Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 15 mar 2016

    "Ej krówko, krówko.
    Nie umniejszając, ale tyle w tobie wiedzy co w twoim nicku. Taka zwykła mała krówka...."

    ileż pogardy...
    Dla sprostowania: ja nie głosowałem za PiS ale bardzo się ucieszyłem jak się dowiedziałem że nie wygrała PO

    6 Cytuj
  • 15 mar 2016
    Endrju napisał/a:

    Taaak, znana metoda PiSu i jego wyznawców. Zredukuj do debila a później atakuj.
    Ale na kilka tygodni przed wyborami to już było 500 złotych na KAŻDE dziecko. Więc? Kto tutaj coś kręci?

    Gdzie tak było bo nie kojarzę? O tym programie pis mówił już w 2014 roku i od samego początku było Na każde drugie dziecko i następne!

    5 1 Cytuj
  • 15 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Ej krówko, krówko.
    Nie umniejszając, ale tyle w tobie wiedzy co w twoim nicku. Taka zwykła mała krówka....

    Dobra niech będzie PISiorki, Wy wiecie lepiej w końcu to ja jestem tym tumanem i Polakiem drugiego sortu. No cóż dopiero jak Wam w portfelu zacznie brakować to dopiero dotrze do Was co się tak naprawdę dzieje.

    Wielbcie i módlcie się do Waszego prezesa i jego kukiełek. Cieszcie się i radujcie i jeśli taką Wam przyjemność sprawia gardzenie moją osobą, to proszę bardzo.

    Taka właśnie jest teraz władza jak Wy - gardzi Polakami innych poglądów i nazywa ich gorszym sortem.

    I jeszcze jedno nie chce mi się kontynuować rozmowy z takimi ślepymi fanatykami jak Wy.

    Jak na 60cio-paro latka masz Pan wysublimowany sposób wypowiedzi, chciało by się napisać "gdzieś już to widziałem". Jednak ja nie o tym. Wychodzi z Pana ten demokrata - "Kto nie z nami to przeciw nam", Pan sobie "wygugluje" kto to powiedział. Wsadzasz Pan wszystkich którzy nie podzielają Pańskich poglądów do jednego worka? Może krowka123 wciska odpowiednie klawisze na swej klawiaturze aby wyzwolić w Panu tego demokratę? A moze ja sie tez naśmiewam i z jednych i drugich? Tak jak nasmiewałem się z Palikota i jego "transformacji"?
    Szanowny Panie, trochę kultury. Możeś Pan wiekowy, może nie. Z pewnością prezentujesz Pan wy uczone standardy jeszcze z czasów które twierdzisz Pan że zapadły Panu w pamięci i wywarły wrażenie jak łatwo można manipulować społeczeństwem.
    Na marginesie. Tylko demokrata sortuje społeczeństwo na czarnych i czerwonych, na "lemingów i pisiorów" czy "lepszy i gorszy sort". I'm bardziej wychyla się na lewo, tym większe zróżnicowane pomiędzy "my i oni". Bardzo ciekawa książka do poczytania, zamiast marnować czas na pisanie tych wypocin. Proponuje ją Panu sobie "wyguglować".

    6 Cytuj
  • 15 mar 2016
    bill napisał/a:

    albercik nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego 3 miliony dzieci nie dostanie 500 zł, które im Szydło obiecała przy wyborach? Dlaczego co innego mówiła, a co innego robi? Ile warte jest dzisiaj słowo PiS-u? Nie chowaj głowę w piasek, tylko odnieś się do tego oszustwa.

    Przecież to nie są pieniądze dla dzieci tylko pieniądze dla rodziców dzieci. Z zaznaczeniem że dostaną je ci którzy mają drugie i więcej niż dwójkę dzieci. Nie jest to pomoc socjalna. Państwo płaci kasę żeby wspomóc wzrost liczby potencjalnych producentów PKB w przyszłości. Tylko kretyn nie może tego zrozumieć.
    Było o tym mówione od początku pomysłu (2014 rok) i wydrukowane/powielone na klkudziesięciu czy klikuset tysiącach ulotek pisu i tak samo na każdej konwencji czy wiecu wyborczym o tym mówili. Platforma i nowoczesne petrusy, lisy itd. robią z ludzi kretynów sądzą że ci głosowali na pis po jednej jakiejś wypowiedzi Szydło. Swoją drogą trzeba być nieprzeciętnym kretynem żeby na podstawie jednej z setek wypowiedzi Szydło zagłosować/niezagłosować na pis. Jak tacy byli nie szkoda mi ich. Głupich nigdy nie szkoda.

