Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 17 lip 2011

    poszukaj numeru w necie, zadzwoń i już będziesz wiedzieć

    2 2 Cytuj
  • 17 lip 2011

    pozwolicie,że sie wtrące ja ostatnio zamawiałem w Rosa Canina na ul. Niepodległości i musze przyznać że niezłe jedzonko mają pizze, pierogi dużo mięs do wyboru do koloru i obsługa też nawet w porządku nie mają narazie nr bo coś tam ale odwiedzić można

    6 7 Cytuj
  • 18 lip 2011

    Nie pytałam o rosa canina tylko o cafe nina

    3 3 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    wszystko fajnie i dobrze a czy był ktoś w barze SZYBKIE JADŁO na słowackiego schabowy w zestawie za dychę , i sporo pełnych zestawów poniżej 10 zł.Ostatnio jadłem pulpety z kluskami śląskimi w sosie pieczarkowym i do tego zestaw surówek palce lizać .Polecam też min. polędwiczki wp. w sosie kaparowo- cytrynowym takiego dania nie ma w swojej ofercie żaden z wymienianych przez was lokal . Aha mają też dowóz ale z tego jeszcze nie korzystałem więc bliżej nic nie mogę powiedzieć .

    4 8 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    Od niedawna funkcjonuje Bar SMACZEK na ul. Drogowców. Typowo domowe dania i naprawdę smaczne, tym bardziej że ceny są znacznie niższe niż w typowych punktach gastronomicznych w MCE, a nawet i dowóz mają.
    Osobiście polecam.

    6 6 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    W SZYBKIM JADLE sama padlina nie polecam

    8 6 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    nie wiem SMAKOSZ 1 co to wg, Ciebie znaczy sama padlina -może po prostu jesteś uprzedzony ,argumenty i merytoryczna dyskusja mają jakiś sens a Twoja opinia wydaje się i jest krzywdząca .Lokal odnowiony , bardzo szeroki wachlarz menu jak na bar szybkiej obsługi, mięsa przyrządzane na bieżąco surówki do wyboru polecam , polecam.

    4 7 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    nie polecam SZYBKIEGO JADŁA, jedzenie niedobre i śmierdzi dziwnie

    9 3 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    zrezygnowałem ze stołowania się w innym barze na rzecz szybkiego jadła , jestem tam trzy razy w tygodniu i zawsze wychodzę najedzony i zadowolony .Nie kojarzcie tego baru z wcześniejszą restauracją U GÓRKI bo to nie ta sama bajka .

    2 7 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    Ponizej 10 zeta w dzisiejszych czasach mozna dostac kilogram sloniny albo innego badziewia .Dzieki Ja do tego baru juz niewstapie . A czy to u Gorki czy u chmurki to ta sama rodzinka.

    12 3 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    raz zamowilem i o raz za duzo... SPONTIAK wymiata!

    2 8 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    SPONTIAK wymiata resztki ze stolu dla mnie spontiak to totalna KICHA

    12 1 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    A ja jak jestem głodna lubię się przejść do Cafe Nina.. Uwielbiam ich tarty. Niestety dowozu nie mają :(

    5 8 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    a w ikei powpieszam hot dogów za psie piniondze po 1 zeta za sztuke i co?

    3 6 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    ZA 1 Zeta hot dogi w ikei z zeszlego tygodnia smacznego

    3 4 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    SPONTIAK WYMIATA TO MAŁO POWIEDZIANE.... MOZE TAK DUŻEGO WYBORU NIEMA JAK SPONTIUSZ ALE DAJA DUŻO PYSZNIE A CENY TAKIE SAME. ANI FRYTKI ANI MIESO NIE OCIEKAJĄ TLUSZCZEM TAK JAK W SPONTIUSZU WIEC TERAZ TYLKO I WYŁACZNIE SPONTIAK NA OSIEDLU. WIEM CO MOWIE, ALE I NAWET DO SPONTIUSZA CHETNIE ZAGLADNE... SENTYMENT POZOSTAŁ:d POZDRAWIAM

    2 9 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    Kapcio widze ze masz sentyment do ociekajacych tluszczem mies i frytek Blee

