Forum » Myślenice

BASENY W MYŚLENICACH - kryty, odkryty - ceny, godziny otwarcia

  • 25 lut 2012

    tam bakteri nie brakowało od zawsze

    2 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    co sądzicie o jedzeniu na basenie w tej kawiarni ????

    2 3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    BASEN JEST STANOWCZO ZA DROGI!!!!!!!!!! GDYBY WSTĘP BYŁ TAŃSZY, CHODZIŁOBY WIĘCEJ OSÓB!!!!!

    14 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    [quote=ghosty]słyszałam, ze na Myślenickim basenie, pojawiła się jakaś paskuda bakteria, ktoś coś o tym wie?[/quote]

    Tak, ja ją widziałem. Byłam wielka, miała osiem nóżek i wielki ogon! Płynęła w moim kierunku, ale w ostatnim momencie przestraszyła się piecyka, bo nagi wyszedł z sauny. Skręciła ostro w lewo i zginęła w ciemniej otchłani basenu... Strach pomyśleć, co by było gydby nie piecyk...;-)))

    16 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    @marko nie powinieneś pływać pod wpływem :P
    ale poważnie... dobra riposta! :)

    4 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    zacznijcie myslec samodzielnie a nie powtarzajcie kolejnych durnych plotek...gdyby byla bakteria...a tym bardziej grozna i paskudna to mysle, ze sanepid, ktory bada wode regularnie nakazalby zamkniecie obiektu i generalna dezynfekcje!! a jak macie problem to wystarczy do w/w sanepidu zadzwonic.informacji na taki temat udziela na pewno! ludzie- myslenie nie kosztuje!!

    3 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    nie wiem jak bakterie ale to chyba plotka-sama widzialam jak kilkakrotnie w godzinach wczesnorannych pani pobiera próbki do badania a pan z sanepidu je zabiera.Ale na pewno na basenie ŚMIERDZI-normalnie wiocha jakby do mycia nie uzywano żadnych płynów.Już od wejścia mozna dostać cofki żołądkowej.Nie jest to zapach chloru do dezynfekcji ani żadnego aromatu z płynów-poprosu smierdzi jaby ktoś zamoczył brudne skarpety w samej wodzie....masakra.

    1 3 Cytuj
  • 7 mar 2012

    [quote=marko]
    Tak, ja ją widziałem. Byłam wielka, miała osiem nóżek i wielki ogon! Płynęła w moim kierunku, ale w ostatnim momencie przestraszyła się piecyka, bo nagi wyszedł z sauny. Skręciła ostro w lewo i zginęła w ciemniej otchłani basenu... Strach pomyśleć, co by było gydby nie piecyk...;-))) [/quote]

    :-DDD

    1 Cytuj
  • ania 8 mar 2012

    a na basenie jakiś chyba nowy barek otwarli, jedliście tam? poprzedni to była masakra. Wolałam z córką siedzić w szatni i czekać aż ochłonie niż w tym barku. Kanapki brałam z domu, bo moje dziecko zawsze głodne po kąpieli. Wolała bym coś na miejscu zakupić ale nie pasę niuśki frytkami, podgrzewaną pizzą i batonami.

    2 1 Cytuj
  • 2 cze 2012

    byłam z córką na basenie i doznałam szoku w kawiarni smakując sałatek z truskawka , gruszka sa przepyszne nawet sama w domu zaczełam przyrządzać takze polecam

    1 4 Cytuj
  • 5 cze 2012

    czytając twoją wypowiedz myślałam że jak doznałaś szoku to jest to szok w złym znaczeniu /////a tu proszę zachwyt na całego

    1 2 Cytuj
  • 9 cze 2012

    hehe no szok w dobrym tego słowa znaczeniu :) także polecam sałatki <mniam>

    2 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Wy chodzicie tam pływać czy jeść? :)
    Tak czy owak... smacznego! ;)

    2 2 Cytuj
  • 11 cze 2012

    pierwsze jedzą .potem się kąpią a potem odwiedzają szpital wszystko w jednym .......

