Forum » Myślenice

NOWA GALERIA

  • 24 lip 2011

    w Tesco powinien pojawic sie alkohol na przestrzeni 1-2 miesiace. Z tego co mowila mi pani kierownik

    1 7 Cytuj
  • 26 lip 2011

    Ciekawe jak to uzasadnią. Gdzie bym nie spojrzał i jakie informacje nie uzyskał to zawsze pojawia się stwierdzenie że Dekada to mini- galeria typu "convenience" z INTEGRALNĄ CZĘŚCIA DWORCA. Czyli nawet oddalone o 50m osobne wejście do Tesco w świetle ustawy nie pozwala na handel alkoholem "na terenie dworca" - bo jest on częścią INTEGRALNĄ KOMPLEKSU HANDLOWEGO.
    http://www.thecity.com.pl/Wiadomosci/Kraj/Dekada-Myslenice-otwarcie

    1 8 Cytuj
  • 26 lip 2011

    bez alkoholu to się sklep nie utrzyma :P

    2 6 Cytuj
  • 26 lip 2011

    Widze dużo negatywnych opinini o tej galerii, tymczasem mi ona sie nawet podoba ciekawa konstrukcja, nastawiona przedewszystkim na funkcjonalność. Bardzo fajnie rozwiązano kwestie dworca bardzo dobrze zagospodarowana przestrzeń, jest przejrzyście nowocześnie i CZYSTO (jak na razie) zobaczymy jak się to wszystko sprawdzi w spotkaniu z nawykami pasażerów

    10 3 Cytuj
  • 26 lip 2011

    heh :) mam nieco inne zdanie niż frey

    [quote=gość: frey] (...) ciekawa konstrukcja, nastawiona przedewszystkim na funkcjonalność (...) [/quote]
    Taaaak, zwłaszcza osobne wejścia bez pasażu usytuowane na zachodnią stronę, przy takim niewielkim zadaszeniu, jesienia/zimą opady przy mocnym wietrze będą walić centralnie na drzwi wejściowe oraz na osoby przechodzące pod zadaszeniem!

    5 6 Cytuj
  • 26 lip 2011

    Właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu czyli pozbawieniu ciągu pasażu zyskuje na swej unikalności. Ja czytam tę budowlę w ten sposób, że architek postawił w tym budynku przede wszystkim na cżęść funkcyjną tego obiektu czyli Dworzec i to właśnie do niego dostosowano resztę
    Nie wydaje mi się, zeby wiatr był szczególnym zagrożeniem dla tego ciągu wzdłuż sklepów jest to miejsce o gęstej zabudowie, a zatem podmuchy nie mogą być zbyt intensywne

    6 4 Cytuj
  • 26 lip 2011

    BTW czy wie ktoś jakie biuro architektoniczne zaprojektowało ten budynek?

    3 1 Cytuj
  • 31 lip 2011

    czy jest otwrta galeria w niedziele??

    2 1 Cytuj
  • 31 lip 2011

    tak

    1 1 Cytuj
  • 31 lip 2011

    WSZYSTKIE SKLEPY ??? DO KTÓREJ JEŚLI MOŻNA WIEDZIEĆ???

    Cytuj
  • 31 lip 2011

    tak czynne są do 18

    1 3 Cytuj
  • 1 sie 2011

    Tesco......... ŻENADA!!!!!!!!!!!!!

    6 7 Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2011

    Tak to "Tesco" to trochę lepiej zaopatrzony sklep osiedlowy.
    Nie napisze żenada bo to nieprawda, lecz porównajcie "Tesco" krakowskie. Nie da się!

    6 3 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Mi się w tym Tesco najbardziej podoba, że do wózka nie potrzeba monety. Niby nic ale dla mnie to spory PLUS. Szlag mnie trafia w innych sklepach jak idąc z dwójką dzieci muszę "na wejściu" biegać by rozmienić kasę a przy wyjściu gdy już zapakuję dzieciarnię i zakupy do auta to muszę zostawić dzieci i dymać z tym wózkiem. Bywało sporo "uszkodzonych" wózków w Cegielni ale ostatnio trudno taki znaleźć.

