Forum » Okolice

TRZEMEŚNIA BEZ WODY!

  • 15 lut 2012

    to znów będą narzekać że mają nie odśnieżone trzemeśnia to koniec świata tam ptaki zawracają ..zadupie jakich mało

    4 3 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Lubie tu mieszkać i mam poczucie humoru w tej całej sytuacji.
    Najbardziej podobał mi sie wpis: "W Trzemesni i tak się nie myją, to po co im woda?" Tylko został usunięty.
    Sytuacja jednak nie jest śmieszna i pasowałoby żeby te chłopy się wzieły do roboty.

    17 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Jak do tej pory to nikt nie pomaga poza OSP Trzemeśnia oraz Szkołą w której pozwalają sobie napełnić baniaki z wodą.

    5 2 Cytuj
  • 15 lut 2012

    To zróbcie zbiórke kasy. Niech ksiądz ogłosi w kościele, że po 20 zł płacimy i dowozimy wode pitną.
    Proste?

    6 3 Cytuj
  • 15 lut 2012

    kto niby dowiezie tą wodę ?

    5 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Ja dowioze jak mi zapłacą :) Nikt nie będzie robił za darmo(Strażacy z OSP też nie) i na tym polega problem.Jak ktoś nie umie się zajmować wodociągiem to niech pomyka daleko...Jak ktoś umie i wie o co w tym chodzi ,to złożymy się na to jak na kościół.

    Przeciez to jest klęska żywiołowa dla mnie, a dla kogoś to jest układzik i błachostka.

    8 3 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Łooo matulu to jak wy w tej Trzemeśni myjecie STOPY ??

    4 2 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Pisze się błahostka i ludziom. Przepraszam za błędy i literówki.

    3 4 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Sory ze tak nie na temat ale nie wiem ktoś czasem poco jechały wczoraj dwie karetki i policja przez osieczany na buline ?

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2012

    van a ile ten twój beczkowóz mieści wody ?

    2 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Mój pewnie gdzieś 2 litry :)
    To pomysł na dowóz wody pitnej .
    Może mrozy ustąpią w maju? Przewidzisz to? Ja nie jestem sołtysem tej wsi.

    6 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Ja słyszałem że gdyby niejaki pan Sylwester z dolnej Trzemeśni to woda miejska byłaby już od pażdziernika 2011 roku. Budowa wodociągu została zablokowana na ładnych parę miesięcy. Więc nie narzekajmy na osoby które coś robią może nie skutecznie ale robią . Jeśli ktoś ma rozwiązanie to niech usunie tę awarię i powie ile jest do zapłaty chętnie się zrzucimy

    3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Bo się trza było podłączać do wodociągu i puszczać go dalej po swoich działkach a nie blokować.
    Ale katolicy Trzemeszeńscy wolą dać na kościół jak dać na przyłącz i puścić wodę do sąsiada. No to teraz macie karę boską. Idźcie i dajcie proboszczowi na tacę to wam może wymodli wodę, tylko nie dajcie za dożo bo będziecie mieli powódź.
    Ja sam mieszkam w Trzemeśni i wodociąg z kanalizacja puściłem do sąsiada przez moją działkę, ale sąsiad już prądu ze słupa (odległość 2m) już do mnie nie puścił.
    Taka wiara i obyczaje u nas panują.

    8 Cytuj
  • 16 lut 2012

    ja do znajomej nie mogłem dojechać bo sąsiad nie puścił bo jego droga głupota jakich mało

    3 Cytuj
  • Finezyjny Gość 16 lut 2012

    Nie głupota tylko własność. A czyjąś własność należy szanować. Ewentualnie się dogadać. Pewnie Twoja znajoma chciała za darmo drogę. Pewnie zgody nie otrzymała.
    I prawidłowo. Za dużo jest ludzi, którzy chcą czegoś za darmo.

    2 4 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Jak nie woda to droga,jak nie droga to nie odśnieżone , no nie dogodzi za skurczybyka.

    2 1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    słyszałam od koleżanki że nijaki Ryszard Grzesik zakreca zawory by miec u siebie wode..co za człowiek o ile mozna go tak nazwać..

    3 7 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Wg mnie trzeba zwołać zebranie i coś uradzić(ogłosić co uradzone)-nie czekać na cudy.

    6 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Nie głupota tylko własność. A czyjąś własność należy szanować. Ewentualnie się dogadać. Pewnie Twoja znajoma chciała za darmo drogę. Pewnie zgody nie otrzymała.
    I prawidłowo. Za dużo jest ludzi, którzy chcą czegoś za darmo. ]
    .............Ja niczego nie chcę.. ale jak jest droga... to jadę....

    1 2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 16 lut 2012

    Nie. Ten gość nie jest skąpcem tylko jego sąsiadka jest widocznie zachłanna bo chciałaby wszystko za free. Tak mi to wygląda.

    2 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    to może to ty jesteś jednym z nich ludzi którzy własność gminną traktują za swoją czy ty zawsze zatrzymujesz samochód jadący koło twojego domu i pytasz gdzie i do kogo i o której będzie wracał GŁUPOTA

    1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 16 lut 2012

    Nie. Obok mojego domu przebiega główny szlak komunikacyjny, nie mam też czasu nikogo pytać o drogę i cel... Wróćdo dyskusji o wodzie. Woda to temat rzeka.

    1 1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Oj ludzie ,ludzie co się z wami dzieje ten tego nie puści,bo to jego droga,działka itd... ,a przecież my to wszystko pozostawimy tu na ziemi,nic ze sobą nie zabierzemy jedynie nasze uczynki i to tylko od nas zależy jakie to uczynki???

    2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 16 lut 2012

    Zaczęło się od wody a będzie większa "rozkmina"... :)

    1 Cytuj
  • 17 lut 2012

    ej odwilż i wreszcie będziecie mieć problem z głowy i my też oczywiście huraaaaaa

    2 Cytuj

Odpowiedz