Forum » Myślenice

BASENY W MYŚLENICACH - kryty, odkryty - ceny, godziny otwarcia

  • 24 sie 2012

    [quote=gość: aka] ludzie!strasznie wam szajba odbija.uwazacie pewnie, ze bieganie nago po szatniach i natryskach to jakas forma bycia na luzie.jestesmy raczej narodem konserwatywnym- szanujcie to , ze nie kazdy ma ochote ogladac wasze intymne czesci ciala:( nie wspominajac o checi przyspieszonego edukowania wlasnych dzieci:((( szanujmy sie choc troche nawzajem!! nie wspomne, ze natryski na basenie nie sluza do mycia tylko do opukania sie z chloru...rozne sa formy utrzymywania higieny osobistej, ale naprawde bez przesady- sa przeciez jakis zasady!!!::(((((((( [/quote]
    Idealny przykład brudasa - natryski służą do dokładnego umycia ciała przed wejściem do basenu oraz do umycia się po korzystaniu z basenu który jest miejscem publicznym. Chloru od dawna nie używa się od dawna.
    Szanujmy się nawzajem, korzystajmy z natrysków nie róbmy syfu na basenie i w saunie.

    9 2 Cytuj
  • 25 sie 2012

    Woda jest bardzo czysta ..Kocham tam jezdzić co niedziele jerzżę i anio raz nie zdarzyło się aby dno było nie czyste jest super tak :D a naj mniej ludzi jest gdzieś tak blisko zamknięcia bo otwarty jest do 10 : 00 i gdzieś tak właśnie o 9:00 lub 8:00 jest naj mniej..:D

    2 3 Cytuj
  • 25 sie 2012

    [quote=gość: Oleczka ;*] Woda jest bardzo czysta ..Kocham tam jezdzić co niedziele jerzżę i anio raz nie zdarzyło się aby dno było nie czyste jest super tak :D a naj mniej ludzi jest gdzieś tak blisko zamknięcia bo otwarty jest do 10 : 00 i gdzieś tak właśnie o 9:00 lub 8:00 jest naj mniej..:D [/quote]
    Dziewczyno otwórz czasem książkę bo oczy mi krwawią jak to czytam.
    A odnośnie kąpieli nago, jak zobaczyłem pierwszy raz tą informację, to kilka razy czytałem, czy aby na pewno nie jest napisane NAKAZ. Pruderia i zacofanie

    6 4 Cytuj
  • 31 sie 2012

    potwierdzam woda jest czysta i nie szukajcie dziury w całym

    1 1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    [quote=marko] gość: profesjonalny napisał/a: NIE WYOBRAZAM SOBIE KORZYSTANIA Z SAUNY W STROJACH Z POLISTERU KTORE POD WPLYWEM DUZEJ TEMPERATURY EMITUJA SZKODLIWE CZYNNIKI
    A nie puszczane bąki uchodzą do głowy i rodzą się takie głupie teksty jak wyżej... Czyli leżeni na słońcu w czarnych slipach to rak prostaty jak nic :-))))

    Ludzie, tam dzieci łażą! Co chcecie żeby jakiś pedofil stał obok waszego dzieciaka i się prawie masturbował będąc nago? Dajcie se spokój z tym nago/w ubraniu.

    Zresztą, jak Wy tylko myjecie się na basenie i dla Was to wystarczy to się nie dziwię ani trochę, że grzyby macie non-stop. BRUDASY!!! [/quote]
    głodnemu chleb na mysli marko!!!

    4 2 Cytuj
  • 3 wrz 2012

    Dokładnie. Najbardziej mam ochotę zobaczyć Twoje Profesjonalne pośladki:-))) Daj znać kiedy będziesz na basenie golasku:-)

    Wy ciągle to samo z tym rozbieraniem. Macie coś z głową? Już nie mogę tego czytać. Basen jak basen. Najlepiej jakby tę saunę wogóle zlikwidować i skończyłoby się głupie gadanie i koniec. Jak chcecie się rozbierać to znajdzcie sobie "drugie połowy" na długie jesienne i zimowe wieczory:-)))

    Co do natrysków, to ja nie neguję korzystania z nich przed i po basenie. Jak nabardziej OK. Jednak nie wyborażam sobie, aby drugi raz nie wziąść prysznica po przyjściu do domu...

