Forum » Okolice

TRZEMEŚNIA BEZ WODY!

  • 17 lut 2012

    Rury odmarzna jak nadejdzie taka prawdziwa wiosna nie wcześniej tak ,że sie nie cieszcie za wcześniej. 5 na plusie nic nie da Mi zamarzła rura koło domu i też nie mam wody!!!! Byle do wiosny!!!

    1 Cytuj
  • 17 lut 2012

    stra%u017Cak 2 Zazdrosny jakiś czy cóś?

    1 Cytuj
  • 17 lut 2012

    stra%u017Cak 2 Zazdrosny jakiś czy cóś?
    prawy ale jesteś prawy?

    1 Cytuj
  • 17 lut 2012

    Strażak 2 to jakiś nieogarnięty dzieciak.

    1 Cytuj
  • 17 lut 2012

    Nie przesadzajmy, wieś to wieś i takie rzeczy nie powinny dziwić. Brak oświaty, kultury, ogłady a i wody to na wsi chleb powszedni. Wiem to bo na co dzień mam do czynienia z wiejską młodzieżą. Więc bez histerii.

    3 9 Cytuj
  • 17 lut 2012

    Czytam te niektóre wypowiedzi i nadziwić się nie mogę. Nie wyobrażam sobie dwóch dni bez wody.
    Jakim trzeba być ignorantem, żeby pisać że ludzie mogą się obejść bez wody ?
    Wiecie co ? Ręce opadają !
    Przecież bez względu na wszystko, trzeba umożliwić ludziom normalne życie ?
    Zasmolonym obowiązkiem władz, jest dostarczenie wody jeśli taka potrzeba zaistniała !
    I nie ma tu nic do rzeczy czy ktoś awanturuje się o drogę. Zresztą w Myślenicach z drogami jest podobnie !
    Jak w tym kraju ma być dobrze skoro nie potrafimy się wzajemnie szanować ?

    Sołtys, wójt, burmistrz, prezydent ! Oni są od tego , aby nam żyło się lepiej !
    Nie piszcie tutaj, niech ktoś z Was , natychmiast (!) wyśle pismo do urzędu w tej sprawie !
    Na pismo muszą odpowiedzieć pisemnie ! Na "gębę" - "gębą" i mogą mówić co chcą :)
    Powie Wam z głowy przepis na babkę i co mu zrobisz ? Nic ! Bo nie masz niczego na piśmie :)

    Szkoda tylko, że pisząc na forum oczekuje się pomocy , a w zamian dostaje się w łeb !

    Przykra sprawa :)
    Tyle się napisałam, a okazuje się, że nie jestem zalogowana :) no cóż , wklepię kod z obrazka :)

    9 Cytuj
  • 17 lut 2012

    każdy się boryka z jakimś problemem każdy dzwiga swój bagaż nie szanuje jeden drugiego a potem takie efekty

    4 1 Cytuj
  • Marzena 17 lut 2012

    grrr.....

    Takich bzdur nie należy komentować. Autor obrasta w piórka i cieszy się, że wzbudził zainteresowanie. Szkoda czasu :)

    3 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Dzisiaj w Trzemeśni dzień wody.
    OSP Trzemeśnia w akcji. Uzupełniają jak się da to, co nie może dać zamarznięta sieć.
    Wiejski wodociąg spotkała dwukrotna klęska. Najpierw zamarzły źródła i woda wytworzyła góry lodowe przed zbiornikami. Tym samym zbiorniki nie napełniały się.
    Nieczynna od wielu dni sieć rur zamarzła i czopy lodowe nie puszczają wody do całych dzielnic wsi.
    Po odmrożeniu wodociąg będzie dziurawy jak durszlak.
    Już jest klęska a co będzie po ociepleniu?
    Jeśli to prawda, jak ktoś pisał, o niejakim Sylwku, że nie puścił przez drogę /jego?/ wodociągowej rury, to wieś gotowa go wywieźć na taczkach.
    Brawo panowie z OSP Trzemeśnia.

    4 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Wody jak nie było tak nie ma. W niektóre rejony nie ma szansy żeby dotarła woda.
    Komitet jest, składki zbiera. Było wszystko dobrze do mrozów. Nie rozumie zarzutów , ze chcemy wszystko za darmo. Chcemy tylko by problem w jakiś sposób został rozwiązany.
    A jeśli chodzi o wodociąg miejski to jakoś nie widać postępu. Kilkakrotnie jedynie chodzili uzgadniać i ciągle nie widać końca planów ani początku prac. Jeśli nawet ktoś nie chce przepuścić to inne odcinki można robić a tamten dograć w międzyczasie. Przecież różne zmiany w planach następują nawet w trakcie budowy. Sama bardzo chętnie podłącze się do wodociągu miejskiego tylko żebym miała taką możliwość. Płaciłam na komitet, teraz kupuje wodę to i potem zapłacę za dostarczenie. Ale w dzisiejszych czasach woda nie oznacza luksusu i zarówno w mieście jak i na wsi żyją LUDZIE. Więc traktujmy się wzajemnie z szacunkiem.

    9 Cytuj
  • 19 lut 2012

    Sieć wody miejskiej jest już prawie gotowa, natomiast na poczatku Trzemeśni została zablokowana

    1 Cytuj
  • 19 lut 2012

    pociagneliscie do odpowiedzialnosci wladze??

    2 Cytuj
  • 19 lut 2012

    i takie "france"że niby religijne:)te trzemiesnioki

    1 3 Cytuj
  • 19 lut 2012

    no religijne he he....

    2 4 Cytuj
  • 21 lut 2012

    Wracając do tematu: wody w Trzemeśni nie ma już od trzech i pół tygodnia.

    6 1 Cytuj
  • 21 lut 2012

    jak nie mogę to przez nogę i już MOGE ble ble ble co chcesz żeby temat się kręcił .... woda jest kapie wszędzie leje się co nie miara

    3 7 Cytuj
  • 22 lut 2012

    rada wywiert studni prywatnej polecam jak ktoś ma problem a "nie żerować" - z tego co wiem to woda której nie ma również prywatna wiec nie wiem o co ludzie maja pretensje do wladzy

    3 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Jest już u Was woda?

    1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    no dziwne żeby nie ?

    1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Nima ! ! ! Wszystko przez Kłozie :)

    2 Cytuj
  • 25 lut 2012

    jest jest nie rób mnie w konia to gdzie ty mieszkasz ...

    1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Nie ma na zarzeczu ! ! !

    2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    To już 4 tydzień bez wody ! ! ! Masakra ! ! !

    2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    ale pewnie cuchniecie....

    1 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Odcinam nożem płaty brudu... rzuciła mnie dziewczyna, zęby do wymiany i pozdychały cielęta :)

    6 1 Cytuj

Odpowiedz