Forum » Okolice

Myślenice - Poręba - chodnik

  • adzygmunt 29 mar 2011

    Nie oceniam zebrania w tym poście.
    Oceniam zachowanie ludzi.
    "wybrałem źle" pana wpis także jest nieuprzejmy. Piszą o zachowaniu innych wypada także trzymać formę!
    W istocie zachowanie jak pan napisał "starego dziadka", w realu pana Podmokłego, odbiegało od normy etycznej, i dziwi mię że pan przewodniczący zebrania nie zwrócił temu panu uwagi o niestosowności wypowiedzi w stosunku do młodego człowieka, który był adresatem tej podłego określenia.
    To nadaje się do publicznych przeproszeń!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 29 mar 2011

    Dodam także po namyśle: także ze strony organizatora, któremu brakło stanowczości a może refleksu!

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Powiem wam teraz tak na Zasani byl człowiek który był godny zaufania dużo robił poza swoimi zadaniami które do niego należały. Potrzeba było żwir to każdy jak sie zwrócił z prośbą to otrzymał, trzeba było odśnieżac drogi pomimo że jeden dom tak był to zawsze droga była odsnieżona, jak widać szkoła mamy piękną i to napewno jest jego zasługa i byłego już Pana M. Powiem tylko tyle w tym roku 2011 wybrano nowa panią sołtys i teraz przekonają sie mieszkancy Zasani jak wielkim błedem było nie wybranie byłego już obecnie sołtysa. ZROBILISCIE WIELKI BŁAD... Teraz bedziecie miec typowo jak w sejmie OBIECANKI CACANKI.. !

    2 1 Cytuj
  • 31 mar 2011

    A kto jest teraz w Zasani sołtysem?

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    I drugie ważne pytanie: co obiecała???

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Nieznajomy - nie kłam, nie piernicz, poprostu daj se spokój. Większych głupot dawno nie słyszałem. Jakbym gościa nie znał, ty bym Ci uwierzył. Chwała Bogu, że będzie nowy sołtys!!! Dotychczasowy to była porażka i wielki wstyd dla wioski! Nie zrobiono nic. Kanalizacja i woda utknęła. Chodnika brak. Może wymienisz chociaż jedną inwestycję?

    Jakikolwiek nowy będzie lepszy, bo o gorszego już nie sposób!

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Trzemeśnia ma już nowe władze , co proponują , albo lepiej co obiecują . Jestem ciekaw ????

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    szczesliwy a to dlatego nie było nic robione bo nie było przetargu. a głównym celem dla zasani było inwestycja w szkole jakbys chciał wiedziec to tyle w tym temacie!!

    Cytuj
  • 9 kwi 2011

    w Trzemeśni cisza ? na poprawę się nie zanosi

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    a co do zasani teraz wielce bedą mówic ze nowa Pani sołtys załatwiła droge asfoltowa i chodniki przez zasan HAHAH ten przetarg juz był wczesniej załatwiony..!!! to tyle

    Cytuj
  • adzygmunt 20 kwi 2011

    Zawsze jest tak, że zadania są realizowane później niż powstały plany. Rozumni ludzie to wiedzą, a tym kto nie "kuma tego" należy współczuć!

    2 Cytuj
  • 20 kwi 2011

    Życie niestety nie polega na - w większości - bzdurnej paplaninie w internecie, ale na czymś zupełnie innym. Świadomość polityczna i prawna obywateli naszej społeczności jest bardzo mizerna. Najlepiej o tym świadczy fakt, że tak liczna grupa społeczna, która zamieszkuje pięć miejscowości potrafiła wybrać w wyborach samorządowych zaledwie jednego radnego.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 kwi 2011

    Masz rację tik kit. Lecz to jest temat nie tu, może załóż nowy pt: jak wybrać wielu radnych z pięciu sołectw.

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Społeczeństwo naszej Parafii kłóci się kto mądrzejszy, weźmy się do wspólnej roboty. Do zrobienia jest tak wiele . Owszem radny jeden ale współpracować mogą wszyscy. Są Sołtysi , są organizacje społeczne , niech dobro wspólne połączy wszystkich do wspólnego , przemyślanego działania.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 kwi 2011

    Nie kto mądrzejszy, a kto najważniejszy, czy moje racje zawsze są na wierzchu.
    Czy jest organizacja, która połączy dążenia wszystkich parafian. Myślę że jest, ale już widzę próby dezawuowania tej inicjatywy.
    Nie liczy się społeczeństwo, liczy się w tym wypadku interes własny, prestiż?, zaproszenie na zebranie wiejskie, dieta, i... moja racja jest najważniejsza!

