Forum » Myślenice

Media w Myślenicach

 • 28 sty 2010

  Brawo Zdzisek!
  Najgorsze to te studenty przyszłe. Mamusia, tatuś ubieże i da żryć to im sie w dupach przewraca i polityki zachciewa!
  Ja bym im pałą pokazał i by zaraz wiedzieli o co w rzyciu chodzi!
  Studenty i licealisty do nauki a nie do polityki!!!!

  Cytuj
 • 28 sty 2010

  "Wydawało sie że to on grał jeszcze, a to echo grało..." () Wiadomo kto, i wiadomo z czego. A jak nie, to z powrotem do szkoły. ;)

  Cytuj
 • adzygmunt 29 sty 2010

  Gość: Guest Mnie także "częśie" jak "3tam tfuj pisek" :(

  Cytuj
 • 30 sty 2010

  Pan nie grypsuje, bo zablokują posty i dołożą do odsiadki. ;)

  Cytuj
 • 10 mar 2010

  Dziś, jak zawsze 10 każdego miesiąca, wpadło mi w ręce najnowsze SEDNO, od razu zaznaczę, że nie jest mi ani bliżej ani dalej do żadnej z lokalnych opcji politycznych (czyt. UMiG vs. Opozycja), staram się po prostu czytać większość lokalnych gazet gdyż to lubię, fajnie widzieć w gazecie znajome nazwiska i twarze. Muszę przyznać, że na początku rzeczone SEDNO wyznaczyło wysoki poziom były w nim ciekawe i dobrze napisane artykuły, w porównaniu do innych lokalnych tytułów, wiało od tej gazety świeżością. Lecz niestety jest z tym coraz gorzej, w czym utwierdza mnie ostatni numer, artykuły wciąż są napisane na poziomie, ale tematy jakby od zarania dziejów te same np. Rewitalizacja, Szpital, Wycinka Drzew rozumiem, że są to sprawy ważne, ale nie wydaje mi się, aby właściwe było poświęcać im połowę gazety, druga sprawa to sprawa kultury- uważam, że jest jej w SEDNIE po prostu za dużo, zaczyna tej gazecie brakować równowagi, co widać w najnowszym numerze gdzie tworzy się bałagan, kolejna sprawa dotycząca najnowszego numeru to, że doliczyłem się w nim aż 8 wywiadów, moim zdaniem to trochę za dużo zważywszy na To, że wywiady na ciężkie tematy, ciężko się czyta, na zakończenie pragnę zaznaczyć, że nie jestem żadnym krytykiem, tylko zwykłym czytelnikiem, który ma parę uwag do gazety, którą lubi czytać.

  Cytuj
 • 10 mar 2010

  Szanowny Czytelniku!
  Dziękuję za opinię, będziemy o niej rozmawiać na kolegium.
  Co do tematów, chciałbym żebyś, zwrócił uwagę na to że ich dobór zależy od bieżących wydarzeń a na nie redakcja nie ma wpływu.
  Co do szpitala , dobywa się jego przekształcenie, stąd artykuły na jego temat zwłaszcza wywiad z właścicielem chyba największego niepublicznego ZOZ, który może trochę w innym świetle pokazać problem prywatyzacji.
  Pisanie o drzewach jest bezpośrednią reakcją na wydarzenia z tego miesiąca.
  A propos, gratuluję tego, że widziałeś już SEDNO Szanowny Czytelniku - wcześniej niż naczelny.
  :0
  ;)

  Cytuj
 • 10 mar 2010

  Brawo cyrk gazeta na poziomie. życzę sukcesów w dalszej działalności.

  Cytuj
 • Zdzichó Kowal PJN 9 kwi 2010

  Szanowne Panienki. I Panowie.
  Zauwarzono ukazanie siem nowy numer gazet Sedno, gdzie znowu nie tak jak czeba. Po co siem wywiaduje jakiś Pan Dziennikaż sportowy gdzie temat w rzadnym zwionzku z miast Myslenice? A czemu siem nie zrobi wywiad z jakimś warznym Panem Radnym, na ten przyklad Pan Kazimierz Dąmbrowski człek godny i w pełny wypłacalności nie zadłurzony, Pan Jan Podemokły co śprytnie beton ukrywa czy prawa remka Pana Burmiszcza w opozycji Pan Derektor Jacek z Liceum jako radny najaktywniejszy z cały rady?
  Czemu siem nie zrobi kiedy tyle inwestyvcji do opowiedzenia tylko siem zanudza sportem? Rze jusz nie zawspomne o Panu Burmiszczu Maciej Ostrowski gdzie pierwsza godność do opowiedzenia i pohwalenia?
  Zaczem inna rzecz. Już pokazano w gazet Sedno Pan Kielan gdzie jako kandydat do Burmiszczowania(nieh remka boska broni!). Ale po co o tem napisano? Niehrze Pan Kielan sam opowi somsiadom, kolegom ale rzeby od razu napisać w gazet, a po cusz taki rejwah?
  pozdrawiam
  Zdzichó

  Cytuj
 • 9 kwi 2010

  A może z lordami z izdepki równie zasłużonymi co szlachetnymi( co drugi zatrudnia na czarno)

  Cytuj
 • 9 kwi 2010

  Zdzich mieszają ci sie już CHORAGIEWKI??????

