Forum » Myślenice

Wybory już 21 listopada! Kto w gminach, kto do powiatu!?

  • 13 lis 2010

    Panie Wybiórco
    i co? Zapytał Pan już jakiegoś kandydata o program?

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Pani Luno,
    Przepraszam, a kto o okogo głosy ma zabiegać ?

    Na dzień dzisiejszy wiem, że "krzyżyk" ode mnie dostanie jedynie Pan Wiktor.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    idę sobie dzisiaj i oczom nie wierzę na plakatach wyborczych do Rady Powiatu widzę Maćka Tajsa, który jest pracownikiem Myślenickiej Skarbówki a przecież pracownikom US nie wolno kandydowac i startować w wyborach. Ciekawe czy PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ z ramienia którego pan Tajs kandyduje wie o tym, że łamie prawo? a moze ma takie chody u swego szefa ,że mu wszystko załatwi ? no chyba,że już nie jest urzędnikiem państwowym i wywalili go z roboty?

    Zaciekawiło mnie to, iż mój znajomy który również pracuje w tej instytucji miał propozycję kandydowania i może by sie i zgodził gdyby nie fakt, że mu poprostu NIE WOLNO?
    czy może mi ktoś odpowiedzieć jak to jest? i u kogo Maciej Tajs ma chody?

    2 Cytuj
  • 14 lis 2010

    [quote]A ja bym postawił na kogoś z nowych. Na przykład Józef Słapek. Człowiek mieszka na osiedlu. Sympatyczny, uczciwy, wykształcony. Ma ciekawy program wyborczy. Zresztą, zobaczcie sami: http://www.leszekgowin.pl/komitet-wyborczy.html Okręg nr. 1 Miejsce nr. 2 Kandydat Bezpartyjny. [/quote]

    Nowych hahahahah dobre... gość nie związany z Myślenicami, nie sprawdził się jako komendant straży miejskiej...pracujący aktualnie jako strażnik w Krakowie z aspiracjami politologiczno - licencjackimi...Temu Pau dziękujemy...skandal...Panie Gowin więcej szacunku dla Nas wyborców...

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Hmmm on chyba zrobił licencjat. A czemu myślisz, że nie sprawdził się jako komendant straży? nie obrzucajmy się nawzajem gównem tylko podyskutujmy na poziomie.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    nowych, chodziło mi o tych którzy wcześniej nie kandydowali...

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    No te żeś Panie Gowin przesadził naraziłeś się wszystkim kobietą w gminie, przefarbowanego "nie uczciwego wyborcę" na swoją listę. Obciach z tym Józefem Słapkiem, a z drukiej strony jak nie było kogo-no cóż współczuje. Za to przedstawiciele PO rozsiani są na listach innych, dogadali sie z SLD, pozmieniali te nazwy, a przecież burek to burek..PIS w te wybory wychodzi z twarzą, i na nich warto postawić.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Ej no ludzie napiszcie jakieś konkrety o kolesiu bo zastanawiam się nad głosem a nie takie pitolenie 3 po 3.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Moim zdaniem ten Słapek nie jest taki zły i trzeba zastanowić się na jego kandydaturą. Jednak jest to moje moje subiektywne zdanie i każdy może sadzić co innego.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Głosujcie na osoby, która ładniej na zdjęciu wyszła bo o konkretach, czyli przedstawieniu jakiegokolwiek programu wyborczego można zapomnieć !

    Ci "chłopcy" i dzieweczki z plakatów pchają się tylko do korytka bo tam pewna kaska, co prawda ciężka praca bo ręce mogą cierpnąć od podnoszenia do góry, ale coś za coś...

    Tak naprawdę to sami nie wiedzą co chcą zrobić i może stąd brak jasnych motywów do stanowisk.

    Podobnie jak żadnej skrzepy nie mamy posiadając i senatora i posła (jako miasto) tak jako mieszkańcy żadnej skrzepy nie będziemy mieć mając nawet radnego ze swojej dzielnicy czy nawet ulicy. To się daje zauważyć w obecnej kadencji.
    Przykre ale prawdziwe, naiwnych i tak 21.11 nie zabraknie.

    Cytuj
  • Damian Nalepa 14 lis 2010

    Witam jeżeli potrzebujecie programu i konkretów proszę o odwiedzenie mojego profilu na Miasto-info.
    pozdrawiam ;) i zachęcam do głosowania.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    będę uparta, nawet jak ktoś znowu skasuje. Ja zagłosuje na Piotrka Szewczyka i polecam te kandydaturę.
    aga

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    w myślenickim Fms jest rozłam zagłosuje ktos na nich?
    http://fmsmyslenice.mojeforum.net/post-vp42.html#42

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    No nie każcie mi głosować na Szewczyka ,a czymże On tak zasłużył, bardzo dobrze go znam z innej strony.

    Cytuj

Odpowiedz