Forum » Myślenice

Salon Play !!!

  • 9 wrz 2015
    bill napisał/a:

    A co mnie obchodzi kto produkuje telefony? Odpowiada za nie ten kto je sprzedaje, a jak sami piszecie te co kupujecie w tym salonie się psują. Ja kupuję u innego operatora i jakoś nigdy się nie popsuły. Zbieg okoliczności?

    Co ja pacze :O

    4 1 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    @bill: to weź sobie abonament bez telefonu, a telefon kup samemu z gwarancją od producenta. Nie będziesz wtedy plótł głupot, że od jednego operatora się psują, od innego nie. Miałeś widać pecha i trafiłeś na gorszy egzemplarz. Mi się żaden telefon jeszcze w życiu nie zepsuł, ale to pewnie dlatego, że nie kupiłem u operatora :D

    5 1 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    z tego co wiem to Play nie produkuje telefonów... więc o co chodzi ?
    a obsługa w Play - polecam uczciwi i pomocni ludzie

    5 1 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Nie każdy. Ale salon który sprzedaje zepsute telefony pewnie je wziął z nieciekawego źródła. I tylko bezmózgowiec podobny do Gascana nie umie tego zrozumieć!

    1 12 Cytuj
  • 9 wrz 2015
    bill napisał/a:

    Nie każdy. Ale salon który sprzedaje zepsute telefony pewnie je wziął z nieciekawego źródła. I tylko bezmózgowiec podobny do Gascana nie umie tego zrozumieć!

    Myślisz czasem ?? jak nie to pomyśl pomoże Ci to , ale nie wiem hyy w Twoim przypadku to wątpliwe

    8 2 Cytuj
  • 9 wrz 2015
    czawez27 napisał/a:

    Telefon nie posiada żadnych śladów uszkodzeń rysy pęknięcia itd. Nie robię nagonki tylko pisze jak sytuacja wygląda. Telefon MMA paski na ekranie gdzieś około 20 procent ekranu.

    Wydaje mi się, że byłam świadkiem twojej "rozmowy" z pracownikami play jakiś tydzień temu, ale widząc twoje zachowanie zawróciłam na pięcie w drzwiach salonu. Kultury to ja ci nie zazdroszczę chłopie... Na miejscu właściciela to bym chyba w ochronę zainwestowała, bo takich chamów jak ty to powinno się wyrzucać przez próg na zbity pysk. Sama jestem w Play już kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z obsługą, nie tylko koło rynku, a telefon nie raz oddawałam do serwisu.

    14 3 Cytuj
  • Andrzej 9 wrz 2015
    majka88 napisał/a:

    Wydaje mi się, że byłam świadkiem twojej "rozmowy" z pracownikami play jakiś tydzień temu, ale widząc twoje zachowanie zawróciłam na pięcie w drzwiach salonu. Kultury to ja ci nie zazdroszczę chłopie... Na miejscu właściciela to bym chyba w ochronę zainwestowała, bo takich chamów jak ty to powinno się wyrzucać przez próg na zbity pysk. Sama jestem w Play już kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów z obsługą, nie tylko koło rynku, a telefon nie raz oddawałam do serwisu.

    Pani to chyba obsługa play. Nie rozmawiam z takimi osobami jak pani. Zegnam nie mogę zrozumieć jak mogłas być świadkiem mojej rozmowy jak zawrociłaś w drzwiach?????? Zastanów się co piszesz !!!

    3 13 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Tak, tak... teraz wszyscy, którzy nie przyznają ci racji będą z obsługi.

    czawez27 napisał/a:

    Widzę dwie negatywne odpowiedzi na pewno z obsługi a.z do szkoły!!

    Szkoda było wtedy mojego czasu, bo głupie doładowanie może poczekać, a nie zamierzałam się tam z tobą przekrzykiwać, żeby mnie ktokolwiek usłyszał. Teraz żałuję, bo mogłam cię nagrać i wrzucić na fb, żeby wszyscy poznali takiego furiata jak ty. I zacznij używać przecinków, bo ciężko się czyta te twoje wypociny.