    5 2 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Cytując klasyka: I nikt nie wmówi nam, że czarne jest czarne , a białe jest białe............

    3 4 Cytuj
  • 15 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Smutne jest to, że z 40 mln kraju, aż 19% uwierzyło w 500 zł na wybrane dzieci. Tak te pieniądze otrzymają, ale za te 500 zł być może zapłacą inną cenę, cenę odchodzących z Polski inwestorów i pracodawców.

    Złe zarządzanie PiSu to może być taka cena : wzrost o daną kwotę, średnio misięcznie na rodzinę.

    - utraty pracy ( śr. miesiąc 1400 - 2000 zł)
    - droższej żywności ( mieięcznie ok 200 zł)
    - droższej energii ( miesięcznie ok 40 zł)
    - droższej wody i ścieków ( mięs. 24 zł)
    - droższych opłat za rozmowy tel ( 16 zł)
    - droższego gazu 8 zł
    - droższego węgla - 60 zł
    - drożych leków - 20 zł
    - droższej odzieży - 70-150 zł
    - droższego paliwa - 40-70 zł
    Itd......
    To jest przykład realnych wzrostów kosztów utrzymania rodziny wg. prognoz specjalistów od ekonomi ( nie związanych z PiSem.

    I taka cena za te 500, no może przy trójce dzieci 1000 zł na rodzine ???
    Ludzie, kochany mądry narodzie na kogo ty głosowałeś ???

    chłopcze ,gdzie byłes przez 8 lat i nie widziałes ze nie dość żę 500 zł na dziecko nie było to ceny i podatki rosły lawinowo,możesz mi to wytłumaczyc? PODATKI BYŁY PODNOSZONE I NOWE PODATKI BYŁY NAKLADANE?
    ALE NIESTETY,KIEDYŚ "MĄDRY NARÓD DAŁ SIE OMAMIĆ I WYBRAŁ TĄ CHOŁOTE NA 8 LAT

    Endrju napisał/a:

    Taaak, znana metoda PiSu i jego wyznawców. Zredukuj do debila a później atakuj.
    Ale na kilka tygodni przed wyborami to już było 500 złotych na KAŻDE dziecko. Więc? Kto tutaj coś kręci?

    no niestety....są ludzie i parapety,jeszcze nigdy nikogo na tym forum nie określiłem debilem,studiowałem kulture i sztuke a przy takiej sztuce cieżko o kulture

    a co do obietnic wyborczych to ja czekam na 100 milionów,ja zadam od POpapranców 100 milinonów,

    4 1 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Coś Wam napiszę jeszcze, Wam czcicielom kultu niejakiego naczelnika państwa - Jarosława.

    Jeśli to szacowne forum i osoby na nim się wypowiadające (tzn. ludzie drugiego sortu) Wam nieodpowiada, to chyba łatwiej Wam będzie pisać na forum, gdzie wszyscy się będą z Wami zgadzać i wielbić z Wami waszego prezesa - to odpowiednim forum dla Was będzie Toruń - info lub TV Trwam forum.

    1 5 Cytuj
  • 15 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Smutne jest to, że z 40 mln kraju, aż 19% uwierzyło w 500 zł na wybrane dzieci. Tak te pieniądze otrzymają, ale za te 500 zł być może zapłacą inną cenę, cenę odchodzących z Polski inwestorów i pracodawców.

    Złe zarządzanie PiSu to może być taka cena : wzrost o daną kwotę, średnio misięcznie na rodzinę.

    - utraty pracy ( śr. miesiąc 1400 - 2000 zł)
    - droższej żywności ( mieięcznie ok 200 zł)
    - droższej energii ( miesięcznie ok 40 zł)
    - droższej wody i ścieków ( mięs. 24 zł)
    - droższych opłat za rozmowy tel ( 16 zł)
    - droższego gazu 8 zł
    - droższego węgla - 60 zł
    - drożych leków - 20 zł
    - droższej odzieży - 70-150 zł
    - droższego paliwa - 40-70 zł
    Itd......
    To jest przykład realnych wzrostów kosztów utrzymania rodziny wg. prognoz specjalistów od ekonomi ( nie związanych z PiSem.

