Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 16 lis 2010

    Słyszałem, że w dniu wczorajszym w ramach kampanii wyborczej kandydat na burmistrza w osobie urzędującego burmistrza zorganizował kameralne spotkanie przy wódce w jednym z Myślenickich barów... Kurcze jak ja żałuje że się wcześniej nie dowiedziałem... w szczegulności że na owe spotkanie zaproszeni byli głownie ludzie młodzi... to taka debata przy w wódce i to jeszcze darmowej na koszt... kandydata... nie ma to jak posiedzieć przy wódce o lekkim zabarwieniu politycznym... mam lekką sugestie dla pozostałych kandydatów zorganizujcie podobne eventy w zbliżająca się sobotę gdyż nie mam ani planów ani pieniędzy na weekend poza tym, że w piątek gram w kosza... na hali... prawie jak obama...

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    LOKO już była o tym mowa to ty bzdury piszesz od 7.00-15.00 szoły gminne płaci gmina za wynajem ,15.00-19.00 K.S.Dalin sekcje sportowe -płaci Dalin za pieniądze które dostaje od gminy na działalność.To krążenie tych samych pieniędzy ,gdzie tu zarabianie. Od 19.00 można wynająć salę jak cię stać godzina 400 zł.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Szkoły masz rację, Dalin też ale dalin wydawałby je gdzie indziej gdyby nie hala. Zapomniałeś o reszcie hali, siłodnie, sauny i cały czas zajęta sala na górze - wiadomo że to wynajem ale kasa z tego leci gdzie jak nie do gminy?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Jestem ciekaw czy Pan Kielan (który jest tu zarejstrowany) odpowie na pytanie zadane przez takiego gościa na poprzedniej stronie czy znowu stchórzy nie udzielając na nie odpowiedzi. Proszę pamiętać, że wyborcy patrzą na Pana.

    Z poważaniem
    Ryszard

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Brawo!
    Trzeba tempić takie postawy i polityczne przekupstwo.
    Burmistrz Ostrowski nie ukrywa przed nami, że nie da Gowinowi stanowiska bo on sie do tego nie nadaje.
    Pan Burmistrz Ostrowski zatrudnia tylko fachowców a nie kogoś kto ma polityczne poparcie chociaż w przypadku Gowina i Platformy to trudno muwić o jakimś znaczeniu.
    Poza tym lepiej jak jeden rządzi bo wiadomo, że nie ma kłutni.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Ryśku
    Wiktor Kielan jest w ostatnim tygodniu swojej kampanii. Nie myślisz chyba, że siedzi cały dzień na forum i czeka na pytania?
    Pan Maciej O. udziela odpowiedzi po 3-4 dniach na blogu. Czasami wcale (pytanie R.Zalubowskiego), często nie na temat (Arkusza)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Czesiek z Polanki - PKS załatwili sami pracownicy-kierowcy, traktując PKS jako własny folwark.Jazda bez biletów, ale życie kierowców.Do kogo macie teraz pretensje?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Maciek nie daj się, liczę że ostaniesz sie na fotelu burmistrza i nie dasz zaprzepaścić tego co zyskało za twojej kadencji zarówno miasto jak i gmina i nie oddasz władzy w ręce kogoś kto wraz ze swoją świtą (aż zgroza patrzeć na nich) będzie dbał wyłącznie o swoje interesy i oczywiście swoich sprzymierzeńców. Masz mój głos. To byłoby na tyle

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Jeżeli Doda głosuje na Maćka to coś musi w tym być :-)

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote]Ryśku
    Wiktor Kielan jest w ostatnim tygodniu swojej kampanii. Nie myślisz chyba, że siedzi cały dzień na forum i czeka na pytania?
    Pan Maciej O. udziela odpowiedzi po 3-4 dniach na blogu. Czasami wcale (pytanie R.Zalubowskiego), często nie na temat (Arkusza)
    [/quote]

    [quote]Już wiemy że Wiktor składa obietnice bez pokrycie, ale czy doczekamy się by chociaż przeprosił że w ten sposób traktuje wyborców?

