Forum » Okolice

Niebezpieczne Quady - Pcim

  • 28 sie 2011

    [quote=gość: Anonim] Ludzie to, że ktoś na quadzie lub crossie zrobił coś złego albo głupiego nie znaczy, że wszyscy tak robią. Nie wiem czy w Polsce jest jakieś prawo określające odpowiedzialność zbiorową, ale jeżeli tak piszecie to ja też napisze: zabito kogoś z zimną krwią, zamknąć wszystkich ludzi bo oni też mogą zabić... [/quote]
    wkońcu jedna osobamądra bo reszta żałosna

    5 3 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Żałosne są osoby łamiące prawo dla zaspokojenia egoistycznych przyjemności, niszczące ścieżki przeznaczone dla spacerowiczów. Takich trzeba ścigać, pomysł ze zdjęciami jest bardzo dobry, bo policja też nie jest w stanie wszędzie być. Na Zachodzie osoby popełniające to wykroczenie nie pojeździłyby zbyt długo

    4 3 Cytuj
  • Marek Stoszek 29 sie 2011

    [quote=gość: cgh] gość: Anonim napisał/a: Ludzie to, że ktoś na quadzie lub crossie zrobił coś złego albo głupiego nie znaczy, że wszyscy tak robią. Nie wiem czy w Polsce jest jakieś prawo określające odpowiedzialność zbiorową, ale jeżeli tak piszecie to ja też napisze: zabito kogoś z zimną krwią, zamknąć wszystkich ludzi bo oni też mogą zabić...
    wkońcu jedna osobamądra bo reszta żałosna [/quote]

    Większych idiotyzmów dawno nie czytałem ale mieszkamy w demokracji wiec każdy ma prawo do swojego zdania , o to walczyliśmy z komuną. Ja to szanuje. Otóż pan Zdzisław Iksiński jeździ autem po pijaku , pan Stefan Igrekowicz kradnie przy każdej okazji , Zbigniew Zetowski notorycznie zdradza żonę , co nie jest karalne, ale osiąga nielegalne dochody z szarej strefy co już jest przestępstwem. Nie zamkniemy równolegle z nimi Kowalskiego , Nowaka , czy Stańczaka bo oni tego nie robią. I nie ma co się podniecać i generalizować. Jeżdżenie qadem czy crossem po lesie jest zabronione i niezgodne z prawem , koniec kropka. Ludzie którzy łamią prawo w danym kraju podlegają restrykcją , koniec kropka. Każdy obywatel jeżeli jest świadkiem łamania prawa jest zobowiązany do zawiadomienia odpowiednich władz , koniec kropka. Do czego zachęcam.

    6 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Prezes Kaczyński dziś pedził 150km/h w terenie zabudowanym, dozwolone 70 km/h i powie, że...nacisków na kierowcę nie robił, kierowcy, piloci... a dyryguja goscie, ktorzy konta w banku założyć nie potrafia....ot Polska, a Kaczyński w Pcimiu to Bożyszcze... co tam quady, PiS prorodzinny, a dziekan gloryfikuje wójta rozwodnika, od kogo przykład brać... prawi i sprawiedliwi

    7 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Jo widzoęm tego piknego Tuska w telewizoże alerzem się spocił jok go zobaczyłem. Dloczego go jeszcze nie zomkneli? Pżecierz on krodnie pieniądze jako morzę krość to chopoki mogo tyroć na krosach i kóadach po losach co nie.

    2 2 Cytuj
  • 29 sie 2011

    [quote=gość: pieszy] Na Zachodzie osoby popełniające to wykroczenie nie pojeździłyby zbyt długo [/quote]
    Na zachodzie jest tyle miejsc do jeżdżenia, że nie trzeba do lasu jeździć.
    [quote=Zenek] Jeżdżenie qadem czy crossem po lesie jest zabronione i niezgodne z prawem , koniec kropka. Ludzie którzy łamią prawo w danym kraju podlegają restrykcją , koniec kropka. [/quote]
    Zgadzam się, jeżdżenie crossem lub quadem po lesie jest niezgodne z prawem, ale powiedz mi gdzie jeździć?? Tory może i są ale nie wiele, żeby się tam przejechać to trzeba mieć przede wszystkim jakiegoś busa lub przyczepkę, sporo kasy, a i tak tor znudzi się po kilku okrążeniach. Jeszcze nie zawsze wjedzie się na niego, ponieważ sąsiedzi albo ktoś inny ma jakiś problem z hałasem lub kurzem itp. i zamykają tor, lub właściciele przestają się nim interesować i nic z nim nie robią przez co tor staje się niemożliwy do jeżdżenia. Jeżeli chodzi o zawody na torach, to wpisowe są akurat bardzo drogie. Dam też odnośnik do strony o odwołaniu zawodów w Dobrej przez jedną kobietę http://crossway.pl/aktualnosci,32.html . Narzekacie, że crossowcy i quadowcy jeżdżą po lasach parkach itp. a jedyne miejsca gdzie można legalnie pojeździć są pozamykane lub za drogie by się tam przejechać.

