Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 24 mar 2013

    witam wreszcie ktoś normalny też tak myśle skoro mi nie smakuje lub mi się nie podoba poprostu więcej tam nie idę tak robią osoby inteligentne pozdrawiam ''może skończą się te głupie wpisy ''

    10 11 Cytuj
  • 24 mar 2013

    Osoby inteligentne nie odpowiadają na swoje własne posty prowadząc monolog. Ale trzeba mieć w głowie więcej niż puste siano i umieć budować głębsze zdania... :)
    Zbyt trudne zadanie.
    Smutne.

    27 1 Cytuj
  • 21 cze 2013

    [quote=Józefinabuzi]

    smakoszka napisał/a:

    czesław napisał/a:Ja polecam obiady w Myślenickm MDKu wszystko jest tam zawsze świeże i smakuje jak (u MAMY) .Niestety niema dowozu i aby zamówić trzeba swoje odstać szczególnie koło godziny 13. Powodem tego jest to że jada tam połowa Myślenictakie samo jedzenie jest w duo bis słowackiego 100

    Nie prawda, nie takie samo! Menu takie same, ale smakiem nie dorównuje MDKowi.
    Zimne, i nie smaczne.[/quote]

    Jeden właściciel obu lokali, obydwie knajpy super standard. Smacznie zdrowo jak u MAMY! no i TANIO! obiad dla 6 osób z lodami i piciem w okolicy 110 zł~~

    27 Cytuj
  • 23 cze 2013
    frizier napisał/a:

    Józefinabuzi napisał/a:smakoszka napisał/a:czesław napisał/a:Ja polecam obiady w Myślenickm MDKu wszystko jest tam zawsze świeże i smakuje jak (u MAMY) .Niestety niema dowozu i aby zamówić trzeba swoje odstać szczególnie koło godziny 13. Powodem tego jest to że jada tam połowa Myślenictakie samo jedzenie jest w duo bis słowackiego 100Nie prawda, nie takie samo! Menu takie same, ale smakiem nie dorównuje MDKowi.
    Zimne, i nie smaczne.Jeden właściciel obu lokali, obydwie knajpy super standard. Smacznie zdrowo jak u MAMY! no i TANIO! obiad dla 6 osób z lodami i piciem w okolicy 110 zł~~

    Zgadzam się z przed mówcą, Duo-Bis, knajpa na poziomie, dobre jedzenie, domowe, przepyszne lody. Sam zamawiałem posiłek dla 15 osób na chrzciny, koszty stosunkowo nie wielkie, dania sytę i z rzekł bym z polotem! Szczerze polecam, jedno z lepszych miejsc w Myślenicach no i łatwo trafić, minuta drogi z zakopianki w stronę Dobczyc koło masarni Wędzonka!

    pozdrawiam, Z.

    2 35 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Fabryka dobrego smaku i wszystko jasne pizza i sałatki oki do tego żywiec I gatunek nie jakieś badziewie, ten balkonik na górze też robi wrażenie

    4 40 Cytuj
  • 1 sie 2013

    Ostatnio przechadzając się parkiem na Zarabiu zauważyłam, że w Siedmiu Smakach otwarto bistro (od strony parku) - chwalą się pysznymi hamburgerami - czy ktoś może próbował?

    4 37 Cytuj
  • Justyna xxx 1 sie 2013

    Ja ostatnio próbuje jedzonko z pizzerii w Jaworniku bo spotkałam się często spotykam z ich ulotkami. Mają duży wybór pizzy i obiadów. Na razie wypróbowałam pizze i jest faktycznie bardzo dobra więc polecam. I nawet dowóz bezpłatny :) Pozdrawiam.

    2 46 Cytuj
  • 1 sie 2013
    iris napisał/a:

    Ostatnio przechadzając się parkiem na Zarabiu zauważyłam, że w Siedmiu Smakach otwarto bistro (od strony parku) - chwalą się pysznymi hamburgerami - czy ktoś może próbował?

    jadłam, pyszne :) mięso jest robione przez nich, a nie jakiś lichy gotowiec :)

    5 44 Cytuj
  • 9 wrz 2013

    [quote=Józefinabuzi]

    smakoszka napisał/a:

    czesław napisał/a:Ja polecam obiady w Myślenickm MDKu wszystko jest tam zawsze świeże i smakuje jak (u MAMY) .Niestety niema dowozu i aby zamówić trzeba swoje odstać szczególnie koło godziny 13. Powodem tego jest to że jada tam połowa Myślenictakie samo jedzenie jest w duo bis słowackiego 100

    Nie prawda, nie takie samo! Menu takie same, ale smakiem nie dorównuje MDKowi.
    Zimne, i nie smaczne.[/quote]

    nie zgadzam sie z taka opinia jedzenie jest bardzo smaczne

    22 Cytuj
  • 2 paź 2013

    Witam, wie może ktoś kiedy spontiusz otwiera McDonalda w Jaworniku ?

    2 13 Cytuj
  • Piotrek 2 paź 2013

    a to Spontiusz otwiera McDonalda czy ktoś inny buduje obok stacji orlen?

    13 Cytuj
  • 3 paź 2013

    Z tego co ja słyszałem to Spontiusz, zresztą tylko jego było by stać na taką inwestycje.

    1 18 Cytuj
  • Pietja 6 paź 2013

    Nie Spontiusz tylko Szostak. To jest jego działka.
    KFC też się szykuje jakbyście nie wiedzieli :)

    3 9 Cytuj
  • abcd abcd 10 paź 2013

    Szostak sprzedał tą działkę Spontiuszowi i on buduje Mc Donalda

    13 Cytuj
  • 14 paź 2013
    jaron napisał/a:

    Z tego co ja słyszałem to Spontiusz, zresztą tylko jego było by stać na taką inwestycje.

    A Ty co księgowy jesteś Spontiusza ???
    A koło ronda Kaczyńskiego buduję KFC bo tyle ma kasy hahahah

    7 Cytuj
  • 11 sty 2014

    Ja nie polecam Spontiusza w Jaworniku. Zamówiłem placki po wegiersku i dostałem placki gdzie gulaszem był przecier pomidorowy w którym pływała pokrojona kiełbasa,innego mięsa nie było.Jedynie surówkę się dało zjeść.Żona zamówiła pierogi to dostała pół surowe.Gdy tak siedzieliśmy i czekaliśmy na dania to 95% zamówień i wydawanych dań to dewolaje-czyli one muszą być dobre. Na razie nie polecam ich bo nie próbowałem, ciężko mi tam jechać jak sobie przypomnę o tym placakch....

    22 1 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 11 sty 2014

    jedzonko z "bar u Krysi "

    6 23 Cytuj
  • 12 sty 2014

    Karen
    Jak dotąd jest to jedyne miejsce do którego tak często wracam. Nie raz jeździmy tam cała rodzinę na niedzielny obiad, bo jest smacznie, po domowemu i tanio. A o tym, że naprawdę mają dobre jedzenie zapewne świadczy fakt iż nie raz w niedzielę brakuje miejsca.
    Wiem też że swego czasu kebab Turcja miał jak dla mnie najlepsze kebaby w Myślenicach, ale dawno tam nie jadłam więc nie daję głowy uciąć, że jest tam smacznie do dziś.
    U Lisa też dobre, ale oni niestety nie dowożą...

    6 19 Cytuj
  • 18 mar 2014

    Pizzeria toni pepperoni na Pardyaka. Dobre duże pizze 50cm, mozna sie pożądanie najeść, moje dzieciaki zawsze sa zachwycone. Jadlam tez tam carbonare i naprawdę polecam

    2 14 Cytuj
  • abcd abcd 7 kwi 2014

    Gdzie teraz mozna dobrze zjesc ?

    3 Cytuj
  • 12 kwi 2014

    Co to znaczy dobrze?
    Smacznie czy duzo?

    Bo jak smacznie i lubisz wloska pizze to tylko Camorra!!

    8 15 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    Byliśmy kiedyś w barze(?) w Domu Kultury. Kotlet z drobiu cienki, suchy, buraki wygotowane z barszczu,rozdrobnione tylko, kompletnie nie doprawione, ziemniaki letnie .Nie polecam.

    11 8 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    Bo tam zmienił się właściciel i jedzenie teraz jest katastrofa.
    Duo przeniosło sie do dawnej Rosy Caniny i jedzenie w dalszym ciagu rewelka. Szkoda tylko że nie mają dowózki.

    4 13 Cytuj
  • abcd abcd 14 kwi 2014

    To się nazywa reklama, nie ma to jak samemu chwalić swój biznes.:)

    6 6 Cytuj
  • 14 kwi 2014

    Ano :)

    1 2 Cytuj

Odpowiedz