Forum » Myślenice

Zadaj pytanie - czyli kogo chcialbys o cos zapytac na lamach miasto-info.pl

  • 17 mar 2010

    Rozpoczęliśmy nowy cykl wywiadów realizowanych przez użytkowników portalu miasto-info.pl. Na początek "Zadaj pytanie" skierowalismy do Mieczysława Kęska - dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach.

    Wywiad znajdziecie pod tym linkiem

    Tutaj możecie zgłaszać propozycje kandydatur do kolejnych rozmów. My skontaktujemy się ze wskazanymy przez Was osobami, a jeśli te zgodza sie na rozmowę - przeslemy im Wasze pytania.

    UWAGA! Tutaj zglaszacie osoby, ktorym chcielibyscie zadac pytania. Same pytania zbierac bedziemy wylacznie jako wiadomosci prywatne na konto REDAKCJA, gdy wskazana przez Was osoba zgodzi sie na rozmowe

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Witam
    Ja chciałbym aby konkretnie przepytany został Pan Prezes Dalinu Myślenice Kęsek, a jeszcze lepiej jakby udało sie przepytać członka zarzadu Dalinu Myślenice niejakiego żądłe.

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 mar 2010

    ja chcialbym trenera bankosza - jesli uzywa internetu :)

    ale poza tym to :
    burmistrza
    dyrektora szpitala
    kogos z promocji gminy albo kogos kto na powaznie zajmie sie tutaj rozrywka

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    1. Burmistrza Ostrowskiego
    2. Przewodniczącego Rady = dyrektora dróg powiatowych Jerzego Grabowskiego
    3. redaktora Remigiusza Półtoraka
    4. redaktora Stanisława Cichonia
    5. starostę Tomala

    pełno ich a każdego można o coś interesującego zagadnąć...

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    A ja
    - Pan Burmistrz
    - Pani M.Trolka (Promocja)
    - Pani A.Werner (Dyrektorka MOKIS)
    - Pan R.Kęsek (Prezes Dalinu)
    - Pan S.Cichon (Redaktor naczelny gazeta MCE)
    - Pan K.Halek (Wicestarosta Myślenicki)
    - Pan Z.Lijewski (Prezes zarzadu Spółdzielni Mieszkaniowo Lokatorsko - Własnościowej Zorza w Myślenicach)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 17 mar 2010

    Najsampierw przepytać Pan Kielan co planuje do zamkniemcia po ewentualny wybur, któren klub sportowy czy inwestycja.
    Potem Pan Remigiusz za stronnictwo.
    Potem Panienka Greta nieh powi jak siem nazywa i kto ją informułuje?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    1 Cytuj
  • 17 mar 2010

    jak dla mnie wiktor kielan - mogloby byc ciekawie!

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Relatywnie wnioskując po odpowiedziach szefa PUP'u wszyscy będą odpowiadać tak samo. Tak żeby dużo powiedzieć ale informacji żadnej. Ot, politycy. ;)

    Cytuj
  • Marek Stoszek 27 mar 2010

    A ja chciałbym zadać pytanie Krzysztofowi Szafrańskiemu myślę że podobnie jak Zdzichó.

    Cytuj
  • 3 kwi 2010

    1. Redaktor Tygodnika "NIE" Jerzy Urban
    2. Dyrektor Szpitala SP ZOZ .
    3. Ksiądz Leszek Harasz ( założyciel myślenickiego wolontariatu ).

    Pozdrowienia z Królewskiego Krakowa :)

    Cytuj
  • 3 kwi 2010

    Kogoś z redakcji strony www.fakrakow.wordpress.com
    bo w Myślenicach FA niema .

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2010

    Ja winszowałbym sobie wywiad z prezesem Galerii Myślenice. Znam kilka faktów których niestety nie mogę tu przedstawić z wiadomych powodów. Niemniej jednak myśle że odpowiednio sprecyzowane pytania, dadzą mieszkańcom szanse na wyjaśnienie kwestii braku dworca, przepraszam, braku czegokolwiek, łącznie z porozumieniem na płaszczyźnie Galeria Myślenice-MK4 Inwest.

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    Dyrektor Szpitala mile widziany :)

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    Kolejnym gościem cyklu wywiadów „Zadaj pytanie…” będzie Wiktor Kielan, kandydat na burmistrza Myślenic. Przyłącz się do zabawy, prześlij nam własne pytanie

    PYTANIA PROSZE PRZEYSLAC JAKO WIADOMOSC PRYWATNA NA KONTO REDAKCJA

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    Ja natomiast chciałbym jak większość, aby na pytania ze strony mieszkańców mógł odpowiedzieć pan BURMISTRZ MACIEJ OSTROWSKI :)

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    Ja też chciałbym wypytać Macieja Ostrowskiego...

    Cytuj
  • 21 kwi 2010

    [quote]Ja natomiast chciałbym jak większość, aby na pytania ze strony mieszkańców mógł odpowiedzieć pan BURMISTRZ MACIEJ OSTROWSKI :) [/quote]

    Propozycje tej formy wywiadu wyslalismy zarowno do Pana Kielana jak i Pana Ostrowskiego. Odpowiedz otrzymalismy jak dotad od Pana Kielana

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Pytania do Wiktora Kielana zostaly wyslane - bioracym udzial w akcji dziekujemy za zainteresowanie. W przeciagu kilku dni na łamach portalu pojawi sie wywiad. Bedzie to druga rozmowa przeprowadzona przez uzytkownikow miasto-info.pl. Jako pierwszy zgodzil sie odpowiadac na Wasze pytania dyrektor PUP MIeczysław Kęsek. Wciaz czekamy na typy osob ktorym chcielibyscie zadac pytanie

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Proponuję ponowne wysłanie pytania do Pana Ostrowskiego.
    Proponuję również organizację debaty z kandydatami, niezależnie od tego ilu ich będzie. Rozumiem, że inicjatywa ze strony SEDNA byłaby od razu odrzucona dlatego proponuję medium beztronne jak miasto-info albo też wspólną organizację przez wszystkich przedstawicieli mediów w Myślenicach - Gazetę Myślenicką, Miasto-info, Dziennik Polski, SEDNO.
    ;)

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    ja dobrze widze, czy redaktor naczelny sedna przyznal ze jest ono stronnicze? :)

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    mer, żle widzisz bo tylko to co chcesz.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Dobrze Pan widzi Panie mer.
    SEDNO jest stronnicze.
    W przeciwnieństwie do Gazety Myślenickiej, która jest bezstronna, niezależna, rzetelna i obiektywna.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Kiedyś żyłam złudzeniem, że jest to gazeta wiarygodna, właściwa lektura dla mieszkańców. Niestety muszę stwierdzić iż powinna ona być wydawana pod nazwą biuletynu informacyjnego umig Myślenic.

    Cytuj
  • 2 maj 2010

    BARDZO CHCEMY ZADAĆ PYTANIA p. Maciejowi Ostrowskiemu

    Cytuj
  • 2 maj 2010

    Pytanie czy p.Maciej Ostrowski chce tego samego? Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz .
    On raczej słucha swojego "dworu" a nie mieszkańców.

    Cytuj

Odpowiedz