Forum » Myślenice

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

  • 17 lip 2015

    Życie obyczajowe elit powiatu myślenickiego w III RP ...necący temat.

    6 23 Cytuj
  • 17 lip 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Widzę że mimo moich szczerych chęci, nadal się nie rozumiemy. I z tąd te afery. (Jak się trzyma jezyk na wodzy I ręce przy sobie, to nikt nie zarzuca molestowania) Jak to mawiają u Icka w szynkwasie, I Salomon z pustego nie naleje...

    akurat kobieta jedynie o co może oskarżyć to molestowanie, bo nie jest do udowodnienia a po drugie najłatwiej tak zniszczyć mężczyznę, który jej podpadł.
    nie rozumiesz w czym sedno, widać że sprawa jest czysto polityczna, nagle po 5 LATACH niby molestowania na dzień przed ciszą wyborcza robi aferę, a niby takie to jest dołujące. to dlaczego nie zrobila tego od razu w 2009 roku, tylko przed wyborami? . Błagam....trzeba być jakiś mądrym żeby zrozumieć o co chodzi?
    nie ma co dyskutować....

    37 10 Cytuj
  • 17 lip 2015
    WKibic napisał/a:

    Życie obyczajowe elit powiatu myślenickiego w III RP ...necący temat.

    Czasem się z Tobą zgadzam.

    6 22 Cytuj
  • 17 lip 2015

    No chyba że się chce zemścić za wywalenie z pracy (nauczyciele mieli dość mobbingu i poniżania) i pokrzyżowało plany niedoszłemu staroście (który niegdyś jedynie piastował stanowisko, bez efektów). Szczerze to się zastanów, kto by się brał za taką wątpliwej reputacji kobietę. Poza tym tutaj nie liczy się ile Starosta zrobił dla powiatu, tylko że nie jest z pis. Nie ważna była chęć współpracy z całą radą powiatu. Trzeba człowieka zniszczyć kłamstwami. Po trupach do celu. Wydajesz wyrok bez podstaw. Słowo łatwo rzucić. Szkoda że tego nie rozumiesz Myśleniczaninie007.

    38 9 Cytuj
  • 17 lip 2015

    piękny marian znowu nikogo nie pomawia ... Jesteś słowny...

    25 4 Cytuj
  • 17 lip 2015
    mieszkanka1980 napisał/a:

    No chyba że się chce zemścić za wywalenie z pracy (nauczyciele mieli dość mobbingu i poniżania) i pokrzyżowało plany niedoszłemu staroście (który niegdyś jedynie piastował stanowisko, bez efektów). Szczerze to się zastanów, kto by się brał za taką wątpliwej reputacji kobietę. Poza tym tutaj nie liczy się ile Starosta zrobił dla powiatu, tylko że nie jest z pis. Nie ważna była chęć współpracy z całą radą powiatu. Trzeba człowieka zniszczyć kłamstwami. Po trupach do celu. Wydajesz wyrok bez podstaw. Słowo łatwo rzucić. Szkoda że tego nie rozumiesz Myśleniczaninie007.

    Ja też uważam że każdy jest niewinny dopuki nie udowodni sie mu winy.

    13 4 Cytuj
  • 17 lip 2015

    Jak dzisiaj łatwo kogoś skrzywdzić niesłusznymi oskarżeniami. Prokuratura działa, bo ktoś zgłosił możliwość popełnienia przestępstwa, więc musi zareagować. A po co wydawać wyrok, zanim zapadł? Sprawa się wyjaśni, szkoda tylko, że zanim to nastąpi, ucierpi reputacja starosty, jego rodzinie się dostanie. Plotka będzie goniła plotkę. Ale taki był pewnie cel oskarżeń. Dziś zatem nikt nie patrzy na człowieka przez pryzmat dokonań, ale przez pryzmat afery. Ziarno niepewności zostało zasiane i dużo czasu upłynie, zanim wszystko się unormuje. Współczuję staroście, bo nikt nie udowodnił mu winy, a jest wielu chętnych, którzy są chętni rzucić kamień... Konstytucja RP art. 42.3 mówi wyraźnie, że „Każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu”.

