Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

  • 29 cze 2016

    Może podać jakie miał oceny jednostkowe i policzymy razem średnią, i zobaczymy czy katecheta zaniżył.

    103 36 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Stanisław powiedz mi czy ze wszystkimi decyzjami, poczynaniami księdza, biskupa należy się zgodzić? Gdzie jest ta granica (jeśli w ogóle istnieje) kiedy należy zaprotestować lub zwrócić uwagę? Czy może pozostają nietykalni (ponad prawem) gdyż według twoich słów należy się Im szacunek i posłuszeństwo.
    Ps. Azamata nie wszystko jest do kupienia i sprzedania.

    35 98 Cytuj
  • rZuLtY wOnSz 29 cze 2016

    nie chciałbym być niegrzeczny i urazić kogoś ale czy problemy nie powinny być załatwiane między sobą a nie za pomocą publicznego forum? ktoś tutaj napisał ( konto jest usunięte lub ktoś usunął po zgłoszeniu do administratora ) o załatwianiu problemów wspólnotowych wewnątrz wspólnoty a nie prać brudów publicznie - przyznaję tej osobie racje - czytając Wasze posty dochodzę do wniosku, że nie potraficie w sposób cywilizowany rozwiązywać swoich problemów. obrażacie siebie nawzajem dowodząc swojej bezradności.

    wg mnie to nie miejsce na takie tematy - jeden przed drugim za wszelką cenę chce udowodnić swoją racje a nie daje to nic niestety oprócz antyreklamy miejscowości Krzczonów, w której (po lekturze tematu) mieszkają ludzie prości nie potrafiący sobie poradzić z pewnymi problemami a tak jak zachowują się niektórzy to zachowują się dzieci, które przez obrażanie innych dowartościowują się

    zaraz będę zlinczowany przez hejterów ale wiem, że mam rację a ludzie dorośli nie zachowują się w ten sposób

    106 8 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Może warto się oderwać od tej ciężkiej przepychanki, jesteśmy z jednej wsi, więc może... jaki będzie wynik Polska- Portugalia, stawiam zgrzewkę piwa temu, kto prawidłowo wytypuje!

    95 32 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Wynik meczu możemy przedyskutować na forach sportowych.

    26 92 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Jasne, a tu jest zabronione?
    Więc.....jaki twój typ i zgrzeweczka twoja, jeśli jesteś pełnoletni

    92 22 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Niech będzie, ale boję się, żebyśmy nie skończyli jak kibice Wisły i Cracovii po meczu.

    16 92 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Łączy nas piłka

    101 18 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Łączy nas piłka... dzieli ksiądz

    26 108 Cytuj
  • 29 cze 2016

    ... bo Polacy to jedna rodzina starsi i młodsi, chłopak i dziewczyna.
    Ole, ole , ole nie dam się, nie damy się...
    kto tu postawi wynik..., bez kłótni...

    101 26 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Czytając te wasze wypociny biznesmenów zastanawiam się o co wam chodzi? Po roku posługi księdza Wy będziecie go oceniać? jakim prawem, jakim prawem wypowiadacie się jaki cała parafia... i Wy do komunii pierwsi w kościele... Boże widzisz i nie grzmisz..... faryzeusze!

    118 34 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Stanislaw12345 takich ludzi jak Ty potrzebuje nasz kraj!Wielki szacun! Niezwykla inteligencja! P.s.obstawiam 1:1 a potem w dogrywce Polska jeszcze 1!!!! Do boju, Polsko!

    99 30 Cytuj
  • rZuLtY wOnSz 30 cze 2016

    Teraz będą wojny toczyć o wynik meczu, kto jest za kim i dlaczego :-) Internet daje ogromna przewagę jaką jest anonimowość i teoretyczna bezkarność bo 3/4 z komentujących Nie powtórzyłoby słów napisanych osobą do których się odnoszą :-)

    85 11 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Mochito, dzień dobry!!! Świat jest piękny!!! Przyjmuję zakład jak wygrasz masz ode mnie piwko!

    96 26 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Czytając wpisy zauważam że bardzo komuś zależy aby nie poruszać sprawy pól i zostawić to w spokoju a według mnie jest to najbardziej istotna sprawa. Chociażby ze względu na to że w chwili obecnej, parafia nie musiałaby się borykać z zdobywaniem funduszy na odnowienie Kościoła.
    W ostatnim okresie za czasów obecnej rady parafialnej i za jej zgodą zostały sprzedane atrakcyjne działki budowlane. Gdzie pieniądze? Poszły na kaplicę?, nie sądzę.
    Odnośnie byłego proboszcza Z. niezły krętacz i aktor. Układy z nowobogackimi i biznesmenami.
    Emeryt biedaczyna niech nie miesza jego czas się skończył swoje ukręcił.

