Forum » Myślenice

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

  • 22 sie 2011

    Panie "rower men" a może to "chłopak" powinien dostać mandat za niezachowanie ostrożności przy wymijaniu, wyprzedzaniu samochodu? Kodeks przewiduje odległość którą powinien zachować kierowca. I to nie tylko kierowca pojazdu silnikowego ale roweru też.

    4 3 Cytuj
  • 22 sie 2011

    [quote=gość: :)) :))] nawet Busiarzom zabrał Parking coby dać mieszkańcom [/quote]
    Tak jest, zgadza się. Dał parking mieszkańcom i ten parking jest przynajmniej w połowie pusty a ludzie jak parkowali na Słowackiego (pomiędzy mostkami na Bysince) tak parkują zajmując cały pas do jazdy w kier. miasta !

    6 1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    [quote=gość: Trzeźwo myślący] Panie "rower men" a może to "chłopak" powinien dostać mandat za niezachowanie ostrożności przy wymijaniu, wyprzedzaniu samochodu? Kodeks przewiduje odległość którą powinien zachować kierowca. I to nie tylko kierowca pojazdu silnikowego ale roweru też. [/quote]
    Prawdziwe, "trzeźwe" myślenie! To może jak następnym razem wpadnie na drzewo wytnijmy wszystkie drzewa w mieście? :-)))
    Trzeba opisać jak był zaparkowany samochód, bo parkować każdemu wolno - pytanie jak i gdzie.

    1 7 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    No i dotarły do naszego grodu te fajne naklejki co to je trudno odkleić. Dziś widziałem opla z "H...m" na przedniej szybie i masce. Ciekawe jak będzie lakier wyglądał po usunięciu naklejki. Ale u subie matoła mi nie żal bo stał w poprzek chodnika i połowę jezdni zajmował.

    7 3 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    i bardzo dobrze, niech się barany wstydzą !!!

    7 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    Kupcie sobie pistolety i od razu w łeb walcie gościom. Znalazła się grupa punisherów. Ciekawe czy jak będą bili kogoś po drugiej stronie ulicy, albo dziecko płakało po drugiej stronie ściany to też będziecie tacy waleczni.
    Szkoda nawet czytać te pierdoły. Wybijajcie od razu szyby i przecinajcie opony - barany!!! Brak słów... to chyba dzieciaki te posty piszą.

    7 14 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    marko, 3 razy dobrze się zastanów zanim cokolwiek nabazgrolisz na tym forum. Kompromitujesz się tylko..

    12 4 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    Zgadzam się z czytelnikiem

    5 3 Cytuj
  • 5 wrz 2011

    A Wy załóżcie sobie konto, a nie no-nome wypowiedzli. Zastanowiłem się i zdania nie zmienię!!! Coś źle napisałem? Co mam pochwalać te głupoty o parkowaniu i nieszczeniu cudzej własności, bo zamiast 1.5 metra macie 1 mer?
    Krzywe chodniki, krawężole, przejścia bez wymalowanych pasów - ale najważniejsze są źle zaparkowane samochody. Napewno będzie się żyło lepiej..ehhh

    5 8 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    [quote=marko] A Wy załóżcie sobie konto, a nie no-nome wypowiedzli [/quote]
    Jakie to ma znaczenie, marko ?

    Głupota - jak widać - nie idzie w parze z rejestracją...

    7 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    [quote=gość: no-name] marko napisał/a:A Wy załóżcie sobie konto, a nie no-nome wypowiedzli Jakie to ma znaczenie, marko ?Głupota - jak widać - nie idzie w parze z rejestracją... [/quote]

    Nic dodać nic ująć :-)

    3 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    I znowu odbiegacie od tematu. Ten spór nie ma sensu. Nauczcie się parkować, żeby jeden na drugiego nie musiał najeżdżać, a robienie afery o pół metra nie ma sensu, bo nawet jak jest te pół metra mniej niż przewidują przepisy to da się przejść. A marko słusznie zauważył, że wysokie krawężniki, krzywe chodniki i zaniedbane przejścia też są istotnymi problemami tego miasta

    3 3 Cytuj
  • 9 lut 2012

    REWELACJA-POLECAM

    2 Cytuj
  • 9 lut 2012

    heheheh

    2 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Viv poczuł układ :) czujesz to????Byś nie uwierzył! :)

    4 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Wczoraj cała szpitalna była w podobny sposób zastawiona, ale matki z wózkami nie miały tyle pomysłów co pani z tego filmu.

    4 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    ja mam zawsze klucze w kieszeni, jak komuś żal parę złotych na parking, albo nie chce ruszyć dupy paręnaście metrów , tylko musi podjechać pod same drzwi, to czeka go malowanie 4 elementów

    5 12 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: lakiernik] ja mam zawsze klucze w kieszeni, jak komuś żal parę złotych na parking, albo nie chce ruszyć dupy paręnaście metrów , tylko musi podjechać pod same drzwi, to czeka go malowanie 4 elementów [/quote]
    Należy ci się na czole karny ** za coś takiego. I obity ryj.
    Wzywaj Policję czy Straż miejską - niech wlepiają mandaty.
    A niszczenie czyjegoś mienia, to wredne **
    P.S.
    Oczywiście jestem przeciwny burunom parkingowym i chodnikowym prymitywom zajmującym nieraz cały chodnik, ale neguję taką postawę, jak "lakiernika".

    12 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: lakiernik] ja mam zawsze klucze w kieszeni, jak komuś żal parę złotych na parking, albo nie chce ruszyć dupy paręnaście metrów , tylko musi podjechać pod same drzwi, to czeka go malowanie 4 elementów [/quote]

    te lakiernik tylko uważaj żebyś na mnie nie trafił , bo ci nawet chirurgia z Krakowa nie pomoże

    10 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    popieram w pełni to co pisze Kierowca

    9 Cytuj
  • 11 lut 2012

    co za syf oglądając ten film .....baśka chody to ty masz dobre weż zajmij się oczyszczeniem ogrodzenia z dziadostwa to będzie ci sie lepiej chodziło nie rozumiem stać blisko krawężnika mandat za daleko to też mandat Baska czepiasz sie czepiasz ... no na mnie LAKIERNIK też nie radze wpaść chociaż jestem kobietą ....

    1 4 Cytuj
  • 11 lut 2012

    [quote=gość: my%u015Ble-niczan]

    te lakiernik tylko uważaj żebyś na mnie nie trafił , bo ci nawet chirurgia z Krakowa nie pomoże [/quote]

    uwielbiam napinaczy internetowych

    1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    NO CIEKAWE CZY W REALU TEŻ BYŚ SIE TAK CIESZYŁ....co?

    1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    A nikt jakoś nie zwrócił uwagi, że na filmiku pani Basi po drugiej stronie chodniczek puściutki...............

    2 Cytuj

Odpowiedz