    10 4 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    majka88 a skąd wiesz co on tam robił jak podobno nie czekałaś tylko poszłaś? Ty rzeczywiście jesteś z obsługi skoro wiesz co on robił.

    2 12 Cytuj
  • 10 wrz 2015
    bill napisał/a:

    majka88 a skąd wiesz co on tam robił jak podobno nie czekałaś tylko poszłaś? Ty rzeczywiście jesteś z obsługi skoro wiesz co on robił.

    Prawdziwy Sherlock Holmes z ciebie... domyślam się, że to twoje drugie konto czawez27.

    9 2 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Jeżeli tacy domyślni ludzie tam pracują to rzeczywiście współczuję tym których obsługujecie.

    2 12 Cytuj
  • Andrzej 10 wrz 2015
    bill napisał/a:

    Jeżeli tacy domyślni ludzie tam pracują to rzeczywiście współczuję tym których obsługujecie.

    Brawo blll:)

    1 11 Cytuj
  • Andrzej 10 wrz 2015
    majka88 napisał/a:

    Prawdziwy Sherlock Holmes z ciebie... domyślam się, że to twoje drugie konto czawez27.

    Tak tak mam z 10:) nie znasz sytuacji to dyskusja z tobą nie ma sensu..

    1 10 Cytuj
  • 10 wrz 2015
    czawez27 napisał/a:

    Brawo blll:)

    czawez27 napisał/a:

    Tak tak mam z 10:) nie znasz sytuacji to dyskusja z tobą nie ma sensu..

    To loguj się na wszystkie po kolei i rozmawiaj sam ze sobą tak, jak masz to w zwyczaju robić. Może w końcu ludzie zrozumieją twoją beznadziejną sytuację. Pozdrawiam

    10 2 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Zabawna jesteś. Widać że telefony coś w główkę zrobiły. Pewnie dlatego że zepsute i trzeba naprawiać.

    2 13 Cytuj
  • 30 paź 2015

    A jak tam teraz telefony z tego salonu? Wie ktoś?

    7 Cytuj
  • 31 paź 2015

    o troll level hard is back :D

    tak jest, salon play zmienił fabrykę w których produkują telefony ! z zaplecza galerii Dekada przenieśli się do pobliskiego tartaku, takie cudeńka z tam wychodzą że szał !

    8 1 Cytuj
  • 31 paź 2015

    A cóż to za pajac, który myli salon z tartakiem? Skoro telefony robią w tartaku to nic dziwnego że są takie jakie są.

    3 6 Cytuj
  • 31 paź 2015

    Witam. Dołączę się d tematu. Sam mam tel w tej sieci i w grudniu kończy mi się umowa i chciałem ją przedłużyć bo w sumie nie miałem zastrzeżeń do tej sieci. Ale dodam że byłem w salonie w Myślenicach,Dobczycach i 2 w Krakowie i w każdym salonie była inna oferta dla mnie .Myślałem że jak play to ofertą będzie wszędzie ta sama. Najkorzystniejsza oferta była jak zadzwoniłem na biuro obsługi klienta. Ale jest jedno wielkie cygaństwo i dlatego tu piszę teraz. Mam dość duży abonament bo ok 130zł brutto na firmę i często wykorzystałem ten limit więc chciałem zwiększyć abonament i przy tym spytałem też o tel iphona 6 i o dziwo powiedzieli mi że taki tel przysługuje mi jak najbardziej i opłata za ten model tylko 99zł netto. (ten model wart jest ok 2500zł) i zawarłem umowę i zwiększyłem abonament do 170zł i byłem zadowolony do momentu gdy przyszedł mi pierwszy rachunek i do rachunku były dołączone raty za ten telefon z który powiedzieli mi przy zawarciu umowy że jednorazowa opłata za ten tel to 99zł netto.!

