Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 18 lis 2010

    Przecież Daniel Obajtek z Pcimia nie ma wykształcenia wyższego ?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    W kuluarach, czyli na "zapleczu" wrze ;) Zostało niewiele czasu na zasłonę dymną dla spotu Wiktora. Jednak budynki socjalne ciężko będzie "wyładować". Jak to mówią w kręgach kupieckich, nawet jedno zgnite jabłko zepsuje całą resztę pieknych i dorodnych. A takich jabłuszek ekipa GMO ma jeszcze kilka, tylko bliżej dna gminnego koszyka. To nic że ich NIE WIDAĆ ale jak pokazuje ten krótki filmik - czuć. A to wcale nie jest miły zapach, zwłaszcza na trzy dni przed wyborami do samorządów.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ojj Kielanowcom puszczają nerwy.
    Nie martwcie się przynajmniej przez trzy tygodnie prawie był Burmistrzem.
    Zawsze to coś :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Szanowny LOLu zadałem pytanie i chce na niego znać odpowiedź. Prosze odpowiedzieć a nie odpowiadać pytaniem.
    Jeśli osoba odpowiedzialna za cały ten syf wykonywała by swoje obowiązki to nie byłoby tego spotu z tym tematem, i zarazem wstydu dla Ciebie.
    Zamilcz więc lub odpowiedź na moje pytanie?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Stalowy świt też tam wczoraj byłam. Oferta dla młodych w wykonaniu Kielana była extra. Zlikwiduje nam dni Myślenic w obecnej formie, a zamiast tego zrobi nam ścieżki rowerowe (tylko nie powiedział gdzie) żebyśmy sobie mogli po nich pojeździć. Rzeczywiście świetna oferta dla młodych. ha, ha, ha, .............
    A tych ścieżek to niech nie robi bo zadłuży gminę. Będziemy jeździć u jego kolegi Obajtka w Pcimiu. Tam już podobno są.[/quote]

    Na spotkaniu wczoraj nie było żadnej nastolatki, Gosiu nie zawstydzaj nas, po trzydziestce nie jest tak źle.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    dobre, dobre....

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Apropo pieniędzy.
    Ja się tak zastanawiam bo z tego co widzę to kampania Kielana polega wyłącznie na pieniądzach, których Sikora i Sawicki nie poskąpili. Jakie będą ich późniejsze oczekiwania skoro tyle kasy ich kosztuje ta inwestycja?
    Pomyślmy. Jeżeli Kielan zdobędzie stołek burmistrza będzie to tylko zasługa wpakowanej w kampanię kasy. W tamtym roku miał jej mniej więc nie wygrał, ale czy wygrana taka jest prawdziwą wygraną? Czy władza powinna być powiązana z Oligarchami, ludźmi mającymi tyle kasy że uważają że nawet mogą nią wpływać na wybory?
    Czy to jest etyczne. Przecież w tej kampanii widać gołym okiem że wydatki na nią są niewspółmiernie różne. Czy ludzie pójdą za tym sposobem zdobywania władzy?
    Czy za pieniądze można wszystko kupić? Czy ludzie widzą i nie grzmią?
    Ja ostatnio się nad tym zastanawiałem i jestem zniesmaczony tą kampanią.
    Myślę że niektórzy posunęli by się do każdego czynu by tylko zaistnieć i zdobyć OSOBISTE ICH MARZENIA o władzę.

    Nie wiem jeszcze za kim będę ale tego sposobu pozyskiwania głosów jestem przeciwnikiem i wiem że na tą osobę mojego cennego głosu nie oddam i nie boję się podpisywać jak większość tutaj.

    Marek Kęsek

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Ojj Kielanowcom puszczają nerwy.
    Nie martwcie się przynajmniej przez trzy tygodnie prawie był Burmistrzem.
    Zawsze to coś :)[/quote]

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Wczoraj T.Sawicki zaatakował jak zwykle nauczycieli. I wcale się temu nie dziwię jakbym zakończył edukację na szkole podstawowej to też miałbym uraz.[/quote]

    Nauczycieli zaatakował zwolennik Burmistrza, Naczelnik OSP Dolne Przedmieście, Pan Tadeusz Sroka.
    Stwierdził on:

    "WSZYSCY DYREKTORZY SZKÓŁ TO LENIE"

    Zrobił to w obecności 50 świadków.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A z których to Kęsków??? Tych?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Szanowny LOLu zadałem pytanie i chce na niego znać odpowiedź. Prosze odpowiedzieć a nie odpowiadać pytaniem.
    Jeśli osoba odpowiedzialna za cały ten syf wykonywała by swoje obowiązki to nie byłoby tego spotu z tym tematem, i zarazem wstydu dla Ciebie.
    Zamilcz więc lub odpowiedź na moje pytanie?[/quote]

    Ty nie umiesz czytać? Przecież odpowiedź masz jak na dłoni. Jeżeli takich ma Kielan wyborców to moje gratulacje.

    [quote= LOL]Wyborca ja też mam pytanie do ciebie. Kto jest winien za ten spot który oczernia imię Myślenic i ich mieszkańców pokazując ich w świetle slumsów które jak wiesz występują wszędzie na świecie, ale tylko u nas w Myślenicach zostały pokazane przez kandydata na Burmistrza dla którego liczą się ludzie jako wizerunek Myślenic i obecnie rządzących?