    1 1 Cytuj
  • 14 lip 2011

    Nie liczy się społeczeństwo, liczy się w tym wypadku interes własny, prestiż?, zaproszenie na zebranie wiejskie, dieta, i... moja racja jest najważniejsza!
    hahahahha hahahahhah hahahahhahahahaah

    2 Cytuj
  • adzygmunt 14 lip 2011

    kop hahahahha hahahahhah hahahahhahahahaah
    I to jest Twój komentarz? żałosne!
    Jak zebrania wiejskie z obietnicami "władzy".

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 26 lip 2011

    Trwają przygotowania go położenia nakładki asfaltowej na odcinku drogi wewnątrz Trzemeśni.
    Mieszkańcy powinni się cieszyć! Nie do końca jednak.
    Studzienki odprowadzające wodę deszczową zapchane woda przelewa się do co raz niżej położonych posesji.
    Tak się dzieje np ze studzienka przy szkole podstawowej./droga główna/. Woda płynie aż z placu kościelnego wpływa na posesję szkoły oczywiście z piachem i zatyka kanalizacje burzową szkoły.
    Chodniki, te istniejące są w stanie ruiny np ciąg od ośrodka zdrowia po przedszkole. Czy nie trzeba byłoby wcześniej je naprawić?
    Obecny radny Kazimierz Dąbrowski wiele robi dla swojego regionu wyborczego, w tym Trzemeśni. Wydaje się być sam w tej materii.
    Rada sołecka i pani sołtys powinni wspomóc radnego. Może to robią, ale nie ma informacji o tym.
    W XXi wieku w każdym domu jest internet, a rada mogłaby pomyśleć o własnej stronie internetowej, albo wykorzystać funkcjonujące we wsi, np Stowarzyszenia /SIO/.
    Wspólnymi siłami może udałoby się wybudować brakujący ogromny fragment chodnika w Trzemeśni w górę w stronę Poręby.
    Dzieci szkolne, starsi ludzie, właściwie wszyscy piesi, na tym odcinku drogi są narażeni na ogromne niebezpieczeństwo.

    4 2 Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2011

    Dwa dni i nakładka asfaltowa zrobiona.
    Następnym zadaniem, tym razem dla rady sołeckiej zrobienie wszystkiego co możliwe by dokończyć budowę chodnika z centrum Trzemeśni aż po granicę z Porębą a już na pewno do dawnego ośrodka wypoczynkowego "Skalnik".
    Pensjonariusze z domu pogodnej starości nie mogą czuć się bezpiecznie na tak ruchliwym odcinku drogi.

    1 1 Cytuj
  • 27 lip 2011

    a ktoś mówił że asfalty robią tylko przed wyborami.

    Cytuj
  • 27 lip 2011

    [quote=gość: leoni] a ktoś mówił że asfalty robią tylko przed wyborami. [/quote]

    Dla mnie dziwne to że układali asfalt na takim deszczu.
    Tak że Adzygmunt możesz się nim długo nie nacieszyć:)

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2011

    rabobarbekian i to byłoby smutne!!! Może nie masz racji.
    Szukam info w necie. Doczytałem sie że "recznie lany asfalt na scieżki ma temperaturę +/- 60 stopni i musi byc kładziony na sucho i czysto.
    Natomiast "nasz" asfalt powinien mieć temperaturę +/- 180 i położony na czystą nawierzchnię. Woda odparuje zanim asfalt wystygnie i zostanie zagęszczony walcami. Można go kłaść do temperatury minus dziesięć stopni!

    1 1 Cytuj
  • 28 lip 2011

    ja się cieszę bo jest teraz bardzo dobrz-

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2011

    Ja tez się "czeszę", mam jeszcze co. Taki tam kalambur słowny. Wojciech Skowroński coś tam o tym śpiewał.
    czyżby o naszym asfalcie?

    1 1 Cytuj
  • 31 lip 2011

    Mam jeszcze prośbę o chodnik od Kościoła do Poręby, było by naprawdę fajnie jeśli ktoś może niech działa.

    Cytuj

Odpowiedz