Forum » Okolice

Niebezpieczne Quady - Pcim

  • 20 sie 2011

    Poszukiwane są dwie osoby, które dnia 19 Sierpnia b.r, w godzinach popołudniowych w pobliżu skrzyżowania dróg Pcim Krzywica, Pcim Centrum kierowały dwoma nieoznakowanymi czarnymi quadami.
    Kierujący byli ubrani w kominiarki, quady były bez numerów rejestracyjnych.
    Do zdarzenia doszły podczas gdy moja dziewczyna szła z krzyżowania w.w dróg w stronę kładki w Pcimiu. Dwóch mężczyzn w kominiarkach natarczywie jechało za nią, po czym zaczęli wykonywać niebezpieczne manewry w jej pobliżu. Aż w końcu zaczęła przed nimi uciekać jednak Ci nie odpuszczali, w pewnej chwili jeden z nich z dużą prędkością ruszył w jej stronę i wymusił na niej aby ta uciekła w bok, w innym wypadku wjechał by prosto w nią. Prawdopodobnie chcieli ją nastraszyć, bądź popisać się.  Ponadto podczas tego zdarzenia dewastowali pobliskie pola uprawne i prywatne działki.

    Czarne quady, bez tablic rejestracyjnych.

    Bardzo proszę o pomoc w zlokalizowaniu i ujęciu tych dwóch osób. Wszelkie informacje mile widziane.
    Jeśli będziecie świadkami podobnych zdarzeń kontaktujcie się z komisariatem policji.

    18 5 Cytuj
  • 20 sie 2011

    Zastanawiam się kiedy nadleśnictwo , myśliwi a przede wszystkim policja tak naprawdę zabiorą się za tych prostaków. za szumnymi zapowiedziami i deklaracjami nie idą absolutnie żadne czyny a nieudolność lub raczej niechęć myślenickiej policji jest wręcz porażająca. Trzymam kciuki aby ktoś Ci pomógł ale mając za przykład nie wykrytą sprawę skatowanego owczarka/która powinna być wyjaśniona na drugi dzień/ nie sądzę. Policja nie będzie zainteresowana bo zapewne w śród tych chamów była jakiś prezes , dyrektor lub jego syn lub "pociotek". Mimo to trzymam kciuki i gdybym na coś się natchną natychmiast dam znać.

    14 1 Cytuj
  • 20 sie 2011

    Co się musi zdarzyć aby policja ruszyła zastane tyłki i zaczęła działać ?! Wolę nie myśleć ale prawda jest taka jak pisze Almanzor "przecie swoich nie będziem łapać". A prostactwo zwłóczy motury i quady z Reichu jazda do lasu wszak taki nowobogacki trynd. Kurde co to za kraj??!!

    7 2 Cytuj
  • 20 sie 2011

    W Stróży koło Elektroplastu również jakiś nienormalny człowiek urządza sobie rajdy quadem.

    10 1 Cytuj
  • 20 sie 2011

    [quote=Gascan] Poszukiwane są dwie osoby, które dnia 19 Sierpnia b.r, w godzinach popołudniowych w pobliżu skrzyżowania dróg Pcim Krzywica, Pcim Centrum kierowały dwoma nieoznakowanymi czarnymi quadami.
    Kierujący byli ubrani w kominiarki, quady były bez numerów rejestracyjnych.
    Do zdarzenia doszły podczas gdy moja dziewczyna szła z krzyżowania w.w dróg w stronę kładki w Pcimiu. Dwóch mężczyzn w kominiarkach natarczywie jechało za nią, po czym zaczęli wykonywać niebezpieczne manewry w jej pobliżu. Aż w końcu zaczęła przed nimi uciekać jednak Ci nie odpuszczali, w pewnej chwili jeden z nich z dużą prędkością ruszył w jej stronę i wymusił na niej aby ta uciekła w bok, w innym wypadku wjechał by prosto w nią. Prawdopodobnie chcieli ją nastraszyć, bądź popisać się.  Ponadto podczas tego zdarzenia dewastowali pobliskie pola uprawne i prywatne działki.

    Czarne quady, bez tablic rejestracyjnych.

    Bardzo proszę o pomoc w zlokalizowaniu i ujęciu tych dwóch osób. Wszelkie informacje mile widziane.
    Jeśli będziecie świadkami podobnych zdarzeń kontaktujcie się z komisariatem policji. [/quote]
    czy sprawa została zgłoszona na policję?

    8 1 Cytuj
  • 21 sie 2011

    w Pcimiu to nawet dróżki są niebezpieczne , podobno kiedyś Pan Młody w dniu swojego ślubu , wesela został przyłapany na seksie z dróżką w Toalecie . Od tej pory "takie rzeczy to tylko w pcimiu"

    6 15 Cytuj
  • 21 sie 2011

    Sory może faktycznie nie na temat napisałem ale wypiłem kilka jabcoków wczoraj na zabawie i rano jeszcze mnie czymało. Poza tym mój szwagier mo kłada i tak z solidarności napisołem.