    2 3 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Ja to nawet lubie to dymanko. Tylko bez wózka, jakby co!

    6 Cytuj
  • 8 sie 2011

    Pseudo galeria dekada to porażka, parking dokitu, w tesco bardzo drogo, wole tysiac razy biedronke i cerfura

    3 4 Cytuj
  • 9 sie 2011

    Parking przy biedronce jest jeszcze gorszy niż ten przy Tesco. Co do Carfura natomiast to wczoraj koleżanka mi mówiła, że odkąd busy zostały przeniesione to całkiem luźno i spokojnie się w tym sklepie zrobiło. Trudno mi sobie tylko wyobrazić przejazd pełnym wózkiem na ten górny parking...

    3 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Dziękujemy burmistrzu za ściągnięcie do Myślenic najdroższej sieciówki TESCO !!!

    http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Szkolny-koszyk-Wirtualnej-Polski,wid,13669593,wiadomosc.html

    cyt." Do naszego koszyka trafiły 23 najpotrzebniejsze produkty. Sprawdziliśmy ich ceny w czterech największych hipermarketach. Szukaliśmy najtańszych produktów - bo przecież inaczej takie zakupy kosztowałyby majątek. ... W sumie przeciętna cena naszego koszyka wyniosła nieco ponad 92 zł. Najtańszy okazał się hipermarket Auchan. Tu za zakupy zapłaciliśmy niecałe 76 zł. Najdroższe - Tesco"

    1 2 Cytuj
  • 15 sie 2011

    [quote=gość: Mieszkaniec Mce] Dziękujemy burmistrzu za ściągnięcie do Myślenic najdroższej sieciówki TESCO !!!

    http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Szkolny-koszyk-Wirtualnej-Polski,wid,13669593,wiadomosc.html

    cyt." Do naszego koszyka trafiły 23 najpotrzebniejsze produkty. Sprawdziliśmy ich ceny w czterech największych hipermarketach. Szukaliśmy najtańszych produktów - bo przecież inaczej takie zakupy kosztowałyby majątek. ... W sumie przeciętna cena naszego koszyka wyniosła nieco ponad 92 zł. Najtańszy okazał się hipermarket Auchan. Tu za zakupy zapłaciliśmy niecałe 76 zł. Najdroższe - Tesco" [/quote]

    Niestety Auchan nie otwiera marketów tylko hipery - skoro C już i nas jest to zostalo tylko T, więc wybory zbytniego nie bylo no może jeszcze K, ale oni mają zdecydowanie najslabszą sieć

    1 Cytuj
  • 15 sie 2011

    A kto Ci karze kupować w Tesco? W M-cach jest dość sklepów, więc nie widzę problemu żeby trochę pochodzić i w każdym kupić to co najtańsze. I z tego co wiem to bardzo wiele osób tak robi (zwłaszcza Ci co liczą każdą złotówkę).
    Normalnie śmieszą mnie te komentarze. Tylko ciągłe narzekanie, wiecznie niezadowoleni. Bardzo jestem ciekawa czy cokolwiek jest w stanie wywołać jakieś pozytywne emocje, bo niestety wg Was wszystko jest be.

    1 1 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Czasami mam wrażenie że w codziennym życiu często otaczają nas dzieci a nie dorośli.

    Zamieściłem wyniki przeprowadzonych badań do wiadomości nas wszystkich. Każdy z nas powinien we własnym zakresie wyciągnąć wnioski, takie jakie uważa za stosowne.
    Nagle wyrywa się np taka "mammma" i atakuje mnie za to że miałem czelności zacytować przeprowadzoną analizę. Rozumiem, że jesteś pracownikiem tego sklepu, skąd twoje zdenerwowanie ?

    Co do twojego pytania, nikt mi nie karze kupować w tesco dlatego tam nic nie kupiłem i kupić nie zamierzam. Jestem Polakiem i wspieram to co jest Polskie. Wolę iść do osiedlowego sklepiku dając zarobić sąsiadowi (nawet jeśli mam zapłacić kilka zł więcej) bo on da zarobić kolejnemu mieszkańcowi Myślenic itd.

