Forum » Myślenice

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

  • 11 lut 2012

    oglądanie p.BASI to już jest nie lada wyczyn ,jako kierowca denerwuje mnie coś takiego bo na prawde człowiek jest w stanie zapłacić i zostawić auto tylko niema miejsca nawet na płatnych ..wiec nie dziwi mnie że ludzie zostawiają auta gdzie popadnie....

    1 2 Cytuj
  • 13 lut 2012

    e basia to jaki jest ten limit dla przechodniów ile maci miec miejsca od do....?

    1 3 Cytuj
  • 13 lut 2012

    [quote=gość: hhhhh] oglądanie p.BASI to już jest nie lada wyczyn ,jako kierowca denerwuje mnie coś takiego bo na prawde człowiek jest w stanie zapłacić i zostawić auto tylko niema miejsca nawet na płatnych ..wiec nie dziwi mnie że ludzie zostawiają auta gdzie popadnie.... [/quote]
    Rozumiem kierowców, że nie mają gdzie parkować- ale kto zrozumie pieszych?
    Ja też chcę bezpiecznie chodzić, na ulicę się nie pcham, tłumacząc, że nie ma którędy chodzić- proszę- szanujmy nawzajem swoje prawa...Was też denerwuje, gdy pieszy wtargnie na jezdnię.

    4 1 Cytuj
  • 13 mar 2012

    http://index.miasto-info.pl/myslenice/2048,myslenice-gdzie-parkuje-sie-niezgodnie-z-przepisami.html#galeria

    Biały kwiatek na chodniku koło ronda. Zdjęcie zrobione dzisiaj przed 17-tą. Brawo.

    7 3 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Notorycznie samochody blokują chodnik koło sklepu "Big Star", nie ma żadnej możliwość przejść z wózkiem. Dlaczego straż miejska nie reaguje?

    7 3 Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: aniaa] Notorycznie samochody blokują chodnik koło sklepu "Big Star", nie ma żadnej możliwość przejść z wózkiem. Dlaczego straż miejska nie reaguje? [/quote]
    Bo oni reagują wtedy, gdy babcie sprzedają jajka koło Rossmana. Bo babcia im nie podskoczy.

    16 2 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Tak by z tego wynikało ...

    5 2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    pisze o osobie włąścicielce sklepu LOLA z ul. Reja która parkuje jakby trawnik naprzeciwko jej sklepu był jej własnością!!!!wjeżdża tym swoim kombi na resztkę trawnika NIECH SIĘ ZATEM WSTYDZI jak temat tego wątku.

    13 1 Cytuj
  • 11 sie 2012

    A co do Myślenice, to przypominam po raz kolejny ile jest u nas miejsc parkingowych, a ile smochodów - gdzieś to się musi podziać.

    Woże się wózkiem z dzieckiem i najgorzej nie jest. Według mnie czepiacie się lub nie jesteście kierowcami.

    5 11 Cytuj
  • 11 sie 2012

    Marko tu się zgadzam"A co do Myślenice, to przypominam po raz kolejny ile jest u nas miejsc parkingowych, a ile smochodów - gdzieś to się musi podziać."ale ludzi denerwuje co innego a mianowicie "święte krowy" mimo że nie jesteśmy w Indiach.Jednych ściga się za byle przewinienie a drudzy parkują gdzie chcą i odpowiednie służby nie reagują.To pozostałość po dawnych czasach ,po prostu wiedzą do kogo należy fura i dostają kurzej ślepoty,lepiej się nie narażać.

    5 1 Cytuj
  • 3 paź 2012

    poważne zagrożenie w ruchu drogowym stwarza zaparkowana srebrna skoda fabia która stoi zaraz na pasach koło Robanu, temu kolesiowi ( wydaje mi się że to ten od kiosku) powinni od razu auto odholować! dziś tamtędy jechałem i gość który wyjeżdżał z ulicy rzemieślniczej o mały włos nie wpakował by się we mnie!! apeluję do Policji dajcie mu Mandat!! apeluję do tego Kierowcy zastanów się gdzie parkujesz!! jak jutro tam będę to zrobię fotkę!!

    10 4 Cytuj
  • struś PĘDZIBIMBER 3 paź 2012

    zaraz wyjeżdżam na patrol,proszę o więcej fotek z miejsca podejrzenia przestępstwa,
    dziękuję.

    4 4 Cytuj
  • 5 paź 2012
    MILICJANT napisał/a:

    zaraz wyjeżdżam na patrol,proszę o więcej fotek z miejsca podejrzenia przestępstwa,
    dziękuję.

    chyba siedzisz na L4 bo szkoda dalej stoi!!