    36 5 Cytuj
  • 18 lip 2015

    Józek jak czytasz to badziewie to nie przejmuj się ! Jesteśmy z tobą ! Ja ci wierzę, że nie brałeś się za to babsko!

    45 14 Cytuj
  • 18 lip 2015

    W drodze jak cię bawiłem! Szemrzące strumyki,
    Drzewa liściem szumiące, kwilące słowiki
    Były to wielbiącej cię natury odgłosy...
    Komuż, jeśli nie tobie, kłaniały się kłosy?
    Komu kwiaty balsamem lubej tchnęły woni?
    Komu zefir chłód czynił, komu wiał fawoni?
    Dla kogo wierne echa szły z gór na doliny?
    Dochodziłem ich celu: hołd to Podstoliny.

    4 8 Cytuj
  • 18 lip 2015
    t-34 napisał/a:

    Józek jak czytasz to badziewie to nie przejmuj się ! Jesteśmy z tobą ! Ja ci wierzę, że nie brałeś się za to babsko!

    To jakieś pieprzenie, że zwolnił ją bo nie chciała z nim spać. To żadna młoda dziewczyna nie pracowała by w urzędach, bo każdy normalny mężczyzna nie tylko starosta, ściąga ją wzrokiem.

    No chyba, że drogie panie chcecie pracować z eunuchami.

    Ta pani pod czterdziestkę, robi ze siebie modelkę dla której urzędnik poświęca stanowisko.

    To nie wolno zwolnić kobiety dyrektor , aby nie być oskarżonym o molestowanie?

    Starości i burmistrzowie: pamiętajcie nie wolno awansować na dyrektora kobiety przed 50-ką , bo was oskarżą przy każdej próbie zwolnienia.

    33 10 Cytuj
  • 18 lip 2015

    Gdyby to był człowiek z innej opcji politycznej ale byłaby po nim jazda a tak to trzeba bronić naszego zgodnie ze starą komunistyczną zasadą-
    wiemy że drań ,niekompetentny,karierowicz itp(niepotrzebne skreślić)- ale to nasz.....
    Najlepiej poczekać na wyrok sądu ,poczekamy zobaczymy kto ofiarą a kto ...

    13 27 Cytuj
  • 18 lip 2015
    krowka123 napisał/a:

    Gdyby to był człowiek z innej opcji politycznej ale byłaby po nim jazda a tak to trzeba bronić naszego zgodnie ze starą komunistyczną zasadą-
    wiemy że drań ,niekompetentny,karierowicz itp(niepotrzebne skreślić)- ale to nasz.....
    Najlepiej poczekać na wyrok sądu ,poczekamy zobaczymy kto ofiarą a kto ...

    Zauważ przewagę broniących, to wszyscy są nasi?

    Zauważ, że w terenie nie ma PiS czy PO. Jest dobry gospodarz i zły gospodarz.

    W katolickim Krakowie rządzi już trzecią kadencję ateista Majchrowski.
    Ale się zdziwiłaś no nie? nie pasuje politycznie do twoich sympatii.

    27 2 Cytuj
  • 18 lip 2015

    Cokolwiek się stało to wstyd mieć takiego starostę. Nawiązując do poprzedniego postu to ciekawe że nikt Prezydenta M. Krakowa nie posądza o takie świństwa a naszego J.T jakoś prokurator widzi w nim podejrzanego. Nie jest prawdą że wystarczy napisać do prokuratury a tam przekazują do sądu.

    9 34 Cytuj
  • 18 lip 2015
    eudob napisał/a:

    Nawiązując do poprzedniego postu to ciekawe że nikt Prezydenta M. Krakowa nie posądza o takie świństwa a naszego J.T jakoś prokurator widzi w nim podejrzanego. Nie jest prawdą że wystarczy napisać do prokuratury a tam przekazują do sądu.

    Oj zdziwiła/ł byś się, co do Prezydenta M. Krakowa, on jest molestowany przez takie panie dyrektor, 70-cio latkowi w zamian za stanowisko jeszcze niejedno by zrobiły.

    Nie tylko głaskanie puszczanie oka i pokazywanie kolan. Te panie zrobią wszystko!

    Ale to urażony pan, nie robi tego co urażona kobieta.

    (Może dalatego kapłanami są księża ? a kobieta co najwyżej boginią?)