    Więc jak dzwoniłem na infolinie po otrzymaniu tego rachunku to wciskają mi że mówili mi o ratach! A nie było ani słowa o ratach i rozmowa była nagrywana i nie chcą odtworzyć nagrania! Co teraz zrobić?
    PS

    2 2 Cytuj
  • 31 paź 2015

    Napisz do UOKiK-u. Tam są sami specjaliści, to zrobią z tym porządek.

    2 3 Cytuj
  • 31 paź 2015

    no w sumie racja. dzięki. Byłem też w salonie orange z dziewczyną bo ona tam ma umowę i jak czekaliśmy to siedział jakiś facet i rozmawiał z pracownikiem orange o umowie i tyle co słyszałem tej rozmowy to ten klient powiedział że jak kupował dom to miał mniej papierów do podpisania niż jak zawiera umowe z nimi i mówił że też źe przyjdzie w następnym dniu ze swoim prawnikiem żeby tłumaczył mu umowę bo jej nie rozumie

    2 1 Cytuj
  • 1 lis 2015
    bill napisał/a:

    A co mnie obchodzi kto produkuje telefony? Odpowiada za nie ten kto je sprzedaje, a jak sami piszecie te co kupujecie w tym salonie się psują. Ja kupuję u innego operatora i jakoś nigdy się nie popsuły. Zbieg okoliczności?

    Tak się składa, że producenci telefonów dostarczają takie sama aparaty dla wszystkich operatorów. To, że czasem trafi się jakiś bubel to normalna rzecz. Tak samo można dostać wadliwy telefon w Play jak i w innych sieciach. W Play jestem od kilku lat i nie narzekam. Telefon, który miałem jako pierwszy ani razu nie był w serwisie i działa do tej pory bez zarzutu! Używa go mój młodszy brat i jest z niego zadowolony. Co do usług Play, to złego słowa nie mogę powiedzieć. Siostra ma telefon od nich i po awarii naprawiono go (bezpłatnie) i nikt żadnych problemów nie robił. Nie wiem, może trafiłem na inną osobę o obsłudze (salo przy ul. Bema) ale wszystko było w porządku. Czy naprawdę musicie siać tu taki zamęt?

    7 2 Cytuj
  • 1 lis 2015

    Warmer84 jest takie przysłowie: "Wyjątek stanowi o regule".

    7 Cytuj
  • inkwizytor 7 lis 2015

    Ja w Play jestem już wiele lat, i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej bylemrw plusie i orange, ale zrezygnowałem z usług obu sieci gdyż naliczano opłaty za połączenia których nie było, a telefony bywały co chwila w serwisie.

    Może teraz autor głównego posta reklamuje swój salon? Wcale bym się nie zdziwił. Zresztą gdy pytałem o telefon w plusie, taki kit wciskali że masakra, twierdzili że telefony mają lepszą specyfikację aniżeli te same modele w innych sieciach...

    No ale, każdy wybiera co lepsze, i każdy umie czytać, więc można do siebie mieć żale...

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 7 lis 2015
    inkwizytor napisał/a:

    Ja w Play jestem już wiele lat, i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej bylemrw plusie i orange, ale zrezygnowałem z usług obu sieci gdyż naliczano opłaty za połączenia których nie było, a telefony bywały co chwila w serwisie.

    Może teraz autor głównego posta reklamuje swój salon? Wcale bym się nie zdziwił. Zresztą gdy pytałem o telefon w plusie, taki kit wciskali że masakra, twierdzili że telefony mają lepszą specyfikację aniżeli te same modele w innych sieciach...

    No ale, każdy wybiera co lepsze, i każdy umie czytać, więc można do siebie mieć żale...

    Nie reklamuje żadnego salonu. Nie polecam i tyle. Każdy ma inne zdanie przeniosłem numer do ORANGE i jestem Zadowolony.

    1 4 Cytuj

Odpowiedz