Forum » Myślenice

WIELKA WODA 2010 - TWORZYMY RAPORT Z POWIATU

  • 18 maj 2010

    myslenice-dobczyce jakos sie jedzie...

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Wie ktoś czy idzie przejechac z krakowa do myslenic?

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    jak z Osieczanami?? w miarę przejezdna??

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Droga przez Osieczany jest przejezdna

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Wie ktoś czy idzie przejechac z krakowa do myslenic?

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    nie rozumiem
    to w końcu chcesz iść, czy jechać?

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    czy ktoś na obecna chwile orientuje się czy da sie przejechac z myślenic na zasań?

    Cytuj
  • adzygmunt 18 maj 2010

    Droga do Poręby jest przejezdna przez Bulinę. Jechałem 13/33 i 14/33 Prace tam trwają ale straż pozwala przejechać. Jest 200m strasznego asfaltu. Po zmierzchu nie radzę tam jechać Ale za dnia spoko!!!
    Bardzo brak informacji o objazdach przy InterZoo!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 18 maj 2010

    Byłem na działkach Na "Porabiu" przy ... tzn w miejscu gdzie były altany i... działki.
    Dwa domki zabrane przez Rabę leżą 100 metrów w krzakach przy Rabie już za ogrodzeniem, trzeciego nie ma, a czwarty drewniany wisi nad Rabą przechylony, że tylko, tylko runie w wodę.
    Biedni Ci działkowicze, nie mają ani altany, ani działki!!!
    Działki w tej części przykrył półmetrowy muł. Ale ludzie i tak się cieszą mają co odgrzebać!!!
    Nie ma także transformatora i słupa wysokiego napięcia. Prady na działkach długo nie będzie.
    Poprzedni w 97 "zabrała" Raba i do dzisiaj nie oddała. Z tymi będzie podobnie. Kto z nurtu rzeki podniesie żelazną ruinę? Chyba tylko dzicy złomiarze!
    Żałuję, że nie miałem aparatu, może jutro zaświeci słonko i coś pstryknę!!!

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Myślenice --> Świątniki Górne

    Busiarze jeżdżą przez Polankę i wyjeżdżają koło topoli, ponieważ w Borzęcie niedaleko strażnicy ubyło około 10 metrów drogi. Droga tamtędy zamknięta

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    wały w Drogini cały czas podmywa woda. ludzie byli ewakuowani w nocy bo grozilo przerwaniem wałów. Teraz woda jest w ich połowie ale nadal je podmywa i sa postawione worki z piaskiem ale gdzie sie przytka podmywa gdzie indziej.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    czy Kornatka jest przejezdna? chodzi mi o kursowanie busów z Myślenic do Trzemeśni

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    czy Kornatka jest przejezdna? chodzi mi o kursowanie busów z Myślenic do Trzemeśni

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    W Krakowie jest zamknięty most Grunwaldzki i Dębnicki. Także nie ma się co pchać.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    Kornatka jest przejezdna.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    czy Kornatka jest przejezdna? chodzi mi o kursowanie busów z Myślenic do Trzemeśni

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    dzięki za info Sabrina

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    A ja się pytam, czy struś z Zarabia przeżył??!!

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w Krakowie? Czy grunwaldzkie naprawdę jest zamknięte? A jak z busami? Czy dojeżdżają pod galerię?

    Cytuj
  • basia 19 maj 2010

    Jak na odcinku Myślenice - Lubień - Naprawa - Chyżne?

    Cytuj
  • basia 19 maj 2010

    Przez Grunwaldzki sie jedzie normalnie aczkolwiek niewiele brakuje żeby tafla wody mostu dotknęła

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Libia brzegowa Raby niesamowicie się zmieniła , nie lubię zmian , wystarczy dwa dni i natura jest w stanie przeobrazić krajobraz bardziej niż człowiek w kilkanaście lat.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    [quote=adzygmunt]Byłem na działkach Na "Porabiu" przy ... tzn w miejscu gdzie były altany i... działki.
    Dwa domki zabrane przez Rabę leżą 100 metrów w krzakach przy Rabie już za ogrodzeniem, trzeciego nie ma, a czwarty drewniany wisi nad Rabą przechylony, że tylko, tylko runie w wodę.
    Biedni Ci działkowicze, nie mają ani altany, ani działki!!!
    Działki w tej części przykrył półmetrowy muł. Ale ludzie i tak się cieszą mają co odgrzebać!!!
    Nie ma także transformatora i słupa wysokiego napięcia. Prady na działkach długo nie będzie.
    Poprzedni w 97 "zabrała" Raba i do dzisiaj nie oddała. Z tymi będzie podobnie. Kto z nurtu rzeki podniesie żelazną ruinę? Chyba tylko dzicy złomiarze!
    Żałuję, że nie miałem aparatu, może jutro zaświeci słonko i coś pstryknę!!![/quote]

    Wczoraj okolo godziny 18:30 policjanci oklejali tasmami teren,bo Raba wciąż podmywa kolejne metry działek i następne domki zagrożone.Byłam przedwczoraj i wczoraj-było gorzej!!Woda niespokojna,aż strach myśleć....

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w Porębie k.trzemeśni ?
    jakieś zdjęcia szkod?

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    [quote=klamerka023]Przez Grunwaldzki sie jedzie normalnie aczkolwiek niewiele brakuje żeby tafla wody mostu dotknęła[/quote]

    To Grunwaldzki otworzyli??

    Cytuj

Odpowiedz