    I taka cena za te 500, no może przy trójce dzieci 1000 zł na rodzine ???
    Ludzie, kochany mądry narodzie na kogo ty głosowałeś ???

    chłopcze ,gdzie byłes przez 8 lat i nie widziałes ze nie dość żę 500 zł na dziecko nie było to ceny i podatki rosły lawinowo,możesz mi to wytłumaczyc? PODATKI BYŁY PODNOSZONE I NOWE PODATKI BYŁY NAKLADANE?
    ALE NIESTETY,KIEDYŚ "MĄDRY NARÓD DAŁ SIE OMAMIĆ I WYBRAŁ TĄ CHOŁOTE NA 8 LAT

    Endrju napisał/a:

    Taaak, znana metoda PiSu i jego wyznawców. Zredukuj do debila a później atakuj.
    Ale na kilka tygodni przed wyborami to już było 500 złotych na KAŻDE dziecko. Więc? Kto tutaj coś kręci?

    no niestety....są ludzie i parapety,jeszcze nigdy nikogo na tym forum nie określiłem debilem,studiowałem kulture i sztuke a przy takiej sztuce cieżko o kulture

    a co do obietnic wyborczych to ja czekam na 100 milionów,ja zadam od POpapranców 100 milinonów,

    czegevara napisał/a:

    Cytuj , przytaczaj, wklejaj linki i drwij sobie dalej z tego co wyprawia PiS.
    Ale Ty jak widze nie przejmujesz się tym w jakim kraju będą żyły Twoje dzieci, być może jesteś jeszcze osobą bezdzietną.

    Pozwól, że przytoczę przykrą i tragiczną historię naszego narodu, kiedy to w latach 1945-46 Polacy po zakończeniu ll wojny światowej i po pokonaniu Niemiec, żyli w pewności że teraz wszystko się odmieni, że będzie wolność i demokracja. Bo wszystko na to wskazywało, jednak brutalna stalinowska prawda była inna. Zamiast wolności i demokracji otrzymaliśmy ustrój bestialstwa i krwawej propagandy, a do tego to wszystko trwało ponad 50 lat.
    I jeszcze raz przytoczę, że w tym 1946 wydawało się, że będzie wolność i demokracja a jak było opisałem powyżej.

    Sam mam już grubo powyżej 60 lat i ja to wszystko powyżej doskonale pamiętam, dlatego boję się by władza która inwigiluje ludzi, a z czasem zabroni im wolności słowa nie zniewoliła ponownie naszej demokracji.

    Moje mocne słowa są po to byście Wy ludzie trochę młodsi zrozumiel, że :
    WOLNOŚCI NIE MA SIĘ RAZ NA ZAWSZE.
    O WOLNOŚĆ TRZEBA WALCZYĆ, DBAĆ I SZANOWAĆ JĄ.
    I trzeba pamiętać o tym jak tę wolność można łatwo stracić.

    Z góry przepraszam za mój ton wypowiedzi, ale czasem trzeba.

    wolność słowa???a kto panu zabiera tą wolnośc słowa? prosze o konkrety,bo jak na razie to za rzadów PO był nalot na redakcje gazety "wprost" wyjasni pan to jakoś?

    a tak z innej beczki,dlaczego tak zagorzałymi przeciwnikami PIS są osoby właśnie w wieku około 60 lat,osoby które swoje emerytury maja bąź beda mieli naliczane z okresu lat komuny,czyli tych najlepiej oskładkowanych,dlaczego najwiecej protestuja te osoby których nie dotyczy podniesiony wiek emerytalny,ba....,pewnie wiele z tych osób poszło na jakies emerytury pomostwoe lub wcześniejsze w wieku 55 lat

    ludzie głosuja na PIS bo chcą konkretnej zmiany społecznej i niech mi pan nie mówi jak było za komuny bo doskonale pamietam

    a może pan najzwyczajniej w świecie jest zazdrosny o to że pan nie dostanie....? smutne

    5 1 Cytuj
  • Andrzej 15 mar 2016
    Walker84 napisał/a:

    Gdzie tak było bo nie kojarzę? O tym programie pis mówił już w 2014 roku i od samego początku było Na każde drugie dziecko i następne!