    2 13 Cytuj
  • 21 sie 2011

    wadze gminy tyz kuada ujezdzają

    4 4 Cytuj
  • 21 sie 2011

    ino nie wim cy oznakowanego

    6 Cytuj
  • 21 sie 2011

    tzn Obajtek ?

    7 4 Cytuj
  • 21 sie 2011

    Kazdy temat o Pcimiu schodzi na wójta!!!! Wezcie sobie pcimiaki zróbcie swój portal "Pcim oczami mieszkanców" ok!!!!!!!!!

    5 8 Cytuj
  • 22 sie 2011

    [quote=gość: mol] Kazdy temat o Pcimiu schodzi na wójta!!!! Wezcie sobie pcimiaki zróbcie swój portal "Pcim oczami mieszkanców" ok!!!!!!!!! [/quote]

    Albo lepiej "Wójt oczami mieszkanców:!!!!!!!!!!

    6 1 Cytuj
  • adzygmunt 22 sie 2011

    Albo lepiej "Wójt oczami mieszkanców:!!!!!!!!!!
    Ten temat będę czytał pasjami, przepraszam czasami !!!

    9 3 Cytuj
  • 22 sie 2011

    [quote=gość: mol] Kazdy temat o Pcimiu schodzi na wójta!!!! Wezcie sobie pcimiaki zróbcie swój portal "Pcim oczami mieszkanców" ok!!!!!!!!! [/quote]
    Widać wuj lubi być na językach, ba nawet się o to stara. Ehh, mam wiele pytań bo bardzo dużo niejasności wokół funkcjonowania samorządu, a kiedy jeszcze się dowiedziałam o rzekomych nieoficjalnych interesikach tym bardziej jestem zainteresowana co się tam do licha dzieje. Na następnych wyborach będę głosować na kogoś innego, kto by to wszystko ogarnął i wreszcie powiedział ludziom prawdę o gminie. Zaś quady to głupia moda, uważam że powinni surowo karać za jazdę po lasach i drogach dla turystów pieszych. Tyle moich przemyśleń.

    5 2 Cytuj
  • 22 sie 2011

    Helloł!!! Tutaj temat o quadach!!!

    3 3 Cytuj
  • 25 sie 2011

    [quote=Gascan] Poszukiwane są dwie osoby, które dnia 19 Sierpnia b.r, w godzinach popołudniowych w pobliżu skrzyżowania dróg Pcim Krzywica, Pcim Centrum kierowały dwoma nieoznakowanymi czarnymi quadami.[/quote]

    Zdarzenie doskonale nadaje się tutaj: http://www.stopquadom.pl/incydenty/

    3 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Przydałby się system szybkiego reagowania na linii mieszkańcy - policja, tak żeby wszystkich na quadach i crossach w lasach wyłapać!

    3 3 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: mnm] Przydałby się system szybkiego reagowania na linii mieszkańcy - policja, tak żeby wszystkich na quadach i crossach w lasach wyłapać! [/quote]

    Nie licz na naszą policję. W Myślenicach do wypadku drogowego dojeżdzają w 35 min ! :-(

    4 2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Zalegalizować broń i strzelać do takich.

    A urzędników oszukujących mieszkańców - za karę kastrować.

    7 3 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: Myślacy] Zalegalizować broń i strzelać do takich.

    A urzędników oszukujących mieszkańców - za karę kastrować. [/quote]
    a urzędniczkom co utniesz?

    2 3 Cytuj
  • 26 sie 2011

    przepraszam że odbiegam od tematu.. ale dziś taki upał i mam pytanie czy w jakimś sklepie w mce oferują wódke zmrożoną?

    2 6 Cytuj
  • 26 sie 2011

    yyyyyyyyyyyyhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmm w sklepie?

    1 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    [quote=gość: zo%u0142za] gość: Myślacy napisał/a:Zalegalizować broń i strzelać do takich.A urzędników oszukujących mieszkańców - za karę kastrować. a urzędniczkom co utniesz? [/quote]

    Wypłaty

    3 2 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Róbcie zdjęcia quadowców crossowców w lesie, przesyłasz na policję i łapią delikwentów jednego za drugim. W ten sposób pozbędziemy się tego dziadostwa!

    7 4 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Ludzie to, że ktoś na quadzie lub crossie zrobił coś złego albo głupiego nie znaczy, że wszyscy tak robią. Nie wiem czy w Polsce jest jakieś prawo określające odpowiedzialność zbiorową, ale jeżeli tak piszecie to ja też napisze: zabito kogoś z zimną krwią, zamknąć wszystkich ludzi bo oni też mogą zabić...

    11 3 Cytuj

Odpowiedz