    Absolutnie nie mam zamiaru przekonywać kogokolwiek, że jest to jedyna i idealna droga do osiągnięcia moich celów ale uważam że lepiej dać zarobić lokalnemu kupcowi niż zagranicznej sieci. Zagraniczna sieć kasę z Polski wyprowadzi a "prywaciarz" wyda ją na miejscu. Dzięki temu mam pracę.
    Powyższy art umieściłem celem budowania świadomości społecznej.

    2 1 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Galeria - ale szumna nazwa:-) Kilka sklepów obok siebie i od razu Wielka Galeria :-)))

    Z tą likwidacją PKSów to trochę porażka, bo teraz wszyscy są skazani na łaskę/niełaskę busiarzy. Ja tam jeźdżę samochodem, ale pamiętam jak się jeździło PKSami i było spoko - przynajmniej bez ścisku i bezpiecznie. Co do rentowności, to dłuuuga dyskusja. Wszystko zależy przed wszystkim od dobrze wybranych godzin, aby nie jeździć na pusto. Fakt jest, że kursów było w dawnych czasach stanowczo za dużo, a np. w niedzielę rano czy wieczorem brak - zatem bez sensu. To wszystko dorpowadziło to czego doprowadziło...

    Co do TESCO to nie pier... że to najdroższa siecówka! Jedźcie sobie to super Zakopianki i kochanego Cerrefoura to zobaczycie takie cenki, że Wam szczeny opadną.Fakt, Auchan jest tańszy, ale Tesco też jest spoko. Z Biedroną nie ma co porównywać, bo jej jeszcze daleko z jakością towarów, chociaż coraz więcej można już tam spotkań "normalnych" towarów.

    1 2 Cytuj
  • 15 sie 2011

    [quote=marko] Galeria - ale szumna nazwa:-) Kilka sklepów obok siebie i od razu Wielka Galeria :-)))Z tą likwidacją PKSów to trochę porażka, bo teraz wszyscy są skazani na łaskę/niełaskę busiarzy. Ja tam jeźdżę samochodem, ale pamiętam jak się jeździło PKSami i było spoko - przynajmniej bez ścisku i bezpiecznie. Co do rentowności, to dłuuuga dyskusja. Wszystko zależy przed wszystkim od dobrze wybranych godzin, aby nie jeździć na pusto. Fakt jest, że kursów było w dawnych czasach stanowczo za dużo, a np. w niedzielę rano czy wieczorem brak - zatem bez sensu. To wszystko dorpowadziło to czego doprowadziło...Co do TESCO to nie pier... że to najdroższa siecówka! Jedźcie sobie to super Zakopianki i kochanego Cerrefoura to zobaczycie takie cenki, że Wam szczeny opadną.Fakt, Auchan jest tańszy, ale Tesco też jest spoko. Z Biedroną nie ma co porównywać, bo jej jeszcze daleko z jakością towarów, chociaż coraz więcej można już tam spotkań "normalnych" towarów. [/quote]

    Napisz więc do autora tego art. że podaje nieprawdę.

    2 Cytuj
  • 16 sie 2011

    nie cytuj całych wpisów bo okropnie to śmieci na forum!
    Po co mam pisać? Kto chce niech wierzy, kto nie niech dalej kupuje w Carefourach. Wolny kraj!

    3 Cytuj
  • 16 sie 2011

    Oczywiście, kto ma odmienne zdanie musi od razu pracować w miejscu, które "broni". Bo przecież jakim prawem ktoś śmie negować, mało tego mieć własne zdanie. Właśnie o tym wczoraj pisałam. Tylko ciągła zawiść ludzka i nagminne gderanie. Ty "Mieszkańcu M-c" przedstawiłeś link z zestawieniem, a ja TYLKO stwierdziłam, że nie musisz tam kupować. Ale są tacy, którzy wybiorą ten sklep, bo po to mają własną wolę aby wybierać to co im odpowiada, a nie innym. Może też zaliczą lokalnego przedsiębiorcę, jeżeli jego ceny zachęcą do kupowania. I tu liczymy na kreatywność rodzimych biznesmenów. Bo jak wiadomo, reklama dźwignią handlu.
    PS. Ja niestety nie jestem sprzedawczynią, pracuję w biurze.
    Z matczynym pozdrowieniem.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz