Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • MAJA PSZCZÓŁKA 23 wrz 2014
    pgorka napisał/a:

    Witam.
    Poszukuje nr. kontaktowego do p. Renaty z ul. Klakurki
    Ten stacjonarny, który można znaleźć w internecie nie działa.
    Pozdrawiam.

    Której Pani Renaty są dwie ?

    2 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    Salon Czerneccy - tam robią dobre ombre :) Mało tego, pracują na profesjonalnych i delikatnych farbach fryzjerskich, obsługa przemiła, dziewczyny chodzą jak w zegarku. Właścicielka super kobieta zarówno w fachu fryzjerki świetna, jak i w zarządzaniu tą gromadką. Ceny w porządku - na pewno nie "krakowskie", a efekt za to "krakowski" :D Chodzę tam i polecam serdecznie.

    6 29 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    U Czarneckiej ? Hahaha nigdy w życiu. Ja wiem jakie tam są farby i jakie szampony do włosów.
    A dziewczyną to Ja współczuję, męka przez 3 lata.
    Nawet jakby mi dopłacali to bym tam nie poszła.

    20 9 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    agataulman
    Po pierwsze: nie tym "dziewczyną" a tym "dziewczynom" - liczba mnoga celownika - odmiana przez przypadki się kłania.
    A po drugie: Była prośba o radę, więc radzę szczerze bo często bywam i bardzo mi się tam podoba.

    6 14 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    Dobra dobra... Chodzi mi o te biedne praktykantki które męczą się tam przez 3 lata.
    I niestety niektórym po praktyce u Pani Czarnecckiej odechciewa się tego zawodu.

    ...i za taką radę to ja dziękuję.

    13 9 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    Praktykantka jest od tego, by się czegoś nauczyć - zdobyć zawód - stąd nazwa - praktykantka. W przeciwieństwie do praktykantek w innych zakładach nie piją kawki na zapleczu, tylko jak Bozia przykazała przypatrują się pracy fryzjerek stojąc przy stanowiskach - to taka ciężka praca?
    Co za fryzjerka, która nie wykształci w sobie dyscypliny wobec siebie i innych, zwłaszcza jeśli ma na celu stworzenie swojego zakładu. Oby jak najmniej takich fryzjerek nam Nasze szkoły i zakłady wypuszczały na rynek.

    11 29 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    Ja i inni mamy inne zdanie. Widać po minusach :)
    Pozdrwiam.

    23 8 Cytuj
  • 24 wrz 2014

    Chyba Ci "inni" i Pani, Panno agatoulman, macie kiepskie fryzury, skoro nie odwiedzacie DOBRYCH zakładów i wznosicie błagalne posty o doradztwo fryzjera po czym rady odrzucacie.
    Reszta jest zadowolona.
    :)

    10 23 Cytuj
  • 25 wrz 2014
    Radek3101 napisał/a:

    jak wyżej ;)

    Pani Ewelina Wróbel,pracowała w salonie KAMIR:) polecam,jest rewelacyjna.

    21 7 Cytuj
  • 27 wrz 2014

    Proszę o nr. tel do pana Damiana jeszcze dwa dni temu tu był ale chyba komuś przeszkadzał ze nie ma już tej informacji, z góry dziękuje.

    6 17 Cytuj
  • 27 wrz 2014

    Z tego co słyszałam NAJLEPSZY FRYZJER-Pan Damian Pulchny wkońcu otwiera własny salon:) Myślenice,Jordana 22,dobrze bo obawiałam się że przeniósł się do Krakowa ale naszczeście zostaje w myślenicach:) to numer salonowy,zdobyłam go od jego mamy:)

    19 32 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Widać, że przeciwnicy najlepszych fachowców w mieście zazdroszczą aż kipi! :D
    Sztuką jest dogonić mistrzów, wzorować się i samodoskonalić, a nie działać antyreklamą.

    12 12 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Hej :)
    Mam umówioną wizytę w tym tygodniu do pana Maćka pod Arkadami. Ponoć fajnie strzyże i farbuje. Prawda? Jakieś opinie?

    5 9 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    A ma ktoś nr telefonu do p. Sylwii z Tokarni? (proszę o wiadomość na prv)

    Cytuj
  • 29 wrz 2014

    "Amela" uspokój się bo nikt nie chce Cię słuchać :)

    11 5 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    agataulman
    Słuchać na pewno nie, bo tu się czyta -,-
    Proszę sobie uspokajać osoby Pani podległe zawodowo, jeśli takowe w ogóle istnieją ;)

    7 20 Cytuj
  • 1 paź 2014

    Ja polecam trochę poszukać w internecie, są specjalne rankingi fryzjerów, np. ten: http://www.dobryfryzjer.pl/myslenice

    2 2 Cytuj
  • 1 paź 2014

    W którym zakładzie fryzjerskim w Myślenicach używają farb Goldwella oprócz zakładu Fala,z góry dziękuje.

    Cytuj
  • 1 paź 2014

    Po co te kłótnie? I tak wiemy, że w Myślenicach nie ma ani jednego dobrego fryzjera. Wszyscy pracują na marnych farbach i produktach a szampony na myjniach są przelewane z najtańszych. Nie wspominając o higienie (ręczniki), a o dezynfekcji narzędzi nie wspomnę bo jej po prostu nie ma. Ktoś zachwyca się panem D. "wielkim fryzjerem", a fryzjer z niego żaden więcej gada niż robi. Widać, że robi sobie sam reklamę na forum podając nr telefonu do salonu który jest ciągle usuwany. Chcecie porządnego fryzjera to jedźcie do Krakowa i tyle w temacie.

    27 6 Cytuj
  • 2 paź 2014
    kaka napisał/a:

    W którym zakładzie fryzjerskim w Myślenicach używają farb Goldwella oprócz zakładu Fala,z góry dziękuje.

    Wiem, że w Dobczycach w salonie Natalia pracują na Goldwellu. Ale cena jest dość wysoka ...

    4 Cytuj
  • 13 paź 2014

    A ja poprosze jakis namiar na ta pania Eweline z Kamiru. Z checia sie z nia skontaktuje. To taka mloda z krotkimi wlosami? Raz bylam w tym salonie zanim sie przeniesli i wyszlam bardzo zadowolona, niestety nie wiem kto mnie obcinal, a byly tam chyba dwie panie jak dobrze pamietam. Z checia bym tam wrocila.

    8 4 Cytuj
  • 26 paź 2014

    Słyszal ktos o jakims fryzjerze o nazwisku Płatek w Polance? Szukam stylisty, żeby doradził co mi pasuje do twarzy i taka informacja do mnie dotarła, że u niego można sie spodziewac jakichs profesjonalnych rad. Ktoś był? widzial?Poleca?

    3 10 Cytuj
  • 27 paź 2014

    Wiem gdzie to jest ale szczerze to nigdy nic nie słyszałam o tym salonie, ani za ani przeciw.
    Też bardzo bym chciała o doradzenie jakiegoś profesjonalnego fryzjera który zna się na rzeczy, bo w Myślenicach jest multum zakładów fryzjerskich ale żadnych godnych polecenia. Niestety...

    6 6 Cytuj
  • 28 paź 2014

    Co państwo sadzicie o usługach w salonie fryzjerskim Victoria w budynku lisa na ul. rzemieslniczej jakiej firmy są farby i czy dobrze obcinają włosy.Dziękuje za informacje.

    1 5 Cytuj
  • 30 paź 2014

    Gdzie Damian otworzył Swój salon?

    7 20 Cytuj

Odpowiedz