    22 1 Cytuj
  • 18 lip 2015
    bono napisał/a:

    Oj zdziwiła/ł byś się, co do Prezydenta M. Krakowa, on jest molestowany przez takie panie dyrektor, 70-cio latkowi w zamian za stanowisko jeszcze niejedno by zrobiły.

    Nie tylko głaskanie puszczanie oka i pokazywanie kolan. Te panie zrobią wszystko!

    Ale to urażony pan, nie robi tego co urażona kobieta.

    (Może dalatego kapłanami są księża ? a kobieta co najwyżej boginią?)

    Bono, nie demonizuj. Swiat pełen jest dwuznacznych zachowań i niemoralnych propozycji. Sztuką jest zachować się jak gentleman I nie ulec. Jednak jak życie pokazuje, gentleman'ów to u nas ze świecą szukać. Jest na to popularne jednak wulgarne stwierdzenie którego z tego względu nie zacytuje. Myślę jednak że każdy je zna I wie o co chodzi.
    Jak dla mnie wstyd że w ogóle ktoś wysuwa takie oskarżenia. Jednak czytając komentarze widać że wstyd to dla niektórych jest pojęcie obce.

    6 11 Cytuj
  • 18 lip 2015
    eudob napisał/a:

    Cokolwiek się stało to wstyd mieć takiego starostę. Nawiązując do poprzedniego postu to ciekawe że nikt Prezydenta M. Krakowa nie posądza o takie świństwa a naszego J.T jakoś prokurator widzi w nim podejrzanego. Nie jest prawdą że wystarczy napisać do prokuratury a tam przekazują do sądu.

    Chodzi o to, że sama "poszkodowana" nie wie co się stało. Nie potrafi tego udowodnić, dlatego zabezpiecza się latając po gazetach. Zwolnił ją zarząd powiatu, ale najbardziej interesuje ją kasa Starosty, bo u innych mniejsza, no to uderza w niego. A po co "w latach molestowania" zaprosiła go na fb, wklejała swoje focie, w depresji? A w dogodnej chwili fb zlikwidowała. Nie wszystko da się ukryć. To jest dopiero podejrzane. Prokuratorów to ty nie dawaj za wzorzec skoro niewinnych oskarżają bez dowodów a wypuszczają handlarzy dopalaczami... Dla Starosty szacun za to co zrobił dla powiatu i na to są niezbite dowody. A ja czekam na dowód prawdomówności B.

    46 7 Cytuj
  • 18 lip 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Bono, nie demonizuj. Swiat pełen jest dwuznacznych zachowań i niemoralnych propozycji. .

    Ale, czy nie widziałeś sam, pań które kręcą tyłkami przed szefami, pokazują bieliznę i siadają na kolanach szefa?
    Nie znam średniego zakładu w którym takich celebrytek by nie było.
    Czy słyszałeś o procesie o molestowanie faceta?

    35 5 Cytuj
  • 18 lip 2015
    bono napisał/a:

    Ale, czy nie widziałeś sam, pań które kręcą tyłkami przed szefami, pokazują bieliznę i siadają na kolanach szefa?
    Nie znam średniego zakładu w którym takich celebrytek by nie było.
    Czy słyszałeś o procesie o molestowanie faceta?

    Bono, mam to na codzien. Nie znaczy to jednak że kolokwialnie mówiąc będę "ślinił się" na widok każdej nowej stażystki. Myślę ze problem tkwi w ideach ktore tworzą się gdy siedzi się na "wyższej grzędzie", za czym idzie nuda. Wtedy szuka się tej szczypty adrenaliny, I nie mam tu na mysli zachowania kobiet.
    Co do molestowania "facetów" przez kobiety, podejrzewam ze "facetowi", Polakowi z krwi I kosci wstyd byłoby się przyznać. Prawdę mówiąc połowa mężczyzn nawet ma takie fantazje seksualne. A co do molestowania facetów, a raczej chłopców to słyszę I to coraz czesciej. Nie jest to jednak tematem tej dyskusji.

