Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 3 paź 2010

    Macie wszyscy faktycznie racje ale uważam że najważniejszą rzecza w obecnej chwili jest to aby nie wygrał Wiktor Kielan.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Wiktorem Kielanem zaczyna się jak widać straszyć okoliczną ludność niczym krwiożerczym wilkołakiem. Na nieszczęscie Jaśnie Nam Panującego, Wiktor bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu i doskonale wypełnia lukę jaką Wiecznie Milczący i Obrażony zostawił między swoją osobą a Społeczeństwem.

    Czemu tak ważne dla niektórych jest zatrzymanie Kielana?
    Walczycie panowie o życie, o własne interesy, przetargi, kontrakty i posady dla żon, wujków, kuzynów i kochanek?

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 3 paź 2010

    ooo jak sie ten moj watek rozrosl :) no no niezle go karmicie. ale wracajac do tematu i nawiazujac do alegorii jakie znajduje mer:

    w sednie - de facto gazecie finansowanej przez pana kielana wysmiewano burmistrza ktory spotykal sie z mlodzieza w szkole, a tutaj pan kielan IDZIE NA FILM! http://www.miasto-info.pl/kalendarz/1200 zeby z nia pogadac :) a wiec robi cos podobnego, zwlaszcza ze film organizuje osoba ktora z tego co ostatnio mozna sie dowiedziec startuje na radnego wlasnie z jego listy. strasznie ubolewam nad tym ze damian wciagnal NWR w polityczke lokalna ehh ale widocznie w tym miateczku bez kontaktow z POLYYTYKAMY nie da sie nic ;/ tak tak wiem cyrku i greto ze burmistrz chodzil do szkoly prowadac lekcje czy cos tam a wiktor robi to za pieniadze z kampanii albo inne takie, ale schemat podobny.

    ps. nie mam zamiaru zaglosowac na zadnego z wymienionych panow- to tylko moje spostrzezenia

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Nie tylko miejsce jest ważne ale i czas.
    Wiktor Kielan spotyka się w ramach prowadzonej kampanii wyboczej.
    Maciej Ostrowski robił kryptokampanię, często korzystając z usłużnych radnych-dyrektorów szkół. A już zupełnie bezczelnym było reklamowanie własnych osiągnięć w gospodarce odpadami pod przykrywką lekcji katyńskiej. W kilka tygodni po katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, na którą przybył wyposażony we własnego rzecznika, projektor multimedialny oraz zestaw informacji o bieżących inwestycjach.'

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Nie no jasne że Kielan to człowiek kryształ , jednak w tej chwili najważniejsze jest aby nie wygrał nie tyle On co jego poplecznicy. Ale spokojnie nie ma co sie martwić raczej jest bez szans.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    [quote]Wiktorem Kielanem zaczyna się jak widać straszyć okoliczną ludność niczym krwiożerczym wilkołakiem. Na nieszczęscie Jaśnie Nam Panującego, Wiktor bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu i doskonale wypełnia lukę jaką Wiecznie Milczący i Obrażony zostawił między swoją osobą a Społeczeństwem.

    Czemu tak ważne dla niektórych jest zatrzymanie Kielana?
    Walczycie panowie o życie, o własne interesy, przetargi, kontrakty i posady dla żon, wujków, kuzynów i kochanek?
    [/quote]

    Straszyć, zapewne byłoby to mu na rękę przy i tak marnym poparciu i tysiącach wydanych już na kampanię. Czasem zrobi się wszystko, aby tylko o kimś się mówiło, nie zawsze w dobrym wymiarze, ale chwyt, że jest się jakąś ofiarą pomówień, spisków, terminatorem wśród działaczy lokalnych, no bez przesady. Bo kim jest właściwie Kielan?! więc właśnie, tyle o nim wiadomo, co też nie wiadomo. Straszyć można np Ostrowskim, ale doskonale rozumiem, tą polityczną retorykę.

    Rozumiem, że należysz do jego zwolenników, ale spokojnie, nikt nikogo nikim nie straszy, ledwo poznajemy kolejnych kandydatów do tronu. To, że Kielan zaliczył falstart za sprawą szefa swojej kampanii, no cóż, należało się mądrzejszych poradzić, jak to robić.

    PS, czy jest może jakaś strona, blog internetowy W. Kielana, aby się można było lepiej przyjeżeć temu kandydatowi? to samo pytanie o Gowina?

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    [quote=irussus napisał:[hr][quote]]PS, czy jest może jakaś strona, blog internetowy W. Kielana, aby się można było lepiej przyjeżeć temu kandydatowi? to samo pytanie o Gowina?[/quote]

    nie pytaj o to bo przyjdzie cyrk i bedzie sie pienil jak dwa dni temu. a zwykla ciekawosc i chec poznania kandydatow znowu zostanie odebrana jak atak na wiktora kielana, szkoda nerwow. lepiej powtarzaj za wszystkimi : kielan wygra jest terminatorem, ostrowski nie ma szans, a gowin sie nie liczy o pozabiera glosy TYTANOM. i nie zadawaj pytan, nie zastanawiaj sie - sluchaj medrcow z forum

    Cytuj
  • BEata 3 paź 2010

    a propo Pana Wiktora Kielana jeszcze nie widziałam na oczy. Jestem przeciętnym mieszkaniem Myślenic - (to tak jakby ktoś potrzebował bezstronnego głosu) - szkoda ze to wyłacza mnie z dyskusji na temat tego człowieka. Staram sie na to wszystko spojrzeć obiektywnie, choc przez pryzmat forum jest to bardzo trudne. Czytam i nie wiem czy piszą to podstawieni i wynajęci ludze (bo jak wiadomo jest to czesto wykorzystywana forma - nazywana błędnie przez niektórych marketingiem szeptanym).

