Forum » Myślenice

BASENY W MYŚLENICACH - kryty, odkryty - ceny, godziny otwarcia

  • 12 gru 2011

    W saunie nie są przestrzegane podstawowe zasady. Ludzie siadają w kąpielówkach, strojach bezpośrednio na ławkach. Zastanawia mnie czy nie przeszkadza im fakt że siadają na mokrej od potu ławce. Totalny brak higieny, siadać po kimś. Druga sprawa, do sauny wchodzi się nago lub w ręczniku. To, że sauna jest na basenie, wcale nie znaczy że mogą panować tam dzikie zasady.

    9 3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Dzieciaki z sekcji nie mają dopłat...

    1 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: MInga] Dzieciaki z sekcji nie mają dopłat... [/quote]

    TO AKURAT NIE JEST PRAWDĄ !!!!!
    ZA KAŻDĄ PRZEKROCZONĄ GODZINĘ SĄ NALICZANE DODATKOWE OPŁATY .

    3 1 Cytuj
  • 16 gru 2011

    [quote=gość: MInga] Dzieciaki z sekcji nie mają dopłat... [/quote]

    Nie masz racji - doinformuj się !

    2 1 Cytuj
  • 16 gru 2011

    Dzieciaki z sekcji mają doliczane dopłaty za każda dodatkową minute tak jak każdy klient.Mają jednak wydłuzony czas i preferencyjne ceny.Sekcje działajace na basenie- a jest ich kilka- zbieraja kase za caly miesiac od rodzicow a basen obciaza ich za poszczegolne wejscia.Oczywistym jest i chyba nikogo to nie dziwi kto ma choc troche zdrowego rozsadku, ze gdyby nie doliczano dodatkowych minut- ludzie- a glownie dzieciaki przebywalyby w szatniach i pod natryskami duzo dluzej- co i tak ma miejsce.Gdyby nie naliczano czasu a ludzie oddawaliby paski wczesniej nie byloby kontroli nad tym ile faktycznie osob przebywa na plywalni...szczegolnie, ze bramki sa wczesniej- mozna byloby oddac pasek wczesniej i przebywac w szatni nieskonczona ilosc czasu.Rachunek jest wiec raczej prosty wynikajacy chocby z czystej ekonomi.Ludzie...zacznijcie troche myśleć...w takich miejscach jakas kontrola musi byc...jakie podnieslibyscie larum gdyby cos sie stalo???Myslę, ze zadna tego rodzaju instytucja nie pozwolilaby na to zeby nie kontrolowac swoich uzytkownikow...ich czasu przebywania na swoim terenie- z przyczyn ekonomicznych ale tez i BEZPIECZENSTWA!!!

    3 1 Cytuj
  • 16 gru 2011

    [quote=gość: Piecyk] W saunie nie są przestrzegane podstawowe zasady. Ludzie siadają w kąpielówkach, strojach bezpośrednio na ławkach. Zastanawia mnie czy nie przeszkadza im fakt że siadają na mokrej od potu ławce. Totalny brak higieny, siadać po kimś. Druga sprawa, do sauny wchodzi się nago lub w ręczniku. To, że sauna jest na basenie, wcale nie znaczy że mogą panować tam dzikie zasady. [/quote]
    zboczeniec czy co? chcesz sobie chodzić nago to po domu, na basenie są dzieci,

    3 5 Cytuj
  • 17 gru 2011

    [quote=gość: móher] gość: Piecyk napisał/a: W saunie nie są przestrzegane podstawowe zasady. Ludzie siadają w kąpielówkach, strojach bezpośrednio na ławkach. Zastanawia mnie czy nie przeszkadza im fakt że siadają na mokrej od potu ławce. Totalny brak higieny, siadać po kimś. Druga sprawa, do sauny wchodzi się nago lub w ręczniku. To, że sauna jest na basenie, wcale nie znaczy że mogą panować tam dzikie zasady.
    zboczeniec czy co? chcesz sobie chodzić nago to po domu, na basenie są dzieci, [/quote]
    W saunach gdzie panuje strefa nagości, wstęp jest od 16 lub 18 lat, w Myślenicach też tak powinno być.

    1 2 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Witam

    Zgadzam się z przedmówcą że w saunie powinna być strefa nagości a oto link jak korzystać z sauny:)

    http://www.youtube.com/watch?v=qaYIBs6Ed_E
    http://www.youtube.com/watch?v=k1jI63NJjQw

    3 1 Cytuj
  • 24 gru 2011

    Tak zapytam z głupia, ta strefa nagości to kobiety + meżczyźni razem, czy jak?
    Nie zamieszczaj durnych linków bo co sauna na basenie 2x2 nie ma nic wspólnego z prawdziwą sauną. Mądrale na golasa na saunę, a potem...do wody z otwartymi porami w skórze jak znam życie. Albo sauna albo basen. To jest basen, a sauna to tylko taki dodatek i nie ma co cudów wymagać.

    3 5 Cytuj
  • 25 gru 2011

    No ale z tego co wiem to jak sie po saunie poleje zimna woda to pory sie powinny zamknac, a czy linki sa glupie zalezy jak dla kogo. Pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 25 gru 2011

    tak zamykają się ... :-)) Nic tylko siup do baseniku:-) Dlatego każda poważna, duża sauna ma też...basen...