    4 27 Cytuj
  • 18 lip 2015

    Mysleniczanin007, to ja się ciebie pytam, gdzie są dowody i świadkowie tego "ślinienia"??? Jasne są fakty: została zwolniona (jak było, wiedzą jej pracownicy, mający o niej jedno zdanie), a nikt nie zwalnia nikogo bez uprzednich sygnałów, że coś jest nie bardzo ok. Twierdzi że 5 lat była molestowana, chociaż żadne jej zachowanie na to nie wskazywało (wręcz przeciwnie). Fakt ten zgłosiła tuż przed wyborami (zbieg okoliczności?), ma sprawy w sądzie o mobbing wobec pracowników, uczniowie i rodzice biją brawo że jej nie ma. Dodaje nowe zdjęcia do gazety (przeciwieństwo zachowania skrzywdzonej kobiety), udziela kłamliwych wywiadów a kolega J. je kseruje i rozdaje. Skarży się, że biedna a adwokaci nie są tani... Wystarczy poczytać artykuły i komentarze jej ziomali i byłych pracowników i... Jaki mamy obraz??? Gdzie diabeł nie może, tam ........... pośle!!! A Starosta nie tylko jej jest niewygodny. Jest jeszcze tyle do zrobienia w powiecie, ale się nie da, bo jedna pani blokuje nasze nadzieje na dalszy rozwój. Słyszałam, że trwały prace nad zrobieniem ronda przy "mleczarni", no to sobie poczekamy...

    38 8 Cytuj
  • 18 lip 2015
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Mysleniczanin007, to ja się ciebie pytam, gdzie są dowody i świadkowie tego "ślinienia"??? Jasne są fakty: została zwolniona (jak było, wiedzą jej pracownicy, mający o niej jedno zdanie), a nikt nie zwalnia nikogo bez uprzednich sygnałów, że coś jest nie bardzo ok. Twierdzi że 5 lat była molestowana, chociaż żadne jej zachowanie na to nie wskazywało (wręcz przeciwnie). Fakt ten zgłosiła tuż przed wyborami (zbieg okoliczności?), ma sprawy w sądzie o mobbing wobec pracowników, uczniowie i rodzice biją brawo że jej nie ma. Dodaje nowe zdjęcia do gazety (przeciwieństwo zachowania skrzywdzonej kobiety), udziela kłamliwych wywiadów a kolega J. je kseruje i rozdaje. Skarży się, że biedna a adwokaci nie są tani... Wystarczy poczytać artykuły i komentarze jej ziomali i byłych pracowników i... Jaki mamy obraz??? Gdzie diabeł nie może, tam ........... pośle!!! A Starosta nie tylko jej jest niewygodny. Jest jeszcze tyle do zrobienia w powiecie, ale się nie da, bo jedna pani blokuje nasze nadzieje na dalszy rozwój. Słyszałam, że trwały prace nad zrobieniem ronda przy "mleczarni", no to sobie poczekamy...

    Ze względu na dobro śledztwa nie udzielam odpowiedzi na powyższe pytanie. A tak na poważnie nie mnie powinnaś o to pytać. Myślę że współpracownicy starosty mają lepszą wiedzę w tym temacie.

    8 35 Cytuj
  • 18 lip 2015

    No tak: wiem, ale nie powiem. Czyli "na gębę" można jeździć po człowieku. I jak widać DOBRO ma nie jedno znaczenie, zależy jak się je lansuje. A co z prawdą??? Myślę, że nie każdy "na wyższej grzędzie" się nudzi i ślini. Są tacy, którzy pracują i są tego efekty. Ale w swoim środowisku tego nie docenią. Dlatego szkoda człowieka, skoro wokoło sami domorośli prokuratorzy (prawie sami- reszty to nie dotyczy). Szkoda gadać!!!

    42 4 Cytuj
  • 18 lip 2015

    znowu to samo? plotka raz puszczona w obieg może wyrządzić wiele szkody, na nic potem sprostowania....nie wiadomo, jak było, ale Tomala znam od podstawówki-uczył mnie historii i mogę powiedzieć - spoko gość, uczynny aktywista i idealista. nie wierzę w te oskarżenia. a swoja drogą ta kobita, to musi być niezły lachon, że się Józek tak na nią zawziął hehehehe

    36 10 Cytuj
  • 18 lip 2015
    sylwiario napisał/a:

    a swoja drogą ta kobita, to musi być niezły lachon, że się Józek tak na nią zawziął hehehehe

    Może sama go wprowadziła w nałóg dawania i naraz odstawiła go od cycka.
    Nawet święty by się wk...ił.
    No i pomyślał sobie spieprzaj dziadu a raczej, dziadówko.