    No nie udawaj Greka, widziałeś podlinkowany filmik z YouTube, jak Szydło mówi o 500 złotych na każde dziecko. Nawet komentowałeś to.

    albert7575 napisał/a:

    no niestety....są ludzie i parapety,jeszcze nigdy nikogo na tym forum nie określiłem debilem,studiowałem kulture i sztuke a przy takiej sztuce cieżko o kulture

    a co do obietnic wyborczych to ja czekam na 100 milionów,ja zadam od POpapranców 100 milinonów,

    100 milionów to od Wałęsy, ale to przed denominacją, teraz to będzie zaledwie 10000.

    Jeśli chodzi o obrażanie innych i to w gniewie - zostawię bez komentarza.

    2 4 Cytuj
  • 15 mar 2016

    jeśli już mamy być konsekwentni w roszczeniach o dotrzymanie obietnic to śięgnijmy do żródeł,
    a PIS rozliczajcie po skończonej kadencji a nie na samym jej początku

    7 1 Cytuj
  • 15 mar 2016

    Wy tu o bzdurach a kraju mają miejsce dramatyczne zdarzenia !!! Ot choćby ten:

    Dramat 68-latka. Wpadł do kociołka z falami elektromagnetycznymi i już nie będzie mógł ich zażywać
    Los najmocniej doświadcza najbardziej zasłużonych.

    — Wypadek w MON. 68-latek wpadł do kociołka z falami elektromagnetycznymi — dowiaduje się ASZdziennik.
    Do zdarzenia doszło podczas wizyty pechowego mężczyzny w podziemiach gmachu resortu przy ul. Klonowej.
    — Pan Antoni jak co dzień chciał zaczerpnąć trochę fal elektromagnetycznych dla jasności umysłu, ale wskutek zaniedbań poprzedników barierka ochronna się poluzowała — opowiada nam świadek zdarzenia.
    Zanim ekipa biochemiczna MON wydobyła nieszczęśnika ze zbiornika, ten spędził w nim kilkadziesiąt minut. Zdaniem lekarzy przyjął przez to życiową dawkę fal i już nigdy nie będzie mógł z nich skorzystać. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

    Skutkiem ubocznym wypadku jest napromieniowanie, które 68-latek teraz emituje.
    — Szacowany zasięg to koło o promieniu 50 metrów, na szczyt NATO będzie jak znalazł — mówi nam mężczyzna.
    To jest ASZdziennik. Wszystkie wydarzenia i cytaty są JESZCZE zmyślone.

    3 2 Cytuj
  • 15 mar 2016
    czegevara napisał/a:

    Coś Wam napiszę jeszcze, Wam czcicielom kultu niejakiego naczelnika państwa - Jarosława.

    Jeśli to szacowne forum i osoby na nim się wypowiadające (tzn. ludzie drugiego sortu) Wam nieodpowiada, to chyba łatwiej Wam będzie pisać na forum, gdzie wszyscy się będą z Wami zgadzać i wielbić z Wami waszego prezesa - to odpowiednim forum dla Was będzie Toruń - info lub TV Trwam forum.

    no rece opadają,to jest obrońca demokracji,jeśli ktoś ma inne zdanie niż on to niech sobie pisze na forum TV Trwam i według ciebie to jest WOLNOŚĆ SŁOWA !!!!!!!!!

    logika czegevara " albo lzycie wszyscy na PIS i Kaczyńskiego ,albo won....."
    cały ruch KOD w jeden osobie na tym forum....

    przeglądnij sobie to forum i tematy polityczne od początku,kto je zakładał i w jakiej formie były pisane

    ( może troszke przypomne.....nie drugiego ,ale najgorszego sortu)

    7 2 Cytuj
  • 15 mar 2016

    A tak na poważnie - ciekawy artykuł (może Bono jednak miał rację z tymi agentami):

    Jacek Żakowski: Antoni Macierewicz wykonuje gesty, mające skonfliktować Polskę z całym światem
    Nieco ponad trzy miesiące zajęło rządowi PiS skonfliktowanie się z całym istotnym dla Polski światem. Pewną sympatię okazują nam jeszcze Węgry Viktora Orbana, ale - jak wiadomo - nie są one specjalnie wielkim mocarstwem, nawet na skalę centralnej Europy. Orban oddał się pod opiekę Władimira Putina i raczej będzie tańczył jak mu zagra Moskwa, z którą Macierewicz oczywiście też ma poważnie na pieńku - pisze Jacek Żakowski dla Wirtualnej Polski.

