Forum » Myślenice

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

  • 19 gru 2012

    piątek (21) sobota (22) masakra w myślenicach będzie,samochody będą stały byle gdzie i byle jak!! wzmożone patrole policji i sm, ale będzie kasiory z mandatów!! także kierowco zanim zaparkujesz byle gdzie to się zastanów czy ta kasa którą zapłacisz za mandat to nie lepiej wydać na jakiś lepszy prezent!! pomyśl

    5 4 Cytuj
  • 3 lip 2014

    Na Sienkiewicza jest jakaś masakra. Zrobiony parking zamiast placu targowego, nawet w połowie nie jest wykorzystany!Kierowcy parkują byle jak i byle gdzie! Żeby tylko jak najbliżej: czy fryzjera czy sklepu moto - po obu stronach jezdni! W konsekwencji ciężko przejechać czy przejść. Reakcji policji ani SM nie ma .

    9 1 Cytuj
  • Moriss Moriss 3 lip 2014
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Nie tylko u nas btak kultury parkowania tak się parkuje w Dobczycach:

    Na miejscu właścicieli tych samochodów wytoczyłbym ci sprawe, chociażbyś tablice zamazał.

    3 16 Cytuj
  • 4 lip 2014
    cze1siek napisał/a:

    Na miejscu właścicieli tych samochodów wytoczyłbym ci sprawe, chociażbyś tablice zamazał.

    Taa... i karę śmierci !

    6 1 Cytuj
  • 4 lip 2014

    Śmiało, jestem jeszcze w stanie pokazać facjaty tych zawodowców. Może ze wstydu nauczą sie poprawnie parkować, alternatywnie wystąpią jako memy na Wiocha.pl

    13 3 Cytuj
  • Robert 5 lip 2014
    cze1siek napisał/a:

    Na miejscu właścicieli tych samochodów wytoczyłbym ci sprawe, chociażbyś tablice zamazał.

    A niby z jakiego paragrafu?

    1 Cytuj
  • 5 lip 2014
    piękny maryjan napisał/a:

    Taa... i karę śmierci !

    1. zawodowy żartowniś występujący w cyrku, a dawniej także podczas jarmarków i festynów;
    2. pogardliwe o osobie zachowującej się niepoważnie, śmiesznie;
    3. zabawka o komicznym wyglądzie, zazwyczaj z ruchomymi kończynami zawieszonymi na sznurkach

    1 4 Cytuj
  • Moriss Moriss 5 lip 2014
    robertko5 napisał/a:

    A niby z jakiego paragrafu?

    Masz rację nie ma na to paragrafu. Po prostu wkurza mnie jak ktoś wytyka błędy innych nie widząc swoich. Swoją drogą ciekawe czy sz. P Mysleniczanin007 jest bezbłędny :) Może wrzuci fotkę jak to wszystko w życiu robi perfekcyjnie :)

    4 4 Cytuj
  • 5 lip 2014
    autentyk napisał/a:

    1. zawodowy żartowniś występujący w cyrku, a dawniej także podczas jarmarków i festynów;
    2. pogardliwe o osobie zachowującej się niepoważnie, śmiesznie;
    3. zabawka o komicznym wyglądzie, zazwyczaj z ruchomymi kończynami zawieszonymi na sznurkach

    Lepiej się nie mogłeś opisać ! Brawo za samokrytykę .

    1 1 Cytuj
  • 5 lip 2014
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Śmiało, jestem jeszcze w stanie pokazać facjaty tych zawodowców. Może ze wstydu nauczą sie poprawnie parkować, alternatywnie wystąpią jako memy na Wiocha.pl

    Coś czuję ,że cze1siek występuje w rolach głównych .

    2 Cytuj
  • Moriss Moriss 5 lip 2014
    piękny maryjan napisał/a:

    Coś czuję ,że cze1siek występuje w rolach głównych .

    Masz słaby węch :) Nie występuję, nie mam samochodu :)

    1 1 Cytuj
  • Zośka G... 21 lis 2014

    Czołem!
    Wiedziałam, że w Myślenicach kierowcy parkują gdzie popadnie, ale dziś mistrz parkowania przeszedł samego siebie. Zablokował wjazd do rynku z ul. Słowackiego. Zaparkował po prostu NA ŚRODKU ! skrzyżowania. Policja zabezpieczyła i czekała pewnie z 45 min. Dlaczego nie wezwano lawety aby z holowała to auto na parking policyjny ?

    18 2 Cytuj
  • 21 lis 2014

    Widziałam debil totalny .

