Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • Zdzichó Kowal PJN 13 lis 2010

    Czemsie wszyskih strah przed odwarznościo Pana Burmiszcza Macieja.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    Myślenice to dziwny miast gdzie nikturen nie porzyczy Panu Zdzichó złamany grosz.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    [quote=cyrk]Co ma Kielan współnego z kongregacją?
    Co jeszcze Państwo wymyślicie, żeby pokręcić, namiesać, zakłamać Myśleniczan.
    Powiem Państwu jeszcze jedno. W ciągu mijającego miesiąca nie udało mi się spotkać żadnego byłego zwolennika Kielana. Za to spotkałem kilku byłych zwolenników Pana Ostrowskiego.
    ;)[/quote]

    A może byli zwolennicy Kielana Cię unikają? :)

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Ja widziałem na Osiedlu grasujące bandy Kielana które w nocy zrywają i niszczą plakaty Ostrowskiego. Potem gdy nadchodzi ranek wszystkie plakaty Ostrowskiego są na ziemi albo w koszu !

    Raz zwróciłem im grzecznie uwagę to odpowiedzieli żebym spier..... bo jak nie to dostanę łomot !

    Teraz strach wyjść w nocy z psem na spacer po Osiedlu bo wszędzie grasują te bandy Kielanowców ...

    Niech ten koszmar skończy się 21 listopada ...

    Następnym razem zrobię zdjęcie tym Kielanowcom co pod kościołem i koło szkoły na Osiedlu zrywają i niszczą plakaty Ostrowskiego i będą mieć za swoje ... żeby nie dało się z psem wyjść na spacer- tylko człowiek musi obawiać się o swoje życie i zdrowie ...

    Co to się porobiło przez tą kampanię ?
    Może mi ktoś odpowie ?

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 13 lis 2010

    na pewno masz cyfrowy aparat. nagraj wrzuc film na youtube i wrzuc linka

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    dziadek osiedle przestań kłamać pewnie sam zrywasz plakaty, zrób zdjęcie i pokaż dowody, pewnie jeszcze 2 dziewczyny co naklejają plakaty Ci tak powiedziały?? zapewniam cie ze nikt z plakatowiczów Kielana nie zrywa plakatów Maćka.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    [quote]Ja widziałem na Osiedlu grasujące bandy Kielana które w nocy zrywają i niszczą plakaty Ostrowskiego. Potem gdy nadchodzi ranek wszystkie plakaty Ostrowskiego są na ziemi albo w koszu !

    Raz zwróciłem im grzecznie uwagę to odpowiedzieli żebym spier..... bo jak nie to dostanę łomot !

    [/quote]

    Z tego co widziałem to plakaty Kielana wieszają dwie młode dziewczyny.
    Czyżby to one stanowiły dla Ciebie zagrożenie?
    Dlaczego nie zadzwoniłeś po Policję?
    Może wtedy udało by się ukrucić ich "panoszenie"...
    No chyba że wszystko to co piszesz "lekko" mija się z prawdą...:)

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    To nie były dziewczyny tylko kilku młodych mężczyzn.

    Nie rozpoznałem ich, bo oni chodzą tylko w nocy.

    Ale nastepnym razem złapię ich na gorącym uczynku z moim kolegą- policjantem.

    Wtedy opowiem Wam kto to był i jak się to skończyło.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Jakoś mnie Pan nie przekonał "dziadku z osiedla".

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Złap proszę bardzo czekamy z niecierpliwością, ja też jestem wielce zainteresowany tą sprawą.
    Powiem Ci że prędzej zrobisz zdjęcie UFO niż nakręcisz taką sytuację. Bo wiem ,że takie zrywanie plakatów na pewno nie miało miejsca.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Panie Zdzichó
    A Pana przyjaciel Maciej nie pożyczy panu nic?? choćby złamanego grosza??
    Jak to przecież na przyjaciół zawsze można liczyć!!

    Cytuj
  • Łukasz Tabaszewski 13 lis 2010

    Witam wszystkich! Kampania w naszym mieście niestety ma w sobie bardzo mało kultury osobistej :( Od początku sztab Leszka Gowina odpuścił sobie walkę wręcz na plakaty skupiając się na bezpośrednim kontakcie z Myśleniczanami. Nikt z nas nie niszczył nośników konkurencji- uważając tego rodzaju działania za dowód niedojrzałości. Nie potrafimy zaakceptować jednak przykładów chamstwa i absolutnego braku szacunku. W ostatnim czasie został zerwany baner Leszka Gowina wiszący na płocie obok skrzyżowania ul. Kniaziewicza z Średniawskiego. Mamy zgodę właściciela na zajęcie tego miejsca i zupełnie nie rozumiemy komu ten nośnik przeszkadzał. Doszły mnie słuchy, że ktoś to zdarzenie nagrał - jeśli istotnie tak jest to bardzo proszę o udostępnienie nam tego filmu. Tego rodzaju zachowania należy napiętnować.

    Pozdrawiam i liczę na pomoc!

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Dziś około godziny 10 zawieszono plakaty Kielana w Borzęcie na parkingu przed kościołem oraz na przystanku autobusowym.
    Przed południem plakaty zostały zerwane.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Zapytajcie Pana sołtysa myślę ,że po ostatniej niedzieli rano wiele wie na ten temat

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Z jednym się zgodzę z "dziadkiem z osiedla", że plakaty Pana Ostrowskiego przy kościele na Osiedlu leżą na ziemi potargane i poniszczone a Pan Kielan zawsze wisi.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Proszę nie mówić takich rzeczy. Plakat z Kielanem to czasem do końca mszy niedzielnej powisieć spokojnie nie może.Co za chamstwo...

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Ja także liczę i proszę Państwa o pomoc i nagranie albo zrobienie zdjęć tym osobom które na Osiedlu zrywają plakaty Ostrowskiego.

    TAKIE ZACHOWANIE NALEŻY PIĘTNOWAĆ !!!

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Ciekaw jestem kogo zatrudniono do kradzieży baneru Kielana z Trzemeśni. Kto był taki odważny się wszedł na prywatną posesję?

    Nie wiedziałem ,że ma takie układy z chłopakami na Monte:)

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    NA niektórych samochodach w Myślenicach i okolicy a także do niedawna na moim znajdowała się naklejka, " liczą się ludzie popieram Wiktora Kielana" naklejka z mojego samochodu została zerwana i owinięta naokoło antenki na samochodzie, moja sąsiadka miała z tego tytułu przebite koło w swoim samochodzie. Dorzućmy jeszcze do tego poprzecinane banery, pozrywane plakaty.
    Panie Ostrowski czy tak ma wyglądać kampania wyborcza??

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Takie bajeczki jak Ty piszesz DUKE ja też mogę sobie napisać tylko w drugą stronę.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    [quote]Takie bajeczki jak Ty piszesz DUKE ja też mogę sobie napisać tylko w drugą stronę. [/quote]

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Mi rozbito w środę szybę w Golfie, tylko dla tego że miałem książeczkę Ostrowskiego na półce. Hamstwo nie zna granic. Nigdy nie zagłosuję na takiego kandydata przy którym stoją takie bojówki.

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Mi zagryziono psa bo miał na obroży swoje imię - Wiktorek

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Osiedlowiec a zgłosiłeś to na policję??

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    [quote]Mi zagryziono psa bo miał na obroży swoje imię - Wiktorek[/quote]

    I zrobiły to bojówki ZUO ;)

    Cytuj
  • 13 lis 2010

    Bojówki ZUO noszą tajną nazwę " Zielone stringi" :D

    Cytuj

Odpowiedz