    2 2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=gość: asdffgjf] Jo widzoęm tego piknego Tuska w telewizoże alerzem się spocił jok go zobaczyłem. Dloczego go jeszcze nie zomkneli? Pżecierz on krodnie pieniądze jako morzę krość to chopoki mogo tyroć na krosach i kóadach po losach co nie. [/quote]

    Jak byś mógł przetłumaczyć na polski to będę wdzięczny. Akurat tego narzecza nie rozumiem.

    3 1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=gość: Anonim] gość: pieszy napisał/a: Na Zachodzie osoby popełniające to wykroczenie nie pojeździłyby zbyt długo
    Na zachodzie jest tyle miejsc do jeżdżenia, że nie trzeba do lasu jeździć.
    Zenek napisał/a: Jeżdżenie qadem czy crossem po lesie jest zabronione i niezgodne z prawem , koniec kropka. Ludzie którzy łamią prawo w danym kraju podlegają restrykcją , koniec kropka.
    Zgadzam się, jeżdżenie crossem lub quadem po lesie jest niezgodne z prawem, ale powiedz mi gdzie jeździć?? Tory może i są ale nie wiele, żeby się tam przejechać to trzeba mieć przede wszystkim jakiegoś busa lub przyczepkę, sporo kasy, a i tak tor znudzi się po kilku okrążeniach. Jeszcze nie zawsze wjedzie się na niego, ponieważ sąsiedzi albo ktoś inny ma jakiś problem z hałasem lub kurzem itp. i zamykają tor, lub właściciele przestają się nim interesować i nic z nim nie robią przez co tor staje się niemożliwy do jeżdżenia. Jeżeli chodzi o zawody na torach, to wpisowe są akurat bardzo drogie. Dam też odnośnik do strony o odwołaniu zawodów w Dobrej przez jedną kobietę http://crossway.pl/aktualnosci,32.html . Narzekacie, że crossowcy i quadowcy jeżdżą po lasach parkach itp. a jedyne miejsca gdzie można legalnie pojeździć są pozamykane lub za drogie by się tam przejechać. [/quote]

    Błagam nie ośmieszaj się , toż to sport nowobogackich szpanerów. Albo się ma kasę na realizacje pasji albo się siedzi na d...e w domu a nie łamie prawa i ma pretensje do wszystkich!!! Dla grupki szpanerów mamy tworzyć infrastrukturę aby mogli zaspokoić swoją chuć. Bez jaj , ja akurat gram w golfa i kocham też góry. W góry z rodziną chodzę za darmo a za golfa płacę 1800zł miesięcznie ale jak mnie stać to nie chodzę rolnikom po polach tylko płacę i gram. Albo się ma kasę i jaja albo się zgrywa "celebrytę" tzn. wiejskiego szpanera !!!

    3 2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Zadawałem już kilka razy to pytanie. Jednak żaden z krosowców na nie nie odpowiedział. Co byś zrobi jeden z drugim gdybym wpadł do ciebie do ogrodu lub na twoją działkę i trochę tam porajdował?

    TEREN PRYWATNY TO ŚWIĘTA RZECZ! A w naszym rejonie większość lasów to prywatny teren. I wy chłoptasie szalejecie sobie po prywatnym terenie.

    3 1 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Święte słowa ! Po lesie mojego dziadka w Trzebuni to bydło robi większe spustoszenie niż grasujące od zeszłej jesieni stado dzików. Jeżeli stado bezrozumnych bydląt można zrozumieć to stada krosowców już nie za bardzo !!! Światełkiem w tunelu jest jednak to że tu o tym piszemy i świadomość przeciw tym prymitywnym rozrywką wzrasta.

    2 2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Widać, że zżera was zazdrość, że ktoś posiada motocykl czy quada i jeździ gdzie mu się podoba. No niestety taka Polska mentalność, że ja nie posiadam to sąsiad też tego nie możę mieć, hehe polaczki.

    5 6 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=gość: Fijałek] Dla grupki szpanerów mamy tworzyć infrastrukturę aby mogli zaspokoić swoją chuć. Bez jaj , ja akurat gram w golfa [/quote]

    A golf jest zwykłym sportem, którego uprawiają wszyscy i wcale nie jest dla szpanerów... proszę Cię...
    A tak po za tym to sam nieźle "przyszpanowałeś" pisząc, że wydajesz 1800zł miesięcznie na golfa (nie każdy tyle zarabia na miesiąc...). A jeżeli mówisz już o "szpanie" to odpowiedz mi na pytanie przed kim lub czym szpanować w lesie? Ja jeżdżę dla przyjemności oraz dlatego, że jest to moje hobby.

    [quote=gość: Fijałek] toż to sport nowobogackich szpanerów [/quote]

    Znam dużo osób, którzy mają quada lub crossa i wcale tacy bogaci nie są (nie myl quadowca lub crossowca z dzieckiem które dostało na komunie jakiegoś chińskiego quada i szpanuje na osiedlu).

    [quote=gość: gugi] Co byś zrobi jeden z drugim gdybym wpadł do ciebie do ogrodu lub na twoją działkę i trochę tam porajdował? [/quote]

    Hmm, zapewne długo by nie porajdował bo nie ma gdzie. Chociaż gdybym miał jakąś działkę z wielką chęcią pozwoliłbym na niej jeździć.

