zl koloryzacja plus strzyżenie. Kolor tzw "sarni" pomimo że nieraz miałam rudy ten trzyma się super i strzyżenie świetne. POlecam naprawde warto!!!

    Chyba sobie żarty stroisz dziewczyno! Mieszkam na miejscu i wiem jedno, jeśli tam mnie mają obcinać to wolę odpuścić. 3 razy tam byłam z własnym pomysłem na ścięcie, ale nigdy nie przypominało to tego co chciałam. Ceny niskie,ale właścicielka obcina fatalnie. Kiedyś pracowała tam fryzjerka z Sieprawia która super obcinała, ale jak wszystkie pracownice nie wytrzymała więcej niż 3 mc.

    3 2 Cytuj
  • 19 maj 2014

    Ja idę jutro do Paris studio do P. Damiana...mam nadzieje że wyjdę zadowolona, nawet ma sporo dobrych opinii. Już się boje !!!

    3 14 Cytuj
  • 30 maj 2014

    Moim zdaniem najlepszą fryzjerką jest Pani Kasia, która otwarła salon w osieczanach, nad euro marketem! Zawsze umie doradzić odpowiednia fryzure do kształtu twarzy. Po ścięciu włosy układają się idealnie!

    4 24 Cytuj
  • 1 cze 2014

    Co sadzicie o fryzjerce w Drogini interesuje mnie czy dobrze obcina krótkie włosy.

    2 10 Cytuj
  • 16 cze 2014

    potrzebuję fryzjera, który uczesze mnie w niedziele?? jest ktoś taki w Myślenicach??:)

    4 3 Cytuj
  • 29 cze 2014

    Szukam praktyki na 2 roku wie ktoś może o jakiś przyjęciach ?

    2 Cytuj
  • 30 cze 2014

    Potrzebuje pomocy! Chciałam iść na keratynowe prostowanie włosów i nie wiem który salon wybrać zastanawiam się nad Kamirem lub Zuzanną :) Może któraś z was coś wie na ten temat i opisze swoje wrażenia bo zupełnie nie wiem który z nich wybrać..

    8 Cytuj
  • 30 cze 2014

    Potrzebuje pomocy! Chciałam iść na keratynowe prostowanie włosów i nie wiem który salon wybrać zastanawiam się nad Kamirem lub Zuzanną :) Może któraś z was coś wie na ten temat i opisze swoje wrażenia bo zupełnie nie wiem który z nich wybrać..

    8 Cytuj
  • 8 lip 2014

    Polecam fryzjera Adama koło gim. nr. 1 :)

    4 6 Cytuj
  • 21 lip 2014

    witam, prawie obok salonu optycznego Brytana był salon fryzjerski, ale widzę że jest opuszczony, gdzie się przeniosły te Panie? potrzebuje "fachowca" od boba, osobę która wie a nie tylko się jej tak wydaje jak ściąć włosy... już raz trafiłam na panią, której się tylko tak wydawało że wie jak ściąć, całe szczęście, że włosy szybko odrastają, potem byłam na poprawce w salonie właśnie obok Brytana i tam pani świetnie sobie poradziła

    23 4 Cytuj
  • 21 lip 2014

    Najlepszy salon fryzjerski w Myślenicach to Paris Studio na osiedlu przy ul. Pardyaka. Młoda ekipa fryzjerów znakomicie zna się na swoim fachu. Potrafią każdemu doskonale doradzić, a swoją pracę wykonują z prawdziwym zaangażowaniem. Wiem, bo sam tam chodzę i mogę polecić każdemu. :)
    Jest to salon damsko-męski, a więc dla każdego. :) Wszystkie kobiety w mojej rodzinie szczególnie chwalą fryzjera Damiana. Podobno to prawdziwy wirtuoz fryzur.
    Sam chodzę do jednej z fryzjerek i również jestem bardzo zadowolony.
    Szczerze polecam! :)

    4 15 Cytuj
  • 21 lip 2014
    hawajka napisał/a:

    potrzebuje "fachowca" od boba, osobę która wie a nie tylko się jej tak wydaje jak ściąć włosy...

    jak wyżej ;)

    9 4 Cytuj
  • 23 lip 2014

    Nie polecam Pani Joanny Szwab, jakiś czas temu byłam zrobić sobie kolor niestety wyszły dwa odcienie blondu, miałam zapłacić 140 dałam 150, po czym nie oddała mi 10zł bo nie miała, miałam się tam przyjść czesać w sobotę na wesele to powiedziała ze wtedy mi odda. Za fryzurę weselną zapłaciłam 60zł, był to zwykły warkocz na bok, a 10zł nie oddała. Mały szczegół ale takie rzeczy się pamięta. Nie polecam i odradzam.

    16 3 Cytuj
  • 23 lip 2014
    natala05 napisał/a:

    Ja osobiscie mam złe wspomnienia po tym salonie fryzjerskim uczesanie trzymało sie zaledwie godzinę:(... W kosciele juz wszyscy pytali co się z nią stało, szkoda pieniędzy na fryzurę na 1h - szkoda że REKLAMACJI nie uwzględnia się!

    Zgadzam się i w 100% prawda.

    5 1 Cytuj

Odpowiedz