Forum » Okolice

Niebezpieczne Quady - Pcim

  • 7 mar 2012

    jest jedno proste wyjscie z tej sytuacji, niech w naszej gminie powstanie tor crosowy to bedziecie miec swiety spokoj, sam mam crosa i wiem ze nie wszyscy jezdza jak debile...

    2 2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    Jest tor w myslenicach.

    Cytuj
  • 7 mar 2012

    haha ludzie jesteście nienormalnie słuchacie plotek jakichś bab które tylko stoją przed sklepem i wszystkich obgadują ,że tam niby ma kochankę niedługo zostanie pewnie gejem ! TYLE DLA WAS ZROBIŁ PCIM się rozwija i to prawdopodobnie najlepszy wójt w MAŁOPOLSCE , wstyd .

    2 5 Cytuj
  • 8 mar 2012

    [quote=gość: jestempieknyJP] haha ludzie jesteście nienormalnie słuchacie plotek jakichś bab które tylko stoją przed sklepem i wszystkich obgadują ,że tam niby ma kochankę niedługo zostanie pewnie gejem ! TYLE DLA WAS ZROBIŁ PCIM się rozwija i to prawdopodobnie najlepszy wójt w MAŁOPOLSCE , wstyd . [/quote]
    Kolego, co z Tobą, zaczynasz już mylić tematy. Tu piszemy o quadach a nie o wójcie. Jeśli chcesz bronić wójta to nie tu.

    4 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Owszem jest tor w myślenicach lecz niestety ludzie są tak kulturalni że wyrzucają tam kupę śmieci a nawet kradną powbijane paliki a potem dziwią się ze crosowiec w lesie niszczą sciułke leśna biedne zwierzęta niestety ale takie są realia

    4 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: woojek] Jest tor w myslenicach. [/quote]
    tu przydal by sie tor z prawdziwego zdarzenia jakies hopki fajne czy cos...

    2 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Zwołajcie się i lobbujcie u Macieja, zrobił niepotrzebną strzelnicę, może choć ustrzeże te lasy przed wami. Myślę, że większość z was ma świadomość, że to co robicie nie jest dobre. Zorganizujcie się i do roboty.

    1 2 Cytuj
  • 29 lip 2012

    Szczęście ,że chociaż kłady ujeżdżają drogi już całkiem pozarastane chwastami .Niedługo już do lasu nie wejdzie ,chyba ,że po metrowych chwastach....no ale w nich żmije.Więcej kładów prosimy tyko bądźcie ostrożni.

    1 Cytuj

Odpowiedz