    16 18 Cytuj
  • 19 lip 2015
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Mysleniczanin007, to ja się ciebie pytam, gdzie są dowody i świadkowie tego "ślinienia"??? Jasne są fakty: została zwolniona (jak było, wiedzą jej pracownicy, mający o niej jedno zdanie), a nikt nie zwalnia nikogo bez uprzednich sygnałów, że coś jest nie bardzo ok. Twierdzi że 5 lat była molestowana, chociaż żadne jej zachowanie na to nie wskazywało (wręcz przeciwnie). Fakt ten zgłosiła tuż przed wyborami (zbieg okoliczności?), ma sprawy w sądzie o mobbing wobec pracowników, uczniowie i rodzice biją brawo że jej nie ma. Dodaje nowe zdjęcia do gazety (przeciwieństwo zachowania skrzywdzonej kobiety), udziela kłamliwych wywiadów a kolega J. je kseruje i rozdaje. Skarży się, że biedna a adwokaci nie są tani... Wystarczy poczytać artykuły i komentarze jej ziomali i byłych pracowników i... Jaki mamy obraz??? Gdzie diabeł nie może, tam ........... pośle!!! A Starosta nie tylko jej jest niewygodny. Jest jeszcze tyle do zrobienia w powiecie, ale się nie da, bo jedna pani blokuje nasze nadzieje na dalszy rozwój. Słyszałam, że trwały prace nad zrobieniem ronda przy "mleczarni", no to sobie poczekamy...

    Oj taaaak będziemy czekać bo p. Józef to jedyny Starosta który jest w stanie zrobić rondo w Myślenicach ! płaczmy ludzie bo jak Józefa braknie to NIC nie zrobimy w powiecie ! mieszkanka1980 jak Cie czytam to mi ziemniaki z piwnicy same wychodzą. Babo ! Starosta jedynie podpisuje papiery nad którymi pochyla się Rada wraz z Radnymi a nie jest cudotwórcą na jakiego go kreujesz. Sprawa jest sprawą, sąd zdecyduje jak się skończy. Co niby ona ma wspólnego z rondem i sprawami w powiecie ? Jeżeli Starosta będzie winny to przyjdzie ktoś inny (i gwarantuje Ci że też będzie budował Ronda i załatwiał sprawy Powiatu) a jeżeli okaże się, że to pomówienia to p. Józek nadal będzie piastował tą funkcję. To jest pokłosie przechwalania się Starosty "JA zrobiłem", "JA zbudowałem" taka mieszkanka to usłyszy i potem ma Boga przy ulicy Reja 13 który własnymi rękami wznosi ronda w Myślenicach...

    Ps.Co do tematu nie osądzajcie człowieka dopóki nikt nie jest skazany. Osobiście nie chce mi się wierzyć w te rewelacje. A Ty mieszkanko1980 proponuje- wyluzuj bo Ci żyłka pęknie.

    17 42 Cytuj
  • 19 lip 2015

    Bolek Warszawski zaś powtarza: Jo i starosta tyz. Do powiatu wybierają go na szaber.Takich mamy gospodarzy. Coś wydrzeć, coś przykombinować, podzielić po uznaniu grosz publiczny i to JA lub JO w zależności od szkół. Wątek zaś z molestowaniem zaś uważam za przykrywkę poważnych problemów władzy lokalnej, odwrócenie uwagi od realnych problemów. Wstyd, że Pani Beata tak się obnosi z owym sprzed pięciu lat molestowaniem, o którym sobie przypomniała jako kandydatka PiS-u na burmistrza Dobczyc [ gratulacje dla pana Szlachetki, może by się swemu pracodawcy w Pcimiu przyglądnął i owe zarzuty korupcyjne powyjaśniał, o obyczajowych nie piszę, bo od tego są proboszczowie, a ci pod szyldem PiS-u w większości każde bezeceństwo usprawiedliwią ].

    12 10 Cytuj

Odpowiedz