    "Co zrobić, żeby Polska odzyskała wolność? Wypowiedzieć wojnę Stanom Zjednoczonym i natychmiast się poddać". Antoni Macierewicz z pewnością pamięta ten peerelowski żart, skoro właśnie zaczął go realizować. Wiele jednak wskazuje, że szef MON gotów jest wprawdzie wypowiedzieć wojnę Ameryce, ale podda się komuś zupełnie innemu.

    Antoni Macierewicz: widać, jak siły zła napierają coraz bardziej
    "Ludzie, którzy budowali swoje państwo dopiero w XVIII wieku, będą mówili nam, co to jest demokracja?" - kpił sobie minister obrony nawiązując do krytycznych opinii Amerykanów na temat „dobrej zmiany”. Wyprzedził w ten sposób spodziewane, zapewne cięższe, reakcje mające w najbliższych dniach nastąpić, jeśli rząd PiS definitywnie zlekceważy Trybunał Konstytucyjny i Komisję Wenecką.

    Dalszy ciąg śmichów ministra obrony był podobnie mądry. "[chcą to przypominać] Narodowi, który miał struktury przedstawicielskie i demokratyczne już w XIII, XIV wieku? I który był źródłem demokracji dla całej Europy?" - pytał Macierewicz podczas wykładu transmitowanego przez Telewizję Trwam, siostrę Radia Maryja, które - o ile pamiętam - zaczynało nadając sygnał z Białorusi. Minister obrony mówił to w słynnej toruńskiej szkole Tadeusza Rydzyka - tej samej, której PiS stara się sypnąć publicznym groszem jak tylko potrafi.

    Gdyby ktoś jeszcze traktował słowa Antoniego Macierewicza z powagą, mógłby przypomnieć, że ludzie zamieszkujący dziś Amerykę, czyli Amerykanie, to dawniejsi Grecy, którzy demokrację mieli przed Chrystusem, Włosi (czyli Rzymianie), którzy mieli ją jeszcze krótko po Chrystusie, a poza tym Anglicy, Niemcy i Polacy (którzy zdaniem szefa MON mieli ją "w XIII, XIV w.").

    Problem jednak nie na tym polega, że Antoni Macierewicz mówi historyczne głupstwa, tylko na tym, że robi polityczne głupstwa. Bo przecież nasz nieoceniony minister obrony niemal jednocześnie i niemal równie finezyjnie zaatakował drugie supermocarstwo, czyli Rosję, gdy stwierdził, że "po Smoleńsku możemy powiedzieć, że byliśmy też pierwszą wielką ofiarą terroryzmu we współczesnym konflikcie, jaki się na naszych oczach rozgrywa". Jakimś trafem nikt nie miał chyba wątpliwości, że w ten sposób polski minister oskarżył Rosję o zamach w Smoleńsku. Teraz zapewne grozą powiało w Pekinie, bo z wielkich mocarstw jeszcze tylko Chinom się od Macierewicza nie dostało.

    Piszę trochę żartobliwie, bo kiedy widzę coraz bardziej marsową minę PiS-owskiego ministra obrony narodowej, coraz trudniej mi jest powstrzymać się od śmiechu. Znam coraz więcej osób, które mają ten kłopot. Ale sprawa jest śmiertelnie poważna. Antoni Macierewicz należy bowiem do ścisłej elity PiS, która dzień po dniu wykonuje kolejne gesty, mające skonfliktować Polskę z całym światem.

    Niemcom już się wiele razy dostało od PiS-u, ale oni są przyzwyczajeni, że PiS ma swoją specyfikę i reagują zdawkowo. A w zasadzie prawie nie reagują, bo uważają, że Polska ma chwilową gorączkę i jej przejdzie, kiedy do władzy wrócą ludzie mniej więcej zrównoważeni. Zresztą Niemcy po II wojnie nauczyli się pokory i sami wciąż się w niej ćwiczą, przypominając sobie swoje hitlerowskie grzechy.

