Forum » Okolice

Myślenice - Poręba - chodnik

  • 5 sie 2011

    Janina porozmawiaj z radnym
    on wszystko Zalatwi

    Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2011

    Zaczynam wierzyć, że będzie chodnik od Myślenic do Poręby. Czy ten za mostem w Osieczanach nie obsunie się?

    3 1 Cytuj
  • 24 sie 2011

    Witam,

    czy ktoś z Was może posiada wiedzę w temacie poprawki/uchwalenia nowego planu zagospodarowania dla Trzemeśni? studium jest już przygotowane od roku, ale więcej informacji nikt nie udziela w UMIG.

    2 Cytuj
  • 24 sie 2011

    Jakaś ściema z tymi planami. Dla Osieczan miał być ogłoszony wczesną wiosną - według osób z wydziału architektury umig. Ostatnio dzwoniłem i o dziwo będzie dopiero w przyszłym roku....
    Na razie aktualny jest ten z 2007 roku.
    Widocznie w czyimś interesie jest aby sprawa się przeciągała.

    Cytuj
  • 24 sie 2011

    tutaj jest wszystko to, co obowiązuje: http://www.myslenice.pl/mieszkaniec/dla-mieszkancow/gospodarka/plan-zagospodarowania

    Osieczany i tak mają z 2007r, z tego co mi wiadomo, na pewno będziecie w dalszej kolejności, decydowały tutaj podobno m.in ilość zgłoszeń do przekwalifikowania działek, ale nie tylko (trudno jest mówić o grze interesów). Trzemeśnię obowiązuje plan z 2002 r i to już naprawdę przeżytek, na tyle inwestycji w budownictwo rodzinne na tym terenie żeby nie było od prawie 10 lat planu, to dramat.
    W rozmowy telefonicznej dowiedziałem się, że ma być uchwała rady, prawdopodobnie koło września i potem będą przyjmowane wnioski.... tylko, ze wnioski składano i poprawiano 2 lata temu... tyle o kompetencji. Czekam ja, jak i wielu.

    1 2 Cytuj
  • 28 sie 2011

    Plan dla Trzemesni zostanie pod koniec 2012 roku

    Cytuj
  • 2 lis 2011

    czy ktoś jest może lepiej zorientowany, co sie buduje na skrzyżowaniu w trzemesni (droga wojewódzka) przy sklepie GS? słyszałem, że to biedronka, ale to słyszałem, czyli wiadomo jaka wartość tego jest.

    1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    to nie biedronka to gs

    Cytuj
  • 11 lut 2012

    No tak, asfalt, chodnik - jednak wykonanie to u nas niestety wyższa szkoła jazdy, bo zeszłej zimy widziałem panów drogowców, którzy naprawiali uszkodzony asfalt. Środki, których użyli do naprawy to:
    -mop (wyciąganie wody z dziur drogowych)
    -taczki (zalewanie dopiero co osuszonej dziury)
    - gumowiec filcowy (zaklepywanie brei)

    1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    super wysilili sie niema co?

    Cytuj

Odpowiedz