Forum » Okolice

Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni

  • 17 maj 2012

    Zaczyna być ładnie z ośrodkiem zdrowia. Tylko ta zieleń przed nim. Ludzie z Trzemeśni trza coś z tym zrobić!!!

    3 2 Cytuj
  • 27 maj 2012

    [Budynek bardzo ładny . a za te pieniądze ktoś chciał pisać książkę

    2 4 Cytuj
  • 29 maj 2012

    Pitygrilisz "jak 22" potłuczony.

    2 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Doktor Rutkowski jest bardzo dobrym lekarzem polecam go wszystkim. a teraz po zmianie pielegniarek jest naprawde super!!!

    5 6 Cytuj
  • 18 lip 2012

    interesuje się pacjentami, nie pielęgniarkami?

    4 4 Cytuj
  • 23 lis 2012

    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć Waszej opinii o dwóch stomatologach
    lek. stom. Agnieszka Cebula i lek. stom. Wojciech Żerdecki
    czy opłaca się do nich wybrać żeby naprawiać zęby i czy dalej pracują w Trzemeśni bo w ośrodku nie było mnie długi czas a na stronie znalazłem że tacy lekarze tam są poza Panią Loręcik.

    3 Cytuj
  • adzygmunt 23 lis 2012

    O panu doktorze nie wypowiem się , nie leczyłem u niego zębów. Wiem, że leczy na NFZ.
    Pani Grażyna ma prywatny gabinet. Leczyłem u niej zęby i jestem zadowolony.
    Ma kolejkę pacjentów, ale nie wiem jaką długą.

    4 4 Cytuj
  • adzygmunt 22 maj 2013

    W ośrodku zdrowia trwa remont górnej poczekalni. Pomieszczenia po byłej bibliotece będą przekształcone w gabinety lekarza i pielęgniarek.
    Stowarzyszenie /nr krs 0000144165/ będące administratorem budynku poszukuje lekarzy reumatologa, neurologa, itp mających podpisaną umowę z NFZ.
    SIO czeka na propozycję, czy inne formy współpracy. Kontaktu szukajcie pod adresem e mail sukurs@onet.eu

    1 Cytuj
  • 22 maj 2013
    Syms napisał/a:

    Witam

    Chciałbym się dowiedzieć Waszej opinii o dwóch stomatologach
    lek. stom. Agnieszka Cebula i lek. stom. Wojciech Żerdecki
    czy opłaca się do nich wybrać żeby naprawiać zęby i czy dalej pracują w Trzemeśni bo w ośrodku nie było mnie długi czas a na stronie znalazłem że tacy lekarze tam są poza Panią Loręcik.

    POLECAM lek.stom. Wojciech Żerdecki ja się leczę u niego i wszystko jest ok :)

    1 1 Cytuj
  • 11 cze 2013

    1. Mam nadzieję,że w górnej poczekalni w ośrodku zdrowia to nie koniec remontów. Barierka i kaloryfer na klatce odrapane, ławki stare, i brak toalety.

    4 Cytuj
  • 11 cze 2013

    BARDZO NIE PODOBA MI SIĘ TO GDY W CZASIE WIZYTY U LEKARZA WCHODZI PANI PIELĘGNIARKA. Z impetem, bez pukania, i gapi się na człowieka!! To donoszenie kart przez personel w momencie gdy ktoś jest w gabinecie trzeba jakoś rozwiązać. Np. niech wnoszą karty podczas gdy wchodzi następny pacjent lub niech doktor zaopatrzy się w gabinecie w parawan. Bo tak jak to robią teraz jest nie dozaakceptowania- to łamanie praw pacjenta.

    5 1 Cytuj
  • 11 cze 2013

    Będzie, że się czepiam tego ośrodka zdrowia,,,ale trudno, dodam jeszcze jedną uwagę. Gaśnica na piętrze ma datę ważności 2006 rok :)

    3 3 Cytuj
  • adzygmunt 11 cze 2013

    SIO do pracy lekarzy i personelu Ośrodka Zdrowia nie ma możliwości interwencji. To samodzielne podmioty gospodarcze prowadzące działalność wg kontraktu z NFZ. Napisz do NFZ przedstawiając się imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania swoje uwagi. Prościej będzie gdy powiesz o tym lekarzowi.
    Ubikacja na górnej poczekalni będzie tylko dla personelu. WC dla pacjentów jest na dolnej poczekalni na parterze, która jest przystosowana dla potrzeb wszystkich pacjentów i ...zaprasza.
    Remont górnej poczekalni to około 43000 PLN. Może znasz kogoś kto zgodzi się pożyczyć bezprocentowo na dwa lata sumę około 200000, to SIO wyremontuje jeszcze w tym roku klatkę schodową?
    Nie odpowiadają Ci meble? są takie, jak finanse SIO - skromne. Wiemy, że to trzeba zmienić, szukamy rozwiązania pomożesz?
    Co do aktualności gaśnicy. Masz rację - pomóż nam, zawieź do Straży Pożarnej w Myślenicach, weź rachunek na przelew, przywieź, my podziękujemy Ci za pracę jako wolontariusza - SIO to praca tylko wolontariuszy, i zapłacimy przelew OK?

    4 2 Cytuj
  • adzygmunt 25 cze 2013

    Na dwa dni został otwarty gabinet lekarski na piętrze, pusty w środku z nowym krzesłem obrotowym na kółkach. Wymienialiśmy zamek na inny, dlatego stary wzięliśmy na wzór. Dzisiaj fotel "rozjeżdżony" przez dzieci, a białe, świeżo malowane ściany porysowane. Rodzice, popatrzcie co robią Wasze pociechy. Muszą od małego uczyć się, że dobro społeczne można niszczyć?
    ŁATWO SPRAWDZIĆ czyje dzieci były wczoraj i dzisiaj na poczekalni. Wizyty są rejestrowane!
    Czy warto, a może to walka z wiatrakami?

    3 2 Cytuj
  • Andrzej 25 cze 2013

    Niestety, u nas jeszcze jest taka mentalność ludzi, że gdy coś jest wspólne, służbowe lub jest to własność innej osoby, to nie trzeba zwracać na to uwagi lub nawet zniszczyć.

    Ale może warto byłoby ugryźć cały problem z drugiej strony, aby nie dopuszczać do takich sytuacji, gdzie dzieciaki się nudzą czekając na wizytę u lekarza, czyli poprosić lekarzy, aby starali się podawać przybliżony czas wizyty, jak to jest w poradniach prywatnych. Skoro tam się da, to tutaj też powinno to być możliwe. Wiem jednak, że tutaj SIO może tylko zasugerować takie rozwiązanie. Czy dobre, nie wiem, ale z pewnością wygodne dla ludzi, zwłaszcza chorych, którzy niejednokrotnie muszą półprzytomni czekać w poczekalni przez kilkadziesiąt minut.

    3 Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2013

    Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni ma wolny gabinet dla lekarza/lekarzy. Kontakt na stronie SIO: trzemesnia.pl

    1 1 Cytuj

Odpowiedz