Forum » Myślenice

TESTY-IMPREZY-KJS !!!

  • 25 sty 2010

    Byłem i stwierdzam , że mamy bardzo przyjazne miasto pod tym względem. Zaraz przygotuje pisemko i mamy parking na wyłączność we wskazanym terminie który ustawie na 6 lub 7 luty godziny południowe 11:00-12:00. Mam zapewnienia z policji , która jest przychylna takim doskonaleniom na śliskim, że mając zamknięty parking nikt nam z ich strony nie przeszkodzi. Organizatorami jesteśmy wszyscy a organizujemy pokaz lub doskonalenie techniki bezpiecznej jazdy na śliskim. Obajt poszedł priv, potrzebuje Twoje dane.
    Rallyfan dziekuję za chęci. To jest nas 5ciu, jeszcze ze 1-2 osoby na obstawę bezpieczeństwa. Bardzo proszę wyślijcie mi na priva numery tel, nicka i imię. Dzięki. Tak mi będzie łatwiej.
    Dzisiaj nie mogę ale jutro byśmy się spotkali pogadać a w środę złożę pisemko do UM. Zatem jutro godz.18:00, parasolki<-- potwierdzajcie przybycie. Trzeba generalnie kilka małych rzeczy obgadać i porozdzielać jak np.: 2 stopery skąd i kto, rolke taśmy bo ja mam mało, czy pucharek i jak sfinansować, może dyplomiki jak chcecie i kto wydrukuje (wzór się ściągnie z netu), ile aut, przedstawie plan przejazdu chciałbym wasze zdanie poznać o długości i prędkości i inne sprawy. Zatem zapraszam (hyhy za piwo każdy płaci sam) wszystkich chętnych jutro o 18:00 parasolki. Piszemy na forum zatem osoby postronne także mile widziane, mogą posłuchać. Czym więcej tym lepiej.
    P.S. Byłem na parkingu, jest całkiem przyzwoicie, nierówno super równo ale ładnie ubite i deko wyślizgane. Dziury się dość dużo zniwelowały. W sumie nie ma powodów do marudzenia co do nawierzchni.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    [quote]Skoro część z Was goni w Dobczycach gdzie powinno się raczej organizować off road to nie spodziewałem się problemów na parkingu. [/quote]
    Problemu raczej nie ma nikt, vivaldi przeciez sam mowiles ze robicie w lodzi szutrowe kjsy i na nich nawierzchnia jest rowna jak stol? byles kiedys na szutrowym rajdzie? powiedz mi czym tam trasa sie rozni od tej z Dobczyc?
    [quote]Na odcinku pofalowanym zaplanowałem slalomik więc prędkość 20-30kmh. Potem jedna prosta i jak się zbirzecie po łuku to max 50kmh na końcu i powrót podobny z slalomikiem.[/quote]
    Jest git tylko imo potrzebny bylby nam do tego swiezy snieg, w tym momencie parkingi sa tak wyslizgane ze ruszenie i skrecanie na nich stanowi spore problemy, ja wiem ze do zabawy niewiele trzeba ale momentami byla by to straszna meczarnia.
    [quote]WALDI widzisz jak jest w myślenicach każdy się z nas śmiieje ja mam to w dupie oni coś chcą(DOBCZYCE) ale niestety jeszcze nigdy nie ruszyli zgodnie z planem także widzisz jaka jest firma.[/qoute]
    ehs...

    [quote]Śledząc tą dyskusję aż dziw bierze jak chłopakom z wtedy jeszcze "nielegalnego" Automobilklubu Świątnickiego" udało się we wrześniu zorganizować kręciołek w Myślenicach??????[/quote]

    Pewnie ze mozna ale kolego zanim cos napiszesz to sprawdz kiedy swiatnicki zaczal dzialac. Impreze w Myslenicach zorganizowali oni w drugim roku swojej dzialalnosci a chlopaki z klubu mieli juz doswiadczenie z organizacji testow np. bratom Cwieczkom.

    Czekamy na jakies wiesci od vivaldiego i bedziemy wtedy myslec co dalej.Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    jesli jest jakis moderator to niech poprawi mojego posta, widze ze w 2 miejscach skopalem znaczniki przez co wiadomosc jest zle cytowana. jak sie zarejstruje to mam mozliwosc edycji postow? sorki za ot.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    qba ale miejsce już jest, zgode składam w środę po tym jak jutro pogadamy. O parkingu Cooperowskim też myślałem i z tego co wiem jest on UM więc zero problemów. Nastepny postaramy się tam zrobić. Teraz delikatnie się zapoznamy koło kortów. Koło coopera to miałem nawet chotę w głowie na przepuszczenie przez mostek (hopka zatem raczej nie po białym a na wiosnę) i nawrót za beczką. Jednak to tylko wtedy jak firma nie będzie pracować. Temat na przyszłość jak znalazł.