    131 32 Cytuj
  • 30 cze 2016

    do sezam: Ty się zastanów co wypisujesz? nie musiałaby się borykać z problemami finansowymi hahaha, jeśli będzie dobry gospodarz to nie będzie żadnych problemów finansowych :) a poza tym jak się nie znasz to nie zabieraj głosu. Działki nie zostały sprzedane tylko wymienione za inne. Wszystko masz w Kurii na papierze i jakby tego było mało masz to nawet na plebani, więc jak chcesz to poproś szanownego k,j, o to by udostępnił Ci te "przekręty" i zobaczysz sobie kto co i gdzie zamienił, czy też wg Ciebie "kupił/sprzedał". Nie obrażaj ludzi a przed wszystkim nie obrażaj k.z. bez którego nie byłoby wiele w Krzczonowie rzeczy. Nic mi nie wiadomo żeby się mieszał w jakiekolwiek tu rzeczy, sprawy rozchodziły się o nowego proboszcza a wy cały czas próbujecie rozliczać starego.... jak już ktoś pisał jedźcie do Nowego lub Kurii i tam róbcie afery i zamieszania jeśli macie z tym problem. Jednak ludzie w Krzcz to są fałszywi, tyle mogę stwierdzić na koniec. Pewnie nie jeden z was z nim trzymał i dupę lizał a teraz na forum go obraża. Jesteście jak gołębie - najpierw z kimś gruchacie a potem go i tak obesracie...... byle nie stało się tak samo z k.j :):):)

    33 115 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Ludzie dajcie już spokój bo to już się może jedynie przeobrazić w wojnę. Czy wy tego właśnie chcecie?
    znienawidzić się nawzajem przez jedną osobę której już nawet nie ma w parafii.
    Ludzie przychodzą i odchodzą i nowi przychodzą na pewno nie są tacy sami. Każdy jest inny więc nie rozumiem co takiego złego zrobił nowy proboszcz żeby się go tak czepiać

    Ludzie zajmijcie się swoim życiem codziennym i dajcie szanse nowemu co do niego należy.

    Nie chodzi o księdza ale o kościół.

    Życzę wszystkim miłego dnia.

    116 22 Cytuj
  • 30 cze 2016

    No niestety Zbychu ale się mylisz, nie miałem żadnych z nim interesów, Bronie bo uważam że wiele dla naszej Parafii zrobił a poza tym nie on jest teraz u nas problemem. A i chyba się pomyliłeś bo ludzie zaczęli nienawidzić się w parafii przez osobę która właśnie w niej jest.....
    Co do jednego się zgadzam....dajmy nowemu szansę, pożyjemy jak Bóg da i zobaczymy czyje będzie na wierzchu :)

    24 107 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Do Antek 007
    To Ty na pewno skorzystałeś, a teraz się boisz? To była zmowa i przekręt cichy i niewinny. Wszystko wykalkulowane. Zamiana na co? na pola przy cmentarzu? Skąd nagle wszyscy biznesmeni pola przy cmentarzu mieli? Umówiliście się z ks. Z , czemu wszystko potajemnie, nikt o niczym nie wiedział tylko rada parafialna stworzona pod przekręty ks. Z. Prawda w oczy kole!

    115 27 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Sezam - hahahahaa aż się popłakałem ze śmiechu, ale mnie rozbawiłeś ja i pola hahahahaaaa, dobrze że nic nie wiesz i na tym pozostaniemy. Widzę że waszą obroną k.j jest atak na k.z i tyle w temacie. Kończę z wami te pogaduchy bo wy i tak swoje. Siedźcie dalej i twórzcie nowe teorie spiskowe o może się ktoś tym zainteresuje....może Prokuratura z Ziobro na czele...hahahaha ale ubaw :):):)

    24 111 Cytuj
  • 30 cze 2016
    sezam napisał/a:

    Do Antek 007
    To Ty na pewno skorzystałeś, a teraz się boisz? To była zmowa i przekręt cichy i niewinny. Wszystko wykalkulowane. Zamiana na co? na pola przy cmentarzu? Skąd nagle wszyscy biznesmeni pola przy cmentarzu mieli? Umówiliście się z ks. Z , czemu wszystko potajemnie, nikt o niczym nie wiedział tylko rada parafialna stworzona pod przekręty ks. Z. Prawda w oczy kole!

    czlowieku jedz do kurii zabierz tam kogo chcesz i zalatw problem z tymi polami!!! gdzie sa i przedewszystkim troche szacunku dla ks.Zbigniewa . bo pewnie jest od ciebie starszy i tego wymaga kultura. muszisz byc w 100% pewny że to faktycznie były przekręty. dochodz prawdy . niewiem czy ty tez te pola chciales bo niewiadomo o co Ci się rozchodzi?!

    29 97 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Do glos
    Co do szacunku do księży to na zebraniu po niedzielnej Mszy Świętej to tacy jak ty wykazali się skandalicznym brakiem szacunku do księdza J. I własnie tym większość parafii jest oburzona.

    104 32 Cytuj
  • 30 cze 2016
    sezam napisał/a:

    Do glos
    Co do szacunku do księży to na zebraniu po niedzielnej Mszy Świętej to tacy jak ty wykazali się skandalicznym brakiem szacunku do księdza J. I własnie tym większość parafii jest oburzona.

    skąd masz pewnośc że większośc parafii?? tej parafi ktora już praktycznie jest na mecie aby sie rozsypać? jeżeli już tak nie jest ! skandaliczne to jest co wypisujesz ...

    27 96 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Z tego co mi wiadomo
    większość parafii jest oburzona
    zachowaniem tych co im się rozchodzilo o pola i to oni pokazali brak szacunku do miejsca w którym się znajdowali. Niektórzy ale to już śmiali się z zachowania pewnych dam :) także widzę każdy ma tu swoją "większość". Dość obrażania, zalow i jakiś hipotez. Czas wszystko pokaże i zweryfikuje a Ci co są winni będą osadzeni w Niebie. Amen. Teraz czas na mecz. .....do boju POLSKA !!!

    38 104 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Oczerniajcie proboszcza dalej, niedługo podejrzewam, że posypią się pozwy i zobaczymy co niektórzy będą mieli wtedy do powiedzenia. Pamiętajcie, w internecie nawet na zabitej dechami wiosce, nie jesteście anonimowi.

    165 90 Cytuj

Odpowiedz