Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 11 lip 2012

    Również proszę o informację, gdzie w Myślenicach polecacie zagęszczenie, przedłużenie włosów?

    Cytuj
  • 11 lip 2012

    [quote=gość: MLM] Również proszę o informację, gdzie w Myślenicach polecacie zagęszczenie, przedłużenie włosów? [/quote]
    Salon na ulicy K Wielkiego koło ronda

    4 1 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Ja też byłam ostatnio w TRENDY u pana Piotra i jestem bardzo zadowolona. Kolor świetny i nie spłukuje się. A mój mąż chodzi do Pani Iwonki i też zachwycony.

    7 4 Cytuj
  • 12 lip 2012

    hmmm, chodze do salonu Pani Strzępek długie lata ale nie do niej lecz do Iwony Panek jest najlepsza, umie doradzić, dobrze ściąć jest również bardzo sympatyczna, również Bernadetta jest dobra klijentki wychodzą zadowolone. A jeżeli chodzi o Panią Stzrepęk to kilka razy widziałam jak klijentki zwracały jej uwagę że są krzywo ścięte i je poprawiała... .

    7 1 Cytuj
  • 13 lip 2012

    pan damian jest dobry i nie jest strasznie drogi

    1 8 Cytuj
  • 13 lip 2012

    popieram

    1 5 Cytuj
  • 13 lip 2012

    ja szukam jakieś fajnego zakładu fryzjerskiego w myślenicach lub w okolicy, żęby pracowały w nim fajne laseczki z którymi można by było się po obcięciu umówić na bunga bunga :D:D

    8 6 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Nowy salon fryzjerski nad drogeria Firlit. Był już ktoś?

    1 Cytuj
  • 23 lip 2012

    Witam we wrzesniu ide na wesele moglibyscie polecic mi jakis fajny salon fryzjerski i kosmetyczny w Myslenicach? z gory dzieki

    1 2 Cytuj
  • 23 lip 2012

    [quote=gość: kasia000] Witam we wrzesniu ide na wesele moglibyscie polecic mi jakis fajny salon fryzjerski i kosmetyczny w Myslenicach? z gory dzieki [/quote]
    Czytaj wyżej i wybierz sobie!!!!!

    1 2 Cytuj
  • 23 lip 2012

    [quote=gość: anjola] Nowy salon fryzjerski nad drogeria Firlit. Był już ktoś? [/quote]

    Nowy -stary były te Panie fryzjerki juz gdzies??!!
    Mało reklamy

    1 1 Cytuj
  • 23 lip 2012

    [quote=gość: adela] gość: kasia000 napisał/a: Witam we wrzesniu ide na wesele moglibyscie polecic mi jakis fajny salon fryzjerski i kosmetyczny w Myslenicach? z gory dzieki
    Czytaj wyżej i wybierz sobie!!!!! [/quote]

    tu jest wiecej przegadywania sie i nic konkretnego. wiec jakby sie ktos znalazl i polecil bylabym wdzieczna :)

    1 2 Cytuj
  • 23 lip 2012

    studi0 24 jakie opinie?

    3 2 Cytuj
  • 23 lip 2012

    Ogólnie zadowolona - ale niestety dużo zależy na kogo się trafi...

    3 Cytuj
  • 23 lip 2012

    [quote=gość: kasia000] Witam we wrzesniu ide na wesele moglibyscie polecic mi jakis fajny salon fryzjerski i kosmetyczny w Myslenicach? z gory dzieki [/quote]
    za starą mleczrnią jest dobry fryzjer Pan Damian

    1 5 Cytuj
  • 23 lip 2012

    co polecacie na zniszczone włosy by je zregenerowac?

    1 Cytuj
  • 23 lip 2012

    Do era najlepiej wetrzyj we wlosy zoltko jak poczujesz ze spina ci skore wtedy trzeba splukac glowe nie uzywajac szamponu i tak trzy razy w tygodniu

    2 1 Cytuj
  • 23 lip 2012

    ja polecam jajo strusia

    1 1 Cytuj
  • 23 lip 2012

    robil ktos moze dwa kolorki na glowie takie jak ma np Edyta Gorniak? Potrzebuje sie dowiedziec kto najlepiej to robi bo niektorzy fryzjerzy sa do bani.

    1 1 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Do freedi moze twoje bedzie lepsze

    1 Cytuj
  • 24 lip 2012

    [quote=gość: klient] Jak tak dalej będzie to Pani S niedługo zniknie ze swoim salonem. Mało kto tam chodzi z resztą nie ma co się dziwić ,minęły czasy kiedy to klient musiał się uśmiechać żeby zostać przyjętym. Teraz to fryzjer ma mieć uśmiech od ucha do ucha już od wejścia klienta aż do jego wyjścia a Pani D. chyba o tym nie wie. A obgadywanie klientów też nie jest mile widziane. POWODZENIA. [/quote]

    Ten wpis dedykuję Pani D. z zakładu fryzjerskiego z Tokarni!

    1 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Witam, przeglądnęłam wszystkie trzynaście stron, jednak nie znalazłam nic, dzięki czemu mogłabym się zdecydować na konkretną fryzjerkę. Byłam już chyba u trzech różnych w Myślenicach, ale nigdy nie wychodziłam w pełni zadowolona - to farba szybko się zmywała, fryzjerka obcinała tak, jak ona chciała itp. Poleciłby ktoś salon, w którym jest jakaś fryzjerka (tylko nie fryzjer, jakoś stresuję się przy facecie), która umie zrobić ciekawe, niebanalne cięcie? Chodzi mi głównie o asymetrię, mocne cieniowanie, "jeżyka" coś takiego bardziej "młodzieżowego". W dodatku taka, która ma dobre trwałe farby (chcę dwa kolory na całe włosy)? Zależy mi też na tym, abym mogła z nią przed obcinaniem porozmawiać na temat fryzury, aby doradziła mi, co i gdzie by mi lepiej pasowało. Nie ukrywam, że nie chcę też wygórowanych cen, ale nie muszą być znowu do przesady "atrakcyjne". Ktoś mi pomoże? ; )

    1 1 Cytuj
  • 28 lip 2012

    ja powiem tylko tyle.. kiedyś robiłam tam dekoloryzację i po ściągnięciu koloru gdy miałam na głowie włosy koloru zółtego usłyszałam że powinnam przyjść za dwa dni, aby na to nałożyć kolor. Fryzjerka bezczelna czyta instrukcje na pudełku farby, uderza w glowę suszarką przy suszeniu.. koszmar. Nie chce mi się już pogrążać bardziej tego całego studia 24, ale tam jest tragedia na potęgę !!!!

    2 1 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Jak tak dalej będzie to Pani S niedługo zniknie ze swoim salonem. Mało kto tam chodzi z resztą nie ma co się dziwić ,minęły czasy kiedy to klient musiał się uśmiechać żeby zostać przyjętym. Teraz to fryzjer ma mieć uśmiech od ucha do ucha już od wejścia klienta aż do jego wyjścia a Pani D. chyba o tym nie wie. A obgadywanie klientów też nie jest mile widziane. POWODZENIA.

    4 2 Cytuj
  • 2 sie 2012

    [quote=gość: jaka] studi0 24 jakie opinie? [/quote]
    sciagalam tam kolor fryzjerka ula rewelacja robi tak delikatnie zeby nie zniszczyc wlosow polecam ten salon i pania ule

    1 2 Cytuj

Odpowiedz