Forum » Myślenice

Lodowisko

  • 6 gru 2010

    takie lodowisko=to dobra inwestycja również:) ja bym była bardzo zaaaa takim szaleństwem po lodzie:)

    2 Cytuj
  • 6 gru 2010

    Niem lodowiska ? Najlepiej zwalić na strażaków

    1 Cytuj
  • 11 gru 2010

    bylo by milo gdyby pogoda dopisala i mozna by bylo pojezdzic juz w tegoroczne swieta!

    1 Cytuj
  • 16 gru 2010

    Rzeczywiście nikt mądry nad tym nie pomyślał. Swoją drogą to ramach poszerzania dostępności i atrakcyjności naszej strefy wolnego czasu można było wg mnie zbudować jakieś sztuczne odkryte lodowisko na Zarabiu (np w pobliżu hali). Osobiście uważam, że w swoim czasie można to było zbudować zamiast niedostępnej dla przeciętnego Kowalskiego strzelnicy. Myślę, że nie brakłoby chętnych

    2 Cytuj
  • 16 gru 2010

    p.s. swoją drogą jest spory mróz i mogłoby jakieś powstać nawet poprzez wylanie wody przy jakiejś szkole. Z drugiej strony nie znam się na przepisach ale teraz każdy obiekt musi mieć jakiegoś gospodarza czy opiekuna bo gdyby ktoś np z własnej winy zrobił sobie na nim krzywdę to nasze obecne roszczeniowe społeczeństwo zaraz szukałoby dobrego prawnika, który żądałby odszkodowania od właściciela takowego. (ustawa o bezp. osób korzystających z urz. sport itp). No cóż, szkoda że nie am już tych dawniejszych spontanicznych społecznych inicjatyw

    1 1 Cytuj
  • 16 gru 2010

    Dolne boisko przy steku obecnie calkowicie nieuzywane moglo by stac sie duzym lodowiskiem na ktore z cala pewnoscia przychodzila by spora rzesza ludzi. Temperatura ponizej 0 ma sie utrzymac przez dlugi czas wiec ciekawie by bylo gdyby cos z tym fantem bylo zrobione. Jeszcze kilka lat temu przy kazdej szkole organizowana byla taka inicjatywa a obecnie zeby jakkolwiek pojezdzic na lyzwach trzyba liczyc sie z kosztem 25zl.

    2 Cytuj
  • 9 sty 2011

    mamy wiosnę ale zima myślę, że jeszcze wróci. oto ciekawy przykład z niedalekiego miasta hokeja, że jak chcieć to móc:)

    1 1 Cytuj
  • 9 sty 2011
    2 Cytuj
  • 25 sty 2011

    Ferie juz tuz tuz ujemna temperatura ciagle sie utrzymuje, a wedlug prognoz ma sie jeszcze bardziej ochlodzic. Wiadomo cos moze o postepach w sprawie z tematu ?

    1 2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    czy już władza wie, że jest zima, a dzieci zamiast pojeździć na łyżwach, siedzą przed komputerem

    9 3 Cytuj
  • 29 sty 2012

    No to kolejny rok odświeżam, i kolejny rok bez zmian.
    Wie ktoś czy już coś w tej sprawie ruszyło czy nadal jedyną rozrywką jest "strzelnica"

    4 1 Cytuj
  • 29 sty 2012

    rynek z małym lodowiskiem to idealne miejsce

    5 3 Cytuj
  • 29 sty 2012

    no i fajnie

    5 1 Cytuj
  • 29 sty 2012

    moze jesli władze naszego miasta nie maja czasu zajmować się takimi duperalami to niech udostępnia jakiś obiekt... ja na poczet lodowiska jestem w stanie przyniesc pierwsze wiadro wody

    8 2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    w zeszłym roku straż z górnego zrobiła lodowisko, małe boisko ale już można pojeździć,

    5 1 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Coś mi się wydaje, że władza ma głęboko w ** nasze potrzeby. Jedyne co mnie boli, to fakt, że z pewnością znalazłoby się "kilka" osób które byłyby w stanie poświęcić troszkę czasu na poczet owego lodowiska. Owszem. Potrzebne jest kilka m2 i "jakiś" nadzór nad młodzieżą, ale osobiście uważam, że dla chcącego-nic trudnego.
    P.S. Póki co pozostają jedynie wyjazdy z chłopakami z myślenic do nowego targu lub oświęcimia na hokej. Podobno zabawa jest przednia (tak słyszałem)

    5 2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    Tu nie chodzi nawet o "nasze potrzeby". Chodzi o to ze fajnie by było jakby ktoś się zainteresował jakimiś rozrywkami dla mieszkańców i podczas zimy i podczas lata.

    Ale żeby nie być narzekającym zrzedą za klawiatury, czy ktoś mi może powiedzieć z czyjej inicjatywy były lodowiska obok steka i sokoła w latach ubiegłych ?

    9 Cytuj
  • 30 sty 2012

    skoro sprawa lodowiska za kilka set złotych jest problemem dla władzy, to poco płacimy podatki, wybory się zbliżają, może któryś kandydat weźmie to do swego programu, a innym podziękujemy

    6 2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    macie problem sami sobie zróbcie a nie narzekajcie miejsca macie dość w innych okolicach nikt sie nie martwi lodowiskiem i kto im to ma zrobić tylko wy wybieraliście burmistrza chyba nie to jak tak inne miejsca zaczną sie domagać tego samego przecież maja takie samo prawo

    2 2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    lodowisku na rynku ale byłby czad!

    3 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Na Górnym koło Strażnicy robią : ) już coś jest wylane ale poprawiają cały czas Strażoki z OSP : ) więc jak coś to zapraszamy :P nie za duże ale kilka lub kilkanaście osób się zmieści : )

    8 Cytuj
  • 31 sty 2012

    ci ludzie zadziwiają Myślenice, miasto powiatowe, którego nie stać na jedno lodowisko, w moim dzieciństwie każda szkoła miała swoje, a i na plantach był

    2 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    no tak z 30 lat temu może i tak było....

    1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Dobczyce już w poniedziałek rano miały lodowisko, chwała straży z górnego, bo broni honoru Myślenic, wspomnę jeszcze, że mamy szkołę sportową, która pozostaje chyba już tylko z nazwy

    1 1 Cytuj
  • 31 sty 2012

    szkoły sportowej już ni ma jest za to klerykalna im. JP2

    5 1 Cytuj

Odpowiedz