Forum » Myślenice

Czy w Myślenicach jest " TOLERANCJA " do gejów i lesbijek i wszystkiego ;

  • 11 sie 2010

    [quote]Jak nie będę ich widział obściskujących na moich oczach to mam ich w sumie gdzieś.[/quote]

    Ryzykowne stwierdzenie, bo podobno w tym sporcie o to chodzi.

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Jak nie pasuje ... to SĄ CIEMNE OKULARY ... ;)

    ŚWIAT JEST PIĘKNY , " RÓŻNORODNOŚĆ " i " TOLERANCJA "

    POPIERAM

    2 3 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Większość z was panowie, jest po prostu krypto gejami. Ha, ha prawdziwi mĘżczyźni:)

    3 2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Uchyl rąbka tej psychoanalizy, jak na to wpadłaś.

    1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Kijanka: ciekwe co byś powiedziała, gdyby kiedyś twoje dziecko powiedziało że jest gejem, była byś tak tolerancyjna, pogłaskała po głowie i pochwaliła?
    BEZSeNS! NIE NAWIDZE TYCH CHORYCH SPOŁECZNIE i upośledzonych przez los LUDZI! zero tolerancji z mojej strony! tacy ludzie powinni być obowiązkowo leczeni, tak jak pedofile poddani kastracji...świat zmierza w bardzo w złą stronę.niestety..

    1 6 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Szczerze się przyznam ,że pojedynczo ich toleruję ale na widok dwóch gejów mizdrzących się do siebie , zwyczajnie mnie mdli...łeech nawet na samą myśl.
    A jeśli chodzi o jakieś adopcje dzieci wśród nich ,czy coś w tym rodzaju to już przesada. Mam nadzieję ,że nigdy do tego u nas nie dojdzie!

    2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    W naszym grajdołku jest tolerancyjka na cwaniactwo, głupotę i chamstwo łogromna Amen

    1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    smutno mi jak czytam ze tolerujecie choroby tych "ludzi"..... powinno sie odizolowac od srodowiska!!!!!!!!!!!!!! pewnie dajmy im prawa takie jak rodzina wtedy bedzie dopiero patologia

    3 5 Cytuj
  • 11 sie 2010

    [quote=Marla]Większość z was panowie, jest po prostu krypto gejami. Ha, ha prawdziwi mĘżczyźni:)[/quote]
    Żal mi Cię.

    1 1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Nie rozumiem w czym wam oni przeszkadzają? Nie wybrali sobie tego - tacy się urodzili, nie robią tego na ulicy, odprowadzają podatki, żyją normalnie.

    Tego nie da się wyleczyć, bo gdyby się dało zmienić orientacje seksualną, to to że ktoś jest heteroseksualny też mogłoby ulec zmianie...

    Ciekawi mnie co byście zrobili gdyby syn/córka okazali sie homo? Wyrzucili z domu, wyrzekli się? zabilibyście kogoś za coś takiego?

    Smutne to.

    8 3 Cytuj
  • Marek Stoszek 11 sie 2010

    [quote=renaw]Szczerze się przyznam ,że pojedynczo ich toleruję ale na widok dwóch gejów mizdrzących się do siebie , zwyczajnie mnie mdli...łeech nawet na samą myśl.
    A jeśli chodzi o jakieś adopcje dzieci wśród nich ,czy coś w tym rodzaju to już przesada. Mam nadzieję ,że nigdy do tego u nas nie dojdzie![/quote]
    Ja w 100% podpisuje się pod postem Kolegi. Nic dodać nic ująć.

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Wy chyba sobie nie zdajecie sprawy ile jest wśród was gejów, bo po nich tego nie widać i chyba sobie nie zdajecie sprawy ilu jest żonatych facetów lubiących czasem się zabawić z facetem.

    7 1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Ktoś tu myli pojęcia. To o czym piszesz powyżej to biseksualizm. Ja nie znam żadnego "żonatego geja".

    5 Cytuj
  • 11 sie 2010

    A ja znam takowych :-) Są żonaci, bo bali się zaszczucia przez społeczeństwo, nie śpią z żonami, żony nieszczęśliwe, a oni w najlepsze je zdradzają (jak i swoje dzieci) z facetami.

    To nie lepiej, żyć ze sobą w zgodzie?

    M007 nie ucz ojca robić dzieci i nie mów, że myle pojęcia, bo bardzo się rozczarujesz :D

    6 Cytuj
  • 11 sie 2010

    jakoś nie zauważyłem żeby normalni ludzie robili jakieś parady obnosząc się ze swoją orientacją. Robią to tylko pedały. Świadczy to o tym że nie są normalni.

    3 5 Cytuj
  • 11 sie 2010

    robią to p oto byś ty ich zobaczył, a za wyrażenie pedały już był wytoczony proces, myślisz, że w internecie jesteś bezkarny :P?

    5 1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Panowie część z Was wypisuje tu jakie to gastryczne przypadłości kojarzą się Wam z miłością homoseksualną mężczyzn. Ale kobiety proszę bardzo one są jak najbardziej na miejscu jeśli chciały by razem... czemu nie, byle by ogoliły włosy na nogach i jakoś się ogarnęły. Nikt się nie przyzna ile razy oglądał filmy ze scenami erotycznymi kobiet, czy to nie akty homoseksualne? A dlaczego nie oglądać mężczyzn i nie mlaskać z zachwytu? To przecież sodomia, to nie moralne, nie estetyczne! a w zaciszu rodzinnym jak dzieci i małżonka słodko śpią rozmyślacie o nowym koledze z pracy, mechaniku samochodowym umazanym towotem, młodym wikarym w nabożnym uniesieniu.
    Panowie nie bądźcie pruderyjnymi hipokrytami!