    Odpowiedzialność za każde miejsca socjalne leży po stronie opieki społecznej, nie Burmistrza więc nie trafiasz ze swoimi próbami oskarżenia.
    Może w takim przypadku Pan Kielan powinien zainteresować się ubieganiem o urząd w Opiece Społecznej jeżeli tak siedzi mu na duszy los lokali socjalnych i ich mieszkańców?

    Wygląda na to że wystartował w nieodpowiednim "wyścigu".[/quote]

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]A czy to prawda że p. Kielan po wygranej chciałby umieścić p. Sawickiego od klatek na stanowisku zastępcy albo sekretarza Gminy? Bo takie słuchy chodzą w kuluarach.[/quote]

    Ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć. Podobne słuchy chodzą po Osieczanach.[/quote]

    Co Ty wiesz Daniel o Osieczanach?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]A z których to Kęsków??? Tych?[/quote]

    Nie z tamtych. Masz rację Kęsków jest tyle że nie pomyślałem że w was wzbudzi to tylko takie poruszenie.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ród Kęsków jest wszechobecny widać to na plakatach :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Kolego LOLa a ty umiesz czytać ze zrozumieniem? jeśli nie to zamilcz.Pytałem o odpowiedzialnego z imienia i nazwiska.

    "Ty nie umiesz czytać? Przecież odpowiedź masz jak na dłoni. Jeżeli takich ma Kielan wyborców to moje gratulacje."

    Jak widać kandydat Ostrowski też ma niezłych wyborców.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    To fakt Kęsków jest na samym dolnym przedmieściu chyba z dwadzieścia pare, w centrum jeszcze więcej na osiedlu kilkudziesięciu na górnym nie wiem, a ich wysyp to jest w Trzemeśni.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]
    Jak widać kandydat Ostrowski też ma niezłych wyborców.[/quote]

    A z tym bym się nie zgodził. Na forum niby ich dużo ale kogo byś w mieście nie zapytał to jest przeciwko Ostrowskiemu. Niekoniecznie za Kielanem, może za Gowinem ale przeciwko Ostrowskiemu.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Kolego LOLa a ty umiesz czytać ze zrozumieniem? jeśli nie to zamilcz.Pytałem o odpowiedzialnego z imienia i nazwiska.

    "Ty nie umiesz czytać? Przecież odpowiedź masz jak na dłoni. Jeżeli takich ma Kielan wyborców to moje gratulacje."

    Jak widać kandydat Ostrowski też ma niezłych wyborców.[/quote]

    Obuchu nie potrafisz sobie znaleźć kto jest dyrektorem Opieki Społecznej w Myślenicach ?
    Dlategoś taki Tłumok.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Fajnych masz znajomych.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Apropo pieniędzy.
    Ja się tak zastanawiam bo z tego co widzę to kampania Kielana polega wyłącznie na pieniądzach, których Sikora i Sawicki nie poskąpili. Jakie będą ich późniejsze oczekiwania skoro tyle kasy ich kosztuje ta inwestycja?
    Pomyślmy. Jeżeli Kielan zdobędzie stołek burmistrza będzie to tylko zasługa wpakowanej w kampanię kasy. W tamtym roku miał jej mniej więc nie wygrał, ale czy wygrana taka jest prawdziwą wygraną? Czy władza powinna być powiązana z Oligarchami, ludźmi mającymi tyle kasy że uważają że nawet mogą nią wpływać na wybory?
    Czy to jest etyczne. Przecież w tej kampanii widać gołym okiem że wydatki na nią są niewspółmiernie różne. Czy ludzie pójdą za tym sposobem zdobywania władzy?
    Czy za pieniądze można wszystko kupić? Czy ludzie widzą i nie grzmią?
    Ja ostatnio się nad tym zastanawiałem i jestem zniesmaczony tą kampanią.
    Myślę że niektórzy posunęli by się do każdego czynu by tylko zaistnieć i zdobyć OSOBISTE ICH MARZENIA o władzę.

    Nie wiem jeszcze za kim będę ale tego sposobu pozyskiwania głosów jestem przeciwnikiem i wiem że na tą osobę mojego cennego głosu nie oddam i nie boję się podpisywać jak większość tutaj.

    Marek Kęsek[/quote]

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Jako że nie mogę pojawić sie na spotkaniu wyborczym Ostrowskiego proszę o zadanie pytania kto z imienia i nazwiska odpowiedzialny jest za stan gminnych mieszkań socjalnych w Jaworniku.

    A za obucha i za tłumoka gości możesz trafić do sądu tak jak ktoś kiedyś za sztukmistrza.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Dwie kadencje, i teraz strach...

    Człowiek który się wypalił powinien odejść.
    Myślenice potrzebują zmiany.

    Ludzie na mieście mówią, że 10 lat już wystarczy.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]Ojj Kielanowcom puszczają nerwy.
    Nie martwcie się przynajmniej przez trzy tygodnie prawie był Burmistrzem.
    Zawsze to coś :)[/quote][/quote]

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Już w niedzielę wręczamy Maciejowi nagrodę - WIKTORA.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Nagroda, nie dręcz swojego kandydata, niech tylko złoży gratulacje Maćkowi z wygranej. Nie musi osobiście przychodzić i ofiarowywać się w całości.
    Krzysiek-miasto którędy ty po tych Myślenicach chodzisz. Chyba kanałami i z tąd ten pomysł budowania willi w Jaworniku?

    Cytuj

Odpowiedz