Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 24 kwi 2011

    a jeszcze pan bartek n tam pyta odnośnie tego pana z 17 bloku to pan który kupuje od pana łukasza okna no to jak go nie poprze jak sprzedaje mu OKNA $$$$a jeszcze jak rozrużnić towar czy jest orginał ,pierwsza podstawowa sprawa towar (PROFIL) MA BYĆ W KOLORZE JAK BIAŁY TO BIAŁY ,NIE BIAŁY POMIESZANY Z POPIELATYM A JAK KTOŚ MA JAK ROZRUŻNIĆ PROFILE TO PROSZE NIECH NAPISZE NA FORUM.......NIGDY NIE BĘDZIEMY MIEĆ PEWNOŚCi czyTOWAR JEST W 100% bardzo dobry trzeba pochodzić i popytać a nie wchodzić do pierwszego lepszego punktu i zamawiać a najgorsze jak w punktach chcą bardzo duże zaliczki bo pużniej leją na klienta z góry i jest naprawde pare punktów że klient jest póżniej jak śmieć traktowany i żeby go jak najszybciej wyrzucić i nie dawać zaliczek bez umów bo byli gośćie co obiecowali okna,bramy garażowe za 50% ceny, i niestety pobrali zaliczki po 5000,00 zł i do dziś niema ni okien i bramy , jak sie słyszy po znajomych,taki jest rynek a najgorzej mieć firme z daleka np. z pomorza kto nam przyjdzie na przegląd przeważnie jak do firmy dojadą to już po tak zwanej gwarancji a jak już piszą 10 lat gwarancji to nie bądżmy najiwni bo firmy niema po 3 latach a gwarancja jest całe 10 LAT TYLKO NIEPOTREBNY DOKUMENT

    11 1 Cytuj
  • 24 kwi 2011

    jeżeli chodzi o firme plastbud-bis to chyba oni mają takie okna jak tam piszecie kolor biały a wśrodku popiel ,tego nikt mi nie mówił że to może być recyklat i takie okna kupiłem ........

    9 2 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    czyli rozumiem ze nie warto korzystac z uslug pana z 17tki?a ta firma justa?co sadzicie o nich?

    3 3 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Ja chętnie bym obejrzał okna które zamontowała Ci firma KIM!!! podaj adres. później opowiem na forum co i jak!!! a znam sie na tym. Bo jeśli chodzi o jakość ich okien to grubo Cie na ciągli. Na tym też sie znam!!! czekam na odp.
    pozdrawiam

    5 3 Cytuj
  • 28 kwi 2011

    Drodzy Państwo jak się tak czyta Wasze posty to pomimo, iż detektywem nie jestem narzuca się to, iż w interesie nick"klient" jest nawalanie na konkurencję czy to na Burdę czy to na Paden czy to na pana z 17-tki. Kto mógłby miec w tym interes?? Moim zdaniem firma, zlokalizowana najbliżej sklepów na które nadaje czyżby to firma POJAWIAM SIE I ZNIKAM??. Okna Burda sa w Myslenicach z 10 lat z tego co pamiętam, Oknoplast też, Pagen z 9 lat gdyby działali nieuczciwie to by ich juz nie było na tym terenie.

    7 1 Cytuj
  • 14 lip 2011

    Ogladałam okna z firmy OKNOMONT na Kazimierza Wielkiego co o nich sądzicie.Bo znajomy ma i jest zadowolony.Byłam jeszcze w Firmie OKNOPLAST na Jagielońskiej,podobno ten sam profil VEKA tylko cena lepsza w OKNOMONCIE. Moge prosić o jakies porady?

    6 6 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Montowali mi okna jakieś 3 lata temu i jestem zadowolony,znajomemu montowali jakos w tym samym czasie i byli u niego z kilka razy na poprawkach,Póki co niemam do tej firmy żadnych zastrzeżeń.

    2 Cytuj
  • 15 lip 2011

    [quote=gość: Weronika] Ogladałam okna z firmy OKNOMONT na Kazimierza Wielkiego co o nich sądzicie.Bo znajomy ma i jest zadowolony.Byłam jeszcze w Firmie OKNOPLAST na Jagielońskiej,podobno ten sam profil VEKA tylko cena lepsza w OKNOMONCIE. Moge prosić o jakies porady? [/quote]

    OKNOPLAST jest drogi.

    8 Cytuj
  • 15 lip 2011

    [quote=gość: ofal]

    OKNOPLAST jest drogi. [/quote]

    Nie tylko że drogi ale za samo to że zobaczę Lesia w czerwonych okularkach to mi się odechciewa. W tamtym roku chodziłem szukając dobrej jakości i dobrej ceny i zrobiłem błąd że podałem telefon Lesiowi, który mnie potem molestował żebym przyjechał bo przy takim zamówieniu zrobi mi jeszcze lepszy upust niż konkurencja a to co mnie się najbardziej nie podobało to jeżdżenie po innych firmach jakie to mają dziadostwo i jakich partaczy monterów.
    Nie polecam na pewno naszego Oknoplastu. Zamówić w innym mieście no i może byłoby OK.

    9 5 Cytuj
  • 19 lip 2011

    W porządku bardzo solidna,i uczciwa firma.
    Polecam

    4 Cytuj
  • 19 lip 2011

    Ja polecam firmę JANIK. Okna bardzo dobrej jakości. Jestem zadowolona. Mają biuro na ul. 3 maja.