    3 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Komuś się coś pomyliło,jeżeli homoseksualizm jest chorobą to współżycie z osobą o ODMIENNEJ PŁCI TEŻ JEST CHOROBĄ.
    GEJE BYLI,SĄ I BĘDĄ ALE DOMAGANIE SIĘ SPECJALNYCH PRAW JEST NADUŻYCIEM.
    To że wielu znanych z kręgów polityki,kultury mediów lubi inaczej nie znaczy że reszta ma być w mniejszości.
    BAWCIE SIĘ DOBRZE ALE BEZ NAS.

    1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    A mnie nie przeszkadza być gejem. Nie identyfikuje się z tymi wszystkimi paradami, manifestacjami, przebierańcami. Jestem jak każdy facet. Wcale nie uważam adopcji dzieci przez pary homoseksualne za do końca trafiony pomysł. Jestem gejem i żyje normalnie. Chciałbym tylko, żeby kiedyś bez zbędnego stresu ze swoim partnerem żyć normalnie a nie w zakamuflowanym związku i ciągłym strachem przed wrogimi spojrzeniami czy społeczną kpiną. W edukacji chodzi o zrozumienie i akceptację, że każdy ma prawo żyć tak jak jest mu dobrze, pod warunkiem że swoim życiem nie krzywdzi innych.
    gej z myślenic

    8 3 Cytuj
  • 11 sie 2010

    W Myślenicach nie ma ścieżek rowerowych i dlatego mówimy NIE dla pedałów !

    2 6 Cytuj
  • 11 sie 2010

    lookwetr napisał : Ciekawi mnie co byście zrobili gdyby syn/córka okazali sie homo? Wyrzucili z domu, wyrzekli się? zabilibyście kogoś za coś takiego?

    Nie wiem co bym zrobiła gdyby okazało się ,że moje dziecko jest " homo" ale na pewno nic z powyższych rzeczy człowieku ,o których napisałeś.

    1 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Jak byłem nieco młodszy pamiętam jak walczyliśmy o tolerancję dla grup nieformalnych. Może to się wydaje dziwne, ale dosyć niedawno ludzie nie tolerowali u mężczyzn długich włosów, kolczyków itd. Każdy kto przeżył te czasy, te spojrzenia i drwiny pewnie rozumie co to tolerancja. Dlatego ja jestem tolerancyjny. Ponadto trochę mi ich żal, że Bóg ich takimi stworzył.

    2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    [quote=Marla] A dlaczego nie oglądać mężczyzn i nie mlaskać z zachwytu? To przecież sodomia, to nie moralne, nie estetyczne! a w zaciszu rodzinnym jak dzieci i małżonka słodko śpią rozmyślacie o nowym koledze z pracy, mechaniku samochodowym umazanym towotem, młodym wikarym w nabożnym uniesieniu.
    Panowie nie bądźcie pruderyjnymi hipokrytami! [/quote]

    Błagam Cię Marla, przecież to co napisałaś jest żałosne, wiem że stać Cię na coś więcej. Najgorsze że spowodowałaś u mnie odruch wymiotny.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    [quote]Kijanka: ciekwe co byś powiedziała, gdyby kiedyś twoje dziecko powiedziało że jest gejem, była byś tak tolerancyjna, pogłaskała po głowie i pochwaliła?
    BEZSeNS! NIE NAWIDZE TYCH CHORYCH SPOŁECZNIE i upośledzonych przez los LUDZI! zero tolerancji z mojej strony! tacy ludzie powinni być obowiązkowo leczeni, tak jak pedofile poddani kastracji...świat zmierza w bardzo w złą stronę.niestety..[/quote]

    ojjj chyba brakowało Ci miłości w domu skoro tak piszesz..:( przykro coś takiego czytać...pomimo że znam przypadek znajomego który niestety żyjąc w zakłamaniu do 28ego życia jako gej w końcu przyznał się rodzicom bo zaczęli mówić o weselu dziewczynie itd.wiedział że rodzice nie są tolerancyjni więc ..bał się i okłamywał...i to jest smutne!! a najsmutniejsze jest jak w końcu postanowił pogadać z mamą to się go wyrzekła!!kazał mu się leczyć u psychologa, seksuologa itd...poradziłam mu "no dobra, powiedz mamie że pójdziesz ale z nią!! tylko i wyłącznie razem i może zrozumie.." po paru miesiącach jej przeszło.musiała swoje przecieroieć...ale to było straszne!!!!!
    kolejny przypadek to znajomy który rozmawiał o tym mając już lat 17...i co?? wzruszam się jak patrzę na tą rodzinkę!!kochającą się, tolerującą!wyglądają pięknie i są szczęśliwi ...i nawet chłopak syna przyjaźni się z rodziną i nocuje w domu rodzinnym.ale są z krakowa, i nie wstydzą sie przed rodziną i sąsiadami bo nie mają czego!!!
    przykład trzeci,miasteczko wielkości Myślenic..znów chłopak wyklęty przez matkę....myśli o seminarium ...:( :( bo mama się wstydzi przed rodziną...wodzące były okrzyki: "jak ja spojrzę siostrze, braciom, ciotkom, sąsiadom w oczy, co za WSTYYYYD!!"
    i przykład czwarty: wieś...żona i mąż mający jedną córkę w wieku 20 lat.żona przyłapuję męża na zdradzie...z kolegą..żyją w separacji..szok dla rodziny i otoczenia i na pewno ból..:(

    2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Jak tak czytam te Wasze doświadczenia i ilu to ped...gejów znacie, to dochodzę do wniosku że heteroseksualni są w mniejszości.

    Hetero zbierzmy się, trzeba zorganizować parade, ktoś łamie nasze prawa, homoseksualiści nas nie tolerują.

    2 7 Cytuj

Odpowiedz