    6 5 Cytuj
  • 14 lis 2012

    Chciałam poruszyć bardzo istotną sprawę dotyczącą sposobu parkowania na ulicy Kazimierza Wielkiego od ronda do skrzyżowania z ulicą Słoneczną.
    Wiele osób robi to w sposób niedbały i byle jaki. Nie zwracają uwagi na to, że nie zostawiają miejsca na chodniku na przejście pieszego a nie wspomnę o przejeździe wózkiem dziecięcym bądź inwalidzkim.
    Taki proceder utrzymuje się już od dłuższego czasu. Mimo poinformowania o tym Straży Miejskiej jej interwencja ograniczyła się do jednorazowych upomnień a obecnie brak jest zainteresowania z ich strony tym problemem. Przejeżdżają przez ulicę Kazimierza Wielkiego nie zwracając uwagi czy auta są zaparkowane w sposób prawidłowy a to należy przecież do ich obowiązków nie wspominając że został im zgłoszony ten problem i powinni mieć to na uwadze.
    JAK DŁUGO TEN PROBLEM BĘDZIE ISTANIAŁ? CZY W KOŃCU ODPOWIEDNIE SŁUŻBY ZAJMĄ SIĘ TYM????????

    11 1 Cytuj
  • 14 lis 2012

    Do Marko:
    Ty chyba wózkiem na Kazimierza nie jeździsz. Ja mówię o sposobie parkowania a nie o samym parkowaniu. Jak na chodniku zostaje 30 cm do przejechania wózkiem to raczej sobie skrzydeł nie dopnę i nie polecę - POMYŚL...

    8 1 Cytuj
  • 27 lis 2012

    Wczoraj tj. 26 listopada około godz. 17:15 przy ul. rzemieślniczej po prawej stronie koło budynku Lisa stała srebrna Toyota YARIS o numerze KMY 45...., zastawiająca cały chodnik. Sądząc po samochodzie prawdopodobnie kobieta, a sądząc po sposobie parkowania niegrzesząca inteligencją istota=glupia. Miedzy zderzakiem a murkiem zostało nie wiecej niz 15 cm odstepu. Glupi ludzie idzcie byc glupi gdzie indziej!

    12 4 Cytuj
  • 27 lis 2012

    Dla poprawy postu powyzej-Toyota Yaris mogła mieć poczatek numeru 46 lub 48 rowniez.

    6 2 Cytuj
  • 27 lis 2012
    szukającyNormalności napisał/a:

    a sądząc po sposobie parkowania niegrzesząca inteligencją istota=glupia.

    Nie obrażaj tam "kobit" bo czasem byś się zdziwił.
    Ale faktycznie ludzie czasem parkują w taki sposób że przez myśl by mi nawet nie przeszło ,iż tak można zrobić :)

    8 2 Cytuj
  • 27 lis 2012
    szukającyNormalności napisał/a:

    Sądząc po samochodzie prawdopodobnie kobieta

    No raczej facet by tak nie zaparkował !!!!

    4 15 Cytuj
  • 27 lis 2012

    ta ciekawedlaczego facet by tak nie zaparkował-nadajecie na kobiety a bez nich byście zgineli...a prpops w dzien wigilii zeszłego roku zostawiłam samochód na parkingu pod budynkiem geodezji i udałam sie do sklepu rybnego.Po zakupach nie dane było mi odjechać gdyż wyjazd blokował mi zostawiony wzdłóz drogi a blokujkący wyjazd z parkingu samochód.Czekałam 30 minut i szlag mnie trafiał0obeszłam do rynku po reszte zakupów i dalej samochód stał.Marzenie każdej kobiety przygotowującej święta stać i czekać żeby któs odblokował wyjazd....dawalam kierowcy jeszce 5 minut potem miałąm wykonac telefon po straż lub policje...zjawił się i wiecie ci powiedział ów kulturalny Pan-a bo babie sie spieszy....i bab zaparkowała...hehe ja stałam na parkingu a to on mnie blokował ale i tak nie omieszkał powiedziec,,,że baba..

    15 5 Cytuj
  • 27 lis 2012

    Inny problem parkowania w tej części miasta-zawożę codzień rano dziecko do szkoły i włosy mi się jeżą na głowie ,gdy widzę sznur samochodzów zaparkowanych na całym chodniku prowadzącym do szkoły nr 2 od ulicy Rzemieślniczej abiedne dzieciaki idą po ulicy i wchodza na teren szkoły przez bramę wjazdową zamiast przez bramke na chodniku-bo tam nie mogą dojśc bo auta zastawiają- i ani straży ani policji....

    4 3 Cytuj
  • 27 lis 2012
    monalisa75 napisał/a:

    wiecie ci powiedział ów kulturalny Pan-a bo babie sie spieszy....i bab zaparkowała...hehe ja stałam na parkingu a to on mnie blokował ale i tak nie omieszkał powiedziec,,,że baba..

    NO I MIAŁ RACJE.

    1 17 Cytuj
  • 15 gru 2012

    Nie tylko u nas btak kultury parkowania tak się parkuje w Dobczycach:
    zdjecie

    9 2 Cytuj
  • 16 gru 2012

    Gratulacje składam kierowcy niebieskiego seicento, któremu dzisiaj około 15 przy ulicy niepodległości (na przeciw Sovy) tak bardzo śpieszyło się żeby zaparkować, że prawie potrącił dwoje pieszych.

    8 1 Cytuj
  • 18 gru 2012

    a dlaczego pobierane sa oplaty za parkowanie na ulicy_np.kolo banku PKO,ul.KLAKURKI,GALCZYNSKIEGO....ITP
    dlaczego straz miejska nie pracuje tak jak policja 24na24

    5 1 Cytuj

Odpowiedz