Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 16 lis 2010

    [quote]Proszę o podanie przepisu, na podstawie którego "gdyby wtedy był burmistrzem" Wiktor Kielan zablokowałby powstanie asfaltowni.[/quote]

    Nowej asfaltowni na działkach pana Bronka?
    To dziecinnie proste - nie wydając decyzji środowiskowej.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Właśnie Burmistrz zgnoił Firmę że Musiała być zlikwidowana , niestety zamiast stwarzać warunki pracy to były likwidowane Firmy ,Zakłady smutne to ale prawdziwe Panie trzeżwo myślący.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Czesiek, Ty trzeżwy jesteś ?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=Greta J. napisał:[hr][quote]]Proszę o podanie przepisu, na podstawie którego "gdyby wtedy był burmistrzem" Wiktor Kielan zablokowałby powstanie asfaltowni.[/quote]

    Nowej asfaltowni na działkach pana Bronka?
    To dziecinnie proste - nie wydając decyzji środowiskowej.

    [/quote]
    dziennik atakuje....

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    ale przepis Greto!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Wyładunek, że Ostry kręci, przekonujecie od dawna. Przecież tylko o tym piszecie. Wiktor ma być czysty, nie naciągać, nie kręcić. dlatego pytam. doczekam się odpowiedzi?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Zapis z planu zagospodarowania przestrzennego - opublikowany tutaj przez tajgera.
    Nie chce mi się powtarzać.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    jest opinia, jest raport, jest decyzja. Potem pozwolenie.
    Dobrze, że ograniczasz sie do roli komentatorki, Greto. widzę w Tobie zapędy dyktatkorskie...:)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    A miałam startować na burmistrza...
    Rozdeptałabym Macieja w pierwszej rundzie...:):):)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    przypuszczam,że Wiktor w ogóle nie wyszedłby na ring, wiedząc że startujesz. Leszka nie rozgryzłem... :)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    greta, odpisz, tak ciężko pracujesz? :)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Albo nie odpisuj...

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    oj, znowu...

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Nie było sensu angażować mojej osoby skoro z takim słabeuszem wygra Wiktor.
    I to bez specjalnego wysiłku:).

    Pozdrawiam wszystkich moich fanów.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Greta, Wiktor wygrywa na plakaty. Wybory przegra. Jednak szkoda, że nie kandydujesz... i tak byś przegrała :)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Maciej przegra z Leszkiem Gowinem. Platforma górą!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Ale ja głupoty plote już sam nie wiem na kogo głosować ale chyba nie na Macieja.
    Na Macieja nie będe.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=Greta J. napisał:[hr][quote]]Proszę o podanie przepisu, na podstawie którego "gdyby wtedy był burmistrzem" Wiktor Kielan zablokowałby powstanie asfaltowni.[/quote]

    Nowej asfaltowni na działkach pana Bronka?
    To dziecinnie proste - nie wydając decyzji środowiskowej.

    [/quote]

    Oj Greta ależ ty naiwna jesteś. decyzję środowiskową nie wydaje burmistrz a Inspektor i Starosta. Pitolenie że coś by zrobił top wasze pobożne życzenia.
    Poducz się bo widać że jesteś daleko poza tematem.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    To ciekawe co kolega pisze. A burmistrz w odpowiedzi na swoim blogu nie zaprzeczył, że tą decyzję wydał.
    :)

    A co mówi lekarz?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=Czesiek_z_Polanki]Właśnie Burmistrz zgnoił Firmę że Musiała być zlikwidowana , niestety zamiast stwarzać warunki pracy to były likwidowane Firmy ,Zakłady smutne to ale prawdziwe Panie trzeżwo myślący.[/quote]

    Tak właśnie PKS-owi chciał pomóc przez wzgląd na ludzi którzy mieli stracić pracę i tak go PKS wystawił i wkopał.

    Czesiek nie miej pretensji do burmistrza tylko do siebie.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    I tak mu pomógł, że ustawił swoich kolesi jako prezesów. A na końcu sprzedał wszystko.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=Greta J.]To ciekawe co kolega pisze. A burmistrz w odpowiedzi na swoim blogu nie zaprzeczył, że tą decyzję wydał.
    :)

    A co mówi lekarz?
    [/quote]
    No to jednak tępa jesteś:

    mostrowski pisze:
    13 listopada 2010 o 11:31

    Inwestycja jest zgodna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przypominam, że wydając decyzje środowiskową zasięga się opinii Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Starosty Powiatowego. instytucje te, nie stwierdziły nieprawidłowości wydając stosowne postanowienia. Na tej podstawie dopiero wydano decyzje środowiskową, od której nikt się nie odwołał. Wszystko jest więc zgodnie z prawem.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Już wiemy że Wiktor składa obietnice bez pokrycie, ale czy doczekamy się by chociaż przeprosił że w ten sposób traktuje wyborców?

    [quote=wiktor kielan]Szanowni Państwo,

    Kampania wyborcza ma swoje prawa. Chciałbym jednak serdecznie prosić wszystkich, w tym także moich oponentów o rzetelność.
    Ilość rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji na temat mojej skromnej osoby, mojej żony, mojej rodziny - w tym mojej matki, mojego domu i mojej firmy jest zadziwiająca.
    Nie będę komentował rzeczy absurdalnych.
    Mam jednak obowiązek odnieść się do niektórych, tym bardziej że wcześniej deklarowałem upublicznienie pewnych informacji.
    Postaram się aby w przyszłym tygodniu na stronie internetowej WWW.wiktorkielan.pl znalazły się również dokumenty potwierdzające mój status materialny oraz dokumenty dotyczące mojego domu w Borzęcie.
    Nie muszę tego robić, posiadam bierne i czynne prawo wyborcze, nie zostałem skazany prawomocnym wyrokiem sądu, fakty o których za chwilę, publikuje dobrowolnie. Chcę aby wyborcy mieli stosowną wiedzę, zanim podejmą decyzję 21 listopada.
    [/quote]

    Szkoda Panie Wiktorze że były to tylko OBIETNICE.
    Zapewne podobnie będzie z obietnicami wyborczymi, więc traci pan teraz sporo głosów.
    Przykro mi ale gdy ktoś nie dotrzymuje tak ważnej obietnicy nie dostanie mojego głosu.

    Szkoda bo jako niezdecydowany wyborca przeczytałem dzisiaj cały ten bardzo długi temat i niestety Pan zawiódł.

    Poborca

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Limahl

    Powiedz swojemu szefowi żeby przysłał kogoś lepszego.
    Nie sprawdziłeś się chłopcze

    http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/BIP_w_Malopolsce/gminy/root_Myslenice/podmiotowe/Burmistrz/Obwieszczenia+i+zawiadomienia/2008/mienie23.htm

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=Greta J.]Limahl

    Powiedz swojemu szefowi żeby przysłał kogoś lepszego.
    Nie sprawdziłeś się chłopcze

    http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/BIP_w_Malopolsce/gminy/root_Myslenice/podmiotowe/Burmistrz/Obwieszczenia+i+zawiadomienia/2008/mienie23.htm[/quote ]

    I znowu potwierdzasz że nie masz pojęcia a tylko jesteś krzykaczką:

    "Przypominam, że wydając decyzje środowiskową zasięga się opinii Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Starosty Powiatowego."

    Czy twoja wklejka z bipu zaprzecza temu co ja napisałem? Greta poducz się trochę a potem się wypowiadaj. Forze że nie startujesz. Dziękują za to mieszkańcy.

    Cytuj

Odpowiedz