Forum » Myślenice

Laryngolog dla dziecka i doroslych

  • 20 sie 2012

    MAM SKIEROWANIE WIĘC CHODZI MI O WIZYTĘ NA NFZ ,MAM NADZIEJĘ ,ZE KTOŚ Z PAŃSTWA U NIEGO JUŻ BYŁ,POLECANY JAK WIDZĘ DR WIATR I DREXLER RÓWNIEŻ ,CIĘŻKO TRAFIĆ W CIEMNO,LICZĘ NA POMOC I PORADĘ.

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    Czy ktoś wie gdzie prywatnie przyjmuje dr Wiatr nawet w Krakowie, z tego co widzę generalnie nie ma złych opini a wole zapłacić i skonsultować dziecko niż czekać na termin. Wcześniej czytałam, ze w Konczycach 59. Czy ktoś może ma namiary na nr telefonu do prywatnego gabinetu?

    1 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Bardzo polecam dr. Romana Cholewkę, przyjmuje w Suchej Beskidzkiej, wyprowadził z ciągłego kataru moje dziecko, żadem myślenicki laryngolog od roku nie mógł sobie z tym poradzić

    3 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Do pacjentka:
    Dr Wiatr podobno pracuje w klinice na Kopernika,ale nie mam pojęcia gdzie ma prywatny gabinet,też się zastanawiam między Wiatr a Nieckarz (nowy lekarz laryngolog Zz Krakowa w Myślenicach),choć nie wiem który będzie lepszy i dokładniejszy,czytam opinie ,ale widzę ,ze mało ludzi tu pisze a szkoda.

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    Dr Wiatr i dr Nieckarz podobna obaj pracują na Klinice i podobno obaj są na tym samym poziomie więc chyba bez różnicy do którego. Nie wiem jak z operacja pewnie trzeba dodatkowo zapłacić jak to na klinice

    1 1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    [quote=gość: stenia] gość: meti napisał/a: Nie polecam dr Wróblewskiej , moze jest miła i grzeczna ale pomóc to nie potrafi. A jej pielegniarka z obrażoną mina to dopiero porazka. Traktują człowieka jakby hobbystycznie chodził po przychodniach bo nie ma nic lepszego do roboty w domu.
    Masz racje , ta baba zachowuje sie tak jakby pracowała za karę !!! I za darmo w dodatku!!! [/quote]
    Tez do niej trafiłam z dzieckiem nic nie dało dopiero wizyta u dr Drexlera wniosła dużo w diagnozę i leczenie i teraz ma spokój

    2 1 Cytuj
  • Aga 17 wrz 2012

    Witam ! Szukam dobrego laryngologa ( dla mojego 7 letniego synka), który przyjmuje w Myślenicach lub w Krakowie na NFZ ( choć niekoniecznie), ale który wykonuje zabiegi usunięcia trzeciego migdałka na NFZ. bo nie wiem czy dr.Wiatr wykonuje na NFZ, czy ktoś się może orientuje ? Proszę o odpowiedź

    1 Cytuj
  • 14 lis 2012

    B. dobry laryngolog Dr. Z. Baran przyjmuje w ośrodku Zdrowia w Kasince

    1 Cytuj
  • 14 lis 2012

    B. dobry laryngolog Dr. Z. Baran przyjmuje w ośrodku Zdrowia w Kasince

    Koko napisał/a:

    B. dobry laryngolog Dr. Z. Baran przyjmuje w ośrodku Zdrowia w Kasince

    pracuje również w Rabce na Oddziale Laryngologi polecam

    1 Cytuj
  • 14 lis 2012

    ja polecam dr Drexlera......
    Chodz edo niego z 7letnim synem i jestem mega zadowolona

    1 2 Cytuj
  • piotr 3 sty 2013
    Kaper napisał/a:

    Byłem u dr Witek i jestem bardzo zadowolony z jej pomocy.
    Przyjęła mnie już po 18-tej i mimo, że było późno, dokładnie mnie zbadała. Przyjmuje na Gałczyńskiego, od 13-tej do 18-tej, vis-à-vis apteki (też polecam!).
    Tel. 601 977 480.
    Bierze 70zł za wizytę.

    Zgadzam sie Pani dr Witek jest bardzo milym i dobrym lekarzem. Ja ciągle chorowałem na zapalenie ucha i pani doktor mi je wyleczyła mam już spokój z uchem 10 lat. więc bardzo polecam panią dr Witek.

    3 1 Cytuj
  • Anna 8 lut 2013

    Witam! Czy ktoś może mi powiedzieć jak nazywa się laryngolog, który przyjmuje przy szpitalu taki starszy z okularami, grubawy, dość miły?

    1 2 Cytuj
  • 20 maj 2013

    Czy może ktoś podać aktualny numer tel do dr. Witek?
    W jakie dni przyjmuje w i jakich godzinach? Pilne - z góry dziękuję!

    1 Cytuj
  • 20 maj 2013

    Do którego z laryngologów, którzy pracują w Telefonice warto się udać ?

    Cytuj
  • 20 maj 2013

    lek.med. Danuta Witek tel.: 601 977 480
    Przyjmuje: Pon. Śr. Czw. 13-18

    2 Cytuj
  • 2 sie 2013

    A wiecie może gdzie w Krakowie przyjmuje dr Wiatr prywatnie?

    1 Cytuj
  • 3 lis 2014

    Potrzebuje namiary na dobrego laryngologa dla rocznego dziecka który od miesiąca ma chrypkę . Miała któraś mama podobny problem ? do kogo się udałyście ? bardzo proszę o odpowiedź

    Cytuj
  • 3 lis 2014
    asdasd napisał/a:

    Potrzebuje namiary na dobrego laryngologa dla rocznego dziecka który od miesiąca ma chrypkę . Miała któraś mama podobny problem ? do kogo się udałyście ? bardzo proszę o odpowiedź

    Morawski Piotr przyjmuje w Dobczycach POLECAM bardzo dobre podejście do dzieci !!! wizyta 90 zł

    2 2 Cytuj
  • 4 lis 2014

    Czy ma ktoś jakiś nr do dr Drexlera?Chciałam zarejestrować syna a mam chyba jakiś zły nr bo nikt nie odbiera od paru dni;/

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2017

    Witam wszystkich. Ostatnio byłam z dzieckiem u dr Witek. Dwa razy. Zdecydowałam się iść do niej ze względu na dobre komentarze na tym forum. I jestem bardzo rozczarowana.zła diagnoza, leczenie w ciemno dziecka,nawet porządnie uszów nie wyczyściła dziecku a dodam że bylo grzeczne. Na szczęście od razu zmieniłam lekarza, od razu pomógł i przede wszystkim wiedział co dziecku jest .

    3 Cytuj
  • 27 kwi 2017

    weronika to napisz jeszcze na jakiego zmieniłaś jak już...

    1 Cytuj
  • 8 sie 2017

    Potrzebuje nr do dr Wiatr laryngologa.

    2 5 Cytuj
  • 28 lut 2019

    Odświeżam temat.
    Czy może mi ktoś polecić laryngologa, który na hasło "chrapanie" nie wypisze dziecku polivaccinum, tylko postara się zbadać problem? Dodam, że dziecko miało już przycinany trzeci migdałek (2lata temu) z powodu niedosłuchu, problem ze słuchem zniknął, ale chrapanie pozostało. Nos nie jest zatkany, nie ma kataru, ale słychać utrudniony przepływ powietrza podczas wdechu, wydycha ustami. Dziecko ma lat 8. Polivaccinum mieliśmy już 3 razy i nic nie pomogło.

    Cytuj

Odpowiedz