Forum » Okolice

Wypadek śmiertelny w Sułkowicach

  • 8 maj 2011

    gruszka byla z wit betu

    Cytuj
  • 8 maj 2011

    Gruszka była z G.

    Cytuj
  • 8 maj 2011

    prosze weźcie skończcie ten temat : dla waszej ciekawości chłopak młody z jasienicy kierowca gościbi. i nie jest to brawurowy kierowca. znam chłopaka i uwierzcie jeśli przeczyta to forum to go tym bardziej zdołujecie. od wymierzania kary jest policja a nie <kopiuj wklej> z wikipedii i wychodzi na jaw właśnie że najwięcej wiedzą Ci co nic nie wiedzą.

    Cytuj
  • 8 maj 2011

    [quote=gość: Trzeźwo myślący.] michalsko1: jak wyglądaja ograniczniki prędkości ustawione na 89 km/h możesz zobaczyć jadąc za którymkolwiek szwogropolem lub innym furmanturem. [/quote]

    Szwagropol - autokary maja ograniczniki do 110km/h

    Cytuj
  • 8 maj 2011

    Przykra sytuacja, współczuje kierowcy, nikt normalny świadomie nie zabija. Żal oczywiście również ofiary i jej rodziny. Nie nam rozstrzygać kto jest winny dlatego darujcie sobie durne dyskusje. Nie kojarzę ani sprawcy ani zmarłej, wiem, że taki wypadek miał miejsce. Nim coś napiszecie zastanówcie się!!! To poważna sprawa. Pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    Chłopak nie jechał przepisowo taho pokazywało ze miał 70km/h wiec gdzie miał głowę w tym monecie na zabudowanym terenie. Zgadzam się z kolega jeśli pisać to najpierw się zastanówcie a potem oceniajcie.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    [quote=gość: yyZ] gość: Trzeźwo myślący. napisał/a:michalsko1: jak wyglądaja ograniczniki prędkości ustawione na 89 km/h możesz zobaczyć jadąc za którymkolwiek szwogropolem lub innym furmanturem. Szwagropol - autokary maja ograniczniki do 110km/h [/quote]

    i jadą 110 na 50 !!!

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    ja zakładając temat nie miałem na celu nikogo ani osadzac, ani oceniac. doszły mnie "słuchy" o takim zdarzeniu i z racji ze nigdzie o tym nie bylo nic wspomniane myslałem ze ludzie po prostu plotke puscili, chciałes sie upewnic czy to mialo miejsce w ogole.
    Bardzo mi zal kierowcy, nie bede go oceniac ani spekulowac jak jechał i czy to bylo madre czy nie. Duzo na drogach jest sytuacji takich, ze chociaz jedzie sie przepisowo to znajdzie sie ktos taki kto spowoduje wypadek niestety.
    I tutaj tez nie ma co zgadywac ile jechał, bo z reka na sercu: kto z nas stosuje sie do przepisów 50km/h w terenie zabudowanym w ciagu dnia??? Ja patrzac na drogi niestety tego nie zauwazam. A ilu jest pieszych ktorzy po prostu wlaza na pasy nie patrzac czy cos jedzie czy nie? Wiadomo, że trzeba zachowywac ostroznosc przy przejsciach dla pieszych ale znow kierowcy nie beda sie zatrzymywac przed kazdym przejsciem bo to nonsens. Pieszy też moglby miec troche oleju w glowie.
    Sytuacja przykra, niech oceniają to ci ktorzy powinni. Mysle, ze tyle w tym temacie.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    gruszka z firmy W.B była

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    ludziom nie przetlumaczy ze przed przejsciem przez droge nalezy popatrzec w lewo, prawo i lewo.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    ludzie w myślenicach i okolicach chodzą jak święte krowy...nawet nie raczą popatrzeć w lewo tylko odrazu wchodzą na jezdnie!!w krakowie nie ma tego problemu a tutaj ludzie chodzą jak nawiedzeni...!!!!
    ile to razy chamowałam z piskami bo ktos wchodzil mi wprost pod koła to nawet nie zlicze!

    wiec to nie jest tak ze to musi być jego wina!