    5 2 Cytuj
  • 4 paź 2011

    SPONTIUSZ W MYŚLENICACH TO JAKAŚ MASAKRA!!! CO Z TEGO ZE TANIO, DUŻO SKORO NIEJADALNIE
    MNIE JADNAK INTRYGUJE CO CI LUDZIE JADAJĄ NA CO DZIEŃ ŻE TAKIE JEDZENIE IM SMAKUJE. A PRZECIEŻ ŻYWIĄ SIĘ TAM CAŁE RODZINY KTÓRE RACZEJ NIE ZARABIAJĄ NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ. WIDAĆ TO CHOĆBY NA PARKINGU. MÓJ VW BYŁ CHYBA "NAJBIEDNIEJSZYM" AUTEM .NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ !!!!!!!!!!

    8 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: PUMKA] SPONTIUSZ W MYŚLENICACH TO JAKAŚ MASAKRA!!! CO Z TEGO ZE TANIO, DUŻO SKORO NIEJADALNIEMNIE JADNAK INTRYGUJE CO CI LUDZIE JADAJĄ NA CO DZIEŃ ŻE TAKIE JEDZENIE IM SMAKUJE. A PRZECIEŻ ŻYWIĄ SIĘ TAM CAŁE RODZINY KTÓRE RACZEJ NIE ZARABIAJĄ NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ. WIDAĆ TO CHOĆBY NA PARKINGU. MÓJ VW BYŁ CHYBA "NAJBIEDNIEJSZYM" AUTEM .NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ !!!!!!!!!! [/quote]

    jedzą bo duużo to takie polskie ach szkoda słów

    5 1 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Za ile można zjeść obiad w Spontiuszu, że ludzie się tak zachwycają? Nigdy tam nie byłam, i pewnie się nie wybiorę, bo zbyt dużo się nasłuchałam o tym "lokalu". Jednak ja np wolę wydać 13 zł na dużą porcję pysznej, zdrowej sałatki w Cafe Nina, czy w Sovie i najeść się do syta czymś zdrowym. Może nie jest to schabowy z ziemniakami, ale naprawdę można tym pojeść.

    2 5 Cytuj
  • 4 paź 2011

    [quote=gość: Jaanka] Za ile można zjeść obiad w Spontiuszu, że ludzie się tak zachwycają? Nigdy tam nie byłam, i pewnie się nie wybiorę, bo zbyt dużo się nasłuchałam o tym "lokalu". Jednak ja np wolę wydać 13 zł na dużą porcję pysznej, zdrowej sałatki w Cafe Nina, czy w Sovie i najeść się do syta czymś zdrowym. Może nie jest to schabowy z ziemniakami, ale naprawdę można tym pojeść. [/quote]

    Dobre sałtki mają też w dagrasso i oczywiście pizze maja najlepszą

    5 Cytuj
  • 4 paź 2011

    NAJDROŻSZE DANIE W SPONTIUSZU TO OK. 13ZŁ. PORCJA OGROMNA, NIE DO PRZEJEDZENIA /A TYM BARDZIEJ DO ZJEDZENIA/. NATOMIAST OBOK STAREJ CEGIELNI U BABCI MALINI PYSZNIE, NASTROJOWO.
    PLACKI ZIEMNIACZANE PO WĘGIERSKU LEPSZE NIŻ W KRAKOWSKIM BALATONIE.NIESTETY OSTATNIO BYŁO TAM ZAMKNIĘTE- REMONT CZY LIKWIDACJA?

    1 3 Cytuj
  • 4 paź 2011

    Najlepsza pizza U Lisa i jej od ćwierć wieku nikt nie przebił w smaku, cenie i jakości. Da Grasso niech się schowa, a sałatki mają nawet OK tylko że strasznie długo się na nie czeka, można by zapuścić korzenie w oczekiwaniu.

    4 3 Cytuj
  • 6 paź 2011

    a jakie ceny są u Lisa?

    1 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Babcia Malina to już przeszłość- teraz będzie tam otwierana restauracja polsko-włoska+ pizzeria.
    Podobno ma być bossssko

    2 4 Cytuj

Odpowiedz