Forum » Myślenice

Weterynarz dla rasowego Pieska

  • 3 lip 2012

    Dora2 czy udało Ci się załatwić przeniesienie leczenia psiaka?

    Cytuj
  • 4 lip 2012

    Do Ja13. Ten Pan nad placem targowym kilka lat temu stwierdził że moja kotka nie jest w ciąży, a za tydzień urodziła. Była po zastrzykach hormonalnych. Niestety pojawiły się później komplikacje i trzeba było uśpić kotkę. Polecam Dobrego Weterynarza, fajne dziewczyny i miła obsługa i tanio

    1 7 Cytuj
  • 4 lip 2012

    [quote=gość: koty] Do Ja13. Ten Pan nad placem targowym kilka lat temu stwierdził że moja kotka nie jest w ciąży, a za tydzień urodziła. Była po zastrzykach hormonalnych. Niestety pojawiły się później komplikacje i trzeba było uśpić kotkę. Polecam Dobrego Weterynarza, fajne dziewczyny i miła obsługa i tanio [/quote
    Każdy z nas ma inne doświadczenie co do weterynarzy,ja go polecam gdyż zawsze pomagał mojemu pupilkowi,ale każdy ma swoje zdanie :-)pozdrawiam

    2 5 Cytuj
  • 5 lip 2012

    dzwoniłam do" Dobry Weterynarz" ale nie odbierają telefonu.Jutro jestem w myślenicach więc podejdę do nich i zapytam :)

    8 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Hej!
    Czy Państwo Wołoszyn mają zaplecze do badań ? RTG, USG, analizator morfologii krwi?
    Czy ktoś leczy u nich kota nerowego lub z problemami z pęcherzem ? Czy pobierają mocz przez cystocentezę?

    8 Cytuj
  • 12 lip 2012

    do kiciu
    Państwo Wołoszynowie wykonują wszelkie potrzebne badania i świetnie operują kamice pęcherzowe. Prowadzę u nich kota nerkowego od kilku lat. POLECAM

    15 Cytuj
  • 12 lip 2012

    [quote=gość: kiciu] Hej!
    Czy Państwo Wołoszyn mają zaplecze do badań ? RTG, USG, analizator morfologii krwi?
    Czy ktoś leczy u nich kota nerowego lub z problemami z pęcherzem ? Czy pobierają mocz przez cystocentezę? [/quote]
    nie mają sprzętu RTG i USG a ich miejsce do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych to jakaś parodia, podobno budują nową siedzibę to może tam zainwestują w sprzęt bo teraz lecznica zatrzymała się w czasach komuny

    1 17 Cytuj
  • 12 lip 2012

    [quote=gość: Dora2] dzwoniłam do" Dobry Weterynarz" ale nie odbierają telefonu.Jutro jestem w myślenicach więc podejdę do nich i zapytam :) [/quote]

    Jak to, nie odbierają telefonu dyżurnego ???

    8 Cytuj
  • 12 lip 2012

    do nanusia
    a to dziwne co piszesz, dzisiaj badali krew mojego psa i robili usg
    ok. rok temu pies siostry z kamieniem w pęcherzu moczowym trafił do dobrego weterynarza i mimo iż mają rtg usg etc. nie rozpoznały choroby. Diagnozę postawił dopiero doktor Wołoszyn bez większego wysiłku. Pies został zoperowany w tej "komuno-parodi" jak napisałaś i dzięki temu żyje.

    20 1 Cytuj
  • 13 lip 2012

    Mój pies też miał wykonywane usg u państwa Wołoszynów, a nanusia może zasłyszała od "życzliwej" osoby i bzdury wypisuje. Ja nigdy nie byłam u "Dobrego weterynarza" więc się nie wypowiadam o nim. A co do lecznicy Państwa Wołoszyn już niejednokrotnie pisałam że mam do nich pełne zaufanie, uratowali mi psiaka od śmierci już nie raz.

    18 1 Cytuj
  • 13 lip 2012

    [quote=muza] Mój pies też miał wykonywane usg u państwa Wołoszynów, a nanusia może zasłyszała od "życzliwej" osoby i bzdury wypisuje. Ja nigdy nie byłam u "Dobrego weterynarza" więc się nie wypowiadam o nim. A co do lecznicy Państwa Wołoszyn już niejednokrotnie pisałam że mam do nich pełne zaufanie, uratowali mi psiaka od śmierci już nie raz. [/quote]

    no to gratuluję psu właściciela, pod opieką którego co rusz jest ratowany od śmierci.

    18 Cytuj
  • 13 lip 2012

    Nie wypowiadaj się jak nie znasz tego konkretnego przypadku

    18 Cytuj
  • 13 lip 2012

    [quote=gość: anjja] do kiciu
    Państwo Wołoszynowie wykonują wszelkie potrzebne badania i świetnie operują kamice pęcherzowe. Prowadzę u nich kota nerkowego od kilku lat. POLECAM [/quote]
    Dzięki anjja za odpowiedź!
    Czy możesz wymienić badania, jakie zostały wykonane/ są wykonywane w tej lecznicy w związku z PNN Twojego kota. Na czym polega zaordynowane leczenie?
    Sorry za upied***ść, ale chcę wybrać najlepszego weta dla mojego kota- a mam schizę, jeśli chodzi o układ moczowy kocurków.