    1 9 Cytuj
  • 19 lip 2011

    to ty chyba nie widziałaś dobrych okien

    7 1 Cytuj
  • 19 lip 2011

    [quote=gość: adi] to ty chyba nie widziałaś dobrych okien [/quote]
    A skąd wiesz że są złe? Posiadasz że tak źle się o nich wypowiadasz? Nawet nie napisałam jaki profil...

    5 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Gdzie są najlepsze terminy na okna? Tzn najszybsze.

    3 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Kupowałem na Słowackiego 90 w Firmie Creative okna firmy Plastbud
    oferta najlepsza w Myslenicach a termin byl tez ok po 17 dniach miałem okna zamontowane w domu

    5 Cytuj
  • 21 lip 2011

    to może ja dodam coś od siebie. 2 lata temu wymieniałem okna na plastikowe. Zamówiłem okna SONAROLA 6 komorowe(były w cenie 5 komorowych). Sprzedają je na K. Wielkiego w PanelPolu. I teraz tak jeżeli chodzi o okna to jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolony również montrzeży wiedzieli co robią przy ich zakładaniu ale gość który obsługuje klientów w sklepie to całkowita porażka rodziców. Jest tak niedogadany że aż boli człowieka. Trzeba mu tłumaczyć DUŻYMI LITERAMI co się zamawia. Po przejściach w sklepie pozostaje sama radość z nowych okien. Co muszę dodać mają okna z chowanymi zawiasami co jest bardzo estetyczne gwarancja 5 lat

    2 7 Cytuj
  • Joanna 22 lip 2011

    Zapytam? Uraziłam szanownego moderatora? Czy jak?! Wczoraj zapytałam uprzejmie czy ktoś z użytkowników -Miasta -info korzystał z usług PLASTBUD-BIS i jakie ma na ten temat zdanie.. Ani mojego postu, ani odpowiedzi.. Samowolna kamfora :)

    7 5 Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=Joanna Grzybek] Zapytam? Uraziłam szanownego moderatora? Czy jak?! Wczoraj zapytałam uprzejmie czy ktoś z użytkowników -Miasta -info korzystał z usług PLASTBUD-BIS i jakie ma na ten temat zdanie.. Ani mojego postu, ani odpowiedzi.. Samowolna kamfora :) [/quote]

    ja mam okna tej firmy ale kupowałem w firmie Creative (patrz kilka postów wyżej)
    dużo lepiej i profesjonalniej sprzedawca podchodzi do klienta niż w Plastbud bis- a co do jakości okien jestem bardzo zadowolony, montażyści też byli od nich z firmy i wszystko ok

    2 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Z tego co widzę ideą forum stało się narzekanie na firmy.
    Osobiście zmianiałam okna 2 lata temu- zrobiła to wspomniana wyżej firma KIM i jestem bardzo zadowolona- czysto, fajnie i do porządku zrobione. Poleciłam tą firmę kolejnym znajomym i każdy z nich jest równie zadowolony jak ja. W każdej z wymienionych firm można znaleźć minusy (cena, nieuprzejmy sprzedawca, bałagan zostawiony po wymianie), moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za okna, byle by mieć oryginalne okna. Każda z firm praktycznie proponuje to samo, a wybór należy do każdego z nas.

    14 3 Cytuj
  • 22 lip 2011

    widać że nawet firmy walczą na forum o uznanie. ciężko wyczuc który post to reklama, a który faktyczna opinia o firmie....
    ja osobiście posiadam okna montowane przez firmę OKNOMONT z KAzimierza Wielkiego. jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza ze sposobu obsługi.

    3 3 Cytuj
  • 30 lip 2011

    Zgadzam sie z Tomem niewiadomo kto faktycznie pisze prawde a kto pisze blew,jak tak czytam te opinie to śmiech na sali,jezeli chodzi o powyzszą firme OKNOMONT,moge smiało polecić montowali mi okna w miejscowości Jasienica 2 lata temu,narazie w porządku,był tylko pan raz na regulacji.ale to podobno normalne,ja jestem bardzo zadowolony,z obsługi,okien i montażu.Ogółem to warto pochodzić i popytać bo eynek w tym zakresie jest bardzo obszerny.

    2 Cytuj
  • 12 sie 2011

    uki87, okna na Dąbrowskiego robią w 4 lub 5 dni. Na montaż od zamówienia czekasz tydzień.

    7 Cytuj
  • 12 sie 2011

    ja pisałem po ilu miałem zamontowane
    bo taki termin odpowiadał i mi i sprzedawcy
    same okna były po 5 dniach w sklepie na magazynie

    3 Cytuj
  • 20 sie 2011

    A tak z ciekawości, montował ktoś okna z firmy TRIPLAST z Raciechowic ? Mają też swoją siedzibę w Myślenicach na ul. Cegielskiego.

    2 8 Cytuj
  • 22 sie 2011

    Ja mam okna tej firmy koło nauka jazdy Rakoczy obok ronda w centrum - zapomniałem nazwy... Generalnie już 3 lata i jest OK. Żadnych problemów, wszystko śmiga.
    Oczywiscie wyższa pólka/droższe to np. Justa, ale jak mi montowali, to mówili, że praciwnicy z Justy również u nich zamawiają.

    I jeszcze jedno. Marka to mało istotna jest. Ważna jest kontrukcja okna: liczba komór, współczynnik energetyczny (czy jakoś tak) oraz inne detale np. zamek w klamce - ponoć lepsza ochrona antywłamaniowa. Zatem nie tylko cenę, ale również inne detale trzeba porównać.

    2 3 Cytuj

Odpowiedz