    [quote=wiktor kielan]Szanowni Państwo,

    Kampania wyborcza ma swoje prawa. Chciałbym jednak serdecznie prosić wszystkich, w tym także moich oponentów o rzetelność.
    Ilość rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji na temat mojej skromnej osoby, mojej żony, mojej rodziny - w tym mojej matki, mojego domu i mojej firmy jest zadziwiająca.
    Nie będę komentował rzeczy absurdalnych.
    Mam jednak obowiązek odnieść się do niektórych, tym bardziej że wcześniej deklarowałem upublicznienie pewnych informacji.
    Postaram się aby w przyszłym tygodniu na stronie internetowej WWW.wiktorkielan.pl znalazły się również dokumenty potwierdzające mój status materialny oraz dokumenty dotyczące mojego domu w Borzęcie.
    Nie muszę tego robić, posiadam bierne i czynne prawo wyborcze, nie zostałem skazany prawomocnym wyrokiem sądu, fakty o których za chwilę, publikuje dobrowolnie. Chcę aby wyborcy mieli stosowną wiedzę, zanim podejmą decyzję 21 listopada.
    [/quote]

    Szkoda Panie Wiktorze że były to tylko OBIETNICE.
    Zapewne podobnie będzie z obietnicami wyborczymi, więc traci pan teraz sporo głosów.
    Przykro mi ale gdy ktoś nie dotrzymuje tak ważnej obietnicy nie dostanie mojego głosu.

    Szkoda bo jako niezdecydowany wyborca przeczytałem dzisiaj cały ten bardzo długi temat i niestety Pan zawiódł.

    Poborca[/quote]

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    W końcu to najprzystojniejszy kandydat z tej trójki :p

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote]W końcu to najprzystojniejszy kandydat z tej trójki :p[/quote]

    to prawda. Maciek jest jedynym godny tego stanowiska kandydatem.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Myślę,że Zdzichó z Suwałk jest najprzystojniejszy.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Maciej podobno chodzi po urzędzie naładowany jak bomba. Boi się przegranej bo w końcu do jego sztabu dotarło, że to jest możliwe.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Możemy się tu podniecać ale Ostrowski najlepiej wie o co chodzi jeśli jego ludzie rzetelnie informują go o przebiegu spotkań.
    Panie Macieju. Jurek Grabowski opowiadał o spotkaniu Kielana w Krzyszkowicach?
    Jak nie to niech Pan wypyta ale tak, żeby nie ściemnił.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    coraz częściej słyszę o tym że do drugiej tury przejdzie Kielan i Gowin!!!
    ludzie uważają ze Maciej się wypalił

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Ale byłyby jaja, społeczeństwo Myślenic powinno do tego dążyć i zakończyć okres tandety i sromoty Macieja w życiu Myślenic.

    Ja popieram Kielana ale uważam, że Leszek Gowin byłby dziesięć razy lepszym, godniejszym, przyzwoitszym burmistrzem niż Maciej.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Dodam jeszcze tylko, że jak się jeździ po gminie i rozmawia z ludźmi to wychodzi cała ta nędza, jedynowładztwo zbudowane na totalnej niekompetencji, bylejakość traktowania wszystkich z poza układu.
    W środku Zarabia sportowe imperrium a po całej gminie dziesiątki braków, które dałoby się załatwić odrobiną troski i marnym groszem.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    O widzę jakąś nowość na stronce...

    http://www.wiktorkielan.pl/

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Kielan to jedyny najlepszy wybór.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Ostrowski ostatnio lubi pracować łopatą więc nie przeszkadzajmy.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Czy wie ktoś może ile kosztował symbol reginalny postawiony w Porębie tzn. ,,kamień młyński".

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    za te pieniądze mozna było zrobić coś bardziej przydatnego dla mieszkańców.
    jest takie powiedzenie że się gryzie kamienie...

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Podobno kosztował między 70 a 100 tys.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Rysiuuuu.i Poborco.
    Przecież Kielan 5 listopada podał ci zawartośc PITa. co jeszcze ma zrobić? xsero i wysłać na twój adres?

    "Prowadzę firmę od 1995 r. Jestem również 50% udziałowcem w spółce jawnej od listopada 2007. Zawsze, od samego początku, działalność gospodarcza, którą prowadziłem była jedynym źródłem utrzymania dla mnie i mojej rodziny. Zapewniam też Państwa, że jeśli przegram wybory, to działalność gospodarczą polegającą na prowadzeniu biura projektów będę kontynuował.
    W trudnym dla mnie 2009 r. z działalności gospodarczej uzyskałem następujące dochody:
    Przychód - 311 917,61 zł
    Koszty uzyskania przychodu - 190 812,22 zł
    Dochód - 121 105,39 zł
    Strata - 0,00 zł"

    A za 2010 jeszcze sie PITów nie składało więc tylko napisał ci tyle

    "Nie znam jeszcze do końca bilansu za rok 2010, mam nadzieję że nie będzie gorszy od poprzedniego. Oświadczam, że w roku 2010 odprowadziłem do US blisko 50 000 podatku VAT, oraz kilkanaście tysięcy podatku dochodowego. Firmy, które prowadzę mają też kolejne zamówienia, przynajmniej do maja 2011r.
    O ile zdrowie dopisze, o swoją przyszłość, przyszłość swojej rodziny jestem spokojny."

    Cytuj

Odpowiedz