Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 20 mar 2012

    masz całkowitą rację, to sie tyczy całego forum nie można się dowiedzieć o mechanika, kosmetyczkę, kebaba bo wszędzie się wychwalają i krytykują na przemiennie!!! ja chcę się dowiedzieć kto ma kompetencje a nie gdzie są ploty!!! NIECH FIRMY W KOŃCU PRZESTANĄ NAWZAJEM SIE BLUZGAĆ to nie jest miejsce na to!

    13 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Ja chodzę od jakiegoś czasu do fryzjera w rynku koło "Wojasa", trzeba się wcześniej umówić bo nie zawsze Pani jest wolna. Niemal zawsze końcowy efekt jest taki jaki starałem się Pani słownie zobrazować, a przecież o to chodzi. (ze dwa razy nawet ładny irokez wyszedł :D)

    4 3 Cytuj
  • 21 mar 2012

    90 % wpisów to autoreklama, kolejne 90% wejść na tą stronę to wejścia ludzi z branży.
    Sami na siebie piszą i na konkurencję. Wartość predykcyjna tego forum jest ŻĄNA = 0.
    Pozdrawiam panie fryzjerki :)

    4 8 Cytuj
  • 21 mar 2012

    90% wypadków zdarza się w drodze do pracy, 60% ludzi na świecie głoduje, średnia szansa na zachorowanie na raka wynosi 20%. Właśnie to wymyśliłem, to takie same fakty jak post powyżej.

    18 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    racja Ewelinka z Fali rewelacja uwielbiam do niej chodzić polecam!! Zawsze pogodna i uśmiechnięta!!

    2 2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    A kto oferuje zabiegi przy łysinie? Oj łysina łysina dla fryzjera kiepska mina.

    3 Cytuj
  • 22 mar 2012

    witam. Mam dosyć długie włosy, sporo za ramiona i w Myślenicach za farbowanie płaciłam 120/130zl. Koleżanka namówiła mnie na wizytę w Trzebuni za farbowanie zapłaciłam 45zł!! tylko przyniosłam swoją farbę! Pani ma lokal przy domu więc nie opłaca kosmicznego Myślenickiego czynszu za lokal więc pewnie dlatego cena jest taka. ale nawet nie o cenę mi tak do końca chodzi, ale o jakość i podejście do klienta. Nałożyła mi dużo odżywek aż byłam w szoku bo poświęciła na to sporo czasu włosy po farbie były niesamowite!!do tego wymodelowała mi włosy, wyprostowała! byłam bardziej zadowolona z jej usług, w Myślenicach (kilka bo jest ich tyle że ciężko byłoby zwiedzić wszystkie) piękne luksusowe salony w których leci masówka, żeby jak najszybciej i następny, bardziej liczy sie chyba wystrój salonu niż umiejętności fryzjera, ale to z czasem wychodzi!!!
    (zaraz dostane same minusy bo z tego co widzę to wszystkie Myślenickie fryzjerki "zjadą mnie równo" :) hehe

    15 4 Cytuj
  • 27 mar 2012

    nie polecam salonu w myslenicach na ul. slowackiego studio 24 nie mile to spojrzenie maja okropne odstraszaja klijentow a dobrze klijent nie wyjdzie za drzwi juz obgaduja masakra jakas

    9 10 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Kaiiiisa, sama kupiłaś farbę w drogerii?

    3 Cytuj
  • 27 mar 2012

    Czy były by tu chętne panie na usługi fryzjerskie bezpłatne? Kończę szkołę fryzjerską i chciałabym zdobyć więcej doświadczenia. Najlepsza fryzjerka to pani Sylwia z Tokarni. Wcześniej wiele lat pracowała w salonie pod arkadami więc możecie ja kojarzyć. Jeżdżę do niej regularnie bo tylko ona potrafi zrobić z moimi włosami cuda a ekperymentowałam u wielu myślenickich fryzjerek

    3 5 Cytuj
  • 29 mar 2012

    A ja polecam metodę prób i błędów. Myślę że każdy fryzjer się stara ale każdy jest tylko człowiekiem. Niech każda Pani fryzjerka i Pan fryzjer zastanowi się czy zawsze w 100% byli zadowoleni ze swojej pracy. Też jestem fryzjerką i przyznaję się że nie :(

    7 2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    do Ada- nie w drogerii, mój znajomy jest przedstawicielem pewnej firmy i rozwozi do salonów różne produkty więc okazyjnie kupiłam od niego.

    Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Witam, mam pytanie, czy ktoś z was słyszał o jakimś salonie w Myślenicach lub okolicy, w którym można wykonać keratynowe prostowanie włosów?

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Dobry fryzjer jest na Os.1000lecia w bloku nr21 w piwnicy Pan Marszałek. Chodzą tam tłumy męzczyzn z Myślenic ,i z poza naszego miasta.

    3 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    do lenamagda:w salonie u pani Doroty Strzępek robią keratynowe prostowanie.

    2 6 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    dzięki :)

    Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Ujojoj, fryzjerecki fryzjerecki, ale wos tutoj pełno

    3 1 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    a co myślicie o salonie Czerneckich?? przy ogrodowej??

    2 8 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    Dokładnie kicha taka tam że szok i drogo...

    6 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Nie Wiecie czasem czy w Myślenicach lub okolicy jest jakiś salon czy sklep który miałby w ofercie (sprzedaży) kosmetyki firmy JOICO???

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Joico możesz kupić między innymi w salonie Agaty Krygier.

    4 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    Najlepszy jest Kazek z Rudnika :)

    5 Cytuj
  • 14 kwi 2012

    kosmetyki joiko można też kupić w salonie u Czerneckich

    4 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    kto najlepiej wykona fryzurę ślubną? pilne!

    1 1 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Witam szukam fryzjera w Tokarni i okolicach na 9 czerwca bo bede tam na weselu.Mozecie kogos polecic prosze o namiary:) dzieki z góry:)

    Cytuj

Odpowiedz