Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 16 lis 2010

    [quote]Gowinowcy niechaj idą razem z Ostrowcami na śmietnisko, bo podobno coś się tam dzisiaj ruszało jak oglądałem mapy satelitarne. Sporo samochodów osobowych tam dzisiaj się zjechało. Niestety na zbliżeniach nie dało się rozpoznać co się tam działo.

    Może ktoś wie co dziś na śmietnisku miało miejsce?[/quote]

    Może Pani Greta jest w stanie odpowiedzieć co działo się wczoraj na Śmietnisku Borzęckim.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Wieszają wysoko pewnie dlatego że widziałem ostatnio dwa duże plakaty Wiktora Kielana z namalowanymi swastykami.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Możecie już przestać. Zacznijcie ciszę wyborczą i dajcie ludziom się spokojnie zastanowić. Każda ze stron trochę przegina, myśląc że przeciąga ludzi na swoją stronę.
    Zastanówcie się po co? jaki to ma cel. Skończy się na tym że ludzie odpuszczą i nie pójdą na wybory. Do tego dążymy?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    "Wieszają wysoko pewnie dlatego że widziałem ostatnio dwa duże plakaty Wiktora Kielana z namalowanymi swastykami."

    To pewnie jakiś ruch neonazistów namalował bo widziałem plakat maćka z wąsikiem typu adolf

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote]No już go nawet na słupach elektrycznych powiesili. Na tyle wysoko, żeby z ziemi nie sięgnąć - z Kotem było to samo - wisiał wysoko.[/quote]

    Wisiał wysoko, ale jak skończył każdy wie ... :-)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    To jest w Myślenicach jakiś ruch neonazistów?
    Jestem w szoku.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Prawda z wąsikiem też widziałem. Ale skoro domalowują i Kielanowi i Ostrowskiemu to kto jest ich kandydatem?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    DSo lol .Na inwestowaniu to ja się znam lepiej niż przeciętny człowiek jeśli się stawia halę to myśli się żeby też zarabiała poczęści na siebie od czasu do czasu .Można było zbudować trybuny dookoła weszło by z 5000 osób i grać mecze międzynarodowe każdy z chęcią dałby 20 zł za bilet by zobaczyć np.Szmala w bramce Bieleckiego w ataku czy siadkarzy chciaż się nipopisali ostatnio.Z samych biletów z jednego meczu było by 100.0000 zł jaki zastrzyk do utrzymania a tak niema nawet gdzie jak mmówią postawić kamery do transmisji żeby pokazać biisko i publiczność.
    A tak to wy chyba zwolennicy nic nierobicie albo pracujecie w urzędzie że macie czas w godzinach pracy siedzieć na forum.

    Cytuj
  • polak mały 16 lis 2010

    niestety nie ma takiej hali, która by zadowoliła "wszystkich"*. Albo za mała, albo za duża....
    Do: spoko. Nie pisz wy. Nie wiesz jak wielu przeciwników ma burmistrz wśród urzędników?

    *mam na myśli oponentów

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Ja słyszałem dziś na mieście że oprócz panów Sikory i Sawickiego do kampanii Wiktora Kielana dokłada pan Irzyk z Jasienicy.Ludzie nie dajmy przejąć władzy w mieście wiejskim businesmanom. Ostrowski jaki jest każdy widzi i widzi że idealny nie jest ale to co by się stało po objęciu rządów przez Kielana to apokalipsa przy tym to "świnia". A ten artykuł dziś w Dzienniku i ten tani chwyt z mamieniem wyborców Gowina żenada. Ale "spokój grabarza" jako stały hazardzista i to z sukcesami obstawiam jedną rundę i to na "Ostrego"

    Cytuj
  • polak mały 16 lis 2010

    dokładają, dokładają. Mam nadzieję, że mu nieźle dołożą...

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    spoko spróbuj sobie zarezerwować halę do południa to się dowiesz czy nie zarabia na siebie. Po południu nawet nie próbuj bo też ci się nie uda. Piszesz bzdury ale to nie mój interes by cię z nich wyciągać. Mnie wszystko jedno kto będzie burmistrzem, ale potrafię docenić dokonania obecnego i nie pluję na niego bo zrobił to dla nas. Kielan za 4 lata jakby teraz został burmistrzem też otrzyma ocenę działalności, więc się nie bój. Na razie ani Gowin ani Kielan nic nie zrobili więc nie ma o czym mówić. Czas pokaże.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=Damian Nalepa napisał:[hr][quote]]Nikt na Ciebie nie będzie głosował, Kielanowcu ... [/quote]

    No poziom tu macie rewelacyjny :D[/quote]

    No brzydko to zabrzmiało Panie Kandydacie :(

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Nie zagłosujemy na nikogo kto jest blisko Kielana.
    Gowin to jedyna alternatywa dla naszego miasta.
    Gowin jak się okazuje jest bliższy Ostrowskiemu niż Kielanowi.