    1 Cytuj
  • 14 lip 2012

    do kiciu
    kot miał zrobione USG, nerki były ok. ale w pęcherzu był piasek. Nie nakłuwali pęcherza bo uznali że nie potrzebna bakteriologia , pod kontrolą usg założyli cewnik i pobrali mocz do badania ogólnego. Wyszło wysokie ph i struwity. Zbadali krew, nerki na szczęście ok. Dieta, leki rozkurczowe i zapobiegające tworzeniu się kryształków w nerkach. Mietek czuje się dobrze, ale co jakiś czas badam kontrolnie mocz. Jesteś pewna ,że Twój kot ma PNN czytałam o tej chorobie i bałam się, że Mietek to ma, ale na szczęście nie .Pozdrawiam

    5 Cytuj
  • 14 lip 2012

    Dzieki, anjja.
    Mój kot na szczęście zdrowy, tylko kastrat i boję się jazd z pęcherzem i nerkami. j29
    Pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    ile kosztuje odrobaczenie psa w Myślenicach?

    Cytuj
  • 12 kwi 2013
    larak2 napisał/a:

    ile kosztuje odrobaczenie psa w Myślenicach?

    Zależy od wagi psa... Z tego co pamiętam koszt tabletek nie przekroczył 20zł.

    1 Cytuj
  • 14 sie 2013

    zgadza się, tabletki dla małego psa to koszt 20 zł.

    1 Cytuj
  • 14 sie 2013
    stefani napisał/a:

    zgadza się, tabletki dla małego psa to koszt 20 zł.

    Tabletka dla małego psa tzn. do 10 kg to 10 zł .

    2 Cytuj
  • 16 sie 2013

    Wybudzenie absolutnie nie powinno się odbywać w domu, zwłaszcza po ciężkim zabiegu , w razie pojawienia się komplikacji co niestety zawsze może się zdarzyć , najlepiej żeby pies był na miejscu w gabinecie żeby można było podjąć natychmiast czynności . W przypadku gdy dostajemy do domu niewybudzonego psa , świadczy to raczej o braku profesjonalizmu , gdyby coś zaczęło się dziać możemy nie zdążyć wrócić do gabinetu .
    Inną sprawą jest w jakich warunkach pies się wybudza . Ja jak jeszcze nie było gabinetu w którym teraz leczę wszystkie zwierzaki ( wiadomo którego ;) ) to operowałam sunię w Theriosie , uparłam się że muszę być przy jej wybudzaniu i pozwolono mi być przy niej , siedzieliśmy przy niej z moim TZ em , przykrywaliśmy kocem i trzymaliśmy kroplówkę żeby łatwiej i szybciej schodziła , ale prawdą jest że dla osoby nieprzyzwyczajonej wybudzanie psa z narkozy ( zwłaszcza tej wziewnej ) jest szokującym przeżyciem .

    3 16 Cytuj
  • Magdalena 16 sie 2013

    Małgorzata najzwyklejsza narkoza (np do sterylizacji i czyszczenia zębów) nie jest groźna - najwyżej pies może dostać lekkich drgawek - i nie prawdą jest to co mówisz, ponieważ każdy obcy zapach, ktorych u gabinecie jest mnóstwo jest stresujący. Psu po narkozie nie powinno stać się nic złego, a jeśli weterynarz zakłada, że się stanie, znaczy że podał zły lek lub dawkę. Poza tym, wybudzanie trwa nieraz cały dzień! więc jak miałoby się to odbyć w gabinecie? kroplówka jest oczywistą sprawą i nie wykonuje się jej u siebie, ale trzymanie na siłe psa w zwidzie to jest męczenie go.
    Ale czytając to co napisałaś, mam przede wszystkim wrażenie, że mylisz wybudzanie, z odzyskaniem świadomości - nie, to nie jest to samo.
    A kroplówki się nie "trzyma żeby szybciej schodziła" bo zbyt szybki przepływ jest niebezpieczny - i kto tu mówi o braku profesjonalizmu?

    15 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    do Dora 2 - jestem ciekawa jak długo Twój piesek był leczony na chłoniaka

    Cytuj
  • 24 wrz 2013

    Badana psa w Niemczech to dobrze brzmi, naprawdę dobrze. Szkoda że tam zrobią to samo co Ci w Krakowie, ale tamte będą robione w Niemczech. A to że pies nie wytrzyma podróży no niestety był tak chory że nie zdołał.

    Cytuj
  • 2 lis 2013

    Podejrzewam nosówkę u swojego psa. Jest na to jakiś lek? Raczej wchodzi w grę podanie z pożywieniem, bo pies dość ostro reaguje na widok weterynarza.

    1 Cytuj
  • kasia 5 maj 2014
    renaw napisał/a:

    Polecam spokojnie "Dobrego weterynarza " przy Osiedlu 1000-lecia II . Byłam tam ze swoim Yorkiem i jestem bardzo zadowolona. Panią na Dąbrowskiego też polecam ale tylko ją , nie męża!

    dokładnie,mąż nie ma powołania,jest nie symaptyczny

    2 22 Cytuj

Odpowiedz