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Z tego co mi wiadomo za zaistniałą syutację, możesz podziękować droga BetaBeta między innymi strażakom z OSP, Domowi Greckiemu, Sokołowi... Żadna z wymienionych tutaj "instytucji" publicznych nie zgodziła się na wynajem sal na spotkania z wyborcami. Ot takie sobie "państewko".

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    haha już wiemy dlaczego Pan Wiktor był tak przeciwny wycince drzew
    @BetaBeta - możesz sobie zobaczyć Pana K.

    zdjecie
    zdjecie
    zdjecie

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Uważam, że to skandal kiedy szefowie instytucji publicznych, zależnych w mniejszym lub wiekszym stopniu od burmistrza odmawiają prawa wynajmu sali dla Wiktora Kielana.
    To jest ten element kampanii poyztzwnej o ktorej wspomina Maciej Ostrowski?!

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Dolnowsioku, a kto z nich będzie kąsał rękę która ich karmi? ;)

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    chyba jakiś błąd w bb code, prześlę wiec linki

    http://zapodaj.net/54ff10ccaba0.jpg.html >

    plakat na drzewie

    plakat na drzewie

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Ale jaja! No tak obrońcy drzew! Trzeba by o tym szerzej! Pamiętam, jak w opozycyjnym Sednie - wydawanym przez kandydata na burmistrza p. Kielana huczało aż od ekologicznych frazesów o ochronie drzew. Mam tylko nadzieję, że plakatów nie wieszał sam Kielan. Ot! Jeszcze gorzej jeśli zrobili to jego sztabowcy - przyszłe zaplecze pana Kielana! I tu wychodzi zakłamanie i budowanie kapitału politycznego na ludzkich emocjach. Ej nieładnie, nie ładnie!

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    No to się chłopaki z plakatami zagalopowały. Na pewno nie robił tego ani Wiktor, ani jego tzw. sztabowcy lecz ktoś inny i powiesił plakat w miejscu w którym coś już wcześniej było, choć oczywiście nie powinien tego robić.
    Drzewo oczywiście przeżyje ingerencję pinezki choć jakiś niesmak pozostał. Poza tym plakat na którym jest fotografia twarzy fatalnie wygląda na nierównym pniu.

    I panowie bez histerii i lamentów o zakłamaniu. Przyjrzyjcie się raczej DOKONANIOM wodza.

    Cytuj
  • BEata 3 paź 2010

    heh jeden rozdaje drzewka, a drugi się na nich wiesza - cóż za symbioza kontrkandydatów ech ;p

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Gdyby Leszek startował z ramienia PiS'u pewnie zrobili by z tego drzewa krzyż...

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Albo to Nasz Maciej wykazał się nadzwyczajną intuicją i przewidział na kilka lat wcześniej, że ludzie Kielana mogą wieszać plakaty na drzewie.
    I jak biblijny Herod kazał wyciąć.
    W pień.
    :)

    A potem mówił, że wycina w trosce o bezpieczeństwo.

    Cytuj
  • BEata 3 paź 2010

    1. a propos dendro dzieki za foty - teraz już moze rozpoznam gdzie sta twarz - choc zupełnie je nie kojarzę.

    Ale poważnie: w kwestii wynajęcia sal - czasem nie rozumiem myslnickiej polityki. Czy chcecie powiedzieć ze burmistrz ma az taki wpływ na wszelakie instytucje i może zabronić wynajęcia sal dla swojego kontrkandydata? (to faktycznie sprzeczne - tak jak mówi Greta - nie chce mi sie wierzyć zeby sam kopal pod sobą dołki), czy może te instytucje w ogóle nie prowadza wynajęcia sal na tego typu spotkania i odmawiają wszystkim, czy może same od siebie akurat zdecydowały na odmowę. Ciekawa jestem jaki był prawdziwy powód. . .

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Pan burmistrz spotyka się z dziennikarzami w swoim gabinecie, w godzinach pracy za którą to my płacimy i tam rozpoczyna sobie kampanię. I to można.

    A jak Wiktor Kielan za własne pieniądze chce wynająć od publicznej instytucji salę to się nie da. Pal licho straż pożarną ale Dom Kultury???!!!
    A cóż sobie ta kobieta wyobraża? !!!
    Będzie mieć własny budynek to niechaj sobie nim zarządza wedle uznania!

    Cytuj
  • wiktor kielan 3 paź 2010

    Witam,
    byłem i jestem przeciw bezmyślnemu wycinaniu drzew, jestem również przeciwko umieszczaniu na nich plakatów, w tym również wyborczych. Taka sytuacja nie powinna się zdarzyć. Podejmę stanowcze działania aby się więcej nie powtórzyła.

    Wiktor Kielan

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Bartek napisał: "...strasznie ubolewam nad tym ze damian wciagnal NWR w polityczke lokalna ehh ale widocznie w tym miateczku bez kontaktow z POLYYTYKAMY nie da sie nic..."
    Ja wręcz przeciwnie. Uważam, że Damian ze swoim potencjałem będzie świetnym radnym. Jest młodym i twórczym człowiekiem, który dobrze zna potrzeby swojej grupy wiekowej i jako taki najlepiej może reprezentować ich interesy w radzie miasta.

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Luna, Ciebie też "wciągły" tryby lokalnej polityczki? ;D

    Cytuj

Odpowiedz