Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 17 mar 2011

    [quote=gość: klientka] gość: zainteresowana napisał/a: gość: 0101 napisał/a:a jaki jest ten nowy zaklad nad Vega tam podobno fajnie robi z wloskami jakis koles????? Może i fajnie robi , tylko coś z nim jest nie tak , bo to już jego czwarty albo piąty zakład w krótkiej karierze. A który pracodawca chciałby pozbyć się świetnego pracownika? O co chodzi?
    ************************************************************************************
    A może zmienia bo lepiej mu płacą i doceniaja jego talent :) klientek jakoś nie traci
    Może zazdrościsz , że mu tak wyliczasz miejsca pracy haha :0 ja tam jestem mega zadowolona wielu osobą poleciłam i nikt nie biadolił............ [/quote]

    No może ... a jak mu więcej nie płacą to sobie sam bierze...Ja mu tam niczego nie zazdroszczę ha ha...A ty jakiś adwokat czy co?

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    a co jest za solarium z bryzą w studio 24 i ile kosztuje?

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    miał ktoś robioną fryzurę slubną w salonie Maria nad arkadami? jakie wrażenia?

    2 1 Cytuj
  • 1 kwi 2011

    szukam dobrego fryzjera

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2011

    polecam salon na ul. K. Wielkiego u pani Anity wyjdziesz w 100% zadowolona.

    6 1 Cytuj
  • 3 kwi 2011

    dorota strzepek-zna ktos????bo nie wiem czy dobrze zrobiłam ze sie do niej zapisalam.

    9 2 Cytuj
  • 3 kwi 2011

    lepiej nie mogłaś polecam na 100%

    4 3 Cytuj
  • 3 kwi 2011

    [quote=gość: kasta] dorota strzepek-zna ktos????bo nie wiem czy dobrze zrobiłam ze sie do niej zapisalam. [/quote]

    Gorzej trafić nie mogłaś!!!!
    Mnie strzygła z długich włosów na ''krótkie'' i było tyle mozliwości żeby z takich włosów coś fajnego zrobić i to co ona zrobiła to jest nie do opisania ://///

    A niby tak to miało pasować do moich rysów twarzy :/

    JUż pół roku mineło ,a ja dalej nie mogę tych włosów zrównać i jakoś opanować :(,
    jak to moja mama ujeła: ta fryzura wygląda jak trawnik obgryziony przez kozę , tu krótko , tam długo , tu coś wisi , tam brakuje. KATASTROFA.

    Teraz chodzę do pewnej dobrej fryzjerki (wymienianej juz na tym forum ) i ona sama potwierdziła , że te włosy zostały żle ostrzyżone i że tak się nie degażuje , a już na pewno nie przy takim gatunku włosów jaki ja mam, więc to nie mój prózny wymysł , że żle mi zrobiła!

    9 3 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    zna ktos salon 'paris studio 'na ul. pardyaka 12 jak sie tam trafic

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    i dodam ze włascicielka ma na imie alicja moze mi ktos powie jak tam trafic?

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    do ???? przecież tu ciągle piszą o tym salonie, to ten nad Vegą na osiedlu

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    'alicja'nie jest fryzjerka !!pisza bo robia sobie reklame:)))

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    hej mam zamiar isc do fryzjera może mi ktoś podać mniej więcej ceny koloru i na nim pasemek kilku zakładów fryzjerskich z góry dziękuje:)

    Cytuj
  • adzygmunt 19 kwi 2011

    Jak ja bym chciał pójśćdo fryzjera.
    Pardyaka 12 idąc od Ogrodowej, mijasz po prawej bloki 17, 16 Dalej jest skrzyżowanie idziesz prosto 100 metrów i po prawej samodzielny budynek /nie blok/ oblepiony reklamami tam on ci jest! ten fryzjer Pulchny!

    5 Cytuj
  • 26 maj 2011

    A co sądzicie o fryzjerze nad lisem NA RZEMIEŚLNICZEJ?