  Cytuj
 • 9 kwi 2010

  Niektorzy są nawet tak szlachetni że gdy wpada kontrol to wywożą ludzi na wycieczki ekologiczne (Zdzich nieuświadomiony czy tylko udaje)

  Cytuj
 • Zdzichó Kowal PJN 9 kwi 2010

  A wytłumaczcierz Państwo Panu Zdzichó, któren lord zatrudnia murzynów w miast Myslenice do wyworzenia wycieczek ekologicznych?
  pozdrawiam
  Zdzichó

  Cytuj
 • 9 kwi 2010

  Masz od tego 'śledczych'- ale że nie są obiektywni to sie nie dowiesz!!!!

  Cytuj
 • 9 kwi 2010

  Taki właśnie 'murzyn'jak ty to nazwałes jest bardzej wartosciowym człowiekiem niż pajace nowobogaccy.

  Cytuj
 • Zdzichó Kowal PJN 9 kwi 2010

  Panienko PO, Panienko Gosz
  Rozum Pana Zdzicha nie doruwmnuje jego przystojmności. Dlatego lepi byście wytłomaczyli cusz to za murzyni na czarno pracujom u kogosz? Rzeby łatwi było do zrozumienia.
  A jeśli któren nowobogacki zatrudnio murzynuw do jakiej homofobii wew piwnicy, to czeba zadać do sondu i do Burmiszcza!
  pozdrawiam
  Zdzichó
  post skriptum:
  Weźciesz pod uwage rze poszukiwano murzynuw do noszenia lektyku dla Pan Burmiszcza. To jakbyście tu napisali gdzie onyh uświadczyć, morze by siem jako robota znalazła wew gminie?

  Cytuj
 • 9 kwi 2010

  Sedno nie stało się przeciwwagą dla tuby Urzędu -GM i raczej nie dotrze do większości społeczeństwa,a szkoda.Za dużo wywiadów ,za dużo "kultury" jak to ujął Daimonion a za mało bieżących spraw dotyczących mieszkańców.Czytam Sedno od pierwszego numeru i widzę że robi się z niego"gazeta zakładowa" a chyba nie o to chodziło.

  Cytuj
 • 10 kwi 2010

  Krakowskie Gazety Zawsze Lepsze , Bo Kraków Ma Więcej Mieszkańców

  :) :)

  Cytuj
 • 10 kwi 2010

  a ja lubie ten portal za szybkie reakcje - chocby dzisiaj

  Cytuj
 • 15 kwi 2010

  a co myslicie o dzisiejszej gm i okladce "Polska w zalobie"?

  Cytuj
 • 7 maj 2010

  wytlumaczcie mi jedna rzecz. kupuje gazete myslenicka od kilku lat i jak pierwsza strona jest w miare poukladana to wewnatrz panuje straszliwy bajzel az do strony 9? jak to moze byc ze cala gazeta jest byle jak poskladana a ta jedna strona zawsze jest ulozona i przejzysta? od czego to zalezy>

  Cytuj
 • 7 maj 2010

  Od Naczelnego, drogi /a/ kermita!

  Cytuj
 • 7 maj 2010

  Już dzisiaj popołudniu część nowego numeru SEDNA trafi do kiosków. Będzie w nim między innymi obszerny wywiad z Wiktorem Kielanem.
  pozdrawiam

  Cytuj
 • Bartek Bartkowski 7 maj 2010

  [quote]wytlumaczcie mi jedna rzecz. kupuje gazete myslenicka od kilku lat i jak pierwsza strona jest w miare poukladana to wewnatrz panuje straszliwy bajzel az do strony 9? jak to moze byc ze cala gazeta jest byle jak poskladana a ta jedna strona zawsze jest ulozona i przejzysta? od czego to zalezy>[/quote]

  zauwaz ze zazwyczaj s 9 redaguje jedna i ta sama osoba... moze jest bardziej poukladana niz inni w tej gazecie

  Cytuj
 • 7 maj 2010

  HM CO DO MYSLENICKEJ TO TA GAZETA JEST BEZNADZIEJNA NIC TAM NIE MA W TEJ GAZECIE PORAZKA TOTALNA,,,,,:(

  Cytuj
 • 7 maj 2010

  ja najczęściej korzystam z takich mediów jak :woda, prąd, gaz itp. GM i Sedna używam przy okazji jak mi papieru braknie

  Cytuj

Odpowiedz