Forum » Myślenice

Weterynarz dla rasowego Pieska

  • 5 maj 2014
    KATRINA66 napisał/a:

    dokładnie,mąż nie ma powołania,jest nie symaptyczny

    Dr Wołoszyn nie jest zupą pomidorową, którą "trzeba" lubić. Jego praca rownież nie polega na " byciu sympatycznym". To jest śmieszny zarzut! A ja go właśnie bardzo polecam. Bo ten " niesympatyczny"( błąd ortograficzny) lekarz uratował mojego psiaka. I jestem mu za to dozgonnie wdzięczna!!!

    41 6 Cytuj
  • 5 maj 2014

    Ja zresztą też mam wobec niego dozgonną wdzięczność. Taki typ człowieka, ale naprawdę kompetentny i w tym wszystkim to jest najważniejsze, gdy nieraz trzeba ratować nie tylko zdrowie ale i życie naszych pupili.

    28 2 Cytuj
  • 28 maj 2014

    Potwierdzam najlepszy gabinet na ul. Dąbrowskiego państwo Wołoszyn

    28 10 Cytuj
  • 29 maj 2014

    Mam jamniczka, uważam, że najlepszym weterynarzem są Państwo Wołoszyn, których punkt mieści się przy ul. Dąbrowskiego. Są bardzo pomocni o każdej porze! Nigdy nie ma problemów z przyjęciem zwierzaka, a przy tym wszystkim nie "zdzierają" z ludzi pieniędzy! GORĄCO POLECAM!!!!!

    29 7 Cytuj
  • 28 cze 2016

    Ja tam jeżdżę do Krakowa do gabinetu Zdrowie Pupila na Zachodnią. Nie znam weta w Myślenicach, który znałby się na małych psach. To wbrew pozorom nie jest takie łatwe.

    1 22 Cytuj
  • 29 lip 2016

    Do Michaliny Wąsik?

    1 Cytuj
  • 30 lip 2016
    emilia299 napisał/a:

    Ja tam jeżdżę do Krakowa do gabinetu Zdrowie Pupila na Zachodnią. Nie znam weta w Myślenicach, który znałby się na małych psach. To wbrew pozorom nie jest takie łatwe.

    A ty czasem nie zajmujesz się hodowla yorków

    Cytuj
  • 30 wrz 2016

    @kar9876 mam 2 yorki. Hodowli nie mam, bo nie miałabym gdzie ich wszystkich trzymać :)

    Cytuj
  • 6 lut 2017

    *Czy jest różnica cenny między małym a dużym psem

    *Czy można zwrócić uwagę weterynarzowi na zmianę igły

    * Jaki jest koszt realny szczepień psa (z tego co się orientuje to w parafi Trzemeśni to 30zł za małe ukucie psa. jednak chyba 30 zł to przesada nie przyjeżdża do jednego psa tylko do wszystkich ani żadnego rachunku nie daje ani faktury CIEKAWE CZY ON SIĘ ROZLICZA Z TEGO pytanie ?? CZY TO JEST PRAWDZIWY WETERYNARZ CZY MOŻE JAKIŚ PRZEBIERANIEC ??

    5 27 Cytuj
  • Michael 6 lut 2017

    W Myślenicach dla schorowanych zwierzątek ja polecam na Słowackiego klinikę bardzo dobra Wędzonka się nazywa

    3 14 Cytuj
  • 7 lut 2017

    "Dobry weterynarz" to naciągacze. Nie liczą się z losem i cierpieniem zwierzaków tylko wyciągają od ludzi pieniądze. Powiedziały mi, że moja kotka będzie zdrowa, do odbioru w piątek. W piątek niestety już nie żyła... ale rachunek za to pierwsza klasa... Koszty za leki, których moja kotka nigdy nawet nie dostała... Nie było widać żadnych rezultatów leczenia, a jak pytałam o stan zdrowia to panie były oburzone, że w ogóle pytam. Proszę wszystkich, którzy kochają swoje zwierzaki. Nie popełniajcie mojego błędu i nigdy nie przekroczcie progu tego miejsca.... :(

    31 23 Cytuj
  • 14 kwi 2017

    W Myślenicach nie znam, ale znam bardzo fajną przychodnię w Krakowi MELWET, jest tam też hotel dla małych zwierząt w razie czego. Generalnie bardzo przyjemna obsługa no i dobrzy fachowcy!

    1 9 Cytuj
  • 22 sie 2017

    Najlepsi weterynarze to Vetmedica . Zawsze pomagają, nawet w najtrudniejszych przypadkach. To naprawdę rewelacyjni lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem! Lekarze z sercem i powołaniem. Polecam ich gorąco!
    Szybko pomogli mojemu psu, choć był w bardzo ciężkim stanie po "leczeniu" w Dobrym Weterynarzu ( koło poczty) . " Dobry Weterynarz " to totalna masakra! Mojemu psu pogarszało się z dnia na dzień, a oni twierdzili, że jest całkiem ok i stawiali kolejne wręcz śmieszne diagnozy. Jedna diagnoza, przy której się mocno upierali nawet nie miała pokrycia w wynikach badań! Niestety nie maja ani wiedzy, ani doświadczenia. Podobnie leczyli mojego kota - straciłam tylko spore pieniądze i czas. Kot oczywiście zdechł, a miało być niby wszystko ok. tylko , że nawet nie potrafili powiedzieć na co choruje.

    "Dobry Weterynarz" to ogromny błąd !

    33 11 Cytuj
  • 23 sie 2017

    Z całego serca polecam Vetmedica i Państwa Wołoszyn, dla mojego ukochanego dachowca wydawałoby sie, że nie ma już ratunku (paraliż, uszkodzenia wewnętrzne), a po tanim leczeniu (żadnego naciagania) kotka już wstała na nogi I wydaje sie, że wszystko będzie jak dawniej ????. Dzięki empatii i podejścia z wielka przyjemnością do gabinetu się wraca. Jestem pod wrażeniem, niestety profesjonalizm w Dobrym Weterynarzu zawodzi.

    32 6 Cytuj
  • 21 cze 2018

    fajni są Ci państwo na przeciwko MOKISU, profesjonalnie badają zwierzaczki i naprawdę podchodzą do swojej pracy z sercem. polecam

    14 5 Cytuj
  • 20 lut 2019

    Witam! Planuje wybrać się z moim szczeniaczkiem do weterynarza. Jako niedoświadczona proszę o polecenie. Pozdrawiam!

    3 2 Cytuj
  • 20 lut 2019

    Tylko Ci

    są prawdziwymi miłośnikami psiaków i innych kotów, ich zawód to pasja, widać to przy każdej wizycie. Osobiście życzyłbym sobie aby takie podejście jak oni do zwierząt mieli wszyscy lekarze do ludzi. Bez zbytniego słodzenia : idź i spróbuj sama wyrób sobie zdanie.

    7 3 Cytuj
  • 20 lut 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Tylko Ci

    są prawdziwymi miłośnikami psiaków i innych kotów, ich zawód to pasja, widać to przy każdej wizycie. Osobiście życzyłbym sobie aby takie podejście jak oni do zwierząt mieli wszyscy lekarze do ludzi. Bez zbytniego słodzenia : idź i spróbuj sama wyrób sobie zdanie.

    Też mogę to potwierdzić :) leczymy tam kota i psy (rasowe)

    5 2 Cytuj
  • Gosiaa 20 lut 2019

    Dobry weterynarz ! Tylko i wyłącznie !!! <3

    5 8 Cytuj

Odpowiedz