Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • Anna 13 gru 2014

    żadna nagonka tylko skoro ktoś pyta o opinie to inni odpowiadają skoro są niezadowoleni z usługi to i opinie są niepochlebne, jesteś zadowolona to super i twoja opinia dla kogoś może być pomocna w wyborze fryzjera może się ktoś skusi:)

    19 2 Cytuj
  • 13 gru 2014

    Dokładnie i to chyba widać po plusach i minusach że jest więcej osób niezadowolonych niż zadowolonych ...

    21 1 Cytuj
  • 13 gru 2014

    Kaka jeśli chodzisz do pani Joanny od dawna i jesteś tak bardzo zadowolona to po co Ci nr do pana Damiana?albo opinie o salonie fryzjerskim w Drogini czy też salonie Viktoria ,jak obcinają ? Na jakich środkach pracują .Albo gdzie mają farby z GOLLDWEL ?CO??? ZAMIERZASZ ZMIENIĆ FRYZJERA CZYŻBYŚ BYŁA NIEZADOWOLONA? CZY TEŻ JESTEŚ SAMĄ P.JOANNĄ I BRONISZ SWOJEGO IMIENIA PODAJĄC SIĘ ZA KLIJĘTKE

    27 6 Cytuj
  • 14 gru 2014

    Kaka jeśli chodzisz do pani Joanny od dawna i jesteś tak bardzo zadowolona to po co Ci nr do pana Damiana?albo opinie o salonie fryzjerskim w Drogini czy też salonie Victoria ,jak obcinają ? Na jakich środkach pracują .Albo gdzie mają farby z GOLDWELL ?CO??? ZAMIERZASZ ZMIENIĆ FRYZJERA CZYŻBYŚ BYŁA NIEZADOWOLONA? CZY TEŻ JESTEŚ SAMĄ P.JOANNĄ I BRONISZ SWOJEGO IMIENIA PODAJĄC SIĘ ZA KLIJENTKĘ OWEJ PANI.GRATULUJE POMYSŁOWOŚCI I DODAM KTO TU ROBI ŻENADE!! ;)

    17 8 Cytuj
  • 14 gru 2014

    Orientuje sie ktos moze ile Pan Damian bierze za koloryzacje włosow lekko za ramiona ?

    7 20 Cytuj
  • 15 gru 2014

    Też jestem ciekawa usług Pana Damiana :)

    9 22 Cytuj
  • 17 gru 2014

    Brak fryzjerów, brak godnych polecenia fryzjerów w Myślenicach ;(

    23 14 Cytuj
  • 18 gru 2014

    Dokładnie...

    10 5 Cytuj
  • 18 gru 2014

    to kogo możecie polecić spoza Myślenic ?

    5 3 Cytuj
  • 18 gru 2014

    Polecam SALON FRYZJERSKI "EWELINA" w Skomielnej Czarnej , otwarty jest od grudnia , fryzjerka naprawdę godna polecenia :)

    25 17 Cytuj
  • 18 gru 2014

    A ma ktoś jakąś wiedze na temat salonu w Pcimiu tam gdzie był program "ostre cięcie" ?

    4 15 Cytuj
  • 25 gru 2014

    u kogo najlepsza koloryzacja włosów?

    1 2 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 25 gru 2014

    P Papiernik w rynku super salon epoka kamienia ale warto

    8 14 Cytuj
  • 29 gru 2014

    Szymon Kaczmarzyk, świetny człowiek, z Krakowa. Chodziło o fryzurę ślubną - wszystkie sugestie trafione, wygląd efektu genialny. Najlepiej chociaż raz spróbować usług i na tej podstawie oceniać.

    2 10 Cytuj
  • 17 sty 2015

    Ma ktoś jakieś opinie na temat pana Przemysława Kania professional hairdressing?

    3 5 Cytuj
  • barb 17 sty 2015

    Bardzo sympatyczny, młody chłopak, technika strzyżenia bez zastrzeżeń, gorzej z całokształtem fryzury ( ale o gustach się podobno nie dyskutuje...)

    5 3 Cytuj
  • 20 sty 2015

    A kto najlepiej strzyże w Myślenicach

    1 2 Cytuj
  • 20 sty 2015
    dominikato napisał/a:

    A kto najlepiej strzyże w Myślenicach

    Urząd Skarbowy :)

    77 Cytuj
  • 24 sty 2015

    czy może ktoś polecić fryzjera w Myślenicach, który nie zapyta "jak ścinamy?", tylko sam zaproponuje fachową pomoc w doborze odpowiedniej fryzury

    4 3 Cytuj
  • 24 sty 2015

    P.Agata Krygier

    4 32 Cytuj
  • 29 sty 2015

    kaska1, Płatek Studio, będziesz zadowolona

    2 18 Cytuj
  • 29 sty 2015
    taki_gość napisał/a:

    Urząd Skarbowy :)

    Ten fryzjer wszędzie jest dobry

    10 1 Cytuj
  • 22 mar 2015

    Polecam salon Holi Harmony w Myślenicach ul :Słowackiego 36 A :) Miła obsługa,
    w jednym miejscu wszystkie usługi : fryzier, kosmetyczka, solarium , vacu do ćwiczeń , oraz masaż :)

    6 16 Cytuj
  • 16 kwi 2015

    hej :) jestem spoza Myślenic i jestem tutaj gościem, a potrzebuję zmienić fryzurę... uwielbiam ekserymentować z włosami i właśnie wymarzyło mi się sombre, ewentualnie jakieś ciekawe ombre.... Czy możecie mi polecić kto w Myślenicach jest dobry w tego typu koloryzacjach... doradzi a nawet wymyśli coś oryginalnego? pomóżcie, zależy mi bo to ważna okazja :).. z góry dzięki...

    2 1 Cytuj
  • 16 kwi 2015

    Damian , ma swój salon na ul. JORDANA , napewno nie bedziesz żałować.

    8 18 Cytuj

Odpowiedz