Forum » Myślenice

Weterynarz dla rasowego Pieska

  • 25 sie 2011

    W Dobrym Weterynarzu na osiedlu robiłem swojemu prześwietlenie

    3 13 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Tak, też robiłem, ale psa źle ułożyli, nie podali narkozy, zgubili znacznik, w dodatku pani mi ze zdjęcia powiedziała tylko tyle, ile sam widziałem. Wiem już, że w Theriosie robią profesjonalnie.

    12 6 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Bardzo odradzam "dobrego weterynarza" na osiedlu, te panie o maly wlos nie wyslaly jednego z naszych psow do psiego raju, dopiero weterynarze z Dabrowskiego odratowali zwierze, to byl dla calej rodziny, a zwlaszcza dzieci koszmar, myslelismy, ze juz psa stracimy. Z calego serca odradzam!

    16 9 Cytuj
  • 10 lis 2011

    a co takiego zrobiły źle?

    Cytuj
  • 10 lis 2011

    polecam państwa Wołoszyn z Dąbrowskiego

    21 1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    a ja właśnie ich nie polecam bo przez ich leczenie nie mam psa. Nie mają warunków, sprzetu i w niektórych chorobach od razu skazuja psiaka na śmierc nie walcząc o niego.

    4 25 Cytuj
  • 10 lis 2011

    W gminie pcim jest znany weterynarz, ostatnio praktykuje inną funkcję ale może da radę;-)

    2 3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Do 99987656 A ja właśnie ich polecam! Mojego kota uratowali, a walczyli o niego dwa dni. Nawet pani Wołoszyn w zaawansowanej ciąży.
    Widzę, że konkurencja nie śpi. Pozdrawiam Panie:)

    18 2 Cytuj
  • 11 lis 2011

    akurat nie jestem konkurencją tylko klientka dobrego weterynarza ( zapraszam na priv jezeli to Ciebie przekona)

    1 11 Cytuj
  • profesor profesor 11 lis 2011

    [quote=gość: 999876556] akurat nie jestem konkurencją tylko klientka dobrego weterynarza ( zapraszam na priv jezeli to Ciebie przekona) [/quote]

    jak mozesz zapraszac na priw skoro nie jestes zalogowana/y ?:)

    15 Cytuj
  • 11 lis 2011

    ja bedzie zainteresowana to się zaloguję i mądrz sie profesorku

    20 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Również polecam "DOBRY WETERYNARZ"na osiedlu świetna i fachowa obsługa

    5 14 Cytuj
  • 14 maj 2012

    [quote=gość: 999876556] a ja właśnie ich nie polecam bo przez ich leczenie nie mam psa. Nie mają warunków, sprzetu i w niektórych chorobach od razu skazuja psiaka na śmierc nie walcząc o niego. [/quote]
    Większych PIERDÓŁ dawno nie czytałem. Najlepsi weterynarze we wszechświecie wyrwali mojego psa z tamtej strony. Dozgonnie będę im wdzięczny !!!

    24 1 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Przynajmniej państwo Wołoszynowie sa uczciwi w tym co robią , bo niestety w teriosie mydlą oczy a kasę biorą niebotyczną . a leczenie przebiega z bardzo różnym skutkiem Mojego psa parokrotnie uratowali od śmierci i też mam wobec nich dozgonną wdzięczność .A 999876556 skoro wiedziałeś że nie mają sprzętu i warunków to po co się tam pchałeś???

    28 2 Cytuj
  • 15 maj 2012

    co to za dywagacje w ogóle, jak ''DOBRY weterynarz'' może nie być dobry :)

    7 Cytuj
  • 16 maj 2012

    Heheh, jest w sąsiedztwie weterynarz ze szkoły nowotarskiej gdzie trochę nabroił, może jednak się czegoś nauczył, kontaktujcie się z Obajtkiem.

    Cytuj
  • 17 maj 2012

    ja znam b. dobrego weterynarza ale z Krakowa przyjmuje na Kordiana 60, Krzysztof Serwacki specjalista chorób psów i kotów. Wyleczył mojego owczarka niemieckiego z choroby która wcześniej leczyło 3 specjalistów i żaden nie podołał, Ci "profesjonaliści" skazali nasza sunię...na szczęście znalazł się porządny lekarz.Polecam

    1 4 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Ja niestety jeżdżę do kliniki Therios,mój pies ma chłoniaka, dostaje chemię - fakt że jest tam bardzo drogo, ale nie znam żadnej kliniki gdzie podają chemie w pobliżu Krakowa.Jak czytam na temat Theriosa to jestem przerażona.

    2 2 Cytuj
  • 2 lip 2012

    Czy na tym osiedlu podają chemię ?

    5 Cytuj
  • 2 lip 2012

    jaki jest tam adres?

    4 Cytuj
  • 2 lip 2012

    nie wiem ale mają bardzo szeroką ofertę jeżeli chodzi o badania , sprzęt i zabiegi , najlepiej zadzwoń i zapytaj, telefon komórkowy jest podobno dyżurny i zawsze odbierają ( jeszcze nie korzystałam z pilnej potrzeby) . Ja tam chodzę i powiem że nareszcie znalazłam to czego szukałam a korzystam z usług weterynarzy od 16lat.

    8 Cytuj
  • 2 lip 2012

    napisz czy udało się coś załatwić bo sama jestem ciekawa czy Ci się uda znaleźć inną lecznicę

    Cytuj
  • 2 lip 2012

    to jest na osiedlu na przeciw sklepu spożywczego i garaży blaszaków

    5 Cytuj
  • 2 lip 2012

    bardzo dziękuję. jutro zadzwonie i zapytam...

    4 Cytuj
  • 3 lip 2012

    Ja polecam Pana który przyjmuje nad placem targowym w Myślenicach,jest naprawde świetny,jest to starszy Pan z bardzo dużym doświadczeniem i do tego bardzo miły,oraz nie taki drogi.Serdecznie polecam:-)

    9 Cytuj

Odpowiedz