    2 1 Cytuj
  • 9 cze 2011

    a gdzie jest w myslenicach salon fryzierski tredy

    Cytuj
  • 15 cze 2011

    Zdecydowanie polecam p. Agatę Krygier. Owszem, najtaniej nie ma, ale też nie przesadzajmy, że nie wiadomo jak drogo. W Krakowie ze zniżką studencką za ścięcie z układaniem płaciłam ok. 60-70zł (włosy dłuższe niż do ramion) w Jean Louis David, u p. Agaty ostatnio za strzyżenie zapłaciłam chyba 80, także wielkiej różnicy w cenie nie ma. Farbowanie pewnie kosztuje więcej, ale nie farbuję, więc mnie jej ceny naprawdę nie szokują. Jak dla mnie jest mega profesjonalistką, potrafi doradzić, odradzić, a nie jak w wielu miejscach, gdzie siadasz, fryzjer pyta jak tniemy i co byś nie powiedziała, to i tak obetnie cię taśmowo czyli tak jaka jest aktualnie moda (co zdarzyło mi się nie raz w krk). Naprawdę warto zapłacić te parę złotych więcej, ale wyjść ze świetną fryzurką i jako zadowolony klient :)

    4 5 Cytuj
  • 17 cze 2011

    Damian ma w salonie lalki barbie bo sam wygląda jak ken :) Nie polecam fryzjera koło banku BPH okropnie ścinają grzywki , fryzjerki z metrowymi tipsami ciągną za włosy, nie czuć komfortu. Jako przyszła fryzjerka najbardziej polecam salon w Głogoczowie ( centrum ) gdzie ścina p.Kasia Porczyk (właściecielka ) jest bardzo dobrą fryzjerką , perfekcyjnie wykonuje zabiegi , oprocz tego posiada duzo wiedzy ktorą moze nam przekazac - w porownaniu do fryzjerek ktore skonczyly tylko zawodowke i tak naprawde uczą się obcinać dopiero kiedy zaczynają pracować , bo przez cała praktyke tylko sprzątały salon , myły głowę albo robiły przedziałki do balejażu ) Oprócz P.Kasi pracują tam jeszcze dwie fryzjerki : Lidzia i Ewelina :) Są bardzo miłe , zawsze kaweczka albo herbatka i świeta atmosfera .Doskonale scinaja. Oprócz fryzjera w studiu znajduje sie solarium i kosmetyczka :) Można skorzystać więc z kilku usług ;) Co do dezynfekcji nozyczek , grzebieni czy prania recznikow : zawsze czysto , bez zastrzeżeń , a co do reczinkow : wiadomo ze farba z tkaniny nie pusci wiec nie ma sie co martwic ze recznik jest brudny.

    'Joy' : każda fryzjerska inaczej ścina , uzywa innych technik , metod i ma inne wizje . może ta P. Dorota ( nie wiem bo nie znam ) wyobrazila sobie ciebie inaczej i dlatego tak scieła a moe tylko leciała na ilośc żeby zdobyć kase . Włosów cienkich , zadkich nie powinno sie degażować, poniewaz zmniejsza sie ich objetosc włosów jest mniej i sa oklapniete , wtedy twarz wydaje sie duza.

    Tak wiec polecam salon w Głogoczowie :) nie ze wzgledu na reklame ale z właśnego doświadczenia , ponieważ miałam z nim chwilkę stycznośc i wiem jak wszystko tam przbiega .

    POZDROWIENIA DLA DZIEWCZYN I FACETÓW KTÓRZY LUBIĄ CHODZIĆ DO FRYZJERA :)

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2011

    zaklad nad vega jest najlepszy, mila obsluga a to co ten chlopak robi z wlosami to poprostu rewelacja, polecam

    2 2 Cytuj
  • 23 cze 2011

    powiedzcie mi jak dokladnie nazywa sie ten zaklad fryzjerski polacenego tu "Pana Damiana" i na jakiej on jest ulicy? oraz na jakiej zasadzie on tam przyjmuje, po prostu sie przychodzi i czeka w kolejce czy sie umawia na konkretna godzine? z gory dziekuje za odp ;)

    3 Cytuj
  • 23 cze 2011

    A ja polubiłam salon "inspiracja" i będę chodzić do pani Gosi:)

    5 2 Cytuj
  • 23 cze 2011

    Chciałabym spytac, w którym salonie prócz p. Doroty Strzępek pracują na farbach Goldwell?

    1 Cytuj
  • 24 cze 2011

    pomoże ktoś:( potrzebuje pofarbowac włosy farbą firmy Goldwell jakby ktos sie orientował to niech napisze:)

    1 Cytuj
  • 24 cze 2011

    u Pana Damiana nad Vega maja to farbe z tego co kojarze, podejdz i zapytaj

    Cytuj
  • 24 cze 2011

    dziękuje:)

    1 Cytuj

Odpowiedz