    Francuzi, którym też się od Macierewicza i PiS-u oberwało (przy okazji przetargu na śmigłowce), już takiej pokory, jak Niemcy, nie mają. Są od nas na tyle daleko, żeby spokojnie pukać się palcem w czoło, ale swoje wiedzą i w najgorszym dla nas momencie sobie o tym przypomną.

    Bruksela też będzie pamiętała słowa oraz listy min. Waszczykowskiego i Ziobry, w których podważali polityczne i merytoryczne kompetencje Komisji Europejskiej. Komisja nam wojny nie wypowie, a może nawet nam nic konkretnego nie powie, ale załatwić z nią cokolwiek będzie PiS-owi jeszcze trudniej. Bo na niekompetencję i brak doświadczenia PiS-owskich ministrów nałoży się niechęć brukselskich urzędników.

    Najkrócej mówiąc - nieco ponad trzy miesiące zajęło rządowi PiS skonfliktowanie się z całym istotnym dla Polski światem. Pewną sympatię okazują nam jeszcze Węgry Viktora Orbana, ale - jak wiadomo - nie są one specjalnie wielkim mocarstwem, nawet na skalę centralnej Europy. Orban oddał się pod opiekę Władimira Putina i raczej będzie tańczył jak mu zagra Moskwa, z którą Macierewicz oczywiście też ma poważnie na pieńku.

    Pytanie, ku czemu w istocie zmierza polityka zagraniczna Prawa i Sprawiedliwości, jest w tej sytuacji jak najbardziej na miejscu. Możliwości są z grubsza biorąc trzy.

    Pierwsza, że PiS chce grać rozbisurmanionego bachora, którego cała rodzina stara się ukoić i którego wszystkie ciotki boją się obudzić. "Dawajcie, co chcę, bo będę wrzeszczał, walił głową w podłogę i jeszcze tak nabrudzę w pieluszkę, że się w całej Europie popsuje atmosfera!". To może działać, ale tylko do pewnego momentu. Inni szybko włożą sobie zatyczki do uszu, albo zamkną bachora w osobnym pokoju, żeby nie zatruwał powietrza.

    Drugi wariant jest taki, że PiS w istocie do niczego nie zmierza. Macierewicz, Ziobro, Waszczykowski itd. gadają, co im ślina na język przyniesie, byle się przypodobać "ciemnemu ludowi" i ulać sobie "z wątroby". Nie raz tak już było. Środowisko tworzące dziś PiS marudziło podczas negocjacji unijnych, "ulewało z wątroby", podlizywało się "ciemnemu ludowi", a potem się okazało, że jednak jest za przystąpieniem do Unii. Podobnie było z Traktatem Lizbońskim.

    Trzeci wariant jest taki, że PiS (a raczej jego kilkuosobowy mózg) ma wciąż tajny, choć coraz bardziej czytelny, plan przesunięcia Polski na Wschód (z dużej litery, bo chodzi o polityczny podmiot, a nie o geografię). Znając dokonania oraz powiązania istotnej części środowisk PiS-owskich i okołopisowskich w przeszłości oraz radykalnie odcinanie Polski od Zachodu w ostatnich miesiącach, trzeba taki wariant poważnie rozpatrywać. Ociąganie się Amerykanów w sprawie baz i zamrożenie relacji z Ukrainą zdaje się mieć związek z takim przypuszczeniem. Antyrosyjska retoryka mogła by tu być rodzajem siatki maskującej. W odpowiednim momencie wrak wróci, można będzie u boku Orbana ogłosić pansłowiańską miłość przeciw germańskiej i amerykańskiej chwale.

    Które z tych trzech objaśnień wojny PiS z całym światem najtrafniej objaśnia czyny i słowa Macierewicza, Ziobry, Waszczykowskiego i samego Prezesa, to się wkrótce okaże, gdy przyjdzie skonsumować ich skutki. Czyli kiedy ze strony Zachodu padnie proste pytanie: chcecie być z nami, czy nie? I trzeba będzie dać prostą odpowiedź o - być może - historycznym znaczeniu.