    Cytuj
  • polak mały 16 lis 2010

    hmm, ciekawe co piszesz Loko. Faktycznie, co zawdzięczamy obu Panom? Co zawdzięczamy Ostrowskiemu wielokrotnie było tu już opisane.
    Loko, myślisz, że odpiszą?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote]Ja słyszałem dziś na mieście że oprócz panów Sikory i Sawickiego do kampanii Wiktora Kielana dokłada pan Irzyk z Jasienicy.Ludzie nie dajmy przejąć władzy w mieście wiejskim businesmanom. quote]

    Bzdura.
    Ostry grał z panami I. w poprzednich wyborach, gra i teraz.

    Kto zorientowany ten wie dlaczego UMiG wysłał protest w sprawie otwarcia kamieniołomu dzień po terminie, żeby nie był ważny.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Bzdura.
    Ostry grał z panami I. w poprzednich wyborach, gra i teraz.

    Kto zorientowany ten wie dlaczego UMiG wysłał protest w sprawie otwarcia kamieniołomu dzień po terminie, żeby nie był ważny.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Pytanie do Pana Kielana;
    W dzisiejszym Dzienniku Polskim w wywiadzie z Panem znalazłem taki tekst:

    "Jeśli zostanie Pan wybrany, zapowiada Pan powrót do czasów, gdy byli zastępcy burmistrza. Widzi Pan możliwość, żeby takie stanowisko objął Leszek Gowin?

    - Poznałem Leszka i mam do niego wiele sympatii. Natomiast o koalicjach i sojuszach będzie można mówić po I turze, jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia. Wiele zależy od tego, jak będzie wyglądała przyszła Rada Miejska. "

    Czyli liczą się układy a nie ludzie? Myślałem, że na stanowisko swojego ewentualnego zastępcy wybierze Pan fachowca (nie ujmując nic Panu Gowinowi), a Pan mówi o koalicjach i sojuszach ... :(

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Pan Kielan jeszcze nie został Burmistrzem a już podlizuje się Panu Gowinowi licząc na jego elektorat, że być może będzie jego zastępcą a w zamian niech on przekaże mu jego głosy.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Pierwsze słyszę, czekam na wyjaśnienie tej sprawy. Czyli Pan Kielan już próbuje sobie przekupić konkurenta. W takim razie:

    LICZĄ SIĘ LUDZIE I KASA !!!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Proponuję pięciodniową CISZĘ PRZEDWYBORCZĄ na Maisto_Info.
    Od dziś !!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Ze słów Kielana wynika tylko szacunek jakim darzy konkurenta.
    Szacunku tego typu próżno szukać w jakichkolwiek zachowaniach Macieja

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Uważałem Pana za porządnego faceta, ale teraz jak Pan kupczy głosami kiedy wybory jeszcze się nie odbyły stracił Pan moje zaufanie jako wyborcy. Drobna rada jeżeli zostanie Pan Burmistrzem: Poważny polityk nie może tak postępować !

    Z poważaniem
    Ryszard

    Cytuj
  • polak mały 16 lis 2010

    Kandydat Wiktor dopiero uczy się polityki. Nie wykorzystał ostatnich czterech lat w ogóle. W przypadku wygranej rozczarowałby swoich zwolenników szybciej niż myślą.
    Poza tym, nie wydaje się Wam Forumowicze, że WK w kampanii poszedł na ilość nie jakość? Nie wzbudza to Waszych wątpliwości? (pomijam koszty kampanii i etykę).

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote]Ze słów Kielana wynika tylko szacunek jakim darzy konkurenta.
    Szacunku tego typu próżno szukać w jakichkolwiek zachowaniach Macieja
    [/quote]

    Pokaż mi gdzie z tekstu wynika szacunek? Według mnie jest to robienie sobie większości w Radzie.

    Cytuj

Odpowiedz