    11 2 Cytuj
  • 21 lis 2014

    Tego typu parkowanie jest nagminne we.....Lwowie może to jakiś ukrainiec:)

    7 3 Cytuj
  • Moriss Moriss 21 lis 2014

    To to jest nic , pod Tesco to dopiero kabaret :)

    12 Cytuj
  • 22 lis 2014

    tak pojechal do pozaru ratowac czyjes mienie

    4 5 Cytuj
  • 23 lis 2014
    czeski_film napisał/a:

    Czołem!
    Wiedziałam, że w Myślenicach kierowcy parkują gdzie popadnie, ale dziś mistrz parkowania przeszedł samego siebie. Zablokował wjazd do rynku z ul. Słowackiego. Zaparkował po prostu NA ŚRODKU ! skrzyżowania. Policja zabezpieczyła i czekała pewnie z 45 min. Dlaczego nie wezwano lawety aby z holowała to auto na parking policyjny ? Widział ktoś tego durnia ?

    Witam
    Akurat tym dumniem którego opisujesz jestem ja i nie zamierzam się ukrywać, samochód zostawiłem w fatalnym miejscu i dobrze o tym wiem, sytuacja by nie miała miejsca gdyby pomyślano o rozwiązaniu które miało miejsce przed budową ronda tj parking dla strażaków by nie musieli szukać miejsc parkingowych gdy syrena wyje na alarm jak było w tym przypadku.
    Rozumiem irytację osób które widziały samochód pozostawiony w tym miejscu ale uważam że gdy ktoś biegnie pomudz innym jest usprawiedliwiony.

    12 7 Cytuj
  • Misiek 23 lis 2014

    A mnie zastanawia jedno co robią w sprawie złego parkowania służby mundurowe????
    Są takie 2 punkty które mnie osobiście denerwują a które na co dzień są w zasięgu wzroku policji i straży miejskiej.
    Pierwszy to ul Niepodległości na wysokości sklepu z farbami gdzie od jakiegoś czasu samochody parkują 4 kołami na chodniku nie zważając na to że ludzie ledwo się przeciskają pomiędzy samochodami a ogrodzeniem.
    Drugi punkt to skrzyżowanie ul, Jordana i Traugutta oraz samochody parkujące na przeciw siedziby gazowni,centralnie na skrzyżowaniu nie rozumie braku reakcji i policji i straży miejskiej ponieważ obydwa pkt znajdują się w pobliżu ich siedzib, w obu przypadkach kierowcy jawnie łamią przepisy.
    Niejednokrotnie byłem świadkiem kiedy wyżej wymienione skrzyżowanie było zakorkowane a jednym z uczestników był samochód policyjny, zaś wychodzący ze swej siedziby strażnicy miejscy widzą to kilka razy dziennie.

    4 Cytuj
  • 23 lis 2014

    Widzą ale maja w du..e. Jak nie zadzwonisz do nich to się nie zainteresują. Tam najczęściej parkują ich kolesie z UM, więc wiadomo....

    1 Cytuj
  • 12 gru 2014

    Co sadzicie o parkujacych na chodnikach, zabierajacym pas ruchu pieszym? Czy musimy być zmuszani do schodzenia na ulice, alby ominąć takiego udanego kierowcę?

    9 1 Cytuj
  • 12 gru 2014

    A zawsze wina jest pieszego- bo chodzi ulicą- samochody nie mają miejsc parkingowych, to uważają ,że mogą zająć miejsce pieszym. Parkuje się na chodnikach, pasach, a piesi- nauka latania....

    10 2 Cytuj
  • 12 gru 2014

    Minimum 1,5 metra miejsca na chodniku powinno być dla pieszego- tak stoi w przepisach. Jak w praktyce- każdy widzi.

    6 2 Cytuj
  • 12 gru 2014

    może zacznijmy obserwacje od siedziby urzędu i miasta gdzie chodnik zawsze jest zawalony

    1 Cytuj
  • 12 gru 2014
    krajan napisał/a:

    Co sadzicie o parkujacych na chodnikach, zabierajacym pas ruchu pieszym? Czy musimy być zmuszani do schodzenia na ulice, alby ominąć takiego udanego kierowcę?

    Nie, nie musisz schodzić na ulicę. Możesz przejść po samochodzie :) a wcześniej zadzwonić po Straż Miejską. Może połaskawi się i przyjedzie.Tylko ile można dzwonić, jeśli takie parkowanie to teraz codzienność.

    8 1 Cytuj
  • Basia 12 gru 2014

    no i co pomoże dzwonienie po SM jak zaczym oni przyjadą i spiszą auto to już go nie ma

    2 2 Cytuj

Odpowiedz