    2 6 Cytuj
  • 15 mar 2016

    tu masz sporo odpowiedzi na swoje pytania,czy może raczej Żakowskiego

    http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-burza-wokol-slow-macierewicza-polsce-zabraknie-sojusznikow,nId,2163227

    3 Cytuj
  • 15 mar 2016

    shadow

    3 Cytuj
  • 16 mar 2016
    Endrju napisał/a:

    No nie udawaj Greka, widziałeś podlinkowany filmik z YouTube, jak Szydło mówi o 500 złotych na każde dziecko. Nawet komentowałeś to.100 milionów to od Wałęsy, ale to przed denominacją, teraz to będzie zaledwie 10000.

    Jeśli chodzi o obrażanie innych i to w gniewie - zostawię bez komentarza.

    No właśnie nie przeczytałeś tego co napisałem. Kilka tysięcy razy było mówione że chodzi o drugie dziecko ale wy wolicie robić z ludzi kretynów na własne potrzeby polityczno/propagandowe.

    8 5 Cytuj
  • 16 mar 2016

    Cyt:
    "Swoją drogą trzeba być nieprzeciętnym kretynem żeby na podstawie jednej z setek wypowiedzi Szydło zagłosować/niezagłosować na pis. Jak tacy byli nie szkoda mi ich. Głupich nigdy nie szkoda"

    Walker więcej szacunku dla swoich wyborców. Moim zdaniem są kimś więcej niż epitety, których używasz.
    A co do mówienia po kilka tysięcy razy że chodzi o drugie dziecko, to szkoda że mówią o tym po wyborach. Przed wyborami SZYDŁO mówiła o KAŻDYM dziecku i choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość to tego nie zmienisz. Jej wypowiedzi zostały nagrane i są powyżej.

    4 8 Cytuj
  • 16 mar 2016

    Ale rozgorzało w tym temacie :)
    Chyba zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości czują na plecach oddech Nowoczesnej.
    I choć po Platformie i jej ośmiorniczkach mogą jeździć bo i trzeba, to po młodych posłach i działaczach Nowoczesnej trochę trudno. No bo i co dopiero weszli do świata polityki, albo i nieubabrani w żadne afery tak jak PO PIS SLD itp.
    Coś czuję że kolejne wybory parlamentarne to będzie tryumf Nowoczesnej.

    3 8 Cytuj
  • 16 mar 2016

    Problem w tym że większość ludzi nie rozumie tego że nowoczesna to ta sama ekipa co po. Pozmieniali tylko szyldy partyjne, wstawili kilka nowych twarzy dla niepoznaki. Plan działania mają niezmiennie ten sam: wyprzedaż majątku państwowego (prywatyzacja) i ochrona interesów międzynarodowych korporacji.

    10 2 Cytuj
  • 16 mar 2016
    LEONQ napisał/a:

    Coś czuję że kolejne wybory parlamentarne to będzie tryumf Nowoczesnej.

    mhmm... to masz czuja zepsutego. Kolejne wybory to będzie tryumf, owszem, ale PiS. Druzgocący.
    .

    7 3 Cytuj
  • 16 mar 2016

    ja to tylko chce zobaczyś ten łomot pomiedzy Nowoczesną i PO w walce o drugie miejsce i bycie najwieksza partia opozycyjną.
    A tak swoją drogą.....,dlaczego na wiecach KODu i Nowoczesnej średnia wieku to 60 lat?

    bill napisał/a:

    Cyt:
    "Swoją drogą trzeba być nieprzeciętnym kretynem żeby na podstawie jednej z setek wypowiedzi Szydło zagłosować/niezagłosować na pis. Jak tacy byli nie szkoda mi ich. Głupich nigdy nie szkoda"

    Walker więcej szacunku dla swoich wyborców. Moim zdaniem są kimś więcej niż epitety, których używasz.
    A co do mówienia po kilka tysięcy razy że chodzi o drugie dziecko, to szkoda że mówią o tym po wyborach. Przed wyborami SZYDŁO mówiła o KAŻDYM dziecku i choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość to tego nie zmienisz. Jej wypowiedzi zostały nagrane i są powyżej.

