Forum » Myślenice

Dziwne Obiekty nad Myślenicami

  • Marek Stoszek 16 cze 2010

    [quote=adzygmunt]Od lat proszę o poprawną nazwę: " UKLEJNA".
    na Uklejnie właśnie diabeł nakrył ogonem resztki kosmicznego talerza, że nie wspomnę rudego kocura z Osieczan, który był zaginął bez śladu.
    Rude kocury tak mają, ale żeby kumać się z kosmitkami?

    [/quote]
    Jako badacz zjawisk zupełnie normalnych , mających kiedyś tam miejsce, ostatnio poruszałem się po wspomnianej górze z mapą sztabową CK Austrii. Ma to związek z walkami frontowymi XI-XII 1914 roku na terenie okolic Buliny , Łęk, Trzemeśni i Zasani. Otóż tam jest nazwa Oklejna , mapa ze względów strategicznych jest w 100% po polsku.

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Zdzichó uwielbiam Cię!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 17 cze 2010

    Zenku z całym szacunkiem. Nazwa góry jest pochodna od Ukleja?, który tam był się w zaprzeszłych czasach zainstalował na pomieszkiwanie. To wg legendy.
    Aliści, to Oklejna jest lepsza od "ukleiny". Piszę specjalnie z małej litery, bo mnie przyprawia o drgawki. Są mniejsze!!!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 17 cze 2010

    Panie Amzygmuncie!
    A cusz Panu przeszkadza gura Ukleina? Ładny gur sterczomcy odkomd siem pamięta nad Myślenice. Jedynie morze rze za durzo haszcz ale siem uprosi Pana Burmiszcza Macieja wew nastempnej kademcji o wyciemcie, rzeby nie zagrarzaly mieskańcom.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • adzygmunt 17 cze 2010

    Panie Zdzichó z Suwałk chaszcze już zaczęto wycinać "poczynajonc" od Zarabia. Czyż nie?
    A góra niech będzie od bartnika co tam pszczoły molestował o miód!!!

    Cytuj
  • Marek Stoszek 17 cze 2010

    [quote=adzygmunt]Zenku z całym szacunkiem. Nazwa góry jest pochodna od Ukleja?, który tam był się w zaprzeszłych czasach zainstalował na pomieszkiwanie. To wg legendy.
    Aliści, to Oklejna jest lepsza od "ukleiny". Piszę specjalnie z małej litery, bo mnie przyprawia o drgawki. Są mniejsze!!! [/quote]
    Doprawdy mimo wielokrotnej analizy Twojego posta nie jestem w stanie zrozumieć o co Ci chodzi?

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    właśnie w tej chwili można obserwować te balony nad górą

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Też widziałem, i nagle zniknęło!

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Widziałam, widziałam!!! Was sind die?

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Widocznie paliwko sie wypaliło wiatr jest ze wschodu a balony leciały w kierunku Jasienicy zauważyłem 2 z balkonu poszedłem zobaczyć czy nie ma więcej tamte już się dopalały i potem ktoś puścił jeszcze jednego, na pewno nie był to dysydent :D

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    Kurcze ,dopiero teraz czytam i nie widziałam !!

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    idź teraz zobacz

    Cytuj
  • 17 cze 2010

    [quote]Was sind die?[/quote] kę?

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    o kórka wodna IV o tej godzinie co to leciało to ZÓH jósz śpi ,i tesz nie widział :/ dziwie się tylko rze pan Burmiszcz Maciej nic o tym nie wie ?, a morze wie tylko ókrywa coś pżed nami ??

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    Zóh, o ile Zdzichó jeszcze mnie śmieszy to Ty już absolutnie...

    Założe się że masz 15 lat i próbujesz go naśladować- nieudolnie

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    siedzielismy wczoraj wieczorem u znajomego i tak
    "tyyy kurwa patrz cos tam leci"
    "kurwa faktycznie, balon?"
    "eee nie nie, to te lampiony"
    "aha"
    5min pozniej
    (jakis szelest)
    "okurwa ten lampion spadl nam na ogrod"

    Cytuj
  • 18 cze 2010

    hahaha poległam!
    "o kurwa ten lampion spadł nam na ogród"

    Cytuj
  • adzygmunt 19 cze 2010

    Zenku o drgawki mi "biega".
    Jak ktoś pisze "Ukleina" to mnie "trzęsie trzęsionka".
    Przy "Uklejnie" śpię spokojnie.
    Czyli Zenku idzie mi o poprawność nazw geograficznych. Mam do tego problemu słabość.
    To źle, czy jeszcze gorzej?
    Dla mnie to problem, porównam: jak Katrina do Katynia. I tu i tu ginęli ludzie, lecz jak różnica?!?

    Cytuj
  • 19 cze 2010

    To napewno ksiądz dobro dobro!!! http://www.youtube.com/watch?v=ZFTvVAGR-Fo

    Cytuj
  • 19 cze 2010

    Żenujące prostactwo.

    Cytuj
  • 19 cze 2010

    "www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9a0e68e0461c431.html
    zdjęcie robione bez lampy, dlatego wyszedł taki efekt... Niestety tylko to jedno"
    Za długi czas otw. migawki :]

    Też widziałem, fajnie to wyglądało. Zrobiłem mały risercz i wyszło na to, że mogły być to samoloty wojskowe z woj. bazy lotniczej (np w Krk?).

    Cytuj
  • 19 cze 2010

    wiecie co było?
    Hahaha
    To były balony ze świeczkami.
    Puszczali je na zarabiu ze strażnicy jak było wesele. Wy już ufo

    Cytuj
  • 19 cze 2010

    ale dałny w ufo wieżom masakra hahaha ;p

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 20 cze 2010

    Szanowne Państwo!
    Wchodzomc do ufy przerzywo siem zaskoczenie paczomc na wnątrz. Kiedy porwano Pana Zdzicha piersze zdziwienie zbudziło rze wew środku ufy, w salonie miano meblościanke wyprodukowano jeszcze w PRL. W kabinie gdzie sterowano ufem było mnust świecidła miegajomcego i homografy. Podłoga była całkiem wewżroczysto, gdzie widziało siem kosmos poprzez co Pan Zdzichó bał siem cały czas wypadniemcia.
    Koło meblościanki na ścianie w salonie kosmity zamontowały mało czarno dziure, do sprzomtania kurz i śmieci. ale z zepsucia odrywała paździrze z meblościanki. Jak wytłumaczono czarne dziury wew starym typie ufy psujo siem razzaczas i zasysajo co bomdź. Na meblościamce kosmity czymały pamiomtki z ziemi i znaleziska naukowe, gdzie widzano guralsko ciupage, puszke popo paprykarz szczeciński, ksiomżke Pana Emil Biela, kturo zapewne ukradniemto skomsik, a na eksponowanym miejsc czymano w hermetyczny gablocie Gazete Myslenicko, jako najcenniejszy okaz do zabierzenia na ihniejszo planete. Jak wyjaśniono Panu Zdzichó po powrocie bendzie siem pokazywało ufitom jako przyklad wzorowego samorzomdu w całym kosmosie i do naśladownictwa.
    Panie kosmitki w ogule siem nie ubierajo przez co skomfundowano Pana Zdzicha.
    Na ścianie zawieszono obraz ihniejszego Pana Prezydenta, bardzo w podobieństwie do Pana Marszałka Komoroski, ino majomcego trzy gemby i nad karzdo wonsy. Karzdo gemba ma siem rozumieć wew zieloności.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    Zdzichó to jest agitacja !! wg mnie ani on ani ten 2 nie nadaje sie na stanowisko naszego prezydenta

    Cytuj

Odpowiedz