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    i prawo ofkors:)

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    no ja bym nie powiedział ze w krakowie nie ma problemu- tam to dopiero ludzie jak zombie chodza, nie poczekają 5 sek. jak sie swiatło zmieni na zielone tylko jak widza ze juz samochody stoja to oni sie pchają, a nie daj Boze pojedzie jakis rozpedzony wariat i potraci takiego co mu sie spieszyło. Na dodatek ludzie w krakowie łaza przez cała droge, przed tramwajem, samochodami przebiegają i mysla ze jest ok. czasami nawet na pasach nie poczekaja jak bedzie wolne albo swiatło tylko leca pomiedzy samochodami- porazka.
    Co do pasow w myslenicach czy okolicach to fakt ludzie sie pchaja bez popatrzenia czy wolne, ale z drugiej strony mozna zaobserwowac tez takie zjawisko ze jak sie tutaj nie wepchasz na pasy to mozesz sobie tak stac przed nimi do usranej smierci bo zaden kierowca cie nie przepusci, nie zatrzyma sie. dlatego trzeba byc uprzejmym i ostroznym z jednej jak i drugiej strony.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    future
    ale co innego gdy osoba rozglada sie i ocenia czy ma szanse zdarzyc przed samochodem a co innego jak wchodzi jak swieta krowa. Gdy sie rozglada kierowca wie ze musi byc czujny i moze przychamowac ale gdy czlowiek na pasach sie nie zatrzzmuje uwazam ze wtedy w razie wzpadku nie jest to wina kierowcy

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    tak to z jasienicy. młody chłopak ok. 20 lat. z tego co słyszałam kobieta weszła znienacka na ulicę. a choć chłopak starał się wyhamować nie zdołał. wiem kim jest kierowca bo go znam, ale nie podam danych. szczerze mu współczuje.

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    faktycznie przejścia dla pieszych są w porządku z punktu widzenia pieszego, jednak w polskich realiach, kiedy rzadkością jest by ktoś poruszał się z dozwoloną prędkością, te przejścia obracają się przeciwko samym pieszym.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    jesteście jak dręczyciele

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    proponuję usunięcie już tego wątku, ponieważ odpowiedź padła: wypadek miał miejsce.
    nie potrzebne jest przechwalanie się ja znam kierowcę, ja ofiarę, a ja nie znam ale sie domyślam.
    Te teksty mądrych głów nie pomogą, a na pewno są dramatyczne dla pewnych osób.
    Koma ma rację Jesteście jak dręczyciele.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    Sorry ale ja nikogo nie drecze. Sprawdzcie sobie w slowniku co to slowo znaczy a pozniej komus wytykajcie.
    Kierowce ja tez znam i nie mam zamiaru sie chwalić kto to, wspolczuje mu bardzo bo to super chlopak.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    Po prostu skończ temat FUTURE Zajmij się sobą i swoimi sprawami

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    Jak Ci nie pasuje cos to tu nie wchodz i tyle. To chyba Ty nie masz co robic, skoro ciagle tu siedzisz . ode mnie sie odwal, bo gowno Cie obchodzi czym ja sie zajmuje i kiedy.

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    nie macie nic innego do roboty tylko spekulowac na temat wypadku ktorego nie widzieliscie a znacie tylko relacje z drugiej reki. Uszanujcie ludzi, ktorzy przezywaja smierc najblizszej osoby - mojej babci!!

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    jeżdże w firmie W. B i gruszka była z G

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    rano future w południe future wieczorem future Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć czym się zajmujesz PLOTY PLOTY PLOTY.....

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    PRAWIE 11 LAT TEMU W TYM SAMYM MIEJSCU ZGINĄŁ MÓJ DZIADEK ,TEZ POTRACONY PRZEZ AUTO.SŁUCHAJCIE NIE WAZNE KTO JEST WINNY KOBIETY NIE MA JUZ Z NAMI I TEMU CHŁOPAKOWI TEZ TRZEBA WSPÓŁCZUC,GMINA JUZ DAWNO POWINNA COS ZROBIC Z TYM KAWAŁKIEM BO JEST BARDZO NIEBEZPIECZNA.KTOS TAM NAPISAŁ ZE TA PANI NIE PATRZYŁA NA JEZDNIE. ZNAŁAM TĄ PANIĄ I NIE BYŁA MŁODĄ KOBIETA WIEC MIAŁA PRAWO NIE ZAUWAZYC TEGO AUTA.USZANUJCIE TO ZE JEJ BLISCY PRZEŻYWAJĄ TERAZ NAJGORSZE CHWILE I DAJCIE IM SPOKÓJ I ZAJMIJCIE SIE SWYMI SPRAWAMI. KONDOLENCJE DLA RODZINY

    3 Cytuj

Odpowiedz