    2 4 Cytuj
  • Basia 4 wrz 2012

    Dziewczyno otwórz czasem książkę bo oczy mi krwawią jak to czytam
    dajcie spokój przecież nie każdy jest polonistą

    13 Cytuj
  • 25 lut 2013

    Odświeżam nieco, bo zaniepokoiły mnie nieco zasłyszane informacje na temat choróbsk na basenie. Czy ktoś ma jakieś sprawdzone informacje? Będę wdzięczny za info.

    2 6 Cytuj
  • 21 mar 2013

    Wie ktoś może w jakiej cenie są karnety na nasz basen ???

    2 Cytuj
  • 21 mar 2013
    wiolka40 napisał/a:

    Wie ktoś może w jakiej cenie są karnety na nasz basen ???

    GOOGLE nie kopią :)

    http://www.basen.myslenice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=2

    1 4 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Od kiedy jest otwarty basen na zarabiu?

    9 Cytuj
  • 3 lip 2013

    wczoraj lali wodę , więc ....któż to wie

    1 1 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Pierwsze pytanie, kiedy planowane jest otwarcie? Bo podobno wczoraj (tzn. 02.07.13) nalewano wodę.

    1 5 Cytuj
  • 3 lip 2013

    Dobre pytanie. Z ostatnich doniesień można wywnioskować, iż teoretycznie jutro powinno być otwarcie, aczkolwiek jeżeli wczoraj (ewent. dzisiaj) nalewali wodę, to nie wiem, czy będzie odpowiednio przystosowana do kompania się, no bo jak wiemy nie tylko to składa się na czynnik rozwojowe basenu myślenickiego.

    3 3 Cytuj
  • 4 lip 2013

    Jaki jest cennik wejścia na otwarty basen na Zarabiu?

    4 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Czyżby w tym roku nie funkcjonował basen odkryty? Szkoda ta działka oprócz basenu i siatkówki plażowej można by wykorzystać na kręgielnie. Swoja drogą na szczelnica też spełnia parametry???

    1 2 Cytuj
  • 16 lip 2013
    Kulturka napisał/a:

    Czyżby w tym roku nie funkcjonował basen odkryty? Szkoda ta działka oprócz basenu i siatkówki plażowej można by wykorzystać na kręgielnie. Swoja drogą na szczelnica też spełnia parametry???

    STRZELNICE ****
    Ehh.

    1 2 Cytuj
  • 8 sie 2013

    Wie ktoś może do której jest czynny odkryty basen na zarabiu?
    I ile kosztuje wejście?
    Będę wdzięczny za infomację.

    3 1 Cytuj
  • 8 sie 2013

    Z tego co się orientuje to wejście kosztuje 10zł. Od której jest otwarty nie wiem.

    Cytuj
  • 8 sie 2013

    Do 16 lat 6zl
    Bilet normalny 10zl
    Basen otwarty chyba od 10 do 18

    1 Cytuj
  • 26 gru 2014

    Czy po ostatnim remoncie zmieniło się coś z czystością na basenie?
    Czy ludzie zmądrzeli i przed wejściem do basenu kąpią się nago, czy dalej idą spoceni z ulicy do wody albo spłukują się przez sekundę w kąpielówkach?

    1 16 Cytuj
  • 26 gru 2014

    concord11 widać, że masz co najmniej dziwne zapędy skoro chcesz oglądać obcych, nagich ludzi na basenie ;) jeśli Cie to kręci wybierz się na plaże dla nudystów.

    7 5 Cytuj
  • 27 gru 2014

    Czy między świętami basen na Zarabiu jest czynny? Ktoś, coś?

    7 Cytuj
  • 27 gru 2014
    Alina Przedział napisał/a:

    Czy między świętami basen na Zarabiu jest czynny? Ktoś, coś?

    Taa jest czynny ! Byłem dzisiaj , luzy totalne , nikogo nie było , skakałem na glówkę przez dwie godziny ! Pan dyrektor powiedział ,że jak będe grzeczny to mi wody napuści ....

    3 4 Cytuj
  • 27 gru 2014

    Dzięki Marianie za info.

    1 Cytuj

Odpowiedz