    [quote=gość: wla] Widać, że zżera was zazdrość, że ktoś posiada motocykl czy quada [/quote]

    Taka mentalność, cóż na to poradzić... Jedyne co pozostaje to ubolewać nad tym, że ludzie w Polsce szanują okradanie nas przez rząd, polityków, zus i wszystkie inne instytucje, które mówią, że są dla dobra ludzi a tak nie jest, a zwykłego hobby nie uszanują...

    3 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=Zenek] gość: cgh napisał/a:gość: Anonim napisał/a: Ludzie to, że ktoś na quadzie lub crossie zrobił coś złego albo głupiego nie znaczy, że wszyscy tak robią. Nie wiem czy w Polsce jest jakieś prawo określające odpowiedzialność zbiorową, ale jeżeli tak piszecie to ja też napisze: zabito kogoś z zimną krwią, zamknąć wszystkich ludzi bo oni też mogą zabić... wkońcu jedna osobamądra bo reszta żałosna Większych idiotyzmów dawno nie czytałem ale mieszkamy w demokracji wiec każdy ma prawo do swojego zdania , o to walczyliśmy z komuną. Ja to szanuje. Otóż pan Zdzisław Iksiński jeździ autem po pijaku , pan Stefan Igrekowicz kradnie przy każdej okazji , Zbigniew Zetowski notorycznie zdradza żonę , co nie jest karalne, ale osiąga nielegalne dochody z szarej strefy co już jest przestępstwem. Nie zamkniemy równolegle z nimi Kowalskiego , Nowaka , czy Stańczaka bo oni tego nie robią. I nie ma co się podniecać i generalizować. Jeżdżenie qadem czy crossem po lesie jest zabronione i niezgodne z prawem , koniec kropka. Ludzie którzy łamią prawo w danym kraju podlegają restrykcją , koniec kropka. Każdy obywatel jeżeli jest świadkiem łamania prawa jest zobowiązany do zawiadomienia odpowiednich władz , koniec kropka. Do czego zachęcam. [/quote]
    ciekawe czy ty to robisz ? wszyscy reagują ale gadaniem !!!!

    3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Trzeba likwidować oszołomów na quadach i crossach, w lesie wystarczy kij lub kopnięcie w bok przejeżdżającego, prawo stoi po waszej stronie i jesteście traktowani w takim przypadku na równi jak policjant na służbie. To jedyny sprawdzony sposób.

    2 5 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Genialne naprawde!;p

    1 3 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Kopać doły, przykryć gałęziami i ściółką a jak już będziemy mieli crossa w dole to wiadomo co.......
    Może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł?

    2 4 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Wszystko wina wójta hehe a co tam

    2 6 Cytuj
  • 6 mar 2012

    [quote=gość: mysleniczaninka] Wszystko wina wójta hehe a co tam [/quote]
    Kto pisze że wina wójta - nie pleć bzdur. Co jest winą wójta to jest i poczytaj sobie o tym w innym temacie.

    3 4 Cytuj
  • 6 mar 2012

    A niech sobie jeżdżą po krzakach! W czym to komu przeszkadza????? Lepsze to niż dryndzenie się komuś pod oknami....bzzzium w jedną stronę...bziuum w druga i tak cały dzień, a tak to pojadą w szczery las i tam sobie będą bziumać:) Każdy ma jakąś pasje!!!! Każdy może robić co zachce byle nie kosztem innych....

    6 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Niestety widać że jesteś wieśniakiem.

    4 6 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Przypisuje się do wyżej napisanego postu aby robić zdjęcia bo będę miał dobry album z mej jazdy.I jak będziecie fotografować to rubci dobre zdjęcia :)

    1 7 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Jak to nie kosztem innych? - Niszczysz czyjś grunt, właściciel lasu powinien w rewanżu poszaleć traktorem na Twoim podwórku, no co, wolno mu. Bzzziumm w jedną, bzzziummm w drugą, a jak się mu to znudzi to sobie odjechać. Czy będziesz po nim sprzątał czy nie to już Twoja sprawa. Bzzziumanie pod oknami odbywa się po specjalnie wydzielonym do ruchu pojazdów motorowych pasie drogowym i tylko na takim pasie wolno poruszać się tego typu pojazdami.

    3 6 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Większość crossowcow jezdzi po dróżkach leśnych

    4 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    [quote=gość: leb] gość: mysleniczaninka napisał/a: Wszystko wina wójta hehe a co tam
    Kto pisze że wina wójta - nie pleć bzdur. Co jest winą wójta to jest i poczytaj sobie o tym w innym temacie. [/quote]

    Chodzi o to że wszystko co złe w Pcimiu to wina wójta , więc te quady tez wina wójta - nie rozumiesz dalej.... a co tam . Na kogoś trzeba zrzucić!!

    3 2 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Nie marnujcie ludzie czasu kupcie se motór i jedzcie se do lasu :) motocykliści mają piejendzy w ... i se mogą pozwolić a wy jestęsci gołodupce .

    5 1 Cytuj

Odpowiedz