    3 Cytuj
  • 30 gru 2011

    Można korzystać i z basenu i z sauny, najpierw basen a na końcu w ramach relaksu sauna. I nie widze problemu ale jak ktoś szuka to zawsze znajdzie. Jak to mówia jeszcze sie taki nie narodził co by każdemu dogodził.
    Pozdrawiam i życzę Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

    1 1 Cytuj
  • 31 gru 2011

    a ja wczoraj bylem na basenie,i zastanawiam sie czy kamery mogą byc na obiekcie publicznym?jakby nie bylo ogólnodostępnym,w koncu to nie jest firma prywatna ze moze byc monitoring,zapytałem o to kierowniczke(taka starsza)to trochę sie pojąkała i zgłupiała,dlatego wogóle nie rozumie po co ona tam siedzi?????

    1 4 Cytuj
  • 1 sty 2012

    Ja nie twierdzę, że nie można korzystać z jednego i drugiego, zatem nie odwracaj teraz kota ogonem. Oczywiście po basenie należy dobrze spłukać ciało i na saunę, a po saunie znowu spłukać... i do domu. I oczywiście to JEST SAUNA NA BASENIE, a nie SAUNA. Zatem na golasa to gdzieś indziej sobie możecie połazić.

    A co do kamer, to już mnie rozwalacie... A w Biedronce byłeś pytać o kamery? No ludziska, dajcie spokój. I co niby miała Wam powiedzieć o tych kamerach? Raz chcecie kamer żeby było bezpiecznie ,a za chwilę nie bo nie!

    W Nowym Roku życzę trochę optymizmu i mniej narzekania i czepiania się wszystkiego. Po prostu życzę nieco mniej Polaka w Polaku...;-)))

    4 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    nie porównuj biedronki do basenu!!co mozna na basenie ukrasc?chyba wode;)i wydaje mi się ze klient ma tutaj racje,to jest obiekt publiczny a nie prywatna firma....

    1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    ja też jestem tego samego zdania od pilnowania są ratownicy no chyba że w razie wypadku to maja żeby potem problemów nie mieli przezorny zawsze ubezpieczony ..

    1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=marko] Tak zapytam z głupia, ta strefa nagości to kobiety + meżczyźni razem, czy jak?
    Nie zamieszczaj durnych linków bo co sauna na basenie 2x2 nie ma nic wspólnego z prawdziwą sauną. Mądrale na golasa na saunę, a potem...do wody z otwartymi porami w skórze jak znam życie. Albo sauna albo basen. To jest basen, a sauna to tylko taki dodatek i nie ma co cudów wymagać. [/quote]
    Czy sauna ma 2x2m czy 20x20m zasada jest jedna, w saunie powinno przebywać się nago, na ręcznikach powinno się tylko siadać. Owijanie się ręcznikiem w temperaturze ok 100C jest po prostu nielogiczne. Prawdziwa sauna jest miejscem pozbawionym podtekstów erotycznych, dlatego przebywanie nago mężczyzn i kobiet jest zupełnie normalne. Biologicznie wszyscy ludzie są zbudowani identycznie, więc w saunie nie mamy czego się wstydzić. Sauna jest miejscem w którym dziwacznie wygląda ubrany, zakryty człowiek.

    6 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    ile kosztuje karnet na basen w Myślenicach? ogólnie jaki jest cennik?

    3 Cytuj
  • 3 sty 2012

    sprawdz tutaj http://bit.ly/rW5IMe

    4 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    piecyk, daj se spokój. Jak chcesz tyłki po oglądać to net albo TV. Zresztą zawsze możesz pójść i się rozebrać:-))) Może mi powiesz, gdzie jest taka sauna damsko-męska z nauką bologii???

    Co do kamer, to o co Wam kaman? To chyba złodzieje podjudzają ludzi. Jak może nie być kamer, jak w szafkach zostawia się klucze do aut, dokumenty i inne rzeczy. Hello!
    Kamery na basnie są dokładnie po to, aby w razie wypadku mieć spokój, że to albo tamto. Skakał na głowę czy nie. Ale problem.

    3 6 Cytuj
  • 3 sty 2012
    3 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Ha Ha Ha! Dobry film. To tak teraz będzie na osiedlu? Fajnie :-))) W sumie, to dzieciaki od razu lekcje biologii mogłbyby mieć;-)

    2 Cytuj
  • 4 sty 2012

    do piecyk "ty człowieku normalny jesteś? nie po to idę z dziecmi na basen żeby oglądały gołe dupy i inne narządy tylko po to żeby sie wypluskały wśród zrównoważonych ludzi i dzieci.. masz ochote na takie coś to sobie jedz na plaże nudystów i będziesz zadowolony.." pozdrowienia dla ciebie:)

    2 6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Piecyk byłem dzisiaj na basenie i w sauence i nic. Twoja propozycja na nic się zdała - wszyscy byli ubrani;-)))) Ale siedząc popuściłem wodze fantazji jakby to było siedzieć w tej komórce 2x2 na golasa...ha ha ha - humor mi się poprawił.

    4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    A popuszczając wodzę fantazji... ile tam było osób poza Tobą? :)

    1 Cytuj

Odpowiedz