    a Ty dalej swoje,ile razy ci można tłumaczyć że cały czas była mowa o 500 zl na drugie dziecko i kazde nastepne,a wypowiedz "na kazde dziecko" to był skrót myślowy w czasie debaty przedwyborczej w TV którym sie tak tłumaczysz,i jak mowi samo okreslenie debata przedwyborcza było to przed wyborami

    a to jedno słowo w tej debacie wyłapał Schetyna i triumfalnie obwieszczał ze PIS oszukało,co juz mu Konrad Piasecki w RMF wypomniał i skorygował,a Lis w swoim obłedzie dalej to wykorzystuje...

    jak mamy w takim tonie dyskusje prowadzić to ci tu cała liste obietnic wyborczych przytocze które nie dośc ze po wyborach nie zostały zrealizowane to jeszcze jedną z nich w 100% obrócono w drugą strone

    LEONQ napisał/a:

    Ale rozgorzało w tym temacie :)
    Chyba zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości czują na plecach oddech Nowoczesnej.
    I choć po Platformie i jej ośmiorniczkach mogą jeździć bo i trzeba, to po młodych posłach i działaczach Nowoczesnej trochę trudno. No bo i co dopiero weszli do świata polityki, albo i nieubabrani w żadne afery tak jak PO PIS SLD itp.
    Coś czuję że kolejne wybory parlamentarne to będzie tryumf Nowoczesnej.

    nieubabrani ? a co z kandydatem na prezydenta z ramienia Nowoczesnej niejakim Donaldzie Tusku???

    4 3 Cytuj
  • 16 mar 2016
    bill napisał/a:

    Cyt:
    "Swoją drogą trzeba być nieprzeciętnym kretynem żeby na podstawie jednej z setek wypowiedzi Szydło zagłosować/niezagłosować na pis. Jak tacy byli nie szkoda mi ich. Głupich nigdy nie szkoda"

    Walker więcej szacunku dla swoich wyborców. Moim zdaniem są kimś więcej niż epitety, których używasz.
    A co do mówienia po kilka tysięcy razy że chodzi o drugie dziecko, to szkoda że mówią o tym po wyborach. Przed wyborami SZYDŁO mówiła o KAŻDYM dziecku i choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość to tego nie zmienisz. Jej wypowiedzi zostały nagrane i są powyżej.

    O jakich ty wyborcach piszesz człowieku? Nie tylko ja już ci tutaj pisałem że od początku była mowa o pieniądzach na drugie dziecko (przy niskich dochodach na pierwsze) a ty robisz z siebie nie powiem kogo podając jakąś jedną wypowiedz jeszcze z portalu lisa. Przecież nagrań z konwencji wyborczych i ich wypowiedzi w internecie są tysiące i wszędzie mówią o drugim dziecku. Choćby tutaj:
    https://www.youtube.com/watch?v=rbOoBHi4CHI
    Wytłumacz dlaczego ty i twoi mentorzy: nowoczesne i platformy robicie z ludzi kretynów wciskając taki kit? Kto wam to doradził? Przecież na takiej prymitywnej nagonce tylko tracicie. Jeszcze teraz ta ostania szopka platformy o 500 złotych na każde dziecko. Porażka po całości..

    5 3 Cytuj
  • 17 mar 2016

    albercik popatrz na średnią wieku na wiecach PiS-u. Ta podchodzi już pod setkę.
    A co do 500 zł, to obietnica była na KAŻDE dziecko.
    Żeby nie być gołosłownym to poniżej zamieszczam link do wypowiedzi Szydło, o którym teraz koniecznie chcielibyście zapomnieć i wmówić nam że jej nie było. Prawda sama się obroni!!!

    http://vod.pl/publicystyka/tomasz-lis-online-za-darmo/vtqqds

    4 Cytuj
  • 17 mar 2016

    Offtop. Bill, Lis płaci Ci za reklame, że tak nim spamujesz?

    6 1 Cytuj
  • 17 mar 2016

    zdjecie

    Spotkanie otwarte - zapraszamy ! Można bezpośrednio porozmawiać z naszymi liderami, posłami czy członkami .Nowoczesnej w Małopolsce.

    Szczegółowe informacje : https://www.facebook.com/events/1314113921936163/1315823408431881/

    Zapraszamy !

    3 8 Cytuj

Odpowiedz