    Co do wyślizganego...cóż na śnieg czekać nie będziemy (choć niewiele by dał jak pod spodem lód) i trzeba sobie radzić z fajerą, niestety albo i stety bo na początek będzie wolno i widowiskowo.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Tak wiem jednakze pisalem swojego posta zanim sie Twój pojawił.

    Zeby byla jasnosc my mowimy o parkingu nad basenem na zarabiu czy osiedlu?

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    korty = zarabie

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Może pomoże jakiś miejscowy "matador" i może by nawet przyjechał swoim autem ??? Inter-Zoo ma chyba 3 sztuki Citroena C2 R2 Max, Clio i Evo 9

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    załatwię 3 puchary i dyplomy :) Resztę obgadamy jutro o 18tej.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    świetnie się to wszystko układa. Wielki szacun i dziękuje.
    Rovanpera masz dobry kontakt z nimi ? Impreza na brałaby dobrego sznytu. Gdyby obawiali się o licencje mów , że to doskonalenie lub pokaz technik na śliskim.
    Jednak będzie to na pierwszy raz w sumie 4 x 100m (długość parkingu) z pachołkami i bez. Jak wszystko przebiegnie OK powalczymy o parkingi pod Cooperem być może z kawałkiem ulicy.
    Zatem do jutra.
    P.S. Taśma już jest, pachołki też, stopery także oraz ludzie. Nic więcej nie trzeba. Chęci oczywiście mamy wszyscy.
    Widze, że obajta nie ma lub nieczytał a potrzebuje jego danych. Jak ktoś ma kontakt niech odczyta priva lub podejdzie o 18:00 jutro. Jak nie dotrze do informacji i na spotkanie będę potrzebował danych kogoś innego jako osoby kontaktowej poza mną dla UM i Policji, ale o tym jutro.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    byłem na tym parkingu, faktycznie jest dość równo, ale na tych nawrotach wokół wysepki z drzewami to lodowisko jak się patrzy :) Było by miło, gdyby tam jakiś pług odśnieżył i wyrównał cały parking hehe. Zyskalibyśmy więcej miejsca, bo ten zalegający dookoła śnieg znacznie ogranicza miejsce do jazdy. Ewentualnie pozostają nam łopaty śniegowe i mała rozgrzewka przed jazdą. No nic, będzie jak to ktoś wcześniej napisał "wolno i widowiskowo" A tak z ciekawości ilu już mamy chętnych?

    Cytuj
  • Przemek 25 sty 2010

    bylem widzialem i widze ze idzie w dobrym kierunku. Viv wiadomosc poszla o 15,46! dostales? Dla osob obstawiajacych beda potrzebne jakies kamizelki odblaskowe?

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    kamizelke wszyscy powinni mieć w aucie ;)

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    Obajt widziałem, mam dzięki. Kamizelkami nie zawracaj sobie głowy. Ja mam ze trzy + ze dwie zawsze w aucie. Chłopaki z licencjami podobnie, co najmniej po kilka. Rally fan ma racje, na pewno i w autach się znajdą.

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    jak byście potrzebowali jeszcze kogoś do pomocy jestem chętny:) niestety jutro raczej nie uda mi się pojawić w pubie bo niestety praca;/

    Cytuj
  • 25 sty 2010

    a tymczasem piękne stare czasy http://www.youtube.com/watch?v=sNwOkjxMAGI

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    [quote=Vivaldi]
    Rovanpera masz dobry kontakt z nimi ? [/quote]
    Nie mam z nimi kontaktu ale myślę żeby podjechać do Inter-Zoo w Osieczanach i pogadać ze Sławkiem Sawickim albo jego ojcem bo on też rajdami się interesuje i coś planuje w tym sezonie.Powiedzieć im że organizujecie KJS i czy by nie pomogli w jakiś sposób.

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    Nooo i bardzo owocnie. Dziękuje za liczne przybycie.

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    przy takich planach i organizacji jaką mamy, to jeszcze trochę a wpiszemy się z naszymi imprezami w kalendarz ogólnopolski :)

    Cytuj
  • Przemek 27 sty 2010

    spokojnie, spokojnie. na to potrzeba czasu i checi. powoli a do przodu a nasze miasto nie bedzie sie wiele roznilo od innych motorsportowych w polsce.

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    To co waldi teraz krencioł za rok WRC?

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    taki ? http://www.autocentrum.pl/?FF=802&fid=-52
    podobny był na polskim w praku

    Cytuj
  • Michal P. 28 sty 2010

    Panowie to co z impreza?:) termin znany?:)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    wszystko w swoim czasie. Progres jest :)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    bedzie wiadomo cos wiecej to dajcie znac na strone glowna miasto-info, wpadne jakies foty pocykac :)

    Cytuj
  • 31 sty 2010

    jak będą jakieś już terminy piszcie, mam kilku znajomych z mocnymi samochodami może mieli by ochotę się poślizgać :)

    Cytuj

Odpowiedz