    2 2 Cytuj
  • 13 cze 2012

    skoro córka sie kąpie to nic innego mi nie zostalo oprócz kawki i ciacha :) i kg lecą do góry :(

    2 Cytuj
  • ania 14 cze 2012

    powrzechnie wiadomo, że woda wyciąga, jak sobie 2 godzinki popływamy, to jesteśmy głodne jak wilczyce i wtedy jakaś zdrowa przekącha by się przydała a nie fryty.

    3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    anula to do zobaczenia na basenie

    2 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Nie kwestionuje wilczego apetytu po pływaniu... tylko nie lepiej wytrzymać w i domu? coś własnego i na pewno zdrowego? :P ...a Mamusie też mogą popływać (a nie kąpać) ;) Pozdrawiam! :)

    1 2 Cytuj
  • ania 18 cze 2012

    [quote=gość: userman] Nie kwestionuje wilczego apetytu po pływaniu... tylko nie lepiej wytrzymać w i domu? coś własnego i na pewno zdrowego? :P ...a Mamusie też mogą popływać (a nie kąpać) ;) Pozdrawiam! :) [/quote]

    można, ale po co ;)

    2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Na basenie pojawił się nowy zakaz - korzystanie z pryszniców nago jest zabronione :D
    Jak w jednoczęściowym stroju można umyć się po basenie i pseudo saunie ? Dlaczego ktoś wprowadził taki zakaz ?

    7 2 Cytuj
  • 23 sie 2012

    witam wczoraj wieczorem korzystalem z sauny bedac w niej bylem okryty recznikiem nastepnie splukalem sie pod zimnitka woda nago i w tym momemncie bylo makx ludzi na saunie NIE WYOBRAZAM SOBIE KORZYSTANIA Z SAUNY W STROJACH Z POLISTERU KTORE POD WPLYWEM DUZEJ TEMPERATURY EMITUJA SZKODLIWE CZYNNIKI

    8 3 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=gość: profesjonalny] NIE WYOBRAZAM SOBIE KORZYSTANIA Z SAUNY W STROJACH Z POLISTERU KTORE POD WPLYWEM DUZEJ TEMPERATURY EMITUJA SZKODLIWE CZYNNIKI [/quote]
    A nie puszczane bąki uchodzą do głowy i rodzą się takie głupie teksty jak wyżej... Czyli leżeni na słońcu w czarnych slipach to rak prostaty jak nic :-))))

    Ludzie, tam dzieci łażą! Co chcecie żeby jakiś pedofil stał obok waszego dzieciaka i się prawie masturbował będąc nago? Dajcie se spokój z tym nago/w ubraniu.

    Zresztą, jak Wy tylko myjecie się na basenie i dla Was to wystarczy to się nie dziwię ani trochę, że grzyby macie non-stop. BRUDASY!!!

    4 6 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=marko] gość: profesjonalny napisał/a:

    Ludzie, tam dzieci łażą! Co chcecie żeby jakiś pedofil stał obok waszego dzieciaka i się prawie masturbował będąc nago? Dajcie se spokój z tym nago/w ubraniu.
    [/quote]

    Uważasz, że myjący się po korzystaniu z basenu lub sauny pod prysznicem nago człowiek to pedofil ?

    7 3 Cytuj
  • 24 sie 2012

    ludzie!strasznie wam szajba odbija.uwazacie pewnie, ze bieganie nago po szatniach i natryskach to jakas forma bycia na luzie.jestesmy raczej narodem konserwatywnym- szanujcie to , ze nie kazdy ma ochote ogladac wasze intymne czesci ciala:( nie wspominajac o checi przyspieszonego edukowania wlasnych dzieci:((( szanujmy sie choc troche nawzajem!! nie wspomne, ze natryski na basenie nie sluza do mycia tylko do opukania sie z chloru...rozne sa formy utrzymywania higieny osobistej, ale naprawde bez przesady- sa przeciez jakis zasady!!!::((((((((

    7 8 Cytuj
  • 24 sie 2012

    w Krakowie na odwrot . Zabronione jest korzystanie z sauny w jakimkolwiek odzieniu , procz recznika rzecz jasna . Myslenice to pokrecone miasteczko , wszystko dzieje sie na opak.

    17 2 Cytuj

Odpowiedz